Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedef Ön Hazırlık > Hedefler Makaleler

Uyarılar

Hedefler Makaleler hedefe ulaşmak, hedefe ulaşma, hedeflere ulaşmak, hedeflere ulaşma, hedeflere ulaşmanın yolları, hedeflere ulaşmak için, hedefe ulaşmanın yolları, hedefe ulaşmak için

SECRETİN KAYIP PARÇALARINI EYLEMLERİMİZLE BULALIM..

Hedef Ön Hazırlık ve Hedefler Makaleler SECRETİN KAYIP PARÇALARINI EYLEMLERİMİZLE BULALIM.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: SuMBuL Nickli Üyeden Alıntı secret ın yanı bu cekım yasasının herkese ne faydası oldu bılmıyorum .bana sorarsanız okudum duusndum ustunde ama cok cıddı bır sekıldede uygulamaya gecırmedım nıye mı?! cunku kafama oturmayan yerler var dı yanı tam ıkna olmadım ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hedefler Makaleler telkin cd indir izle İstanbul Hedefler Makaleler nerededir kimdir Hedefler Makaleler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hedefler Makaleler hipnoz Hedefler Makaleler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hedefler Makaleler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hedefler Makaleler kuantum düşünce kitap haberi

SECRETİN KAYIP PARÇALARINI EYLEMLERİMİZLE BULALIM..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-03-2008, 08:25 PM   #31 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: SECRETİN KAYIP PARÇALARINI EYLEMLERİMİZLE BULALIM..

Alıntı:
SuMBuL Nickli Üyeden Alıntı
secret ın yanı bu cekım yasasının herkese ne faydası oldu bılmıyorum .bana sorarsanız okudum duusndum ustunde ama cok cıddı bır sekıldede uygulamaya gecırmedım nıye mı?! cunku kafama oturmayan yerler var dı yanı tam ıkna olmadım ama butun bunlara ragmen okudum duusndugum ve yaptıgım kadarı bıle bende bırseyler degıstırdı ne mı?!

cabuk karamsarlıga duserdım uzuntulerımı daha uzun sure kendımde tasırdım cabuk atlatmazdım ama sımdı cok daha olumluum bırsey benı ıncıtse bıle ustumden cabuk atıyorum eger dusunulurse bunlarda hıc hafıfe alınacak seyler degıl tum bu soyledıgım seyın tam anlamıyla karakterıme yerlestıgını soyleyemem ama oldukca gıclendıler boule hıssedıyorum

yanı bu cekım yasası dogru bıle olmasa en basından soyledıgımız gıbı sadece dunyaya olumlu bakmaya yarasa bıle yeter

ya sızce?

bırde karıyer yapma konusunda ve ıyı bır ıs bulma konusunda ıse yarasa hanı ekstra da ıyı bır ask  degıl mı yanıııı

aklıma geldi bugün baya düşündüm.mayıs gelmeden sahillere atayım kendimi.yalnız başıma uzanıcam plaja kulakta teta dalgası için müzik.ver elini atomaltı dünya :) cidden.hem de bol bol.aşk,meşk,iş güç ne varsa aklıma ne gelirse.hem deniz tuzlu ya negatif elektrik melektrik bırakmaz.rahat rahat.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2008, 10:20 PM   #32 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point

Bugün kendi kendime dedim ki ben hayatımla ilgili bir dileğim için neredeyse 1 yıl oldu uğraşıyorum, kalpten istiyorum, çekim yasası , bilinçaltı, telkinler , olumlamalar hepsini denedim, benim istediğim şey , benim istediğim koşullarda bana gelmiyor, bir anda isyan edesim geldi, neden diye sorguladım , eksik parça bulamadım kendimde , sonra toparlandım tabii bu dediklerimi iptal ettim, defalarca iptal dedim ve dileğimin bana doğru gelmekte olduğunu , bunun zaten benim ve hakkım olduğunu düşündüm, herşeyde bir hayır vardır ben Allahtan istiyorum ve hayırlı bir şekilde gerçekleşmesini diliyorum 96
Alt 17-04-2008, 01:41 AM   #33 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road

selam herkese
forum marketinden extra listesinden puanımla spor mersedes aldım, sonra internette dolaşırken yine mersedes spor bir araba hemde slk 200 rastladım, daha sonra gazete karıştırıyordum oda ne mersedes slk 200 sevdim ben bu arabayı canım ona bakınca bir güzel oluyor içim hayalini bile kurmaya başladım........
geçenlerdede çerezciye çerez almaya gittim ama çerezi başkasına alıyordum,vitrinde çok güzel lokumlar gördüm canım istedi biraz alsam mı dedim ama almadım belkide alamadım neyse sonra çerezi sahibine götürdüm oda tabağa döktü ben başka bir şeyle uğraşırken bana seslendi çerezin arasından lokum çıkmıştı dusun
hepinize sevgiler
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2008, 02:18 AM   #34 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
44 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melanie87 is an unknown quantity at this point

benim secret ile ilgili verdiğim örnekler ne kadar önemli olacak bilemiyorum ama yine de paylaşayım.benim ortaokuldan liseye geçtiğim sene(tabi o zmn secret diye birşeyden haberimiz yoktu) yazın bizim apartmandaki arkadaşlarla oturur gece yarılarına kadar sohbet falan ederdik.çok sıkıldığımız günlerde bizi düşünce gücü merakıdır aldı kütüphaneye gidip kitaplar araştırmalar derken basit bir yöntem denemeye karar verdik.hepimiz elele oturup gözlerimizi kapatıp basit birşeye odaklanacak ve öyle olduğunu hayal edecektik.ne bulsak diye etrafımıza bakınırken arkadaşmımz yonca'nın kardeşinin iyle etrafta dolandığını gördük ve "yiğit bizim yanımıza gelsin elini şu duvara yaslasın" diyerek bu düşünceye odaklandık(biliyorum biraz saçma ama 44) ve gerçekten de bir süre sonra yiğit yanımıza geldi.tabi elini duvara yaslamadı veo zmn biz "olmadı başaramadık" diye düşünmüştük ama aslında çoğunu başarmışız.

bir de şöyle bir örnek var.secret kitabını okuyanlar bilir.bu yöntemin işe yarayıp yaramadığını kontrol etmek için bi adam kafasında tüy imgesi yaratmış sonra onu görmüş vs.aynı şeyi okuyunca benim de içimden böyle birşey yapmak geldi.bende kafamdan bir bileklik düşündüm.böyle renkli ipliklerle birbirinie bağlanmış bir bileklik.aslında üzerinde çok fazla da düşünemedm sadece 1 gün kadar.ertesi gün yengemle çarşıya gidecektik.yengem "çantamı almayayım cüzdanımı alsam yeter" dedi ve cüzdanının arkasından böyle renkli ipliklerle benim kafamda oluşturduğuma benzer birşey sarkıyordu.ben o zmn herhalde bu şekilde oldu diye düşünmüştüm.(nilemiyorm belki de tesadüftü o an öle şartlandığımdan ben o şekilde düşünmüş olabilrm). dusun

melanie87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2008, 10:48 AM   #35 (permalink)
Teğmen

44 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

nasıl yani? sadece parmaklarınızla destekleyerek havaya mı kaldırdınız? dusun dusun anlamdım sanırm ben
Alt 17-04-2008, 11:16 AM   #36 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 17
48 Mesajinıza toplam 208 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heal will become famous soon enoughheal will become famous soon enough

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
ARKADAŞLAR
Bir iki gün önce toplu halde enerji yükseltmenin çok büyük faydası olduğunu söylemiştim..ve daha öncede maditasyon yazacağımı vaat etmiştim..meditasyon yolda..yarın akşam seslendirebileceğimi sanıyorum..( yeni komşular gece yarılarına kadar gürültü yapıyorlar..)

Çekim yasasının kayıp parçalarını ararken..eski bilgilerde tekrar yüzeye çıkmaya başladı..
The secreti seyrettiğimizde..orada bize, imgeleme çalışmalarının çok faydalı olduğu söyleniyordu..elbette faydalı.. fakat imgelememizi eylemlerle desteklemezsek..gerçekleşmesi uzun sürer..

Yattığınız, ve gözünüzü açtığınız zaman görmeniz için yazılan çek’in yeterli olacağını düşünüyorsanız..isteyen herkese…Vakıfbank kaşeli çeki istediği boyutta gönderebilirim..ama yazdığınız miktarın size gelmesi için..elinizde o değerde bir şey yoksa…loto oynamıyorsanız..piyango bileti vs almıyorsanız..bu meblağın size gelmesini zorlaştırıyorsunuz ..

Diyelimki zevk alarak yaptığınız işe sahip olmak istiyorsunuz..bunun için evrene isteğinizin enerjisini gönderirken,bilinçaltı telkinlerini dinlerken.. ilgili olabilecek kişilerede duyurmanız gerekiyor..bundan bir iki ay önce bir arkadaşımız..işe ihtiyacı olduğunu, iş aradığını duyurdu bize..hepimiz onu yüreklendirirken..içimizden birisiyle aynı şehirde yaşadıkları çıktı ortaya..ve kısa bir süre sonra arkadaşımıza iş bulması için yardım kendiliğinden geldi..çekim yasasını tam olarak devreye sokmak için mutlaka niyetlerinizin duyurulmasıda lazım..neyin nereden geleceğini bilemeyiz…

Şimdi benim size önerim şu, isteklerinizin ne olduğuna kesin karar verin..istekler bitmez allahta bitirmesin zaten..bir liste yapın..listeyi yaparken..düşünmeden yazın..sonra bunları önem sırasına göre sıralayın…1. sıraya çıkan isteğinizin gerçekten öncelikli olduğundan emin olun..bu isteğinizin oluşmasına engel olan düşünce kalıbınızı bulamıyorsanız..( çünkü çok istedim ama olmadı diyenlerimiz çok.) açık yürekle yazın..onu okuyan herkes size nedenleriniz bulmakta yardımcı olacaktır..yazdığınızı okuyan herkes saf niyetle paylaşımda bulunurken..en ummadığınız bir zamanda vede en umulmadık kişiden gelen bir cümle veya bir söz..sizin kendinizi sobelemenize yetecektir..( ama sizden bir ricam var asla alıngan olmayın..size yazılanların desteklemek için yazıldığından emin olun..bu konuyla ilgilenmeyen arkadaşlar lütfen hiçbir şey yazmasınlar..ama paylaşımları mutlaka okusunlar çünkü çok önemli tecrübeler çıkacağından eminim..)

Şimdilik bu kadar..göreceksiniz.. ilerleyen günlerde, secretin kayıp parçaları kendiliğinden ortaya çıkacak..eylemlerimizin ne olacağını isteklerimiz belirleyecek..nerede yanlış yaptığımızı bulacağız..

Ne istemediğiniz değil ne istediğinizi yazın..ve bu isteğinizin gerçekleşmesi için neler yaptığınızı…güçlü yeteneklerinizi. Güçsüzlükleriniz...burada kimsenin kimseyi ayıplaması, yargılaması.söz konusu değil..bir konuya açılan yüzlerce pencere olacaktır..biz saf niyetle yaptığımız paylaşımlarla hangi pencere daha aydınlıksa oradan çarenin geleceğini bileceğiz..

Şunu söylemeden geçemeyeceğim..sizi çok ciddi olmaya değil..oyun oynamaya davet ediyorum..yaptığımız her şeyi oyun oynarcasına yapacağız.. ve çekim yasası rahat yürekle neşeyle yapılan çalışmalarda daha çabuk ortaya çıkar..emin olun..

Haydi oyun bahçesini kurdum..hep beraber oynayalım..
Bu aslında çok iyi bir fikir ama benim şöyle bir sorunum var. Okadar gergin ve sinirliyim ki şuan beni neyin mutlu edeceğini bilemeyecek ve göremeyecek kadar.
5 ay öncesine kadar çok iyiydim, sanırım bir travma sonrasında sarsıldım. bir dönem depresyon tedavisi gördüm ki ancak yaşayanlar bilir nasıl bir çıkmaz olduğunu. 4 yıldır çok iyiydim hiç bir sorunu çok büyütmeden çözebiliyor, 3-5 günde kendimi toplayabiliyordum. Ama 5 ay oldu ve yok, toplayamıyorum. En ufak bir sorunda sinirlerim altüst oluyor. Kendimi eve atıyorum, uyuyamıyorum. 1 haftadır daha da kötüleştim. Sigarayı bir kere bırakan tekrar başlasa bile tekrar kolaylıkla bırakır. Çözmüştür çünkü olayı, yöntemini öğrenmiştir. Nasıl bırakılacağını biliyordur. Depresyonda böyle bir şey, nasıl çıkılacağını öğreniyor insan. Ama ben şuan depresyona girme evresindeyim ve burda direksiyonu kırmam gerek. Girmeden kendimi kurtarmalıyım. Şimdi beni burdan çıkaracak tekrar hayatın güzelliklerini görmemi sağlayacak birşeyler bulmalıyım. Çünkü biliyorum ki onlar hep var sadece ben bazen görebiliyorum bazen de göremiyorum. Şimdi göremediğim bu dönemde elbette ne istediğini bilmez bir haldeyim. Bunun için çözüm canımı sıkan şeylerin ne olduğunu bilmek, onları ortadan kaldırmak derseniz işte orda gözümün önünde koca bir demir perde var. Şimdi bu kapana kısılmış hali bir yerden kırmalıyım. Tek istediğim bu. Bu çıkmazdan kurtulmak için nefes alacak bir çatlağa ihtiyacım var, belki bir ışığa.Fikirlerinize ihtiyacım var, hepinize şimdiden teşekkürler
Diken düsünürsün dikenlik olursun
MEVLANA

hayat ve algi arasindaki saat farki
heal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2008, 11:47 AM   #37 (permalink)
Teğmen

evet agresif.bende sana katılıyorum.insan bazen sorunlarının farkında oluyor bunu çözebilecek tek şeyin kendisi olduğuna da biliyor ama uygulama kısmı işin en zor yanı.işte bu sitenin ve ritmotrans tekniğinin de farkı burada.buradaki telkinler sayesinde kendi içindeki sorunlarını halledebilecek güce kavuşuyorsun. bilinçaltına giren düşünceler bir süre sonra düşüncelerine ve davranışlarına da yansıyor.onun için benim tavsiyem sen bol bol bu telkinleri dinlemeye bak.bende yeni başladım 3 gün oldu ama farkı hissedebiliyorum.çok daha fazla da değişeceğime de eminim.umudunu asla kaybetme.insanın sahip olabileceği en büyük güç kendi içindeki güçtür.
Alt 17-04-2008, 11:48 AM   #38 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canım benim hepimiz anlattığın dönemlerden geçiyoruz..

önerilerimizi istemektede haklısın ama ne dersek diyelim yine kendi bildiğini yapacaksın..
onun için iç sesinle anlaşmaya varman gerekiyor..

mutlaka hedeflerin olmalı.. en basitinden en zoruna kadar..
en küçük hedefin seni bir sonraki adımına taşıyacak şekilde basamaklanmalı..

her şeye inat her keze inat mutlu olmalısın..

hoşlandığın şeylere ağırlık ver canım.. biliyorum bu dönemlerde bunu yapmak zor ama
mutlaka sevdiğin şeyleri hatırlıyorsundur..

öncelikle evin odan derli toplu olsun..
mümkünse taze çiçekler alıp koy vazoya ve onları vazona yerleştiriken
neşeyi mutluluğu huzuru yanlarında sana getirdklerini düşün..

mutlaka neşeli hareketli dans müzikleri dinle.. istemesende bırak onlar çalsın.. enerjini yükselticek şeyler dinle..
mümkünse türkçe ve anladığın yabancı dillerden olmasın.. anlamdığın bir dilin en hareketli mutlu parçalarını dinle..

kırmızııdan siyahtan griden uzak dur.. açık mavi uçuk pembe su yeşili portakal rengi gibi
neşeli keyifli soft renkleri tercih et..

nefes egzersizleri yap..
derin nefesler al.. nefesini kesinlikle tutma..

bol bol nefes akıcı ve devamlı olsun.. bıraktığın her nefesinle içinin ferahladığını aldığın her nefesle mutluluğu refahı bolluğu içine çektiğini düşün..

inancın doğrulrusunda rehberlerini yanına çağır.. meleklerini davet et .. yolunu kolaylaştırmlarını düşün..

meditasyon bölümümüzde bir çok güzel çalışma var.. okuduklarından birisi mutlaka sana gülümseyecektir..
kendi arzu ettiğin şekilde bir tanesini uygulamaya çalış..

bu dünyaya geliş amacını düşün..
görevlerin var.. kendin ve bütünün hayrı için yapman gerekenler var..
sen hepimize aitsin.. hepimiz de sana ait.. ben kendi huzuruma senide dahil ediyorum..
burada enerjisi yüksek olan ben hayal abla gibi kendine yakın hissetiğin kişiden sana doğru gelen ortak enerjiyi hisset..

bu enerjinin yolunu aydınlattığını duvarlarını ortadan kaldırdığını düşün..

karşımda duvar var diyorsun.. gözlerini kapat rahat bir lekilde uzan.. duvarınla yüzleş.. korkama üzerine doğru adım adım yaklaş.. belkide duvar olarak gördüğün harika bir çiçek bahçesine açılan kapıdır..

seni motive edici filmleri izle..

secret .. what the bleep do we know.. secret garden..
istersen sana bu filmlerle ilgili bir liste yollayabilir ayrıca nerden bulacağının bilgisinide verebilriim..

otur ve seçimini yap.. hayat senin seçimlerinden ibaret.. eğer güzel olanı istemeseydin şu anda bizlere önerilerimizi sormazdın canım.. içindeki ses sana ışığa doğru gitmen için yaptırımlarda bulunuyor..

içindeki mutlu olmanı isteyen gerçek sese güven..
seni mutsuzluğa ve ikilemlere sürüklemek isteyen ses senin değil negatif egonun sesi..

onun hükmünden çık ve sevgiyle mutlulukla karralıklıkla değişeceğini ona göster..

hayatında güzel olan şeylerin listesini yap..
en basit ama en önemli olanından başla..

nefes alabiliyorsun.. gözlerini kırpabiliyorzun..
görebiliyorsun.. yürüyebiliyorsun..
internetin var bilgisayarın var.. ulaşmak istediğin bilgileri okuyabiliyorsun..

seni önemseyen bizler var.. e o zaman depresyonunu kapıya koymak için ne bekliyorsun..
Alt 17-04-2008, 12:26 PM   #39 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 17
48 Mesajinıza toplam 208 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heal will become famous soon enoughheal will become famous soon enough

Bunlar bir yerden başlamak için çok değerli öneriler, emin olun hepsini başaramasam da bir çoğunu deneyeceğim.
Gülümsedim okurken yazamadan geçemeyeceğim ;) Odam okadar dağınık ki iki haftadır inanamazsınız. Evdeki her eşya herşey fazlalık gelmeye başladı, tek başıma yaşıyor olsaydım sanırım dün akşam hepsini atmıştım, koltuklar masalar dahil. Bir yığın halinde bekliyor dolaplarımı boşalttığımda ayırdığım eşyalar. Sanırım en kısa zamanda kurtulacağım hepsinden.
Diken düsünürsün dikenlik olursun
MEVLANA

hayat ve algi arasindaki saat farki
heal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2008, 07:07 PM   #40 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

merhabalar birkaç deneyimimi paylaşmak istiyorum sizlerle.

geçtiğimiz mart ayında 3,5 aylık bir yabancı dil kursuna başladım. NLP destekli... -bu kursa başlamak içinde işten ayrıldım, saatleri uymuyor diye tolere edemeyiz dediler, dil öğrenme aşkına işten ayrıldım.- evde birgün internette kaynak araştırmaya çalışıyorken dil öğreniminin biraz zor olduğunu öğrenim metodları ile araştırma yapmaya çalıştım. ve meditasyon nasıl yapılır diye bir makale okudum. -ışık çağırma metodu- uygulamakta bi zarar görmedim ve her satırı cümlesi cümlesine uyguladım. çok farklı değişik bir şekilde içimde mutluluk, huzur ve yüzümde hissedilir derece gülümseme meydana geldi. o gün dershanede hocamızın sorduklarına akıcı bir şekilde cevap verdim ve çok mutlu oldum. şans yada çekim yasası. bu durumdan bir kaç gün önce bir kitap mağazasında "the secret" i sorgusuz suhalsiz aldım. şimdi bu kitabın başka versiyonu da mevcut. -jery&eshter hick çekim yasası- onu da okuyorum.
----------------
kurs bitiminine birkaç gün kala bi şirketten teklif geldi ve görüşmeye gittim. ortam çok hoştu. en hoşuma giden tarafı ise; orada iş başvuru formu dolduran arkadaşlar vardı ve ben başvuru yapmadan çağırılmıştım. -bu durumda herhangibir küçümseme yada yukarıdan bakma gibi bir ruh hali içerisine hiçbirzaman girmedim, girmemde. çünkü bende iş başvuru formu doldurmuştum çok zaman. ve bundan sonra yazmayacapğımda belli değil.- ben bir ekiple çalışmaya başladım en başta söylenen vaadler yerine gelmekte çook gecikildi ve bende iş arayışına başladım. ve yaklaşık 8 ay önce idi önceki iş arkadaşlarımla çalışyorken nedenini bilmediğim bişeyler çalıştığımız işle alakası olmayan bir pozisyon adına atıp tutuyordum. öyle olacak böyle olacak diye. anlamadığım bi hava içerisine girmiştim. çok hoş bir durumdu. ve bir gün bir telefon hayatımı değiştirdi. o çalıştığım işle alakası olmayan o pozisyonda çalışıyorum.

ruhumuz bize doğru olanı yada yapmamız gereken doğru sinyalleri sanki gönderiyor. bunu bilmek çok güzel. - az evvel moralim çöküktü bigünlük' üme yazdım- ama şimdi biraz daha iyiyim sanki..

saygılar.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks