Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedef Ön Hazırlık > Hedefler Makaleler

Uyarılar

Hedefler Makaleler hedefe ulaşmak, hedefe ulaşma, hedeflere ulaşmak, hedeflere ulaşma, hedeflere ulaşmanın yolları, hedeflere ulaşmak için, hedefe ulaşmanın yolları, hedefe ulaşmak için

Sır bana The Secret i getirdi...

Hedef Ön Hazırlık ve Hedefler Makaleler Sır bana The Secret i getirdi... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sitenize üye olmadan bi kaç gün önce alışveriş yaptığım kitapçıda göz gezdirirken The Secret isimli kitabı görmüştüm. ve benimle ilgilenen arkadaş tafsiye etmesine rağman pek içim ısınmamıştı açıkçası. Almadan çıktım oradan. Sonrasında nasıl oılduğunu hatırlamıyorum ama bi şekilde sitenize üye ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hedefler Makaleler telkin cd indir izle İstanbul Hedefler Makaleler nerededir kimdir Hedefler Makaleler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hedefler Makaleler hipnoz Hedefler Makaleler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hedefler Makaleler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hedefler Makaleler kuantum düşünce kitap haberi

Sır bana The Secret i getirdi...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-05-2007, 06:52 PM   #1 (permalink)
asisler
Guest

Standart Sır bana The Secret i getirdi...

Sitenize üye olmadan bi kaç gün önce alışveriş yaptığım kitapçıda göz gezdirirken The Secret isimli kitabı görmüştüm. ve benimle ilgilenen arkadaş tafsiye etmesine rağman pek içim ısınmamıştı açıkçası. Almadan çıktım oradan. Sonrasında nasıl oılduğunu hatırlamıyorum ama bi şekilde sitenize üye oldum. The Secret ile ilgili yazılar ilgimi çekti ve hoşgeldin videosunu okudum. o kısa video yu izledikten sonra bu dvd yi mutlaka almalıyım dedim kendi kendime ev aramaya başladım. ama bi türlü bulamıyordum. :) derken 01/05/2007 yani dün akşam iş çıkışı fabrikamızın genel müdürüne yol arkadaşlığı ettim. Lakin yolda ona bir telefon gelince başka bi yere sapmak zorunda olduğunu beni en yakın yerde indirmesi gerektiğini söyledi. İndimde ve hemen yolun üzerindeki Cd satıcısına yaklaşarak tek film soracağım dedim. "The Secret " var abi dedi. hemen kjapmadım tabiiii... 4 ytl dedi... Pazarlık sohbet vs. derken senle sohbetimiz oldu 2 ytl ver dedi bende verdim gönül rahatlığıyla. SIRRI bile neredeyse bedavaya getirdik iyimi..

Gerçekten tafsiye ederim....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 05-05-2007, 08:17 PM   #2 (permalink)
asisler
Guest

Standart Ynt: Sır bana The Secret i getirdi...

Herkes için en güzel hafta sonlarını istiyorum hayattan. pazar günü aranızda olamayacağım....

Fakat biliyorum ki nefes alıyorum ...

Nefes alıyorsam yaşıyorum...

Yaşıyorsam istediğimi yaşamak istiyorummm...

istemediğimi değil...

İstediklerimi yaşamak için ise kalbimin ritimlerine yüklüyorum isteklerimi böylece her kan pompalanışında vücuduma isteklerim yayılıyor en ücra köşelere kadar...

oradan da tüm evrene...

sizde deneyin...

çok dehşet bi duygu bu...

hemencecik oluveriyor......

istemediklerimi düşünsem onlarda olacak belki ama ben istediklerimde ustalaşmayı tercih ettim her zaman...

Belki öyle olmayasaydı şimdi daha niceleri gibi hayattan yakınıyor olurdum bende...
" Hiç bi isteğim olmuyor " gibilerinden...

benimle aynı okulları ( ortaokul diyelim ) bitirmiş çok kişi gibi az ile geçinmek zorunda kalacaktım belkide..

ve belki değişik üniversiteleri bitirmiş dört kişi ile birlikte iş görüşmelerine giremeyecektim....

geliştir kendini ve uçççç....

inanmak yaşamaktır..

Seviyorummm...

Sevdiklerimi istiyorummm...

onlarlayım...

SİZİNLEYİM..

Sizi seviyorum...

en iyi günlerde en güzel yazılarda buluşmak ümidi ile...
Alt 05-05-2007, 11:21 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamozdüşleri is an unknown quantity at this point

ya su secreti o kadar merak ettim ki inaın yarın nerde bulsam alacağım alt yazıları nefisti sağolsun arkadaşlar yazmıştı inceledim lerzancım mıydı dedim ama emin de değilim yanlıssa bağışlayın alt yazılarını forumda yazmıştı ama ben evet kesin kesin izleyip yorumumu paylaşacam tanıtımı falan da izlemedim hadi hayırlısı
yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-05-2007, 11:11 PM   #4 (permalink)
asisler
Guest

Çekim yasasını çalıştırdın Eda :) çok yakında The Secret sana gelecektir :)

Alt 07-05-2007, 03:38 PM   #5 (permalink)
Teğmen

51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

:) Evet asisler haklısın araştırmayla başladım hemen en yakındaki alısveriş merkezinde kitabı var ama cdsi kalmamış kaçak cd de almak istemiyorum çoğu hasarlı çıkıyor maliyeti ederi neyse almakta sanırım çözüm ..
yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2007, 11:23 PM   #6 (permalink)
hayalayaz
Guest

ben the secreti,hiç bir yerde bulamamıştım (filmi) oğlumun başına ekşidim,( söylemesi ayıp allah bana öyle bir evlat verdiki 28 yıldır hangi iyiliğime karşılık olarak bana böyle bir evlat nasip edildiğini bulamadım. en sonunda yapmışımdır iyi bir şey dedim, fazla irdelemeden böyle iyi ve saygı duyduğum çocuğun annesi olduğumun sevincini yaşamaya karar verdim) neyse buna alışsanız iyi olur bütün anneler gibi bende en iyi çocuğun bende olduğuna yürekten inanıyorum ve oğlum dedimmi söylediğimi söyleyeceğimi bööööyle sapıtıyorum.haa the secret, yavrum benim, ben neyi istedimde yaratmadı ertesi gün the secret bilgisayardaydı. önce kendim seyrettim, şimdi matineler yapıyorum arkadaşlarıma tek kişilik( hala daha kalabalıklar istemiyor canım.oğlum bize tavana yapıştırmak için kocaman çekler yaptı A 4 büyüklüğünde, büyük çeke milyarlar yazıldı tavanlara yapıştırıldı. yetmediiiii çeklerin boyunu küçültük bunlarada acil ihtiyaç duyulan miktarlar yazıldı,ben dün akşam artık soyut iyilikler beni tatmin eymiyor somut iyilikler istiyorum dedim. arkadaşım sordu mesala ne? bende mesala yarın beni birisi arayıp seminer vermemi talep edebilir dedim,bilin bakalım ne oldu * 3 yıl önce tanıştığım ve benim çokta sevimli olmadığım bir dönemde bilgim olan bir konuda bilgi verdiğim bir bayan beni arayıp seminer istedi.dostlar çekim yasası benim için fulltime devrede, çünkü ben her şeyin iyiliğini aynı anda istiyorum,hem kendim hemde başkaları için HEPİNİZE SAYGILI SEVGİLER
Alt 08-05-2007, 11:50 PM   #7 (permalink)
Çevirmen

90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point

sevgili hayalayaz,

gercekten harıkasınız , bu yazınızı gormemısım , bıraz once okudum.. ben de su cek olayını yapayım dıyorum ama boyum nasıl erecek tavana onu dusunuyorum ( tavanlar yuksek bu memleketın evlerınde :)

Sizlere bahsetmıs oldugum Santiago yolunu maalesef ben araba ıle defalarca gectım, yuruyerek bu hac zıyaretını tamamlamak nasıp olmadı. Yalnız hacıların son duragı olan Santiago de Composteladakı muthıs kathedralı zıyaret ettim. Sizinle aynı fıkrı paylasıyorum hac olayı cok baska bır duygu. Ben bu hacı yapan Kanadalı bır cıft ıle tanıstım bir keresınde .. Bayan yaklasık 62 yaslarındaydı. Universitede ilahiyat fakultesınde hacılık uzerine doktora tezını hazırlıyordu, ve bu hac tecrubesını yasamak uzere hacı olmustu. Nasıl bu yasta bu kadar agır bır yolu yurudugunu sordum kendısıne.. hıkayesı ılgınctı. 14 sene once gogus kanserı oldugunu, gogsunun bırının alındıgını, ama ınanclarından hıc bır zaman yılmadıgını ve en buyuk hayat amaclarından bırının bu hac yolunu yapmak oldugunu anlattı bana. Gozlerındekı ısıgı gormelıydınız, bu yolu kanserı yendıkten sonra yapabılıyor olmak ınanılır gıbı degıl... Ustelık de ıspanyanın sıcagında... Kanserı yenmıs ve bu yolları yuruyecek hale gelmıs ... sizlere hac yolları ıle ılgılı bılgı hazırlıyorum sevgiler
tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2007, 10:29 PM   #8 (permalink)
hayalayaz
Guest

sevgili tresor yazını şimdi gördüm,gelecek yazılarını dört gözle bekliyorum.bu ley hatlarında yürümeyi geçekten çok istiyordum,allah nasip ederse, önümüzdeki yıllarda annemle birlikte umreye gidicem,esasında hac mevsiminde hacca gitmek lazım diye düşünüyorum, çünkü yanlış bilmiyorsam hac mevsimi veya zamanı ayın belirli durumlarına göre hesaplanıyor,aynı ramazanın veya üç ayların hesaplanışı gibi,ve ayın üzerimizdeki etkisinide düşününce ley hatlarının enerjisi +ayın enerjisi=bizim farkındalığımızın gelişmesi diye bir sonuca ulaştım kendi fikrimce, ama henüz hacca gitmeye hazır değilim,hele bizim valide sultanla şimdilik asla diyorum.çünkü kendileri hiç bir şeyin ortasını bulamamıştır hep uç noktalardadır,hacla başlatır hadi bakalım sen hacı oldun kapan der.bende kapanamam.40 yaşından sonra başlayan ahengimiz tekrar bozulur. ama umre için peşin pazarlık yaptım benden yapamayacağım bir şey istemeyecek,bende kafama hiçbir şeyi takmadan bu seyahatte kendi içime dönebilirim diye düşünüyorum,farkındalığın gelişimini annemde izledim,umre ve hacdan önceki kadın gitti yerine bambaşka biri geldi,gerçi benim anacığımın tümüyle değişmesi için daha çoook hac yolu yürümesi lazım,şu anki hali bile hem kendisi hemde bizler için muhteşem. saygılı sevgilerle
Alt 10-05-2007, 12:42 AM   #9 (permalink)
Teğmen

Valla hayalayaz tebrikler sizi düşünen güzel iyi bir evlat yetiştirmişsiniz Ne güzel Maşallah ... Hac olayına gelince evet bende istiyorum ama sanki korku oluyor ham buluyor insan kendini ki ben öyleyim sanki pişmem lazım aslında büyükler derler ya hep çağrı olunca nasib olurmuş bende önce umre diyorum ikisini de Allah nasip etsin Kutsal bir amaç üzerine yapılan her yolculuk güzel ama nasip olur inşallah güzel değişimleri önce kendi ruh halimizde en kısa zamanda yaşar ve cesaretle eğitimli donanımlı bir şekilde gider kalb,mizi mutmain ederiz...Allah kabul etsin şimdiden Hacca niyetimizi ve dualarımızı...
Acaba çekim yasası dedikleri şey bu mu isteyen gerçekten gidiyor amacına ulaşıyor çok arzulayan bizim bir komsu cok yaşlıydı üç kere gitti hala inanmıyor ki kadıncağız çok arzu duyuyordu yine gitmek nasib olsun diye ne dualar ediyordu :) Sanırım yeğeni sevabına onu gönderecekmiş bu sene
Alt 10-05-2007, 01:27 AM   #10 (permalink)
Çevirmen

29 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Deria is an unknown quantity at this point

aslında bu çekim gücü The secret in kitabını benim ayağıma kadar da getirdi. ama yanlış bi zamanlama idi benim için. markete birşeyler almaya gittiğimde kitapların arasında gördüm, hemen el attım ve fiyatını öğrendim. vazgeçtim ay sonu öğrencilik durumu olduğu için vazgeçmek zorunda kaldım. yanımda yeteri kadar para olsa idi alabilirdim ama okumaya uzun bi süre zaten fırsatım olmayacaktı. dersler çok yoğun gidiyor şu aralar. ama çekim gücü beni yine secrete yada istediğim başka bir şeye götürecektir. ben istedikten sonra bu gerçekleşecektir.

Bookmarks