Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-05-2007, 12:42 AM   #9 (permalink)
yakamozdüşleri
Teğmen

Tesekkür: 0
51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamozdüşleri is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sır bana The Secret i getirdi...

Valla hayalayaz tebrikler sizi düşünen güzel iyi bir evlat yetiştirmişsiniz Ne güzel Maşallah ... Hac olayına gelince evet bende istiyorum ama sanki korku oluyor ham buluyor insan kendini ki ben öyleyim sanki pişmem lazım aslında büyükler derler ya hep çağrı olunca nasib olurmuş bende önce umre diyorum ikisini de Allah nasip etsin Kutsal bir amaç üzerine yapılan her yolculuk güzel ama nasip olur inşallah güzel değişimleri önce kendi ruh halimizde en kısa zamanda yaşar ve cesaretle eğitimli donanımlı bir şekilde gider kalb,mizi mutmain ederiz...Allah kabul etsin şimdiden Hacca niyetimizi ve dualarımızı...
Acaba çekim yasası dedikleri şey bu mu isteyen gerçekten gidiyor amacına ulaşıyor çok arzulayan bizim bir komsu cok yaşlıydı üç kere gitti hala inanmıyor ki kadıncağız çok arzu duyuyordu yine gitmek nasib olsun diye ne dualar ediyordu :) Sanırım yeğeni sevabına onu gönderecekmiş bu sene
yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla