Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-05-2007, 11:23 PM   #6 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Sır bana The Secret i getirdi...

ben the secreti,hiç bir yerde bulamamıştım (filmi) oğlumun başına ekşidim,( söylemesi ayıp allah bana öyle bir evlat verdiki 28 yıldır hangi iyiliğime karşılık olarak bana böyle bir evlat nasip edildiğini bulamadım. en sonunda yapmışımdır iyi bir şey dedim, fazla irdelemeden böyle iyi ve saygı duyduğum çocuğun annesi olduğumun sevincini yaşamaya karar verdim) neyse buna alışsanız iyi olur bütün anneler gibi bende en iyi çocuğun bende olduğuna yürekten inanıyorum ve oğlum dedimmi söylediğimi söyleyeceğimi bööööyle sapıtıyorum.haa the secret, yavrum benim, ben neyi istedimde yaratmadı ertesi gün the secret bilgisayardaydı. önce kendim seyrettim, şimdi matineler yapıyorum arkadaşlarıma tek kişilik( hala daha kalabalıklar istemiyor canım.oğlum bize tavana yapıştırmak için kocaman çekler yaptı A 4 büyüklüğünde, büyük çeke milyarlar yazıldı tavanlara yapıştırıldı. yetmediiiii çeklerin boyunu küçültük bunlarada acil ihtiyaç duyulan miktarlar yazıldı,ben dün akşam artık soyut iyilikler beni tatmin eymiyor somut iyilikler istiyorum dedim. arkadaşım sordu mesala ne? bende mesala yarın beni birisi arayıp seminer vermemi talep edebilir dedim,bilin bakalım ne oldu * 3 yıl önce tanıştığım ve benim çokta sevimli olmadığım bir dönemde bilgim olan bir konuda bilgi verdiğim bir bayan beni arayıp seminer istedi.dostlar çekim yasası benim için fulltime devrede, çünkü ben her şeyin iyiliğini aynı anda istiyorum,hem kendim hemde başkaları için HEPİNİZE SAYGILI SEVGİLER