Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi

Uyarılar

son dakika haberleri

Hayatım Değişti Klubü ve Hayatım Değişti Kafesi son dakika haberleri Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ilginizi çeken son dakika haberleri buraya......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hayatım Değişti Kafesi telkin cd indir izle İstanbul Hayatım Değişti Kafesi nerededir kimdir Hayatım Değişti Kafesi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hayatım Değişti Kafesi hipnoz Hayatım Değişti Kafesi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hayatım Değişti Kafesi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hayatım Değişti Kafesi kuantum düşünce kitap haberi

son dakika haberleri

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-10-2010, 06:34 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

zamanı_geldi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 593
357 Mesajinıza toplam 832 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zamanı_geldi has a spectacular aura aboutzamanı_geldi has a spectacular aura aboutzamanı_geldi has a spectacular aura about
Exclamation son dakika haberleri

ilginizi çeken son dakika haberleri buraya...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 04-10-2010, 06:40 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

357 Mesajinıza toplam 832 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zamanı_geldi has a spectacular aura aboutzamanı_geldi has a spectacular aura aboutzamanı_geldi has a spectacular aura about
Exclamation Cevap: son dakika haberleri

Son Güvenlik Uyarısı Japonya'dan
04 Ekim 2010 Pazartesi 17:53
Amerika ve İngiltere'nin ardından, Japonya da Avrupa'ya seyahat edecek vatandaşlarına güvenlik uyarısında bulundu.

Eyfel Kulesi çevresinde devriye gezen askerler

İngiltere ve Amerika'nın ardından, Japonya da vatandaşlarını Avrupa'da artan el-Kaide saldırısı riskine karşı uyardı.

Japon Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada vatandaşlara toplu taşıma araçlarında ve turistik yerlerde dikkatli olmaları çağrısı yapıldı.

İlk açıklama Amerika'dan
Amerika Birleşik Devletleri haftasonu vatandaşlarına kalabalık yerlerden uzak durmaları çağrısında bulunmuştu.

Bu uyarının hemen ardından İngiltere yaptığı açıklamada Almanya ve Fransa'nın risk altında olduğunu belirtmişti.

Almanya İçişleri Bakanı Thomas de Maiziere ise yaptığı açıklamada genel tehtid düzeyinde bi artış olduğunu, ancak Almanya'nın yakın zamanda saldırıya uğrayacağına dair herhangi bir belirti olmadığını söyledi.

Paris'teki Eyfel Kulesi geçtiğimiz haftalarda iki kere bomba ihbarı nedeniyle boşaltıldı.
Alt 04-10-2010, 06:43 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

Standart Cevap: son dakika haberleri

Sertap Erener su altında klip çekti
04 Ekim 2010 Pazartesi 17:50
Sertab Erener, üçüncü klibini 'Bir Damla Gözlerimde' adlı şarkısına çekti.

Yeni albümü ‘Rengarenk’ ile büyük beğeni toplayan Sertab Erener, üçüncü klibini sualtında ‘Bir Damla Gözlerimde’ adlı şarkısına çekti.

Klip için uzun süre profesyonel su balesi ekibiyle çalışan Erener’e, bu sahneler için özel makyaj ve kostümler hazırlandı. Klibin yönetmenliğini Burak Ertaş yaparken, Erener’in can güvenliği için özel bir dalgıç ekibi görevlendirildi. Sualtı sahnelerinin sekiz saat sürdüğü klibin diğer bölümlerinde Erener’e ünlü oyuncu Cansel Elçin eşlik etti.
Alt 21-10-2010, 04:00 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

çipli kimlik....

Almanya'da yeni kimlikler 1 Kasım'dan itibaren kullanılmaya başlanacak. İçine yerleştirilen çip sayesinde internette alışveriş kolaylığı sağlayan ve daha güvenli olan e-kimliklerin ücreti 28,80 Euro olarak açıklandı. Yeni kimliklerin güvenlik sistemiyle ilgili tartışmalar ise sürüyor.

ALMANYA'da elektronik kimlik kartları 1 Kasım 2010 tarihinden itibaren kullanılmaya başlanacak. Kredi kartı büyüklüğünde tasarlanan ve üzerinde kişisel bilgileri içeren elektronik çipin bulunacağı e-kimlikler, sahibinin yapacağı dijital işlemlerin kolaylaşmasını sağlayacak. Yeni kimlikler sayesinde özellikle internet üzerinden güvenli şekilde alış verişler yapma imkanı sağlanacağı belirtiliyor.

ÜCRETİ 28,80 EURO

Çipli yeni kimlikler 16 yaşından büyüklere verilecek. 16 yaşından küçükler ise, aileleri başvurduğu takdirde online alışveriş fonksiyonu olmayan kimlik kartlarına sahip olabilecek. Vatandaşlık Daireleri

tarafından verilecek kimliklerin alınması ile ilgili bir zorunluluk bulunmuyor. Eski kimlikler son kullanma tarihine kadar geçerli olacak. İsteyen süre dolmadan da yeni kimlik için başvuru yapabilecek. Federal İçişleri Bakanlığı'ndan verilen bilgiye göre, 24 yaşından büyükler yeni dijital kimliklere 28,80 Euro ödeyecek ve bu kimlikler 10 yıl geçerli olacak. 24 yaşından küçüklere için ise 6 yıl geçerli olacak yeni kimlik fiyatı 22,80 Euro olarak belirlendi. Online işlem yapma fonksiyonun açılması ya da devre dışı bırakılması, PIN numarasının değiştirilmesi gibi özellikler için 6 Euro ödeme yapılacak.

İNTERNETTE GÜVENLİ ALIŞ VERİŞ

Dijital kimlikler eskiden olduğu gibi nüfus cüzdanı olarak kullanılacak. Yeni kimliklerin getirdiği en büyük yenilik ise internette alışverişte sağladığı güvenlik olacak. Bunun için yeni kimliğin yanında bir tarama cihazı, sürücü yazılımı ve kişisel kimlik numarası zorunlu olacak. İnternette işlem sırasında satıcı da kimlikle işlem yapabilme yetki sertifikasına sahip olacak ve bunu kullanıcıya beyan edecek. Kimlik sahibi veri aktarımının açılması için bilgisayarının klavyesinden 6 rakamlı PIN numarasını girerek işlemini yapacak. Resmi dairelerin internet üzerinden işlemlerininden yapılabileceği yeni kimlikler ayrıca gerekli donanımlar sağlandığında dijital imza işlemini de yapabilecek.

E-kimliklerde parmak izi zorunluluğu yok. Ama kişi isterse iki işaret parmağından alıanacak izler e-kimlik üzerindeki çipe kaydedilebilecek.
Alt 21-10-2010, 04:13 PM   #5 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

ben de istiyorum tr de yapsın
Alt 21-10-2010, 04:19 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

23 dk öldü...

İngiltere’de doğuştan kalp bozukluğu olan Samaa Zohir isimli bebek, 20 dakika dondurulup kalp atışı durdurulduktan sonra iyileşti.

Kafası buzlarla kaplanan, by-pass ile vücut ısısı 17 dereceye kadar düşürülen, bu sırada 23 dakika tıbben ‘ölen’ bebeğin kan damarları düzeltildikten sonra, kalbi tekrar attı.

İngiltere’de Samaa Zohir adlı 1 aylık bebeğin sorunu, akciğerlerden gelen oksijen taşıyan kan damarlarının kalbin sağ tarafına gidecekken sol tarafına gitmesiydi. Londra’daki Great Ormond Street Hastanesi’ndeki cerrahlar, hassas ameliyat için zaman kazanmak amacıyla Samaa’nın golf topundan küçük kalbini durdurdu. Çünkü kağıt kadar ince damarlara saç kalınlığında ipliklerle yapılacak operasyon için kans olmaması şarttı.

Kritik eşik 50 dakika

Bunun için bebeğin başının etrafına buz torbaları yerleştirildi ve kalp-akciğer makinesiyle kanının derecesi 37’den 18 dereceye indirildi. Ardından bir ilaçla kalbi durduruldu ve kalp-akciğer makinesi kapatıldı. Yani Samaa klinik olarak öldü. Zamana karşı yarışan cerrahlar, 23 dakikalık geçici ölüm süresinde, kan damarlarının yerini normale döndürdü. İşlem 50 dakikayı geçseydi bebeğin beyin ve iç organlarındaki hasar onarılamaz duruma gelecekti. Ameliyat sonrası kalp-akciğer makinesi yeniden çalıştırıldı ve pompalanan sıcak kan Samaa’yı yaşama döndürdü. Küçük kız bu ameliyattan 5 ay sonra tamamen iyileşti. Anne Roosina Ahmed (30,) “Donmuş bir bebekken, sağlıklı bir kız oldu. Bu inanılmaz” diye konuştu.
Alt 21-10-2010, 04:22 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

ne uygulandı??
Alt 21-10-2010, 04:31 PM   #8 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

off acayip duygulandım yaa :(
Alt 22-10-2010, 04:35 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

NASA'nın roketi su ve gümüş ortaya çıkardı

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesinin (NASA) geçen yıl su bulmak için Ay'ı vurma denemesinde kullanılan roketin, yüzlerce kilo su, gümüş, civa ve diğer şaşırtıcı kimyasalları açığa çıkardığı bildirildi.

Science dergisinde yayımlanan birkaç haberde, denemede, buz şeklinde büyük miktarda su, karbon monoksit, amonyak ve gümüşümsü metaller dâhil olmak üzere bazı şaşırtıcı bulguların açığa çıktığı belirtildi.

Brown Üniversitesi'nde gezegen jeolojisi bölümünden Peter Schultz, roketin çarptırıldığı Ay'daki Cabeus krateri için, "Burası, Ay'ın heryerine salınmış bileşenler, elementlerin hazine sandığı gibi" yorumunu yaptı.

DONMUŞ SU BULUMUŞTU
NASA, LCROSS uydusu ile geçen yıl ekim ayında Ay'ın güney kutbundaki Cabeus kraterine bir roket fırlatmıştı. Buradaki amaç Ay'ın bu kısmında bulunan kraterlerde buz olup olmadığı, eğer varsa nasıl bir buz olduğunun analizini yapabilmekti. Bölgedeki kraterlere ışık düşmediğinden içleri görülemiyordu.

NASA'nın Ames Araştırma Merkezi'nden Anthony Colaprete ve meslektaşları, Cabeus kraterinin içinde toplam kütlenin yüzde 5,6'sının donmuş sudan oluştuğunu hesapladı.

Araştırmacılar, denemede açığa çıkan gümüşün, maden değil de küçük parçaçıklar halinde olabileceğini belirtirlerken, çok fazla bulunan civanın ise tatsız bir sürpriz olduğu kanısında.
Alt 31-10-2010, 02:07 PM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Taksimde Meydana Gelen Patlamada Yaralılarımıza ACİL KAN LAZIM

başlığı nereye açacagımı bilemedim ve buraya açtım.

buradan günde yüzlerce kişi geçiyor belkide tv yada haberlerden haberi olmadan.

bu nedenle buradan duyurayım istedim.

bugün taksimde bir patlama meydana geldi ve yaralılara hastanelerde kana ihtiyaç var ben bir haber sitesinin sayfa linkini veriyorum oradan detaylı bilgi alabilirsiniz

Kızılay alarmda - Habertürk

Kızılay alarmda

Taksim'deki patlamalarda yaralananlar için çok fazla kana ihtiyaç var. İşte kan verebileceğiniz hastaneler.

Polis telsizinden çok miktarda kana ihtiyaç olduğu şeklinde anonslar yapılıyor. Anonslarda kan vermek isteyen emniyet mensubu ve vatandaşların yaralıların bulunduğu Taksim, Şişli Etfal, Haseki ile Haydarpaşa Numune ve Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanelerine gitmeleri gerektiği belirtildi.

KIZILAY ALARMA GEÇTİ

Taksim’de meydana gelen patlamanın ardından Türk Kızılayı da alarm durumuna geçti.

Kızılay’dan yapılan açıklamaya göre, yaralıların kaldırıldığı hastaneler ile temasa geçilerek, muhtemel kan ihtiyacının karşılanması için gerekli hazırlıklar tamamlandı. Türk Kızılayı Çapa Kan Merkezi’nden 15 ünite 0 Rh(-) taze kan Taksim İlkyardım Hastanesi’ne ulaştırıldı.

Patlamadan etkilenenlere psikososyal destek sağlamak amacıyla Türk Kızılayı Marmara Bölge Afet Yönetimi Müdürlüğü’nden(MAFOM) 1 öncü araç ile 2 uzman psikolog alana gönderildi.

Çevredeki Türk Kızılayı şubeleri de bölgedeki çalışmalara destek veriyor.

Gelişmeler Türk Kızılayı Afet Operasyon Merkezi(AFOM) ve Marmara Bölge Afet Yönetimi Müdürlüğü(MAFOM) tarafından izleniyor.

Kan vermek isteyen buna imkanı olan duyarlıvatandaşlarımızın gerekeni yapacagına inanıyorum.

Saygılarımla.
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks