Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi

Uyarılar

HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Hayatım Değişti Klubü ve Hayatım Değişti Kafesi HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız konuyu tam anlamıyla bilmiyorum ama yorumlardan okudugum kadarıyla yanlış anlaşılmalardan ibaret.. herneyse yanlış anlaşılma yada artniyet. bence asıl sorun en küçük engelle bile karşılaşsak pes etmemiz. düzgün giden bir işi herkez sürdürebilir. yazdıklarım bir eleştiri olarak algılanmasın fakat esinlendiğiniz kişilerin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hayatım Değişti Kafesi telkin cd indir izle İstanbul Hayatım Değişti Kafesi nerededir kimdir Hayatım Değişti Kafesi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hayatım Değişti Kafesi hipnoz Hayatım Değişti Kafesi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hayatım Değişti Kafesi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hayatım Değişti Kafesi kuantum düşünce kitap haberi

HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-11-2008, 05:54 AM   #4811 (permalink)

Tesekkür: 1
2 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
redlight_001 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

konuyu tam anlamıyla bilmiyorum ama yorumlardan okudugum kadarıyla yanlış anlaşılmalardan ibaret.. herneyse yanlış anlaşılma yada artniyet. bence asıl sorun en küçük engelle bile karşılaşsak pes etmemiz. düzgün giden bir işi herkez sürdürebilir. yazdıklarım bir eleştiri olarak algılanmasın fakat esinlendiğiniz kişilerin bişeylerden vazgeçmesi sizi ne duruma düşürürdü... daha önce üye olmama rağmen dün ilk defa birşeyler yazma cesareti buldum, forumda dolaşırken bu olayla karşılaştım. şimdiye kadar okuduklarımdan anladıgım kadarıyla koşulsuz yardımlaşma ve dayanışma adına kullanılıyor bu sayfalar, engelleri BİRLİKTE aşmalım diyerek...
üstad dedigimiz biri bukadar çabuk pes etmemeli bence. birçok kişiye umut verirken kendini umutsuz kılmak ihanet degilmidir diğerlerine ( yazdıklarım umarım yanlış anlaşılmaz ) eee büyük olmak okadarda kollay değil...
hayal ablacım ( ilk defa yazdıgım birine üstelik ilk defa bukadar samimi sesleniyorum)
boyumdan büyük söz ederek buradakilere örnek olmanı istiyorum. büyüklük sonunu getirmektir ve senin bunu yapıcağına inanıyorum.( küçük kardeşinden telkinler) pes etme...
ve umut ediyorum ki bundan sonra sana yazdıgım ilk cümle '' hoşgeldin hayal abla olur ''

( bak ben hala ayaktayım, yarına yetiştirmem imkansız gibi görünen bi konu olsada yılmadım hala. birşeyler yazabilecek vakit bile ayarladım)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

redlight_001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-11-2008, 12:11 AM   #4812 (permalink)
pisiii
Guest

iki gündür aşırı üzülmüştüm...
hatta atakan beyin günlüğmde ki msj na beni rahatlatmak iç,n yazdı çok üzldüm ya demiştim...hakikaten gereğinden fazla suclamışım kendimi...
blogu okuyunca hayal ablama üzüldüm...sadece hayal ablama.. haketmemiş..koskoca kadın okdar emek vermiş , yüreğini açmış...yaşına deneyimine hürmet gerekmezmiydi...ah sevgili hayal ablam... inan sen yüreğin sevgi dolu hep aydınlık olacaksın...yüreği sevgi ile dolu , içinde anlayış , dilinde tatlı söz, saygı güzellik ve huzur dolu günler , diyaloglar görmeniz geçirmeniz dileği ile...
Alt 21-11-2008, 12:42 AM   #4813 (permalink)
pisiii
Guest

dün okadar bide özüdr dü falan dı , gece ağladım , çırpındım... hakekten kötü hisettim .. ya ben bukadar üzüldüm acaba gerçekten üzen üzüldümü...
gerçekten kelimeler sarf eden , yaşına hü hayal ablam hürmet etmeyen , blogda bahsedilen seyi yapan , hayal ablam kırıcılığı eleştırdıüği için , o ablacığı üzen...o ablacığı bile üzebillen...özelden sevgi msjı attığım tüm arkdaşlar için duygularım geçderlidir..diğer durum için bilmeden özür özür yazıp durmuşum foruma...taki bana kendini ezdirme msjı gelene kadar...sert tavır göstererek yıkılan sevgiler,üzülen küstürülen üyeler bakalım okunan kitapla yerine gelicekmi...
yüreği sevgi ile ,anlayış ile,saygı , düzey ,yumuşacık duygular ile çarpan herkese sevgiler...

Alt 21-11-2008, 12:52 AM   #4814 (permalink)
pisiii
Guest

buna binaen , kendi sayfamda ilk eksi karmamı verek tepkimi belirtmiş oldum..
özellikle uyaran ezilme dik dur diyen , durumu çaıklayan sevgili üyem canım için ...
Alt 21-11-2008, 01:01 AM   #4815 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Yönetim panelinden gördüğüm kadarı ile üye kendi üyeliğini silmiş..
Bundan sonra ki yaşamınızda başarılar...

Üye Silme Bugün 12:52:29 ÖÖ 88.227.214.14
member: 12551

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-11-2008, 10:51 AM   #4816 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,097
166 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really nice

Atakan bey, sizi ve site arkadaşlarını tanıdığıma ben şahsen çok menunum, benim için içimde olan güzellikleri öğrenmem için vesile oldunuz, çıkar dunyasında iyilerin ve insanlığın ölmediğini bilmek çok güzel. Hayatın her tadı güzel tatmasını ,yemesini , yaşamasını bilenlere yazınız çok güzeldi. İsteyen istediğini anlıyor.Ben herkese sevgiyle kucaklamak gerektiğini inanıyorum. Bu site arkadaşlarının bize her zaman davrandıkları gibi. Kimseye kendi istemedikten sonra değiştirecek gücümüz yok ama sınızsız sevgi,saygı,hoşgörü ve iyi dileklerimi gönderiyorum....Bizler burdayız her zaman yanlarında.

saygılarımla.
umelihad isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-11-2008, 11:41 AM   #4817 (permalink)

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
noxonline is an unknown quantity at this point

Herkese Merhaba,

Öncelikle Shamanic'e kucak dolusu sevgiler, ve tekrar ;; kendisini ifade etme şekline, kullandığı özenli kelimelere ve her ne olursa olsun güzel tutumuna ayrıca hayranım, bu bağlamda iyiki karşılaşmışım diyorum onunla.

Siteyi uzun zamandan beri tanımama rağmen pek yazmıyorum/yazamıyorum, katkım da olduğu söylenemez (öhhö, hemen olumlama yapayım yeri gelmişken :) - BEN, yapmak istediklerimi ve benden beklenenleri gereken zamanda yapmayı seciyorum) , fakat sessizce yazılanları keyifle izliyorum, gün geldiğinde gülümseyerek, gün oluyor içimi burkan bir öykü/yaşam okuduğumda dua ederek buluyorum kendimi, bu anlamda aslında tanışmamış olsakta, bir çok kişi beynime kazınmış durumda.

Atakan Bey'in o güzel ve anlamlı yazısını okuduktan sonra bir-2 cümle yazma gereğini duydum, yeri gelmişken ona da tekrar; dünya'yı güzel hale çevirme isteğinden, insanlara yardım etme çabası ve bu yoldan hiç ayrılmamasından ötürü kutluyor ve kendisine teşekkür ediyorum:-) !!

2087 senesinde anlaşalım, 2100 de olmayabilirim

Hayal Hocam'a da buradan sevgilerimi iletiyorum.
Bilgilerinden çok yararlandığım değerli bir insanın ayrılmasına üzüldüm. Diğer taraftan hayatta herşeyin bir vesilesi olduğunu inanan bir insan olarak, sevgiyle uğurluyorum kendisini.

Kendisini tekrar hazır hissettiğinde, bilin ki tekrar gelecektir.

15 sen önceki ben ile şimdiki ben arasında dağlar kadar fark var, o nedenle son günlerde yazılan ve polemiğe acık sözleri okuyunca aslında gülümsedim arkadaşlar.

Dedim ki, gün gelecek "kendisini anlayacak, farklı pencerelerden bakarak, empati kurarak içindeki özü bulacak, önce kendisini dinleyecek, kulak verecek, sonra dile vuracak" Kolay mı bu, hiç değil, halen öğrenciyim.

Burkulduğum tek nokta, hasta düşenler veya başka arkadaşların buradan ayrılması.

Örneğin Mustang, çok keyifle dinliyorum onu, gelişmesini, gelişirken öğretmesini, bilgilerini paylaşmasını, isteğine saygı duyuyorum elbette, çünkü negatif bir ortamda kimse durmak istemez, sadece şunu beklerdim ben kendisinden, zamana bırakmak, biraz nadasa yatmak, hemen kesip atmamak. Çünkü bu site gerçek anlamda bir hazine ve tutunalım isterim buna.

Akın Berk, çok değerli bir arkadaşımız, burukluğunu hissediyorum onun, ama nadasa yat Sevgili Akın, sen ışık işcilerinden biri olma yolundasın, hem halen bekliyoruz senin 2.ci kitabını :-) yakında demiştin çoook uzun zaman önce; merakla bekliyorum kendi şahsıma.

Redflowers; enteresan bir insan, anlamak lazım onu, zorlandım biraz başlarda, sert bir taraf bazen cümlelerinin veya yaydığı enerji bunu gösteriyordu, ama onu tanıdıkca diğer tarafını da gördüm; yardım severliliğini, öğrenme/öğretme çabasını, neşeli olmasını vs...

Anlamakta zorluk çektiğim veya içimdeki ben "bu ne ya, ne diyor bu" diye sert çıkışınca önce "dur bakalım hele" der beklerim ve eyleme geçmeden önce, bir insanı/bir olayı tanımak/ anlamak için geçmiş mesajlarını okurum çünkü burada sadece sözlerimizle varız, ve onlarca mesajı okuduğumda, yavaş yavaş değişir içimdeki ses tonu, daha bir yumuşar ve eğer yinede kırılkanlığım geçmemişse, özenle sözcükleri kullanmaya çalışırım.

Şu bir gerçek Arkadaşlar, Evrende sadece ve sadece tek bir canlı zarar verendir, o da insanoğlunun ta kendisidir, gerek etrafına (doğaya, dünya'ya) gerek karşı insana gerek kendisine. Birbirimizi o kadar yanlış anlaşılmaya müsait bir mekanizmamız var ki, tek bir kelime, yeterli bunun için. Bazende istediğimiz şekilde algılamayı seciyoruz, bakın dikkat edin "seciyoruz", yani bizim elimizde secmek, değiştirebilme özgürlüğümüz sadece bizim elimizde.

Hepiniz çok renkli insanlarsanız ve iyikide varsınız, şükür, gelişimimizi tamamlamak için birbirimizden öğrenebileceğimiz çok şey var çünkü.

ışıkla
Alt 21-11-2008, 03:34 PM   #4818 (permalink)
Üsteğmen

Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough

Sevgili Nox
Yazindan cok etkilendim. agzina, diline ellerine saglik...umarim bu yazin baslangic olur..ve daha cok yazilarinla katilirsin
senden de alacagimiz cok sey oldugunu inaniyorum...cok tesekkur ederim
Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-11-2008, 09:42 PM   #4819 (permalink)
Teğmen

gulum21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
9 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gulum21 is an unknown quantity at this point

merhaba..sizinle tanışalı 2 ayı geçti..kanser hastası çok sevdiğim ablamın tavsiyesi üzerine buldum sizi..hoş onu buluşumda tesadüf diyeceğim ama yaşadığımız her anın da tefavuk olduğunu biliyorum..bu gün benim doğum günüm..ilhan iremin dediği gibi ' mumları üfle bir dilek tut hayattan'..işte tamda öyle bir gün..bu siteyi gerçekten çok sevdim..ilgi alanlarım telepati subliminal meditasyon..astral v.s..2 aydır didikliyorum her anlatılanı..telkinleri dinliyorum..olumlama yapıyorum..sanırım bir basamak çıktım..günden güne olmasada yavaş ama emin adımlarla ilerlediğim için hepinize çok teşekkür ediyorum..fakat üflemem gereken bir mum daha var ve ben bunu sizinle beraber üflemek istiyorum..rüyalarımda görmeme rağmen onu çook çoook özlediğim 2.5 yıl önce bir anda kaybettiğim biricik kardeşimle iletişime geçmeyi çok isterdim..ama yapamıyorum..tek özlemim ..en çok istediğim..şimdi o son yanan mumu üflemek istiyorum..sizinle beraber olduğum için mutluyum..sevgilerimle..
Alt 21-11-2008, 10:37 PM   #4820 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
gulum21 Nickli Üyeden Alıntı
merhaba..sizinle tanışalı 2 ayı geçti..kanser hastası çok sevdiğim ablamın tavsiyesi üzerine buldum sizi..hoş onu buluşumda tesadüf diyeceğim ama yaşadığımız her anın da tefavuk olduğunu biliyorum..bu gün benim doğum günüm..ilhan iremin dediği gibi ' mumları üfle bir dilek tut hayattan'..işte tamda öyle bir gün..bu siteyi gerçekten çok sevdim..ilgi alanlarım telepati subliminal meditasyon..astral v.s..2 aydır didikliyorum her anlatılanı..telkinleri dinliyorum..olumlama yapıyorum..sanırım bir basamak çıktım..günden güne olmasada yavaş ama emin adımlarla ilerlediğim için hepinize çok teşekkür ediyorum..fakat üflemem gereken bir mum daha var ve ben bunu sizinle beraber üflemek istiyorum..rüyalarımda görmeme rağmen onu çook çoook özlediğim 2.5 yıl önce bir anda kaybettiğim biricik kardeşimle iletişime geçmeyi çok isterdim..ama yapamıyorum..tek özlemim ..en çok istediğim..şimdi o son yanan mumu üflemek istiyorum..sizinle beraber olduğum için mutluyum..sevgilerimle..
Hoşgeldiniz..
Nice senelere....

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
gunaydinlar