Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi

Uyarılar

HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Hayatım Değişti Klubü ve Hayatım Değişti Kafesi HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız günaydın herkese. çok güzel yağmur yağıyor. bu yağmurlu günde herkesin duaları dilekleri kabul hayalleri gerçek olsun insallah. herkese sevgi dolu günler diliyorum. hoşcakalın....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hayatım Değişti Kafesi telkin cd indir izle İstanbul Hayatım Değişti Kafesi nerededir kimdir Hayatım Değişti Kafesi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hayatım Değişti Kafesi hipnoz Hayatım Değişti Kafesi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hayatım Değişti Kafesi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hayatım Değişti Kafesi kuantum düşünce kitap haberi

HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-11-2008, 09:31 AM   #4791 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 44
41 Mesajinıza toplam 217 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nidanem is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

günaydın herkese. çok güzel yağmur yağıyor. bu yağmurlu günde herkesin duaları dilekleri kabul hayalleri gerçek olsun insallah. herkese sevgi dolu günler diliyorum. hoşcakalın.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 19-11-2008, 09:42 AM   #4792 (permalink)
pisiii
Guest

öncelikle günaydın herkese

yazmak zorudna hiseettiğmi için şuan iş yerinde masamdankalktım iki kat aşağıda yanıt veriyor ve hemen çıkıyorum. ben okuyor ama yazamıyorm çoğunlukla.
öncelikle atakan beyeilgisi için sonsuz teşekkürler aama anlayamadığım neden bir imla çemberine sıkışıldıoradan devam ediliyor...,
bana zamanında böyle bi msj geldi dünde arkdaşalr söüznü ettide ben buna alınmadıkmkii..,tavıra alındım

eğer buna alınmış olsam daha önce pisicim az dikkatli ayz diyen mod arkadaşa niye alınmadım? yada dünmsj yazan diyen mod arkdaşalra...demek üslüpta bir sorun var... ayrıca sevgili shamanic in tatlı diille uyardığından bahsediliyor ,işte kıstas bu . tatlı dil...yoksa neden anlayış göstertmeyelim. sanki bir bana geldi , ben alındım dieğrleri onun üğzerine yazdı.
biz koskoca insanlar bu tip bir usluba alındık.
dün özelden bunu konuşurken bir kişi hepinizi dağıttı dedi bir arkadaş..demek alınganlık sıradan bir imla meselsei değilmiş..yada ban imla msjı gelmişte olay orada büyümüş değil..o msjda birşey yazdım ben.
dün bir sevdiğim öldü benim... bunu paylaşacakken ne gördüm.,şuan nasıl yzıyorum bir düşünün..
burada da aysun hep eleştiri , paylaşmaya gel ama duvar...buna alındım ben... çocuk gibi azara... dieğr arkdaşalrda yazımı kopyaladı ise bundandır imladan değildir...
ben uzadığı için tekrar özrü diliyor ve sadece usluba alındığımızı belirtmekistiyorum.
sevgili redflowers elbet görevini yapıyor onuda dedim , empatı yapayım diyorum ama burada hassas insnlar yokmu...bize bu gözle yaklaşsan daha güzel olmazmıydı canım.. sayfamda o ikinci msjı görünce çok üzüldüm ha orta sayfa bulunacak derken uzlaşmaktan uzaklaştık... sevgili uyeler çok üzgünüm yineden yanlız bırakmadığınız destek olduğunuz iiçn teşekkürler. diiğer arkaşlarada onalrı çok sevdiğimisöylemekistiyorum. bana çok şey kattınız ve katıyorsunuz.. sevmeyi hatırlattınız...

Alt 19-11-2008, 10:45 AM   #4793 (permalink)
Üsteğmen

perilice58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 488
259 Mesajinıza toplam 1,226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perilice58 will become famous soon enoughperilice58 will become famous soon enough

Günaydın
Bizler sanırsam ki yanlış anlaşıldık... Günlüğüme ve arkadaşlarımın günlüğüne baktığımda bizce ters olan bir şey yok sonuçta günlükler bizim o an insanın içinden ne geçiyorsa onu yapıyor belki o anda yazı ile ifade edemediğini similelerle ifade edibiliyor çünkü herşey yazıya aktarılamıyor ki ordaki küçücük bir simile karşımızdaki kişiye bir çok anlam ifade ediyor burda önemli olan birbirimizi benimsememizdir... Ve daha öncede özelden yazan arkadaşımada belirttiğim gibi bizler belk,gine kırılmadık ama o kadar benimsedikki bu şekilde sert uslubu ile bizi kırdı bizler daha candan bir uslupla tatlı bir şekilde uyarı bekliyorduk belki diğer modaretor arkadaşlar bu şekilde uyarmış olsaydı konuyu yazma gereği bile duymazdık ister kalırdık ister giderdik bu bizim şahsımıza kalmıştı fakat ben belgini sevdim içimin en güzel yerine koymuşum insan öyle bir canlı ki sadece sevdiğine kırılırmış...
Ve pisiciğin yazısını okuyunca herkes gibi üzüldüm ve çoğu kişi ondaki hassaslığı farkedemedi ilk yazısında belirtti benim bir arkadaşım vefat etti dedi ve kendisine burdan başın sağolsun arkadaşının mekanı cennet olsun dileklerimi iletmek istiyorum.... Pisiciğim bu şekilde hassasken evet buğün çok hassasmışsın şimdi farkettim seni üzmek için yazmadım benim yazım ve uslubum bu şekilde alınma gibi sözler beklerdim çünkü bu siteninde adından anlaşılcağı gibi herkes hayatını değiştirmek için geliyorki bu tek taraflı olmaz her iki tarafta hassa olabilir ve de bu çok normaldir bundan daha normal bir şey olamaz ama tatlı dille yılanı deliğinden çıkara bilir insanlar... Bu kadar hasas olan bir sitede monitörlük üstat olan arkadaşların daha anlayışlı ve esnek olmasını beklerim ben çünkü bizler yeni kişileriz ve değişime daha yeni başlıyoruz dinlediğimiz telkinlerinde etkisi ile gel gitlerimiz üstatlara göre daha fazla oluyor çünkü sizlerde bizlerin geçmekte olduğu aşamalardan geçerek belli bir seviyeye ulaşmış kişilersin... Şu andada her biriniz seçtiğiniz yollarda bilgili seminerler veren çoğu şeyde bilgi sahibi olmuş yardım edebilecek düzeye gelmiş kişilersinizki biz yeni kişilerin nasıl hasas olduğunuda az çok bilirsiniz....
Evet şu anda nasılsın diye sorarsanız bu kadar yazılıp çizilenden sonra çok kötüyüm içimden yazmak bile gelmiyor bırakacakmısın derseniz ben henüz yıkılmadım mücadeleye devam fakat şu an için kabuğuma çekilmek istiyorum kalbimin kırıklarını onarmak için çünkü ben yazarken yazmak için yazmadım samimiyetle içtenlikle yazdım... Gördümkü burda yıllarca evvel unuttuğum yabancılaştığım dostluğu sıcaklığı yardımlaşmayı kaynaşmanın varlığını gerçekten seviyeli bunların aslında yok olmadığını var olduğunu ben bu sitede gördüm ve buna inanılmaz mutluluk enerji yaşama gücü vermişti ...
Arkadaşların da günlüklerindende anlaşılacağı gibi biz kimselere kızmadık biz kırıldık gönül sadece sevdiğine kırılırki biz kırıldık...
Ve bizlerin sizden tek beklentici var bizleri anlayışla karşılamanız ve bizi anlamanızdır... Bir süreliğine susmak belki forum içinde iyi olur çünkü biz sevdiğimiz evimize yuvamıza zarar vermek istiyoruz.... Kendimizi biraz dinleyip sessizce gelişimize devam etmek istiyoruz... SADECE SUSTUK

Rahatsızlık verdiğim için kendi şahsımca herkesten özürdilerim.... Niyetimiz kimseyi üzmek gereksiz yere forum kirliliği yapmak değildi niyetimiz bir tutam sevgi bir tutam sohbet bir tutam hoşgörü bir tutam MUTLULUKTU başka bir şey yoktu... Zaten başka bir şeyde olamazdı ki ..... Herkes burda kendi ışığını yansıttı....

Hoşça ve dostça kalın
sevgiler
Alt 19-11-2008, 12:08 PM   #4794 (permalink)
Üsteğmen

Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough

ARkadaslar gunaydin
ya arkadaslar sizlerden rica ediyorum, bu konu cok uzamadimi sizce? bence cok uzadi, uzulenenler, kusenler,
hastalananlar,, eeee bunlarin hepsi gereksiz degilmi... herkes kendince haklidir...fakat onemli olan orta yerde bulusup saygiyla sevgiyle, kusmeden hastalanmadan bu konuyu kapatmak degilmi?
Pisii, ozlem, stubborn, ve diger uzulen arkadaslar adina bende cok uzuldum... Belgin de uzuntuden hastalanmis, gecmis olsun Belgincim, bunu okuyunca dahada cok uzuldum..hastalanacak kadar uzulmeni hicbirimiz istemeyiz

hepimiz cok degerliyiz, bu konuyu kapatin artik

Sevgilerimle
Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-11-2008, 05:32 PM   #4795 (permalink)
pisiii
Guest

masamdamn kalktı mikinci kata koştum. hemen yazmalıyım,
saatlerdir yazmak istiyorumda fırsat bulamadım. benim iş yernde pc dokunmatık tam bi işkence. orada redflowers e kuru bir geçmiş olsun demek istemedim.
bende üzgün olunca tansiyonum düşer fena olurum , redflowers gerçketen uzuldum bilmiyorum nekadar samımı gelir. hani haylaz kardeşin doğruyu bulurken ablayı uzmesı gibi.. ama yinede ablasını sevmesi gibi düşün.her nekadar yaşca büyük olsamda ablasın sen burda... benmide ikigündür migrenim tuttu.,küçük kardeşelr hassas olurken ablalaıda uzuyor.

sevgişli hayal ablama dieğr herkese uzun bi msj yazıcam ama kaçmalıyım
,hayal ablam yerine ben giderim vala.. burada daha çok insanın ona ihtiyacı var
Alt 19-11-2008, 05:50 PM   #4796 (permalink)
ÖZLEMBOZ
Guest

hayal ablam nereye gidiyor? neden gidiyor? bir bilen varmı. ben çok üzüldüm bu konuya, ani bir karar olduğunu anlayabiliyorum ama nedenini açıklayacak birileri var mı acaba?
Alt 19-11-2008, 08:55 PM   #4797 (permalink)
ÖZLEMBOZ
Guest

merhabalar...

hem genelden hem özelden hayal ablanın yazmış olduğu bu son mesaj ın nedenini merak edenler olmakta..
daha ayrıntılı halde yazmış olsaydı konu bu kadar soru işareti ile kalmazdı sizlerin nazarında..

mesajlarını okursa ğer benim yaptığım bu açıklamadaki fazla veya eksik olan yanları görerek tamamlayacağına eminim..

hayal ablanın ayrılışında forumda ki her hangi bir olayın veya herhangi bir kişinin etkisi yoktur..
bu gün forumdaki bazı nahoş mesajların üzerine bu kararını açıklamış olması
her iki konuyu bağlantılı gibi gösterdiği için heralde bazı arkadaşlarımız gidersen bende giderim diyorlar..

hayal ablanın mesajında bana iyiliği dokunanlar diye basettiği kişi bu forumun kurucusu olan atakan bey başta olmal üzerinedir..
çünkü atakan bey hayal ablaya her konuda destek vermiştir.. bunu hayal ablanın kendiside daima dile getirmiştir..

eğer günlüğünü baştan okursanız telkinlerin ve atakan bey in desteğini daha iyi anlayabilirsiniz..

gerek mesleğini rahatlıkla icra etmesi gerek diğer konularda atakan bey hayal ablanın daima desteçesi oldu..

bu günkü ayrılış kararı tamamen kendi hayatının akışı doğrultusunda kendi seçimidir..
daha öncede yaşamında farklı hedefleri gerçekleştirmek için benzer kararı almış zamanı henüz değil diyerek ertelemiştir..

hayal ablanın kendisi ve bütünü için en doğru kararı verecek olgunlukta olduğunu hepimiz biliyoruz..
gitmeyide tercih etse kalmayıda tercih etse şimdiye kadar olduğu gibi sevgimizle yanında yer alırız..

önemli olan seçmiş olduğu yolda mutlu huzurlu olmasıdır..

sevgiler..

shamanic cevabını yazmış hayal ablamın günlüğüne. teşekkür ederim ilgin için. mustang abla, sycrox ve diğerleri içinde aynı şey mi geçerli, bu konuda da aydınlatırsan çok memnun olcaz , sanırım bu büyülü ortamın neden bozulduğunu bilmek hakkımız
Alt 19-11-2008, 09:22 PM   #4798 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar..

bende bu konuyu merak etiğim için mustang e özel mesaj attım.. telefonla görüşmek istediğimi söyledim ..
kendisinin ayrılma kararını bilmiyordum.. sycorox u belkide hepinizden çok severim o şimdi gergin olabilir annesi ile görüşeyim istemiştim..

mustang ayrılma kararının kimsenin etkisinde kalarak olmadığını belirten bir mesaj ile bana geri döndü..
benim için onun sözü değerlidir.. böyle söylediyse doğruyu söylüyordur..

bakın sevgili arkadaşlar bu forumda bu gün ayrılma kararı alan arkadaşlarımızın bu kararı sizlerden çok biz eski üyeleri derinden etkiledi..

özellikle geçmişte çok üzücü tecrübelerimiz oldu.. gruplaşmalardan kaynaklanan ayrılıklardan dolayı...
ve og ünlerin verdiği dersle gerçek anlamda bir bütün olmaya sevgiyle birbirimize tutunmaya çalıştık..

bundan dolayıda bu forumda yetkili olan herkes bu konuda hassas davranmış
forumda yapılan telkin çalışmalarının kendi yaşamlarında ne denli etkili olduğunu görmüş
toplumsal bir ilke imza atmak adına şahısların tekelinde değil bilginin tekelinde bir forum kardeşliği forum ailesi olunması yolunda ilerlenmiştir..

hepimiz bir arayış içerisindeyken bu adresle buluştuk..
ruhumuzu başımızı öncelikle dinlediğimiz telkinler ile daha sonra saygılı sevgili ortamımızla dikleştirdik..

şu anda yüreğimizi burkarak giden arkadaşlarımızda bu ortamın bu büyüsüne kapılarak yanımızda yer almışlardı..

geriye dönük mesajlarımda da göreceksinizdir..

daima hatırlatığım ve olduğum sürece daima hatırlatacağım gibi..
bizler bu forumda baki olmayabiliriz ancak arkamızda bıraktığımız sevgi dolu izlerimiz
bizlerle benzer yoldan geçecek olan tüm dostlarımıza rehber olacaktır..

işte bunun için sorduğumda gidişimiz kendi kararımızdır diyen dostlarımız
bir grupsal etkileşimin içinde bu ayrılık kararını almadılarsa ne mutlu onlara..

her zaman olduğu gibi geleni sevgiyle karşılar;
kendi ufkumu genişletmek için ayrılıyorum diyen dostlarımıza da sevgiyle desteğimizi sürdürürüz..

sevgiler...

Alt 19-11-2008, 10:36 PM   #4799 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

teşekkür ederim akın berk sürücü.
çok saolasın. super

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-11-2008, 10:41 PM   #4800 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough

söyle sevda içinde türkü

aç bembeyaz bir yelken

neden herkes güzel olmaz

yaşamak bu kadar güzelken

hayat güzel yaşamak
aşk güzel (ben henüz güzelliğini görmedim ama eminim güzeldir )

"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Pozitif enerjilerle uyumlanıyorum.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
gunaydinlar