Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-11-2008, 09:42 AM   #4792 (permalink)
pisiii
Guest

Standart Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

öncelikle günaydın herkese

yazmak zorudna hiseettiğmi için şuan iş yerinde masamdankalktım iki kat aşağıda yanıt veriyor ve hemen çıkıyorum. ben okuyor ama yazamıyorm çoğunlukla.
öncelikle atakan beyeilgisi için sonsuz teşekkürler aama anlayamadığım neden bir imla çemberine sıkışıldıoradan devam ediliyor...,
bana zamanında böyle bi msj geldi dünde arkdaşalr söüznü ettide ben buna alınmadıkmkii..,tavıra alındım

eğer buna alınmış olsam daha önce pisicim az dikkatli ayz diyen mod arkadaşa niye alınmadım? yada dünmsj yazan diyen mod arkdaşalra...demek üslüpta bir sorun var... ayrıca sevgili shamanic in tatlı diille uyardığından bahsediliyor ,işte kıstas bu . tatlı dil...yoksa neden anlayış göstertmeyelim. sanki bir bana geldi , ben alındım dieğrleri onun üğzerine yazdı.
biz koskoca insanlar bu tip bir usluba alındık.
dün özelden bunu konuşurken bir kişi hepinizi dağıttı dedi bir arkadaş..demek alınganlık sıradan bir imla meselsei değilmiş..yada ban imla msjı gelmişte olay orada büyümüş değil..o msjda birşey yazdım ben.
dün bir sevdiğim öldü benim... bunu paylaşacakken ne gördüm.,şuan nasıl yzıyorum bir düşünün..
burada da aysun hep eleştiri , paylaşmaya gel ama duvar...buna alındım ben... çocuk gibi azara... dieğr arkdaşalrda yazımı kopyaladı ise bundandır imladan değildir...
ben uzadığı için tekrar özrü diliyor ve sadece usluba alındığımızı belirtmekistiyorum.
sevgili redflowers elbet görevini yapıyor onuda dedim , empatı yapayım diyorum ama burada hassas insnlar yokmu...bize bu gözle yaklaşsan daha güzel olmazmıydı canım.. sayfamda o ikinci msjı görünce çok üzüldüm ha orta sayfa bulunacak derken uzlaşmaktan uzaklaştık... sevgili uyeler çok üzgünüm yineden yanlız bırakmadığınız destek olduğunuz iiçn teşekkürler. diiğer arkaşlarada onalrı çok sevdiğimisöylemekistiyorum. bana çok şey kattınız ve katıyorsunuz.. sevmeyi hatırlattınız...