Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd

HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Hayatım Değişti Klubü ve  Hayatım Değişti Kafesi   HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 624 . iyi akşamlar herkese :) lys çalışmalarıma zar zor odaklanarak devam etmeye çalışmaktayım, odaklanma yeteneğini geliştirmeyle ilgili egzersiz tavsiyelerinize açığım.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) telkin cd indir izle İstanbul HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) nerededir kimdir HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) çekirdek inanç temizliği İzmir bursa HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) hipnoz HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Like Tree1Likes
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 21-04-2017, 06:33 PM   #6231 (permalink)
Üsteğmen

Dusunsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 77
223 Mesajinıza toplam 331 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Dusunsel is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

iyi akşamlar herkese :) lys çalışmalarıma zar zor odaklanarak devam etmeye çalışmaktayım, odaklanma yeteneğini geliştirmeyle ilgili egzersiz tavsiyelerinize açığım..
Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan, burası Çekirdek Teknoloji Eğitim ve Danışmanlık .2000 yılında ses kayıdı yaparken mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim.Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip faydalandı.Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin cd indirebilirsin. hayatimdegisti.com

Dusunsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 21-04-2017, 09:23 PM   #6232 (permalink)
Yüzbaşı

firdevsi ala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 140
237 Mesajinıza toplam 301 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firdevsi ala is an unknown quantity at this point

Iyi aksamlar dusunsel kardesim eft yapmalisin
firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 21-04-2017, 11:41 PM   #6233 (permalink)
Üsteğmen

Dusunsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 77
223 Mesajinıza toplam 331 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Dusunsel is an unknown quantity at this point

internette bununla alakalı bir video varmı youtubede açıp eşlik ederek yaptığım çalışmalar olmuştu.
Dusunsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 04-10-2017, 10:14 PM   #6234 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 99
20 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
colhe is an unknown quantity at this point

İyi akşamlar efendim
colhe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Okunmamış 20-10-2017, 10:28 PM   #6235 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 61
73 Mesajinıza toplam 147 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Electra is an unknown quantity at this point

İyi akşamlar nursuz jelibon :D
Electra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 29-11-2017, 12:26 AM   #6236 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 99
20 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
colhe is an unknown quantity at this point

Sen nurdan parım parım parlıyosun ya
colhe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 06-12-2017, 10:56 PM   #6237 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,425
3,774 Mesajinıza toplam 10,262 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

İyi akşamlar.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 09-12-2017, 06:14 PM   #6238 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,425
3,774 Mesajinıza toplam 10,262 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

"Çabalarımın yerini bulmasına
Yüzümün daima gülmesine
Bedenimin şifalanmasına
Bereketimin artmasına

niyet ediyorum." MistikYol

Ve öyle de oldu.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:

Bookmarks

Etiketler
gunaydinlar