Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi

Uyarılar

HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Hayatım Değişti Klubü ve Hayatım Değişti Kafesi HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız yapmayın bana böyle duygu sömürüsü yaaav ağla ağla ağla ağla cry hemen yumşayıveriyom neyse cerencim sen istediğini ye iç ne de olsa küçüksün ihtiyacın var söz büyüğün yemekler ve içecekler küçüklerin olsun bu akşam iyi geceler sana...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hayatım Değişti Kafesi telkin cd indir izle İstanbul Hayatım Değişti Kafesi nerededir kimdir Hayatım Değişti Kafesi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hayatım Değişti Kafesi hipnoz Hayatım Değişti Kafesi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hayatım Değişti Kafesi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hayatım Değişti Kafesi kuantum düşünce kitap haberi

HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-08-2008, 12:38 AM   #4041 (permalink)
Üsteğmen

taçyaprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 54
34 Mesajinıza toplam 88 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
taçyaprak is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

yapmayın bana böyle duygu sömürüsü yaaav ağla ağla ağla ağla cry
hemen yumşayıveriyom
neyse cerencim sen istediğini ye iç ne de olsa küçüksün ihtiyacın var

söz büyüğün yemekler ve içecekler küçüklerin olsun bu akşam

iyi geceler sana

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 21-08-2008, 12:40 AM   #4042 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

Alıntı:
learning Nickli Üyeden Alıntı
yanlız popomundoda bi kişinin senin asisttanın olması için önce bilgileri 5 yıldıza tamamlaması gerekmiyormu ve tabi seninde yıldızlarının en az toplam 5 tane olması gerekiyor ddiye biliyorum, yani en son öyleydi heralde eh buda asistanın olması için uzun zaman alır sanki dusun yanlışmı hatırlıyorum acaba ya, şüphe ettim kendimden şimdi dusun

[b] ögretecez diyomya asistan bu evlendigim kadına güvendim kadında her şeyimi çaldı bende tutuklattım onu asistan eşinden daha yakın oluyo ben en geç 1 haftada asistan olacak seviyeye getirriim ablamı sen oynuyonmu nerdesin sen ? istanbuldaysan göreşelim sende gel grup felan yapalım ya hayatımdegişdi sirketini kuralım oyunda ne dersiniz
Alt 21-08-2008, 12:45 AM   #4043 (permalink)
Üsteğmen

34 Mesajinıza toplam 88 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

yoook ben izmirdeyim yarın gündüz oyuna bakıcam ama takıldığım yerleri sana sorarım ben her gün

bu siteye giriyom zaten haberleşeriz msnden anlatırsın artık

ben bakayım da oyuna bakalım becerebilecek miyim

ytalnız meslek seçmek falan houşma gitti
Alt 21-08-2008, 12:46 AM   #4044 (permalink)
learning
Guest

ya ben senin popomundo başlıklı yazını okudum bigci kardeşim ama ben bıraktım oynamayı baya oldu, şimdi zavallı karakter ne haldedir bilmiorum, onu çayıra saldım londradaydım ama bu vıp uyelik olmadımı pek güzel olmuyo oyun, bende vıp uye olmadığım için sıkıldım,grubu fln herşeyi dağıttım wave

Bide bu tip oyunlarda güvenmiceksin ole karım fln deyip, bırakıverirler insanı ole
Alt 21-08-2008, 12:47 AM   #4045 (permalink)
Üsteğmen

tamam şirket kuralım iyiymiş yaaa 44hayatımdeğişti.com'
Alt 21-08-2008, 12:48 AM   #4046 (permalink)
learning
Guest

Alıntı:
Bide bu tip oyunlarda güvenmiceksin ole karım fln deyip, bırakıverirler insanı ole
Ortalık boşanmış adamlar ve ortalıkta gezen sıra sıra veletlerle dolu
Alt 21-08-2008, 12:53 AM   #4047 (permalink)
Binbaşı

219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
taçyaprak Nickli Üyeden Alıntı
yoook ben izmirdeyim yarın gündüz oyuna bakıcam ama takıldığım yerleri sana sorarım ben her gün

bu siteye giriyom zaten haberleşeriz msnden anlatırsın artık

ben bakayım da oyuna bakalım becerebilecek miyim

ytalnız meslek seçmek falan houşma gitti

[b] ablam şimdi oyunda ilk çaylak dönemi var sen işte orda oturmuş belli karakterler var misal ben kendi karakterimi örnek veriyim ben cift karakterle oynuyom :) birini dün gece öldürdüm yeniden başladım bi arkadaşım su anda bana ders veriyo tıp konusunda tekrara doktor olacam ve asistana ihtiyacım olacak oda sen olacaksın bende sana ders vercem bak oturmus karakterler var cinsiyetini ve yaşayacagın sehri seçiyon örnek iste bu benim misal

Annesi, sosyetik bir medya yıldızı. Oktar bir devlet okuluna gitti ve okulda oldukça düşük notları vardı. Arkasına yaslanıp yakın arkadaşlarıyla geyik yapmaktan hoşlanır. Böceklerden nefret eder. Yavru bir köpeğe sahip olduğu günleri hala sevgiyle hatırlar.

işte bu misla seyler var ne ise devam ediyom şimdi ben oyuna 19 yasında basladım önce annemin dileklerini yerine getiriyom çaylak turu onlarda işte ilk şarkını yap ilk konserinmi ver ilk single calısmanı yap birine sarıl birine bi şey var ucaga bin felan filan o çaylak turundan sonra işte universitelere felan giriyosun istersen o caylak turundayken giriyosun işte en kolay meslek temizclikcilik işcilik vesayre bunlar ön kosul istemiyo ama istersen her hangi bi işin önce temel dersini alıyosun daha sonra onu gelişdiriyorsun misal temel tıp gördüm ben su anda o temel tıpbı gelişdiriyorum cerrah olacgım işte misal baska bi iş yerine girceksin ama o işin temel bilgisin alıyosun tabi bu karakterinle ilgili
oyunda arkadaslarınla ilişkin işte evlenirsen kocanla ilişkin vesayre vesayre oyunda dikkat etcen 3 sey var
en önemsizi şöhretin
diger 2 si ise
ruh halin ve saglıgın ruh halin düşserse saglıgında düşer deprasyona girersen kendini ölmüş bil nasıl deprasyona girersin işte senin evcil hayvanların oluyo ilk baslarda o hayvanlar senin moralini yükseltiyo ama sonra moralini dusuruyo sen o hayvanı salarsan dogaya o hayvanı güncelleme geldikce özlüyon ne ise uzun uzun anlatıcam ben bu oyunu sana sevdfircem saten sen oynarken seveceksin oyunu . msn profilde var ekler yarın ordan anlatıcam . sımdı uye ol istersen.

learning sendemi biliyon oyunmu :D ben o veledleri sattım bende 2 tane kız vardı karım beni boşadı velayetlerini üstüme verdi ende sattım onları 120 bin dolara 2sini vip üyelik almana gerek yokki ben dün gece öldürdügüm karakterimde vip yokdfu ama vipler bendne yardım istiyodu vipin öyle bipek bi özelligi yok işte şirket blog zombi felan öldürüyon vali polis felan oluyon cart curt ben bu karaktere vip alacam onun için onu öldürdüm.
diyom işte şirket illa açcam ben hayatımdegişdi yada hayatımı degişdiren sirketi olsun viplikde cok para degilki :S

3 aylıgı 9 dolar kredy kartıyla uye oluyon
Alt 21-08-2008, 12:58 AM   #4048 (permalink)
learning
Guest

Alıntı:
bigci Nickli Üyeden Alıntı
learning sendemi biliyon oyunmu :D ben o veledleri sattım bende 2 tane kız vardı karım beni boşadı velayetlerini üstüme verdi ende sattım onları 120 bin dolara 2sini vip üyelik almana gerek yokki ben dün gece öldürdügüm karakterimde vip yokdfu ama vipler bendne yardım istiyodu vipin öyle bipek bi özelligi yok işte şirket blog zombi felan öldürüyon vali polis felan oluyon cart curt ben bu karaktere vip alacam onun için onu öldürdüm.
diyom işte şirket illa açcam ben hayatımdegişdi yada hayatımı degişdiren sirketi olsun viplikde cok para degilki :S

sattın mı çocukları, aa çok ayıp, para uğruna sattın veletleri

Ya bende zaten zombi öldürmek istiyordum ya ama kısmet olmadı,parası çok değil biliyorum ama ne bileyim gerek duymadım vip üyeliğe ama siz şirketi bi kurun hele burdan damlayan kesin olur
Alt 21-08-2008, 01:04 AM   #4049 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
Alıntı:
bigci Nickli Üyeden Alıntı

sattın mı çocukları, aa çok ayıp, para uğruna sattın veletleri

Ya bende zaten zombi öldürmek istiyordum ya ama kısmet olmadı,parası çok değil biliyorum ama ne bileyim gerek duymadım vip üyeliğe ama siz şirketi bi kurun hele burdan damlayan kesin olur
[b]
sana şu kadar söyleyim oyunu kaptıgım için yeni karakterim 13 günlük şöhretim %31 e vurdu :=) eski hesapdaki her şeyi bu karaktere yerleşdirdim bana yalvarıyolar kocam ol sevgilim ol diye şöhretim yüksekye akılları sıra şöhretlerini yükselticekler soruyom niye beni seçiyonuz diye şöhretin yüksek diyolar e git baskasını bul diyom yakısıklı degilim ben felan diyom ben oyunu ciddiye alıyom diyo :D o degilde spker bi arkadas var oyunda reel hayatla oyunu bazen karısdırıyom ben diyo

velet olayına gelince
yaaa agzını burnunu kırcam bunların ya birisi baba cep telefonuuu diyo alırsan gerizekalının saglık dutumu dusuyo almazsan ruh hali dusuyo 5 yasındaki velete cep telefonu alırsan söhretin dusuyo

öbürü zırlıyo babaaaaaa cikolataaa diyo o yasdaki velete cikolata verirsen saglı dusuyo cocugunun saglıgı dusdugu icin senin ruh halin dusuyo baslarım ben böle velete bunlarlamı ugrascam lam dedim sattım bebeleri 120 k ya yani 120 bin dolara
Alt 21-08-2008, 01:09 AM   #4050 (permalink)
Üsteğmen

bigci oyundayım istanbuldan üye oldum yalnız orda adım tacyaprak
bi de taçyaprak önce alınmış karıştırma yani

Bookmarks

Etiketler
gunaydinlar