Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi

Uyarılar

HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Hayatım Değişti Klubü ve Hayatım Değişti Kafesi HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: FATMA BAKIRCI Nickli Üyeden Alıntı ben de tiramisu istiyomm ağla Fatmam çok üzülceksin ama tiramusu Hayal yapmıştı siz geleceksiniz diye ve şahane olmuştu sen gel gene yapılır ama...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hayatım Değişti Kafesi telkin cd indir izle İstanbul Hayatım Değişti Kafesi nerededir kimdir Hayatım Değişti Kafesi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hayatım Değişti Kafesi hipnoz Hayatım Değişti Kafesi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hayatım Değişti Kafesi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hayatım Değişti Kafesi kuantum düşünce kitap haberi

HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-07-2007, 11:06 PM   #321 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Standart Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Alıntı:
FATMA BAKIRCI Nickli Üyeden Alıntı
ben de tiramisu istiyomm ağla
Fatmam çok üzülceksin ama tiramusu Hayal yapmıştı siz geleceksiniz diye ve şahane olmuştu sen gel gene yapılır ama

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 16-07-2007, 11:08 PM   #322 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Oturduğum apartman 6 dairelik sadece 3. kat ve ben varım üstüm boş ve istediğim kadar müzik sesini açıyorum apartman tatile çıktı ya
Alt 16-07-2007, 11:31 PM   #323 (permalink)
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute

Alıntı:
BURCU GELEGEN Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
pisimbat Nickli Üyeden Alıntı
fırından yeni çıkmış ekmek tadında bir yazı yazdım emelcim
beğenecekmsiniz bakalım
Ya nerede bu yazı dusun
o yazı herzaman yazdığım yerde
yaratıcı yazılarmı edebiyatmı ne başlığı orda işte yahu
Alt 16-07-2007, 11:34 PM   #324 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Buldum pisim sağol okuyacağım daha sakin bir anda
şu an çoştum ben
Alt 16-07-2007, 11:36 PM   #325 (permalink)
asisler
Guest

Geçtiğimiz günlerde yaşadığım bi takım sıkıntılardan dolayı bi süreliğine aranızda olamayacağımı belirtmiştim hatırlarsanız.

Ve bunun üzerine yine aranızdan biri bana sen kendini çektin vb. kelimeler kullanmış hiç bi şekilde beni anlama yoluna gitmemişti. Üzerinde durmaya değmeyecek tamamen önemsiz olmasına karşılık ( en azından benim için ) yinede alınması gereken bir dersi söylemek istiyorum nacizane... Hayat boyu kendinizden başkası ile ilgili hiç bir soruya kendi içinizde cevap aramaya kalkmayın ve aklınıza gelen o soruları direk olarak muhatabına sorun... Aksi halde sadece kaybolurunuz başkada bişey olmaz....

Şimdi gelelim SIRrın hayatımdaki etkilerine...

Geçtiğimiz çarşamba günü evdeki netim kesildiği gün hakikaten beş kuruş param yoktu cebimde :) çalışamıyordum da üstelik....

Derken işte her ne yaptı isek karşımıza öyle bir fırsat çıktı ki perşembe günü bi telefon aldım ismini bildiğim lakin yakınen tanımadığım bir iş adamından...

bana " romanya da kuracağı tekstil şirketi ile ilgili beraber çalışıp çalışamayacağımızı soruyor " ve ayrıntılar için benimle görüşmek istiyordu. Yüzyüze görüşmek için kişinin 4. leventte bulunan şirket merkezine gittim ve yaklaşık bir buçuk saatlik kısa bir toplantı sonucunda birlikte çalışmaya karar verdik....

Demekki kendim farkında olmasamda sektörel pazarlama, CRM, B2B gibi kounlardaki ünüm benim boyumu bile aşmış durumda diye düşündüm bi an....

Maaş olarak 1700 Euro civarında bi rakama anlaştık. yapacağım iş ise sadece piyasa analizi ile pazar oluşumu hakkında kısa bi ön bilgi metni hazırlamaktan ibaret... Bunun için ilk önce ben o ve birde tercüman arkadaş ile birlikte bi kaç ülke gezmek olacak...

Bunun yanında hatırlatmakta fayda görüyorum. Ben buradaki pek çok arkadaş gibi ilgilendiğim iş alanının okulunu bitirmiş değilim. sadece bu konular üzerine yazılan kitapları takip etmeye çalışan ve bunlarıda pratiğe dökme becerisi olan gbiriyim diyelim. Mezuniyet derecem lise terktir ve bundan bi hayli gurur duyuyorum....

Sonuç olarak işverenimle şu an içinde bulunduğum sıkıntılarıda konuşma gereği duydum ve açıldım ona maddi konulardaki gereksinimlerimi :)

ne oldu biliyomusunuz işte SIR tam burada yine kendini gösterdi ve bir aylık maaş tutarı kadar avans çektim içerden. 5 ayda kesilmek üzere. Hiç bi masrafa karışmaksızın yemek içmek konaklama vb. ( sigarada dahil buna :). yanisi aldığım para tamamıyle cebime kalacak. Bi nevi ülke ekonomisine katkı payım yaklaşık 4 misli kadar artıyor anlayacağınız :)

Size türkiyeden vereceğim son tafsiye eğer canınız bişey çekiyor ise ve o anda o şeyi alma imkanınız var ise gidin ve alın hemen. Bu tür küçücük şeyler için SIR rı çalıştırmayın. bunun yanında msn üzerinden bi kaç arkadaşa gönderdiğim " ruhsal güçleri geliştirme teknikleri " isimli kitabın büyük faydası oldu SIR rı çalıştırmamda... Bazı arkadaşlarımız gibi okudum ama zamanım yok demedim uygulamaya dökmek için.. saatlerce internette dolaşacağıma bir saatini uygulamaya yönelik çalışmalara ayırdım ve sonraki bir haftada yaşananlar bunlar... Ama siz hala okudum ama uygulamaya vaktim yok deyin olurmu ve daha çok yazarsınız birbirinize bu site aracılığı ile canım şunu istiyor bunu istiyor diye...

Yarın pasaportumu günü uzatılmış olarak alıyorum... ve hemen vize işlemleri bunun ardından ise cumartesi günü türkiye terk ediliyor bi kaç aylığına...

Gözüm aydın SIR seni çok seviyorum... :)))
Alt 16-07-2007, 11:46 PM   #326 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Alıntı:
BURCU GELEGEN Nickli Üyeden Alıntı
oooo ne buranın hali ya herkes uyukluyor mu
asisler arkadaşım biran önce işlerini halletmeni diliyorum ve bekliyoruz seni tekrar çekmemize gerek yok sen çektin kendini buradan
Avni ya bu yazımı hatırladım birden
Alt 16-07-2007, 11:47 PM   #327 (permalink)
Üsteğmen

fato09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
40 Mesajinıza toplam 107 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fato09 is an unknown quantity at this point

ya ne güzel senin için çok sevindim gerçekten daha da güzel şeyler yaşarsın umarım çok daha güzel olur her şey. bu arada o kitabı bana da yollar mısın msnden sakıncası yoksa adresim: fatma_bakirci@hotmail.com
Alt 16-07-2007, 11:50 PM   #328 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Yaaa Avni valla o anlamda demek istemedim offf nasıl kızıyorum kendime msn de de yazdım konuşmuşltuk sebeplerini bildikten sonra yazmıştım ben sen çektin kendini buraya demek istedim aslında ayyy ya nasıl düzelteceğim ben şimdi ya ne olur bana karşı söylediğini yazma inan farklıydı düşünce ve duygularım
Alt 16-07-2007, 11:54 PM   #329 (permalink)
asisler
Guest

Fatma ben gideceğim için evdeki neti açtırma gereği duymadım lakin kitap Burcu arkadaşımızda mevcut.. Yanlız bak senide uyarıyorum... Tamamen bilinçaltını eğitim ile ilgili ve uygulama olmazsa hiç bi şekilde faydalanamzsın... Şimdiden başarılar dilerim.. bide anladım ki bizlerin en büyük eksikliği konsantransyon zayıflığı... kendi kendine telkinlere oldukça önem ver... Görüşmek umudu ile...
Alt 17-07-2007, 12:08 AM   #330 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Ayy of neyseki bana değilmiş o msnden konuştuk 44

Bookmarks

Etiketler
gunaydinlar