Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi

Uyarılar

HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Hayatım Değişti Klubü ve Hayatım Değişti Kafesi HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: asisler Nickli Üyeden Alıntı hem hoş geldim hemde hoşgördüm hemde hoşbuldum..... Ben enerjiyim ben enerjiyim ben enerjjjjiiiiyiiiimmmmm beeeennnnnnnn eneeerrrrrjjjiiiiiyiiiimmmmmmm asisler bir araştırma sonucu vardı.. şöyleydii .. Pozitif ve herşeyi oldugu gibi kabullenen mutlu bir insanın yaydıgı enerji, 90.000 insanin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hayatım Değişti Kafesi telkin cd indir izle İstanbul Hayatım Değişti Kafesi nerededir kimdir Hayatım Değişti Kafesi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hayatım Değişti Kafesi hipnoz Hayatım Değişti Kafesi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hayatım Değişti Kafesi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hayatım Değişti Kafesi kuantum düşünce kitap haberi

HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-10-2007, 02:06 AM   #1181 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Alıntı:
asisler Nickli Üyeden Alıntı

hem hoş geldim hemde hoşgördüm hemde hoşbuldum.....

Ben enerjiyim ben enerjiyim ben enerjjjjiiiiyiiiimmmmm beeeennnnnnnn eneeerrrrrjjjiiiiiyiiiimmmmmmm
asisler bir araştırma sonucu vardı.. şöyleydii ..

Pozitif ve herşeyi oldugu gibi kabullenen mutlu bir insanın yaydıgı enerji, 90.000 insanin yaydıgı düşük enerjiyi dengelemektedir.

Sevgiyi gerçek anlamda yaşayan bir insanın yaydıgı enerji,750.000 insanin yaydıgı düşük enerjiyi dengelemektedir.

Barış ve huzur içinde yaşayan bir insanın yaydıgı enerji,10 milyon insanin yaydıgı düşük enerjiyi dengelemektedir.

Mevlanalıgı yaşayan bir insanın yaydıgı enerji,70 milyon insanin yaydıgı düşük enerjiyi dengelemektedir.

Peygamber,budha seviyesinde yaşayan bir insanın yaydıgı enerji ise tüm insanlıgın yayadıgı düşük enerjiyi dengelemektedir.

hepimize katkın oluyo devam et... yanındayız...
super

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 18-10-2007, 10:08 AM   #1182 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 8
36 Mesajinıza toplam 65 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
PAMİRNAZLI is an unknown quantity at this point

Shamanic resmi göremedim yaw şimdi parmaklarımı nası yapıcam ben? dusun
Alt 18-10-2007, 10:54 AM   #1183 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

http://www.resim-yukle.com/img01/14/852790y%FCz%FCk.jpg
resmin direkt linki bi de burdan dene PAMİRMÜHÜR cüm olmassa gene tarif etmeye çalışayım
Alt 18-10-2007, 11:05 AM   #1184 (permalink)
Üsteğmen

36 Mesajinıza toplam 65 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Teşekkürler canımcım Benim için en önemli varlık oğlum ama serçe parmaklar çok rahat ayrıldı hayat arkadaşımla pek arkadaş olabildiğimiz söylenemez bende zorla ayırdım...
Alt 18-10-2007, 11:13 AM   #1185 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

bulmuş senin gibi hatunu niye ayrılsın adam yaw ....
Alt 18-10-2007, 11:17 AM   #1186 (permalink)
Üsteğmen

Alt 18-10-2007, 12:40 PM   #1187 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
asisler Nickli Üyeden Alıntı
Kendi kendime telkin veriyorum yakında uuuuççaaaaççaaaçaaaaçaaaaaabiiibibibbbbiiiiliiilil iiriiririiriirrriiiimmmmmmm

Asisler uçtun galiba yoksun arkadaşım
Alt 18-10-2007, 12:43 PM   #1188 (permalink)
su_oguz@hotmail.com
Guest

tünaydınlar arkadaşlar.....
ancak bitti işim naaberler..
Alt 18-10-2007, 01:13 PM   #1189 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

merhaba arkadaşlar.. bu da bu günün beyin jimnastiği olsun... ünlüler aşkı böyle tarif etmişler... listenin sonuna sizde kendi tariflerinizi ekleyin bakalım neler çıkacak ..

Augustinus: "Sevgi ruhun güzelligidir. "
Franz Xaver Von Baader: "Özgürlük ask degildir, yalniz askin kapisidir."
François Bacon: "Büyük insanlarda, liyakat sahibi olanlarin kendilerini budalaca aska
kaptirdiklari görülmez. Büyük ruhlar ve büyük isler askla uzlasmaz"
Bailey: "Ask dünyanin en tatli mutlulugu ile en derin acisindan yaratilmistir"
Balzac: "Ask yasaminda kadin, ancak hünerli bir çalgicinin elinde dile gelen bir lir
gibidir. Kadinlar bizleri sevdikleri zaman her suçumuzu bagislarlar"
Basta: "Erkek az fakat sik sever, kadin ise çok ancak bir kez sever"
Jeremy Bentham: "Ask hazzi, dostlukla duyu hazlarindan yogrulmustur"
Bulor: "Ask cennetin dilinden bize kalan tek andir"
Antoine Bret: "Askin ilk solugu mantigin son solugudur"
Jacob Boehme:"Istek, hareket/genisleme, yön veren tezlere bilgelik eklendiginde ask olur"
La Cordaire: "Ask her seyin baslangici, ortasi ve sonudur"
Eugene Delacroix: "Aski anlatabilmek için yeryüzünde var olan dillerden baska bir dil ister"
Descartes: "Bir sey kendimiz için iyi, yani uygun gibi sunulmussa ona karsi ask
duyariz."
Duclos: "Ask bikilmayandir. Her seyden bikilabilir ama asktan ... hayir"
Epiktet: "Hareket etmenin nedeni 'istek' ve 'sevmektir', bu ise düsünmektir. Ask
tutkudur. Iyi ya da kötünün ne oldugunu fark edemeyen insan nasil sevebilir"
Epikür: "Bilge olan evlenmez. Evlense bile askin vehimlerine kapilmaz... Bir
uygarligin yetkinligi ve insanligi ancak kardeslik ve sevgiyle olasidir."
Douglas Ferrola: "Ask kizamiga benzer, insan ne kadar geç yakalanirsa o kadar agir geçer"
Faulkner: "Aski kitaplara soktuklari iyi oldu, yoksa belki de baska yerde
yasayamayacakti. "
Fenelon: "Sevmeden yasamak yasamak degildir. Az sevmek ise sürüklenmektir. "
Costance Foster: "Sevgi bizi zamanin yikimindan koruyan yikilmaz bir kaledir"

François M. C. Fourier:
1) Geçici ya da keyif verici asklar ki, bu oyuncular, kahpeler, arsizlik
asklari gibi sekillere ayrilir.
2) Az çok bir süresi fakat kisir asklar ki, bunlar gözde asklardir.
3) Yalniz bir çocuk dogurtan geçici asklar ki, bunlar dölleyen asklardir.
4) Karilar ve kocalar askidir ki, bu iki tarafin istegi ile yillarca sürer
ve bir çok çocuk dogurturur. Fakat bunlar birbirleriyle yasayip yasamamakta
serbesttir."

"Her erkek bütün kadinlara ve bir kadin bütün erkeklere sahiptir."
Freud: "Yasam belirtisinin kökeninde duygulanma; duygulanmanin da temeli asktir"
Geraldy: "Erkegin yaradilisinda sevmek yoktu. Ona aski ögreten kadindir"
Geothe: "Sevilenin kusurlarini hos görmeyen sevmiyor demektir"
Victor Hugo: "Ask bir deniz, kadin onun kiyisidir."
Holty: "Ask kulübeyi altindan bir saraya benzetir."
Albert Hubbart: "Ask yasamdir deriz, ancak umutsuz inançsiz ask ölümden beterdir."
Konfüçyus: "Dinsel erdem, insanligi sevmekle olanaklidir. Bu sevgi hissi, aileden toplumdan hükümete dek karsilikli olarak uzamalidir"
Mevlana:
"Bir aski baska ask söndürebilir. Askta ne yükseklik, ne alçaklik, ne de
akillilik ve akilsizlik vardir. Hafizlik, seyhlik, müritlik yoktur. Sadece
kepazelik, asagilik ve rintlik vardir. Insanin topragini ask sebnemi ile
yogurduklari için alemde yüzlerce fitne ve kargasalik peyda olur. Askin
yüzlerce nesteri, ruhun damarlarina sokuldu ve oradan gönül adi verilen bir
damla aldi... Ask öyle engin bir denizdir ki, ne kenari vardir, ne de ucu bucagi."
Moliere: "Kadinlarin büyük tutkusu aski ilham etmektir. Insani askin güzellikleri yasatir."
Montaigne:Shakespeare "Ask utanma ve çekinmenin oldugu yerde vardir."
Newton: "Ask köprü kurmaktir. Insanlar köprü kuracaklarina duvar ördükleri için yanliz kalirlar."
Robert Owen: "Insana karsi sonsuz bir sevgi ve sefkat duyabilmek için dinsel inançlardan kurtulmak gerekir."
J. J. Rousseau: "Ask mutlulugunu evlendirdikten sonra da sürdürebilseydik, dünya cennet
olurdu. Duygulu gönüller sevginin her türlüsü için duygulu degil mi?"
Shakespeare: "Degisiklikle karsilasinca degisen ask, ask degildir... Ask gözle degil ruhla görülür."
Madame De Scudery: "Insan sevmeye basladi mi, yasamaya da baslar."
Schiller: "Ey ask, güzel ve kisasin... Ask insani birlige, bencillik yalnizliga götürür."
Seneca: "Yalniz akilli bir insan sevmesini bilir. Sevip de yitirmek, sevmemis olmaktan daha iyidir."
Stendal: "Ask, cosku ve tutku olduktan sonra insan hiç sarsilmaz, bunlar olmayinca yasam neye yarar"
Cenap Sehabettin: "Kadin olsun, kitap olsun cildine aldanmayip içindekilere bakilmalidir. "
Mark Twain: "Hiç kimse uzun süre evli kalmadikça gerçek askin ne oldugunu anlayamaz."
Voltaire: "Ask bir tablodur, onu doga çizmis ve hayal süslemistir. Tanri kadinlari erkekleri evcillestirmek için yaratti."
Oscar Wilde: "Erkekler kadinlarin ilk aski, kadinlar da erkeklerin son aski olmak ister."

tariflerden yola çıkıp aşka sınırlar koyma ... aşk öyle sınırsızdır ki tarifi yok bu dünyada shamanic
Alt 18-10-2007, 01:30 PM   #1190 (permalink)
Üsteğmen

İlk benden
Aşk ve sevgi insanı besleyen ; diğer duyguların değişik versiyonlarıdır. Pozitif duygulardandır..Vücuda mutluluk hormonu salgılatır.Eteklerinde dolanan duyguları vardır örneğin ; kaybetme duygusu ; endişe duygusu ; reddedilme duygusu ; kin duygusudur.(arttırılabilir)
Benim Aşkım sevgilim Hayatımın anlamı Bu dünyadaki zeytin dalım kim peki ?
Tabiki oğlummmmmmmmmmmmmmmmm
Seni seviyorum oğluşum iyiki varsın.
Sizleride seviyorum Arkadaşlar.

Bookmarks

Etiketler
gunaydinlar