Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Hatalı Alanlarımız

Uyarılar

Tarihimiz....

Serbest Kürsü ve Hatalı Alanlarımız Tarihimiz.... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Zaten hayatımı mahveden geçmiş. Birçok hatam oldu geçmişte onlardan bir türlü kurtulamadım.onlardan kurtulmanında bir yolu yok heralde. ben bulamadım...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hatalı Alanlarımız telkin cd indir izle İstanbul Hatalı Alanlarımız nerededir kimdir Hatalı Alanlarımız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hatalı Alanlarımız hipnoz Hatalı Alanlarımız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hatalı Alanlarımız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hatalı Alanlarımız kuantum düşünce kitap haberi

Tarihimiz....

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-02-2008, 08:09 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
75 Mesajinıza toplam 184 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mirza_ben87 is an unknown quantity at this point
Standart Tarihimiz....

Zaten hayatımı mahveden geçmiş. Birçok hatam oldu geçmişte onlardan bir türlü kurtulamadım.onlardan kurtulmanında bir yolu yok heralde. ben bulamadım

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 05-12-2008, 11:10 PM   #2 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 80
190 Mesajinıza toplam 984 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pofuduk is an unknown quantity at this point

Çok umutsuzsun, şimdiye kadar bulamadın, belki de hep aynı yolları denedin, edison ampülü 1000 ci denemesinde bulmuştu, yani bu onun 999 kere başarısız mı olduğunu gösterir?Belki de her hatasında öğrendiği için 1 den 1000'e kadar artan oranda bir başarı vardı ve 1000ci denemede başarı oranı %100'e ulaştı ve buldu...

Benim sana bir abla olarak nacizane tavsiyem, sıkıntılarını paylaş, içine atma, çevrende sürekli birileri olsun ve gerekiyorsa bir psikiyatristin yardımını almaktan utanma,çekinme...

Daha 21 yaşındasın, daha ne yaşadın ki...Önünde yaşanacak nice güzel günler olacak, buna inan ama çözümünü bulursan...
Sevgiyle.
pofuduk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2009, 10:56 PM   #3 (permalink)
Teğmen

hayatın_ritmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 97
48 Mesajinıza toplam 191 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatın_ritmi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Tarihimiz....

Alıntı:
mirza_ben87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Zaten hayatımı mahveden geçmiş. Birçok hatam oldu geçmişte onlardan bir türlü kurtulamadım.onlardan kurtulmanında bir yolu yok heralde. ben bulamadım
Artık geçmişini arkanda bırak kardeşim, eğer arkana bakarak yol alırsan,önünü göremez düşersin..Ve sen hatalarının farkındasın,bu da ilk adımı attığının göstergesidir.Allah yar we yardımcın olsun senin we hepimizin...
hayatın_ritmi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-08-2009, 01:08 AM   #4 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold

Alıntı:
mirza_ben87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Canım hangimizin geçmişinde hatalar yok ki Yaptığımız hatalar olmasaydı bugün bulunduğumuz yerlerde olabilir miydik sence.Hatalar bizi olgunlaştırıyor,hatalar bizi kötü yollara sapmaktan koruyor....
Hatalar sayesinde büyüyoruz...düşe kalka...Eğer bebekler her düştüklerinde hata yaptım bir daha denememeliyim deselerdi yada sürekli geriye bakıp her yeni adımında düştüğünü söyleyip dursalardı tekrar deneyecek cesareti asla bulamazlardı ve insanoğlu için en doğal şeylerden biri olan yüremeyi asla öğrenemezlerdi....

Edison yaptığı 999 deneyde başarısız olmamıştır,yada hata yaptım bir daha denememeliyim dememiştir tam tersine bugünde ampul'ün bu yolla icat edilemeyeceğini öğrenmiş oldum demiştir.

Her başarısızlık,yaptığımız her hata bizi doğruya ve başarıya bir adım daha yakınlaştırır.Bu yüzden hatalarımızdan almamız gereken dersleri alıp yolumuza devam edebilmeliyiz.Geçmişin gölgesinde yaşayan geleceğin güneşli parlak günlerini kaçırmaya mahkum kalır bunu sakın aklından çıkartma canım.YAPMAN GEREKEN TEK ŞEY YÜZÜNÜ GELECEĞİN PARLAK GÜNEŞİNE DÖNMEK....
fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-08-2009, 01:38 AM   #5 (permalink)
Teğmen

chelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 100
4 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
chelik is an unknown quantity at this point

Bu konuyu üç gruba ayırdığımızda neredeyse dil bilgisi kurallarını anımsatır bizlere.

Geçmiş Zaman
Şimdiki Zaman
Gelecek Zaman

Sondan başladığımızda karşımıza bilinmezlik çıkar. Ancak bizlerin yürüttüğü tahminler, arzuladığımız amaçlar yada hayaller, ideallerimiz, isteklerimiz ve planlarımız, bu büyük güç gibi görünen bilinmezliği zayıflatmaya yeter. Üstelik insan sürekli okuyor, düşünüyor ve araştırıyorsa, (kısacası kendini eğitiyorsa) bu bilinmezlik artık etkili değildir insan karşısında. Onu kaygılandıramaz, kıstıramaz yada durduramaz. Ama bazı kimselerin iddiası gibi müneccimlikte yoktur ve kimse geleceği bilemez, göremez. Henüz oluşmamış bir şey bilinemez. Çünkü adı üstünde o daha yoktur! Sadece tahlil edilir.

Şimdiki zamana bakalım. Çoğu insanla bu konuda anlaşamayız. Geçmişi de geleceği de boş verip anı yaşamaktan bahseder ve bunu idealize ederler.
Oysaki anı (şimdiki zamanı) yaşamakla yetinmek, ne geçmişten ders almaktır ne de geleceğe yön verebilmektir. Her şeyi oluruna bırakmaktır. Bunu söyleyenlere göre olacak olan olacaktır. Ya olacak olan şey, senin şimdiki rahatını bozacaksa? İşte bu olumsuz olgu yada olaylara karşı tedbirsizliktir. Umursamaz gibi gözüken şimdiki zamanın bireyi, böyle bir durumda darmadağın olur. Çünkü bir depreme hazırlıksız yakalanmaya benzer bu durum.

Peki ya geçmiş zaman?

Bazı kimseler ise şimdiki zamanı farkedemez. Geleceği zaten önemsemez. Geçmişe takılıp kalır. Ve derki kendi kendine; Keşke böyle olmasaydı!
Oysa ki hayatta keşkelere yer yoktur...

Geçmişle ilgili kafamızda oluşturduğumuz o hasret dolu, eskiye özlemi anımsatan karamsar fotoğrafa bakarak, geleceğin gözümüzün önünden akıp gitmesine seyirci kalamayız. İşte o fotoğrafı kaldırıp atma zamanıdır. Geçmişteki tecürebeleri bir araya toplayıp kılavuz hazırlama ve bu kılavuzla geleceğe yön verme zamanıdır. Geçmiş ve şimdiki zaman, geleceği tayin eder ve geçmişi olmayanın geleceği de olmaz. O sebeple keşke böyle olmasaydı demeyelim. İyiki de böyle olmuş diyelim.
chelik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil