Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-08-2009, 01:08 AM   #4 (permalink)
fgceker
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Standart Cevap: Tarihimiz....

Alıntı:
mirza_ben87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Zaten hayatımı mahveden geçmiş. Birçok hatam oldu geçmişte onlardan bir türlü kurtulamadım.onlardan kurtulmanında bir yolu yok heralde. ben bulamadım

Canım hangimizin geçmişinde hatalar yok ki Yaptığımız hatalar olmasaydı bugün bulunduğumuz yerlerde olabilir miydik sence.Hatalar bizi olgunlaştırıyor,hatalar bizi kötü yollara sapmaktan koruyor....
Hatalar sayesinde büyüyoruz...düşe kalka...Eğer bebekler her düştüklerinde hata yaptım bir daha denememeliyim deselerdi yada sürekli geriye bakıp her yeni adımında düştüğünü söyleyip dursalardı tekrar deneyecek cesareti asla bulamazlardı ve insanoğlu için en doğal şeylerden biri olan yüremeyi asla öğrenemezlerdi....

Edison yaptığı 999 deneyde başarısız olmamıştır,yada hata yaptım bir daha denememeliyim dememiştir tam tersine bugünde ampul'ün bu yolla icat edilemeyeceğini öğrenmiş oldum demiştir.

Her başarısızlık,yaptığımız her hata bizi doğruya ve başarıya bir adım daha yakınlaştırır.Bu yüzden hatalarımızdan almamız gereken dersleri alıp yolumuza devam edebilmeliyiz.Geçmişin gölgesinde yaşayan geleceğin güneşli parlak günlerini kaçırmaya mahkum kalır bunu sakın aklından çıkartma canım.YAPMAN GEREKEN TEK ŞEY YÜZÜNÜ GELECEĞİN PARLAK GÜNEŞİNE DÖNMEK....
fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla