Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Hangi Aşamalardan Geçiliyor

Uyarılar

TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Hangi Aşamalardan Geçiliyor TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben de telkinleri dinlerken yaşadıklarımla ilgili bir soru sormak istiyorum.. Telkinleri dinlerken veya dinledikten sonra başımda bir ağırlık ve uyku hali meydana geliyor. Mide bulantısı bende pek olmadı ya da farketmedim ama baş ağrısı ve başımda ağırlık hissi bayağı oluyor. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hangi Aşamalardan Geçiliyor telkin cd indir izle İstanbul Hangi Aşamalardan Geçiliyor nerededir kimdir Hangi Aşamalardan Geçiliyor çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hangi Aşamalardan Geçiliyor hipnoz Hangi Aşamalardan Geçiliyor olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hangi Aşamalardan Geçiliyor hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hangi Aşamalardan Geçiliyor kuantum düşünce kitap haberi

TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-08-2010, 07:47 PM   #121 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 5,442
239 Mesajinıza toplam 759 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
scouter will become famous soon enoughscouter will become famous soon enough
Standart Cevap: TELKİNLERİ DİNLERKEN HANGİ AŞAMALRDAN GEÇİLİYOR.

Ben de telkinleri dinlerken yaşadıklarımla ilgili bir soru sormak istiyorum.. Telkinleri dinlerken veya dinledikten sonra başımda bir ağırlık ve uyku hali meydana geliyor. Mide bulantısı bende pek olmadı ya da farketmedim ama baş ağrısı ve başımda ağırlık hissi bayağı oluyor. Bu telkinleri dinledikçe sürekli devam edecek mi ya da zamanla giderilecek mi? Bir de merak ettiğim diğer konu zaman zaman telkinleri uzun süre dinlediğimde iş yerinde bile olsam korkunç bir uyku hali bastırıveriyor. Bu normal mi?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

scouter isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2010, 07:50 PM   #122 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Yaşadığınız etkiler normaldir ve etkileri geçicidir...Bir süre sonra olumlu etkilerini hissetmeye başlayacaksınız..
Rehber böümümüzü özellikle incelemenizi rica ediyorum,merak ettiğiniz pekçok sorunuzun cevabını bulacaksınız..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2010, 04:56 AM   #123 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 121
69 Mesajinıza toplam 469 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lale85 is an unknown quantity at this point

ben telkinleri dinlediğiimden beri bir sürü olumsuz şey yaşıyorum ve acayip takıntılı biri olmaya başladım kafama takabileceğim bir sürü şeyle karşılaşıyorum acaba telkinlerle alakalı olabilir mi yani bilinçaltımın temizlenmesiyle alakalı olabilir mi ya da benim bu saçma takıntılarım telkinlere mi denk geldide ben bu yaşadıklarımı telkinlere yüklüyorum yardım lütfen
lale85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-08-2010, 10:12 PM   #124 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 5,442
239 Mesajinıza toplam 759 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
scouter will become famous soon enoughscouter will become famous soon enough

Alıntı:
lale85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben telkinleri dinlediğiimden beri bir sürü olumsuz şey yaşıyorum ve acayip takıntılı biri olmaya başladım kafama takabileceğim bir sürü şeyle karşılaşıyorum acaba telkinlerle alakalı olabilir mi yani bilinçaltımın temizlenmesiyle alakalı olabilir mi ya da benim bu saçma takıntılarım telkinlere mi denk geldide ben bu yaşadıklarımı telkinlere yüklüyorum yardım lütfen
Lale85 Benzer şeyleri bende yaşıyorum.... Bu zamana kadar önemsemediğimi düşündüğüm (ama bilinçaltımda kurmaya devam etmişim demekki) bir çok sorunla boğuşmak zorunda kaldım...Zaman zaman kendimle de savaştığımı farkettiğim anlar oldu...

Dönmektir sanırsın marifet. Arş dönüyor,yıldızlar dönüyor dersin : zahiridir gördüğün, zahirde dönersin. Marifet dönmek değil bulmaktır. Bilesin...
Hz.Mevlana....
scouter isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-10-2010, 01:06 AM   #125 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all

ben geçen sene dinlemiştim telkinleri ama devamlı olamamıştım. bu sene yeniden başladım. yaklaşık 10gün önce. belirtilerim neler pekii. telkin etkisi ile baş agrısı ve mide bulantısı yaşadıgımı sanmıyorum. benim normaldede sinüzit ve gastrit hastalıklarım nedeni ile böyle belirtiler yaşıyordum. ama telkinlerin benim üzerimde en önemli etkisi uykuma olabilir sanırım. henüz ego-suçluluk-ertelemebırak dinlememe ragmen daha az uyur oldum (normalde 12-18 saat uyurdum 7saate indi bu). daha dinç uyanıyorum. yataktan kalkamazdım eskiden. olumlu düşünmeye başladım ancak olumsuz düşüncelerde başıma üşüşmüyor değil ama bu da dalgalanma etkisi imiş geçecek zamanla. hafiflik ve birazda huzur var. suçlulugum daha azaldı en sevindiğim bu oldu. benim için büyük bir sorundu.

sabırsızlıkla beklediğim etkiler ise kendine güven telkini ile dik oturmak o güven hissini hissedebilmek. bunu çok istiyorum. çünkü kambur oturmaktan sırtımın ağrıdıgını düşünüyorum artık. ama bunda telkinin etkisi olabilirmi diyede düşünmüyor değilim.

kas ve ekrem ağrılarına bir etkisi varmı telkinlerin? mesela benim kas agrılarım vardı hergün bir adet kas gevşetici almam gerekiyordu yoksa kasılma başlıyordu damarlarımda. ama ben telkinleri dinlediğimden beri kas gevşetici aldıgımı hatırlamıyorum. birde sırt agrım vardı boyun agrım ancak çok çok daha fazla arttı bu ağrılar telkinin etkiside olabilirmi bunlarda?
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-10-2010, 01:18 AM   #126 (permalink)
Teğmen

aylıno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
63 Mesajinıza toplam 205 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aylıno is an unknown quantity at this point

Alıntı:
birAsiAksAçlıkız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben geçen sene dinlemiştim telkinleri ama devamlı olamamıştım. bu sene yeniden başladım. yaklaşık 10gün önce. belirtilerim neler pekii. telkin etkisi ile baş agrısı ve mide bulantısı yaşadıgımı sanmıyorum. benim normaldede sinüzit ve gastrit hastalıklarım nedeni ile böyle belirtiler yaşıyordum. ama telkinlerin benim üzerimde en önemli etkisi uykuma olabilir sanırım. henüz ego-suçluluk-ertelemebırak dinlememe ragmen daha az uyur oldum (normalde 12-18 saat uyurdum 7saate indi bu). daha dinç uyanıyorum. yataktan kalkamazdım eskiden. olumlu düşünmeye başladım ancak olumsuz düşüncelerde başıma üşüşmüyor değil ama bu da dalgalanma etkisi imiş geçecek zamanla. hafiflik ve birazda huzur var. suçlulugum daha azaldı en sevindiğim bu oldu. benim için büyük bir sorundu.

sabırsızlıkla beklediğim etkiler ise kendine güven telkini ile dik oturmak o güven hissini hissedebilmek. bunu çok istiyorum. çünkü kambur oturmaktan sırtımın ağrıdıgını düşünüyorum artık. ama bunda telkinin etkisi olabilirmi diyede düşünmüyor değilim.

kas ve ekrem ağrılarına bir etkisi varmı telkinlerin? mesela benim kas agrılarım vardı hergün bir adet kas gevşetici almam gerekiyordu yoksa kasılma başlıyordu damarlarımda. ama ben telkinleri dinlediğimden beri kas gevşetici aldıgımı hatırlamıyorum. birde sırt agrım vardı boyun agrım ancak çok çok daha fazla arttı bu ağrılar telkinin etkiside olabilirmi bunlarda?
merhaba bende ego_suçluluk telkini dinliyorum ve geceleri uyuyamıyorum bendede aynı sorun var inş zamanla geçer bide dinlerken geçmişte yaşadığım haksızlıklar aklıma geliyor ve baktığımda ben bu haksızlıklar karşında hep susmuşum dinlerken kendimi yargılıyorum sürekli
aylıno isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-10-2010, 01:33 AM   #127 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all

Alıntı:
aylıno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba bende ego_suçluluk telkini dinliyorum ve geceleri uyuyamıyorum bendede aynı sorun var inş zamanla geçer bide dinlerken geçmişte yaşadığım haksızlıklar aklıma geliyor ve baktığımda ben bu haksızlıklar karşında hep susmuşum dinlerken kendimi yargılıyorum sürekli

ilk 15 günlük zzaman dilimini atlattıktan sonra listene zinde uyanma telkinini alırsan uyku düzenine daha çok yardımcı olacagını düşünüyorum ben.

duydugun diğer duyguları ise ben suçluluk telkinine baglıyorum.ruhumuz bilinçaltımız temizleniyor. kendimizi yaşadıklarımızı sorgulayarak suçluluk duymamamızı kendimizi ve diğerlerini affetmemizi sağlıyor.

bunlar biilinçaltımızı tamamiyle tüm olumsuz düşüncelerden temizlediğimiz zaman kalmayacaktır. belki de daha kısa süre de geçer, kişiden kişiye değişiyor etkiler.

herşeyin gönlünce olmasını diliyorum.
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2010, 09:14 PM   #128 (permalink)
Teğmen

Divinee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 230
42 Mesajinıza toplam 124 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Divinee is an unknown quantity at this point

Telkinleri ne zaman dinlemeye basladım bilmiyorum ego kendne guven mutluluk sucluluk sabit duruyor ama Anında değişebiliyorum bzen yerinde duramayan pozitif bazende kendini suclayan hiçbir işe yaramadığını dusununen biri oluyorum acaba bi yerde yanlıs mı yapıyorum?
Divinee isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2010, 09:30 PM   #129 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,324
178 Mesajinıza toplam 770 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
abcçde has a spectacular aura aboutabcçde has a spectacular aura aboutabcçde has a spectacular aura about

eskiden kalma zihnimize kodladığımız düşüncelerle yeni oluşan düşünceler arada çatışma haline girince böyle gel-gitlerde oluşabiliyo , zamanla oturucaktır , birden pozitif bi düşünce yapısına kavuşmak ,mümkün olsada bu kısa sürücektir bence. kalıcı olması için sabretmeli ve başarı için devamlılık göstermeli :)
abcçde isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-11-2010, 04:27 PM   #130 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

3 yıldır dinliyorum telkinleri. Bende erteleme alışkanlığı var. Erteleme alışkanlığı için yoğun bir şekilde bu telkini dinliyorum yaklaşık bir haftadır. Bir sorun(m) var. Erteleme alışkanlığı telkini dinlemek dalgalanmalara sebep olur mu?

Bookmarks