Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
hipnoz cd

hayatimdegisti.com subliminal dinleyenlerin yorumlari by atakansonmez
Kapat !

Erteleme Alışkanlığı erteleme alışkanlığı, erteleme alışkanlığından kurtulma,

Reklam Alanı

Reklam Alanı

Erteleme Alışkanlığının Nedenleri

Genel Kişisel Gelişim Cd'leri de ve  Erteleme Alışkanlığı Forumumuzda Bulunan  Erteleme Alışkanlığının Nedenleri Konususundasınız üye olmak için mail onayı gerekmez.Telkinli mp3 linkleri ve rehber mailinize gönderilir

Değerli konuk bu konular arama yapılıyor   Erteleme Alışkanlığının Nedenleri için kişisel gelişim konusunda çekirdek inanç temizliği telkin cd telkin mp3 bilinçaltı telkin cd subliminal mp3 subliminal cd www comErteleme Alışkanlığının Nedenleri Erteleme alışkanlığı nedenleri neler olabilir.Bu başlık altında bunları tartışabliriz. Sabırsızlık,başarı korkusu,başarısızlık korkusu gibi bir çok nedeni olabilir.Bu konu yurtdışında ki telkin içeren cd yapan sitelerde en popüler ve başarı sağlanan konulardan birisidir.. izle indir dinle subliminal telkin be çekirdek inanç cd

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-12-2006, 12:57 AM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

hayatimdegisti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,761
2,929 Mesajinıza toplam 16,847 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
hayatimdegisti - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Erteleme Alışkanlığının Nedenleri

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

Erteleme alışkanlığı nedenleri neler olabilir.Bu başlık altında bunları tartışabliriz.

Sabırsızlık,başarı korkusu,başarısızlık korkusu gibi bir çok nedeni olabilir.Bu konu yurtdışında ki telkin içeren cd yapan sitelerde en popüler ve başarı sağlanan konulardan birisidir..

beğeni butonu :)
Diğer Sitelerimiz

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Sponsor Bağlantılar
Ücretsiz Telkin mp3 lerimizi name= name=aff Ücretsiz Telkin mp3 lerimizi tıklayın suçluluk güven sosyallik gibi onlarca çalışma http://www.telkinmp3.com
Alt 26-12-2006, 01:08 AM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
38 Mesajinıza toplam 153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cigdem is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Erteleme Alışkanlığının Nedenleri

erteleme alışkanlığı benim en büyük problemim.ertelemeyeceğimi bile erteleyen bir insanım.bu kötü alışkanlığımı kabul ettim bu en önemli noktalardan bir tanesi.şimdide bunu yeneceğim.--bununda scripti olursa harika olur---
erteleme alışkanlığımdan bahsedeyim.kendimi o kadar boğuyorum ki bunu da yapayım,şunu da yapayım sonra kendimi kaba sıkışmış gibi hissediyorum hiçbir şey yapamıyorum,suçluluk duygumdan kurtulayım diye erteliyorum tabi ertesi gün yine aynı yine aynı.bunun size zararları saymakla bitmez...

Diğer Sitelerimiz

BEN YAPARSAM OLUR.
cigdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Sponsor Bağlantılar
Ücretsiz Telkin mp3 lerimizi name= name=aff Ücretsiz Telkin mp3 lerimizi tıklayın suçluluk güven sosyallik gibi onlarca çalışma http://www.telkinmp3.com
Alt 26-12-2006, 07:03 PM   #3 (permalink)
dost78
Guest

Erteleme alışkanlığı malesef bendede var,sürekli bu huyumdan vazgeçmeye çalışıyorum,bilhassa işlerle ilgili ertelemelerim oluyor,muhasebeci olarak calisiyorum,bircok isi erteliyorum ve isler birikiyor,yine bunlari yapacak olan benim,fakat iki ayagim bir pabuca giriyor,bu huyumdan vazgecmeliyim,birde bende ATALET denen isteksizlik durumu oluyor zaman zaman,yani hiçbir şey yapmak istememe durumu,buna TEMBELLİK de diyebiliriz,Arkadaşlar bu alışkanlıkları yenmek için tavsiye ve görüşlerinizi bekliyorum

Diğer Sitelerimiz
Sponsor Bağlantılar
Alt 27-12-2006, 12:48 AM   #4 (permalink)
Teğmen

51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamozdüşleri is an unknown quantity at this point

ah ah yıllardır diyebilirim ki yıllarımı bu yüzden kaybettim Her zaman başarabileceğini içten içe bilirken aslında tuhaf sebeplerden bahanelerden amaçlarımdan uzaklaşıp durdum Hala uzaklaşabildim mi hayır Ama zamanını bir türlü bulamıyorum karar vermekle vaz geçmek arası düşünceler arasında yitip giden dilekler hayaller oluyor sanki yaşlanıyorum günden güne ve umutlarım da taze filiz olmaktan cıkıyor boyun büküyor bu tabuya Sadece atalet gibi değil itici birşeye ihtiyacım var hani insan suya dalmak isterde saçma sapan ani bir korkuyla düşeceğim korkusundan suya atlayamaz ya cok iyi olur Bunu scripti gerçekten Teşekkür ederim emeği geçen hepinize

Diğer Sitelerimiz
yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Sponsor Bağlantılar
Alt 27-12-2006, 12:56 AM   #5 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

hayatimdegisti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,761
2,929 Mesajinıza toplam 16,847 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
hayatimdegisti - MSN üzeri Mesaj gönder

You complete what you start. Procrastination is a thing of the past. You see it through. You outline complex tasks. Break them down into manageable segments. Develop a timeline of when to start and when to complete each segment. You put them all together. You complete what you start. The old ways of procrastination, and their underlying causes, are meaningless, unimportant, irrelevant, part of the past. Not now. Not in your future. You are now the type of person that completes what you start. You are now the type of person that makes it happen."

Başladığın işi bitiriyorsun.Erteleme alışkanlığı geçmişte kalan bir şey.Sana karmaşık gelen işlerin bir taslağını çıkarıyorsun.Başedebileceğin parçalara bölüyorsun.Her parçayı Ne zaman başlayıp ne zaman bitreceğin ile ilgili bir zaman çizelgesi hazırlıyorsun.Ve başladığın işi bitiriyorsun.Eski erteleme alışkanlıkları ve bu alışkanlığın altında yatan nedenler senin için anlamsız,önemsiz artık.Onlar geçmişin bir parçası.Şimdinin değil.Gelecekte ki hayatında da erteleme alışkanlığına kesinlikle yer yok.Şimdi başladığı işi bitiren bir insansın.Şimdi eylem yapan birisin.

Diğer Sitelerimiz
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Sponsor Bağlantılar
Alt 26-01-2007, 02:40 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
10 Mesajinıza toplam 49 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
commandant is an unknown quantity at this point

bende surekli islerimi, derslerimi erteliyorum hep yarin hep yarin diyorum ama o yarin hic gelmiyor

Diğer Sitelerimiz
commandant isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Sponsor Bağlantılar
Alt 26-01-2007, 11:10 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

111 Mesajinıza toplam 413 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
skorpy is an unknown quantity at this point

bendede aynı sorun var ama hayat şartları bir nevi kaçış bence ertelemek bana en basit gelen şey yapmak zor ama ertelemek çok basit boşver sonra hallederim demek bir nevi kaçış heralde kolay bir yol olduğu için buna sığınıyorum ne bileyim işte

Diğer Sitelerimiz

çareSİZseniz çareSİZsiniz
skorpy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Sponsor Bağlantılar
Alt 12-02-2007, 05:49 AM   #8 (permalink)
Teğmen

6 Mesajinıza toplam 24 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
scully is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Erteleme Alışkanlığı Önleyen Telkin Yüklendi

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
http://www.ritmotrance.com/dosya/ert...egisti.com.mp3

Yüklemek için dosyanın üzerine gelip sağa tıklayp hedefi farklı kaydet diyiniz.
Benim de herseyi ertelemek gibi bir problemim var.Ben sadece gunluk islerimi,o anda yapmam gereken bir isi degil ayni zamanda gelecegimi etkileyecek,gelecegime yon vericek,kariyerimi belirleyecek konularda da surekli erteleme yapiyorum,sanirim degisimden ve yapicagim degisikligin sonuclarindan,istedigim gibi olmayacagindan,pismanlik duyacagimdan ya da eger mutsuz olursam geri donusu olamayacagindan korkuyorum,biraz da usengeclik var tabii.Bu yuzden de surekli yapmam gerektigine inandigim isleri erteliyorum.
Size sormak istedigim, ney sesinden pek hoslanmiyorum da acaba bu scriptin klasik muzik ve new age versiyonlari olacak mi?

Diğer Sitelerimiz
scully isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Sponsor Bağlantılar
Alt 11-04-2007, 01:19 PM   #9 (permalink)
Teğmen

5 Mesajinıza toplam 22 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yanilsama is an unknown quantity at this point

nereden başlayacagını bilememek..ve bır noktada bazı seyler için zaten gec kalındıgının düşünülmesi ya da ve de en önemlisi kendine yeterli değeri vermemek ertelemenin temeli gibi geliyor bana

Diğer Sitelerimiz
yanilsama isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Sponsor Bağlantılar
Alt 04-06-2007, 04:28 PM   #10 (permalink)
Teğmen

4 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fbihsan is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Erteleme Alışkanlığı Önleyen Telkin Yüklendi

Alıntı:
Öznur Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
http://www.ritmotrance.com/dosya/ert...egisti.com.mp3

Yüklemek için dosyanın üzerine gelip sağa tıklayp hedefi farklı kaydet diyiniz.
Benim de herseyi ertelemek gibi bir problemim var.Ben sadece gunluk islerimi,o anda yapmam gereken bir isi degil ayni zamanda gelecegimi etkileyecek,gelecegime yon vericek,kariyerimi belirleyecek konularda da surekli erteleme yapiyorum,sanirim degisimden ve yapicagim degisikligin sonuclarindan,istedigim gibi olmayacagindan,pismanlik duyacagimdan ya da eger mutsuz olursam geri donusu olamayacagindan korkuyorum,biraz da usengeclik var tabii.Bu yuzden de surekli yapmam gerektigine inandigim isleri erteliyorum.
Size sormak istedigim, ney sesinden pek hoslanmiyorum da acaba bu scriptin klasik muzik ve new age versiyonlari olacak mi?
bende bu kişiyle aynı derte sahibim

Diğer Sitelerimiz
fbihsan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Sponsor Bağlantılar

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Konuk)

Seçenekler
Stil