Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Genel Kişisel Gelişim Cd'leri > Erteleme Alışkanlığı

Uyarılar

Erteleme Alışkanlığı erteleme alışkanlığı, erteleme alışkanlığından kurtulma,

Erteleme Alışkanlığının Nedenleri

Genel Kişisel Gelişim Cd'leri ve Erteleme Alışkanlığı Erteleme Alışkanlığının Nedenleri Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Evet bende neyin dışında bu ve başkalarının düşüncelerini önemsememe telkinini new age tarzında dinlemek isterim.. diğer telkinleri new age tarzı dinliyorum ve sıkılmıyorum.ama ney sıkıyor...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Erteleme Alışkanlığı telkin cd indir izle İstanbul Erteleme Alışkanlığı nerededir kimdir Erteleme Alışkanlığı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Erteleme Alışkanlığı hipnoz Erteleme Alışkanlığı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Erteleme Alışkanlığı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Erteleme Alışkanlığı kuantum düşünce kitap haberi

Erteleme Alışkanlığının Nedenleri

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-06-2007, 05:48 PM   #11 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light
Standart Ynt: Erteleme Alışkanlığının Nedenleri

Evet bende neyin dışında bu ve başkalarının düşüncelerini önemsememe telkinini new age tarzında dinlemek isterim..
diğer telkinleri new age tarzı dinliyorum ve sıkılmıyorum.ama ney sıkıyor

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2007, 04:14 AM   #12 (permalink)
Yüzbaşı

yakamoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,275
238 Mesajinıza toplam 800 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to behold

Bir Adım Kala / Ataleti Yenmek

Her insanın ruhunun derinliklerinde gerçekleşmesini istediği hayalleri vardır.
Gündelik hayatın rutini o rüyaya ulaşımı engeller.
Bu durumda yapılması gereken hayatı değiştirmektir…
DÜŞÜNÜN!!!
Hayatınız değişmeli mi…?
Bakış açınız değişmeli mi…?
EĞER DEĞİŞMELİ İSE ;
Bunu Siz Yapmayacaksınız Kim Yapacak?
Bu gün yapmayacaksanız ne zaman yapacaksınız?
UNUTMAYIN!!!
Bu hayat size tahsis edildi…
Onu inşa edecek olan
Ya da tahrip edecek olan SİZSİNİZ..!
Hayata hakim olabilmek için onu yönetmeyi bilmelisiniz…
Davranışlarınıza hakim olabilmek için duygularınızı yönetmeyi öğrenmelisiniz…
Duygularınıza hakim olabilmek için düşüncelerinizi yönetmeyi bilmelisiniz…
Tüm bunları başarabilmek için ;
Beyninizin nasıl çalıştığını beyninize öğretmelisiniz…
ŞİMDİ
BİRDAHA
DÜŞÜNÜN…
BU SİZE SON
ÇAĞRIDIR..!
Kendiniz ve “Sevdiğiniz” için düşlediğiniz dünyayı kurtarmanın zamanı gelmedi mi hala…
Rüyalarınızı yaşamak için daha ne bekliyorsunuz…
SİZİ TUTAN KİM!
SİZİ DURDURAN NE!
BU SİZİN İÇİN SON ÇAĞRIDIR!
UNUTMAYIN…
TARİH İKİ TİP İNSAN KAYDETTİ;
-Tarihi yapanlar
-Ve tarihin malzemeleri
Hangi tarafta olmak istediğinize siz karar verin…
Hayatta ya tozu dumana katarsınız,
Ya da tozu dumanı yutarsınız…
İnsan ya örs olur ya da çekiç…
Kendi gelecekleri ile planları olmayanlar,
Başkalarının planlarına dahil olurlar…
Yolunuzun tıkalı olduğunu mu düşünüyorsunuz ?
YA BİR YOL BULUN
YA BİR YOL AÇIN
YA DA YOLDAN ÇEKİLİN!!!
HAYATTA BAŞARILI OLMAK İSTİYORSUNUZ…
Başarıya ulaşmak için “neler yapman” gerektiğinizi biliyorsunuz…
Bunları “niçin” yapmanız gerektiğini de biliyorsunuz…
İsterseniz nasıl yapabileceğinizi de biliyorsunuz…
Yapmamakla “neler kaybettiğinizi de biliyorsunuz…
Yaparsanız “neler” kazanacağınızı da biliyorsunuz…
Bir başlayabilseniz o işi yapabileceğinizi de biliyorsunuz…
Ama yine de hiçbir şey yapmadan bekliyorsunuz…

SİZİ DURDURAN NE???

ATALET!!!

OLDUĞUNUZ YERDE DURARAK OLMAK İSTEDİĞİNİZ YERE VARAMAZSINIZ..!

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir
yakamoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2007, 11:44 AM   #13 (permalink)
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about

muzik cok guzel okuduklarim cok güzel
seyrederken tuylerim diken diken oldu
cok guzel enerji veriyor sagol yakamoz..
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2008, 11:35 AM   #14 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 8 kez İyi ki varsın denildi
bayramus is an unknown quantity at this point

aynen benim hayatımda %90 erteleme üzerine kurulu.

mesela 2 hafta sonra sınav var. ha bugün ha yarın çalışırım diyorum. sınavdan 1 gün önce hala çalışmamışım. yaptığım en güzel şey plan hazırlamak ama planları uygulamak yapmadığım bişey. aynı durumda olanlar çok iyi anlayacaklardır ne demek istediğimi
bayramus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2008, 11:48 AM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
16 Mesajinıza toplam 37 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
creeat is an unknown quantity at this point

Alıntı:
cigdem Nickli Üyeden Alıntı
erteleme alışkanlığı benim en büyük problemim.ertelemeyeceğimi bile erteleyen bir insanım.bu kötü alışkanlığımı kabul ettim bu en önemli noktalardan bir tanesi.şimdide bunu yeneceğim.--bununda scripti olursa harika olur---
erteleme alışkanlığımdan bahsedeyim.kendimi o kadar boğuyorum ki bunu da yapayım,şunu da yapayım sonra kendimi kaba sıkışmış gibi hissediyorum hiçbir şey yapamıyorum,suçluluk duygumdan kurtulayım diye erteliyorum tabi ertesi gün yine aynı yine aynı.bunun size zararları saymakla bitmez...
aynı olay bende de var, erteleme alışkanlığının farkında olup "bu sefer ertelmicem" diorum, ve "bu sefer" hiç olmuyor..
Alt 12-05-2008, 04:04 PM   #16 (permalink)

3 Mesajinıza toplam 11 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
telkinli is an unknown quantity at this point

benim erteleme alışkanlığım genelde kısa sürelidir. şöyle ki:
bir iş yaparken ortalığı çok dağıtarak yaparım, sebebi de toplamayı ertelerim, çünkü yapmakta olduğum işin bir an önce bitmesini istemem benim panik yapmama neden olur.

o an için hazır olması gereken şey ne ise ona odaklanırım ve diğer bütün herşeyi boşveririm.
örneğin yemek yapıcaksam salçayı getiririm ama salçanın işi bitince tekrar dolaba koymam ertelerim.
tam olarak sorunum bir iş yaparken panik halinde yapıp da ortalığı dağıtmam.
Alt 11-08-2008, 11:48 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

64 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cedrus48 will become famous soon enoughcedrus48 will become famous soon enough

Benim en sevmediğim huyum ertelemektir.Ama bir türlü bu huyumdan vaz geçemiyorum galiba can çıkmadan da bu huy çıkmayacak ertele ertele nereye kadar ölümüde erteleyemeyeceğime göre
Alt 04-10-2008, 04:07 PM   #18 (permalink)
Teğmen

66 Mesajinıza toplam 228 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gül sultan is an unknown quantity at this point

Alıntı:
yanilsama Nickli Üyeden Alıntı
nereden başlayacagını bilememek..ve bır noktada bazı seyler için zaten gec kalındıgının düşünülmesi ertelemenin temeli gibi geliyor bana
yapılmak istenen şeylerin çok olmasıı yada herşeyi birden yapmak istemek sorada başedememmekkkk ...herşeyi yapmam gerek çabucak yapmam gerek eeee nasılllll dusun
gül sultan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2008, 11:38 PM   #19 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 80
190 Mesajinıza toplam 984 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pofuduk is an unknown quantity at this point

ertelleme alışkanlığımın sebepleri,
1.son dakika insanı olmam yani son dakikada birşeyleri yetiştirmem...
2.Mükemmeliyetçi olmam, yani mükemmel olmıcaksa son dakikada şöyle bir yaparım olur mantığı
3.Başarılı olamama korkusu
4.Zamanı gelmedi mantığı
pofuduk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2008, 12:03 AM   #20 (permalink)
Üsteğmen

banu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,531
181 Mesajinıza toplam 1,120 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
banu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to all

nedenini bilmiyorum ama devamlı erteliyorum... sanırım benim en büyük sorunum:(
banu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil