Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Erken Uyanma

Uyarılar

Erken Uyanma erken uyanma, erken uyanmak, sabah erken uyanma, erken uyanma yöntemleri, sabah erken uyanmak, sabah erken uyanmak için, erken uyanmak için dua, erken uyanma yolları, erken uyanmak için

Hediye Yeni Erken Uyanma Mp3

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Erken Uyanma Hediye Yeni Erken Uyanma Mp3 Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Daha önceden erken kalkma için bir mp3 yapmıştık.Ancak bu çalışma çok daha farklı ve etkili.Bir gecede etkisini gostereceğini düşünüyorum.Bir gün dinledikten sonra yorumlarınızı bekliyorum. Erken Kalkın! Erken uyanmayı öğrenin ve neşeyle dolu, üretici bir güne ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Erken Uyanma telkin cd indir izle İstanbul Erken Uyanma nerededir kimdir Erken Uyanma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Erken Uyanma hipnoz Erken Uyanma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Erken Uyanma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Erken Uyanma kuantum düşünce kitap haberi

Hediye Yeni Erken Uyanma Mp3

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-05-2013, 11:01 AM   #81 (permalink)
bbb
Teğmen

Tesekkür: 741
66 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bbb is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Hediye Yeni Erken Uyanma Mp3

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Daha önceden erken kalkma için bir mp3 yapmıştık.Ancak bu çalışma çok daha farklı ve etkili.Bir gecede etkisini gostereceğini düşünüyorum.Bir gün dinledikten sonra yorumlarınızı bekliyorum.

Erken Kalkın!

Erken uyanmayı öğrenin ve neşeyle dolu, üretici bir güne güçlü subliminal telkinlerimiz yardımıyla. tazelenmiş hissederek başlayın.
  • Sürekli geç mi kalkıyorsunuz, veya uyuyakalıyor musunuz?
  • Alarmınızı duyamıyor veya duymanıza rağmen uyumaya devam mı ediyorsunuz?
  • Alarmınız çaldığı halde şekerleme yapıyor ve yataktan zamanında kalkamıyor musunuz?
  • Sıklıkla fazla uyumanıza rağmen kendinizi yorgun mu hissediyorsunuz?
Erken kalkmak zor görünebilir, özellikle eğer bu kötü alışkanlık tüm yaşamınıza hakimse. İşte bu yüzden bu subliminal albümünü düzenledik, size destek vermek, zihninizi yeniden programlamak ve tüm bu süreci kolaylaştırmak için.
Bu subliminsal mp3 önceki alışkanlıklarınızı kırmak ve yerlerine yenilerini koymak, özellikle daha erken uyanma alışkanlığı kazandırmak ve zamanla doğal bir erken kalkan olmanız için direkt sizin bilinçaltınızı hedefler.

Aşağıda size nasıl yardımcı olacağını açıklıyoruz:
  • Öz disiplinin yüksek derecesine ulaşmak ve her sabah düzenli olarak aynı saatte uyanmayı başarmak
  • Bilinçaltı zihninizi erken kalkan olma amacınız ile aynı hizaya getirir. Başarı için önünüzdeki her engeli temizler ve her şeye rağmen sizi başarıya doğru geliştirir.
  • Zihninizi ne zaman kalkmanız gerektiğine dair ve her sabah aynı saatte kalkmanız için eğitir.
  • Bedeninizi ne zaman kalkmaya ihtiyacınız olduğuna dair eğitir, böylece uykuya dalarsınız ve her gece yeterli uykunuzu alırsınız.
  • Subliminal telkinler, alarmı duyar duymaz kendiliğinden kalkmanız için programlar.
  • Şekerleme yapmamanız için disiplininizi geliştirir.
  • Gereksiz miktarda uyumaktan ve fazla uyuduğunuz halde yorgun olmaktan sizi kurtarır.
  • Her gün güne tam saatinde başlamanız sayesinde üreticiliğinizi artırır ve hayatınızın kontrolünü geri alırsınız.
Biz size uyumaya karşı mantıklı yaklaşmanızı öğütleriz. Her gece yorulduğunuzda yatağa gitmek ve her sabah aynı saatte kalkmak, düzenli bir uyuma örneğine uymanızı ve sadece gerektiği kadar uyumanızı garanti eder.
Bu albümü kullanmak size erken uyanma ve düzenli aynı saatte kalkma disiplinini kazanmanız için ekstra avantaj sağlar. Hayatınız boyunca uyumaya devam etmeyin, bu subliminal mp3 albümünü bugün alın, erken kalkan biri olmayı kazanın, ve yeni enerjik, üretici geleceğinize doğru ilk adımı atın.

Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerin sadece bir kısmıdır.
  • Her zaman erken uyanıyorum.
  • Düzenli olarak zamanında uyanıyorum.
  • Her gün erken uyanıyorum.
  • Uyuma ve uyanma alışkanlıklarımda disiplinliyim.
  • Alarmı duyar duymaz yataktan kalkıyorum.
  • Her sabah aynı saatte yataktan kalkıyorum.
  • Bedenim ne zaman kalkması gerektiğini biliyor.
  • Ben erken kalkan biri olmaktan keyif alıyorum.
  • Erken uyanıyorum ve günden daha çok faydalanıyorum.
  • Ben daha üretkenim, çünkü her sabah erken kalkıyorum.
http://www.hayatimdegisti.com/Erken.rar
  • Her zaman erken uyanıyorum.
  • Düzenli olarak zamanında uyanıyorum.
  • Her gün erken uyanıyorum.
  • Uyuma ve uyanma alışkanlıklarımda disiplinliyim.
  • Alarmı duyar duymaz yataktan kalkıyorum.
  • Her sabah aynı saatte yataktan kalkıyorum.
  • Bedenim ne zaman kalkması gerektiğini biliyor.
  • Ben erken kalkan biri olmaktan keyif alıyorum.
  • Erken uyanıyorum ve günden daha çok faydalanıyorum.
  • Ben daha üretkenim, çünkü her sabah erken kalkıyorum.
  • atakan bey, sorum şöyle...
  • telkinlerinizi, benin 1. tekil şahsı olarak yayınlamışsınız.. erken kalkıyorum gibi. içerik gerçekten böylemi? böyleyse nasıl etki ediyor?
yoksa, sen halinin 1. tekil şahsı erken uyanıyorsun, erken kalkıyorsun gibi mi, hangisi doğru? cevap için, şimdiden teşekkürler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bbb isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2013, 01:35 PM   #82 (permalink)
bbb
Teğmen

66 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

20-05-2013, 11:01 AM

yukarıdaki referanslı mesajıma 2 aydır mesaj alamadım.. ilginize tşkrlr..
Alt 19-07-2013, 02:05 PM   #83 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Metinde yazdığı gibi birinci tekil şahısla veriliyor telkinler.
Olumlama yaparken de öyle yapıyoruz.

"Erken uyanıyorum."
"Ben dinç ve sağlıklıyım.

gibi.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-07-2013, 01:17 PM   #84 (permalink)
bbb
Teğmen

sweeet 19-07-2013, 02:05 PM bu modaratör arkadaşın (saat ve tarih yanda) verdiği cevap aşağıda..

Metinde yazdığı gibi birinci tekil şahısla veriliyor telkinler.
Olumlama yaparken de öyle yapıyoruz.

"Erken uyanıyorum."
"Ben dinç ve sağlıklıyım.

gibi.

madem 1. tekil şahıs diyorsunuz, o halde... örnek şu...

sorum şöyle: yayınladığınız Kendine Güven/Korku telkininden ilk satırlardan bir kaç örnek.. aşağıdaki gibi.. altını çizdim.. kırmızı olarak işaretleyip altını çizdim. bu çizilen yerler, yüklemi olsun, öznesi olsun, neden hep 2. tekil şahıs? o halde telkinlerinizin içeriği farklı diye düşünüyorum... cevap için, şimdiden tşkr. ediyorum... kolay gelsin.. saygılar..

İçinde sessizce bekleyen kendine güvenin farkına varıyorsun (bu ikinci tekil şahıs).. Sen (ikinci tekil şahıs) kendine güvenli bağımsız ve kararlılık ile dolu bir bireysin. Zihnini uyandırdın ve içindeki içsel güvenlik hissi de seninle birlikte uyandı. Değişim başladı ve devam ediyor. Kendine güvenin artarak devam ediyor. Artık kendine güven hayatında etkilerini göstermeye başladı. Düşünme biçimin ,konuşman her halin kendini ifade ediş tarzın, kendine güvenli bir insan olduğunu belli ediyor. Bağımsızsın ve kendi içinde güven ile dolusun. kısaca, ücretsiz telkinlerde hep sen... bir farklılık var gibi sanki:)) ???
Alt 22-07-2013, 07:34 PM   #85 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Pragmatik olarak ne kadar fark eder bilmiyorum illa ki fark eder ama hayatın boyunca "sen" dedikleri telkinleri aldın kendi gerçeğin yaptın bu sefer de "ben" demeye başladın. He şu farkı olabilir. Bazıları başkalarının düşüncelerine daha çok önem verir. O zaman Sen denilen telkinler onlarda daha kısa sürede etki edebilir. Ama sen desin ama ben desin fayda alan alıyor. Ücretsiz telkinlerin içerik metinlerinden örnekler verilidiği zaman telkinler bu şekilde olabilir. Telkinden telkine de değişebilir. Şimdi değişmiş de olabilir bu format. En son satın alınan ücretli telkinlerde ben ifadeleri çoğunlukta. Çok çok uzun zaman oldu ben o metinleri okumayalı sonuçta okumaktan çok dinlemekle fayda gördüğüm için dinlemeyi tercih ederim. Sorunun soruluş amacını bile anlayamadım. Sonuçta bu telkinleri ben hazırlamadım, bilgime ve tecrübelerime göre cevapladım o kadar. En doğru cevabı Atakan Bey verecektir.

Sevgiler.

Alt 23-07-2013, 11:04 AM   #86 (permalink)
bbb
Teğmen

kişisel olumlamalarınızda, 1. tekil..

dikkat ederseniz; atakan beyin, yeni erken uyanma telkin içeriği de 2. tekilden oluşuyor.. sanıyorum, script içerikleri 2. tekil ve genel ifadelerden oluşuyor diye düşünüyorum..

sorma nedenim şuydu... tek bir harf veya noktalama, cümlede veya cümlelerde, anlam bakımından, büyük farklılıklara neden olabilir... örn: o, bardağı kırdı.. o bardağı, kırdı.. yazım itibariyle aynı olmasına rağmen, noktalama işareti nedeniyle (yani virgül nedeniyle) anlam bakımından farklıdır.. şöyle ki. (hatam varsa özür.. türkçem her zaman zayıftı kusura bakmayın)
ilk cümlede virgülden önce, özne "o" harfidir, nesne bardaktır.... 2. cümlede, virgülden önceki kelimeler nesnedir ve gizli özne vardır..... umarım, ifade edebilmişimdir.. ilginize tşkr. ediyorum.. syglr.. kolay gelsin..
Alt 23-07-2013, 02:01 PM   #87 (permalink)
Administrator

Yazıda dediğin gibi noktalama önemli ama telkinler sesli olduğu için konuşma sırasındaki vurgular, duraksamalar asıl anlamı veriyor. Aslında keşke linkle verseydin o ikinci tekil olan telkini. Yapmam gerekeni yaptım ve sorularını mesajla Atakan Bey'e ilettim. Umarım geri dönüşü forumda yapar. En önemlisi senin bu cümleleri okurken hangi tepkiyi verdiğin hangisi sana bir şeyler hissettiriyor. Eğer ki birinin daha etkili olduğunu keşfedersen lütfen bunu da paylaş. Bu kişisel bir şey bence mesela ben emir cümlelerinden oldum olsası hoşlanmam. Benim için birinci tekil daha etkili diye düşünüyorum.

Sevgiler.

Alt 23-07-2013, 02:52 PM   #88 (permalink)
bbb
Teğmen

04-04-2007, 12:37 PM tarihli mesajında... atakan beyin erken uyanma script içeriği aşağıda..

Günün bittiğinde uyku zamanıdır.Zamanı geldiğinde uyumak için yapman (emir kelimesi bu, kim sorusuna cevap, sen) gereken sadece kendini bırakmaktır.Uyku zamanı sadece kendini uykunun derinliğine bırakıyorsun (kim bırakıyor.. öznesi sen..) .Rahat dinlenmiş ve düzgün bir şekilde uyuyorsun ve tamda uyanman gereken zamanda dinlemiş canlı ve enerji dolu olarak uyanıyorsun (yine aynı durum, emir telakki ediyor.. tabi bu bana göre bir yorum..). Zihnini dinlenmeye ve uykuya kolay ve rahatça bırakabiliyorsun (mesela burda.. kim bırakabiliyor sorusuna cevap, yine sen oluyor.) ... Zamanı geldiğinde kolayca uykuya dalmak sana çok da doğal geliyor ve bunu rahatça kendiliğinden Başarıyorsun. Ayrıca bir gayret sarfetmeden kendi kendine olan bir durum bu.

noktalama önemli olduğu gibi, harflerde önemli.. mesela.. yapıyorsun kelimesi bana göre, eyleme, geçiyorsun anlamında.. yapacaksın olursa, emir kipinde şartlandırma gibi bir şey... ama, yapabiliyorsun demek, bir konuyu veya olayı yapabilecek yetenektesin anlamında bence.. yani, emir olmuyor.. yapabilirsin demek, olayın veya konunun zor olmadığını, istediğinde başkaları gibi başarabileceğin anlamına geldiğini düşünüyorum..

örneğin, yaparsın kelimesi kullanılırsa, gelecekte veya geniş zamanda yapılabilecek bir mana çıkıyor.. tabiki bu yorumlar benim düşüncem.. yanlış yorumlamış olabilirim ama, algıda yanılgı olmaması adına, iyi bir türkçe veya edebiyat hocasına sormak gerekir diye düşünüyorum...

diğer telkin içeriklerinizide zaman zaman inceliyorum... kullanılan kelime hatası, erite edebilir.. yani zora sokabilir.. scriptlerinizin bazılarını dinledim ve olumlu sonuçlar aldım.. fakat etki süreleri çok uzun.. faydalı bir siteniz var... umarım herkese faydalı olur.. başarılarınızın devamını diliyorum.. kolay gelsin.. emeği geçen herkese, sevgiler, saygılar...

kısaca, sözün özü;

kelimeye anlamı, kullanıcı yükler..... gerisi, çözümleyicinin analizine kalmış bir durum... )) sıhhatle kalın..
Alt 23-07-2013, 03:35 PM   #89 (permalink)
Administrator

2. tekilin fiilde olduğu zaman sen cümlesi oluyor. Cümlenin anlamı da önemli. Sen cümleleri içeriği olumsuzsa yargılayıcıdır. Aklım onlara gitti sana cevap yaparken. Emir cümlesi başka bir şey.

Otur, kalk, yap, et vs. Eksizdir yani tekil emir kipi.

Önemli olan nokta şu olumlama veya telkin içeriğinin zaman kavramı. Zaman her zaman şimdiki zaman olmalıdır. Ya da genel geçer cümleler bir şey bildiren cümleler yer alıyor bunun gibi bilgi veren "Günün bittiğinde uyku zamanıdır". Kesinlikle okuduğun, dinlediğin, izlediğin her şeye anlamı sen yüklersin. Başkası da bambaşka bir anlam yükleyebilir. Her zaman en faydalı olanları seçmek ümidiyle yaklaşıyorum olaya. Fikir alışverişimiz faydalı oldu.

Teşekkürler, iyi ki varsınız.

Alt 24-07-2013, 09:50 AM   #90 (permalink)
bbb
Teğmen

[QUOTE=sweeet;845225]2. tekilin fiilde olduğu zaman sen cümlesi oluyor. Cümlenin anlamı da önemli. Sen cümleleri içeriği olumsuzsa yargılayıcıdır. Aklım onlara gitti sana cevap yaparken. Emir cümlesi başka bir şey.

Otur, kalk, yap, et vs. Eksizdir yani tekil emir kipi.

yukarıda verdiğiniz örneğe katılıyorum.. görüldüğü üzere, verilen emrin adresi belirsiz.. yani, kime gittiği, belli değil... yaparsın denilirse, sen anlamı olacağından, gideceği adres bellidir..

faydalı bir paylaşım oldu.. ilginize, tşkrlr. sağlıkla kalın..

İYİKİ VARSINIZ....

Bookmarks