Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-07-2013, 07:34 PM   #85 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Hediye Yeni Erken Uyanma Mp3

Pragmatik olarak ne kadar fark eder bilmiyorum illa ki fark eder ama hayatın boyunca "sen" dedikleri telkinleri aldın kendi gerçeğin yaptın bu sefer de "ben" demeye başladın. He şu farkı olabilir. Bazıları başkalarının düşüncelerine daha çok önem verir. O zaman Sen denilen telkinler onlarda daha kısa sürede etki edebilir. Ama sen desin ama ben desin fayda alan alıyor. Ücretsiz telkinlerin içerik metinlerinden örnekler verilidiği zaman telkinler bu şekilde olabilir. Telkinden telkine de değişebilir. Şimdi değişmiş de olabilir bu format. En son satın alınan ücretli telkinlerde ben ifadeleri çoğunlukta. Çok çok uzun zaman oldu ben o metinleri okumayalı sonuçta okumaktan çok dinlemekle fayda gördüğüm için dinlemeyi tercih ederim. Sorunun soruluş amacını bile anlayamadım. Sonuçta bu telkinleri ben hazırlamadım, bilgime ve tecrübelerime göre cevapladım o kadar. En doğru cevabı Atakan Bey verecektir.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla