Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Ego(Güven)Güçlendirici

Uyarılar

EGO GÜÇLENDİRMENİN ANLAMI NE?

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Ego(Güven)Güçlendirici EGO GÜÇLENDİRMENİN ANLAMI NE? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhabalar ben ego güçlendirici ve suçluluk duygularını 10 gündür dinliyorum hergün hiç aksatmadan en az 8 saat dinledim. ilk başlarda ilk 4-5 gün değişimler hissettim . ama son 5-6 gündür tekrar eski karamsarlığa dönmüş durumdayım. acaba bu normal bir durum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ego(Güven)Güçlendirici telkin cd indir izle İstanbul Ego(Güven)Güçlendirici nerededir kimdir Ego(Güven)Güçlendirici çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ego(Güven)Güçlendirici hipnoz Ego(Güven)Güçlendirici olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ego(Güven)Güçlendirici hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ego(Güven)Güçlendirici kuantum düşünce kitap haberi

EGO GÜÇLENDİRMENİN ANLAMI NE?

Like Tree3Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-08-2008, 04:22 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 17 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
quarissma is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: EGO GÜÇLENDİRMENİN ANLAMI NE?

merhabalar ben ego güçlendirici ve suçluluk duygularını 10 gündür dinliyorum hergün hiç aksatmadan en az 8 saat dinledim. ilk başlarda ilk 4-5 gün değişimler hissettim . ama son 5-6 gündür tekrar eski karamsarlığa dönmüş durumdayım. acaba bu normal bir durum mu süreç boyunca bir iyi bir kötü dalgalanma şeklinde mi ilerlicek. birde bende sosyal kaygı durumu var bunun için ego+suçluluk la birlikte sosyal fobiyi dinlemeyi düşünüyorum . bu yararlı olur mu?
yardımcı olursanız sevinirim .iyi çalışmalar , esen kalın...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

quarissma isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-08-2008, 04:41 PM   #22 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Alıntı:
quarissma Nickli Üyeden Alıntı
merhabalar ben ego güçlendirici ve suçluluk duygularını 10 gündür dinliyorum hergün hiç aksatmadan en az 8 saat dinledim. ilk başlarda ilk 4-5 gün değişimler hissettim . ama son 5-6 gündür tekrar eski karamsarlığa dönmüş durumdayım. acaba bu normal bir durum mu süreç boyunca bir iyi bir kötü dalgalanma şeklinde mi ilerlicek. birde bende sosyal kaygı durumu var bunun için ego+suçluluk la birlikte sosyal fobiyi dinlemeyi düşünüyorum . bu yararlı olur mu?
yardımcı olursanız sevinirim .iyi çalışmalar , esen kalın...
öncelikle hoşgeldiniz...
tabii ki bu dalgalanmalar oluyor olmuyor değil... geçici ve normal bir durum yani...

ego+suçluluğu biraz daha dinleyip listene ekleyebilirsin. ama eklemek istersende sorun olmaz... 3ünüde dinleyebilirsin...

sağlıcakla ve ışıkla...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2008, 12:13 PM   #23 (permalink)
Teğmen

2 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nergül is an unknown quantity at this point

yükleyemedim bilesorun mu var
nergül isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-10-2008, 01:43 PM   #24 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: ::Egomuzu Güçlendirmek::

Teşekkür ediyorum paylaşımınız için.
Özellikle Ego güçlendirme çoğu zaman yanlış anlaşılabiliyor.Bu yazı da negatif ve pozitif ego'nun ne olduğunu çok iyi açıklamış.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-10-2008, 03:19 PM   #25 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

teşekkürler aynı beni anlatmış burada. odasının kapı tokmağı dışarda olan birisi olarak bazen aşırı tepkili bazen de tepki vermesi gereken yerde de susan birisiyim. bunun bir örneğini daha dün yaşadım işyerinde baya canımı sıkmıştı işin aslı
kapının tokmağını söküp içeri almak belki zor olur belki yıllar alır ama en azından girmek için kapıyı çalınız gibi bir uyarı asmak da güzel bir başlangıç olur.
farkına varmak ve kabullenmek aşamasını geçtikten sonra sırada merak duygusu var sanırsam. şimdi ne olacak? bu duygular bana ne anlatmak istiyor vesaire...

kapıyı çalmadan girmeyiniz

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-10-2008, 10:09 PM   #26 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Teşekkürler mücevher,

Bu yazıyı daha önce sevgili shamanic de paylaşmıştı..Tekrar hatırlamak güzel oldu...
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-11-2008, 02:24 PM   #27 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 6 kez İyi ki varsın denildi
sarıkanarya4141 is an unknown quantity at this point

slm ben yeni girdim siteye ve dolayısı ile anlayamadığım bir kaç şey oldu bu mp3 leri indirdim ben aslında kilo verme sigarayı bırakma birde erken kalkma konularının telkinlerini dinlemek istiyorum ama neden ego ve suçluluk duygusuyla başlamalıyız onu çözemedim ben gayet pozitif bir insanım birde bu iki telkini karışık eşit olarak dinlememiz gerekiyomuş galiba e peki bunun süre ve sırasını nasıl yapalım bu ikisini aynı cd ye atıp peşpeşe sürekli dinlesek olurmu kaç günden sonra kendi istediğimiz telkinleri dinliyebiliriz sigarayı bırakmayı istiyorum ve de zayıflamayı bide cdlerde telkin yapılan konuşmaları hiçmi duyamıyacağız
bana katlanıcak sorularıma sabırla cevap verebilecek arkadaşlara şimdiden tşkr site güzel emek verenin yüreğine sağlık umarım bende de işe yarar ama malum internet ortamı şüpheci yaklaşımlar normaldir ben bu arada yorumlarda bulunan (olumlu) kişilerin resim video gibi kayıtlarınıda göremedim belgeli isimli cisimli konuşsalar bence daha iyi olurdu super
sarıkanarya4141 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-11-2008, 02:50 PM   #28 (permalink)
ECEM18
Guest

merhaba sarıkanarya4141 öncelikle aramıza hoşgeldin.telkinlerde ilk önce ego ve suçluluk dinlenmeli bunlar temeldir.bunları enaz 21gün veya 3ay dinlemek tavsiye edilir.bence enaz 3ay dinlemelisin etkilerini tam anlamıyla görebilmen için.benim tavsiyem ilk 3ayda ego+kendine güven+suçluluk dinlemen.3ayın sonunda kilo verme ve sigarayı bırak telkinlerini eklersin gün içinde bunları istediğin şekilde dinleyebilirsin.zaten telkinlerin altındaki sesi duymana gerek yok bilinçaltın senin yerine duyuyor.şimdilik sana kolay gelsin.güzel değişimlerini merakla bekliyoruz
Alt 03-11-2008, 02:53 PM   #29 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Hoşgeldin sarıkanarya4141;

Siteyi henüz gezmemişsin, belli oldu..

Rehber bölümü ile başla istersen..

http://hayatimdegisti.com/forum/rehb...ormayiniz-b8.0
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-11-2008, 12:38 AM   #30 (permalink)
Üsteğmen

Sensible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 54
70 Mesajinıza toplam 326 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sensible is an unknown quantity at this point

Burda bahsedilen ego biraz daha farklı sanırım....Daha rahat hareket etmek,birşeyi yaparken bize engel olan şeyden kurtulmak,mutlu olmak v.s. v.s.
Sensible isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks