Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz > Eğitim Seminerlerimiz

Uyarılar

Eğitim Seminerlerimiz özel eğitim seminerleri, egitim seminerleri, temel eğitim seminerleri, eğitim seminer, eğitim seminerler, eğitim semineri, eğitim seminerleri,

Seminer Ücretleri İle İlgili

Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz ve Eğitim Seminerlerimiz Seminer Ücretleri İle İlgili Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: keops Nickli Üyeden Alıntı Evet arkadaşlar her hedefin bir bedeli vardır.. büyük hedef ve arzuların büyük bedeli vardır.. Yaşamda ödülü almak istiyorsan bedelini ödemek zorundasın..bu bir evrensel kuraldır bizim verdiğimiz eğitimlerin değeri çok daha fazladır 20 ytlye eğitim verilmez... ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Eğitim Seminerlerimiz telkin cd indir izle İstanbul Eğitim Seminerlerimiz nerededir kimdir Eğitim Seminerlerimiz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Eğitim Seminerlerimiz hipnoz Eğitim Seminerlerimiz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Eğitim Seminerlerimiz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Eğitim Seminerlerimiz kuantum düşünce kitap haberi

Seminer Ücretleri İle İlgili

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-05-2009, 12:40 PM   #31 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
steelheart is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Seminer Ücretleri İle İlgili

Alıntı:
keops Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet arkadaşlar her hedefin bir bedeli vardır..
büyük hedef ve arzuların büyük bedeli vardır..
Yaşamda ödülü almak istiyorsan bedelini ödemek zorundasın..bu bir evrensel kuraldır
bizim verdiğimiz eğitimlerin değeri çok daha fazladır 20 ytlye eğitim verilmez...
Eğer İbrahim tatlısese bir gecede 5 milyar verilebiliyorsa ondan daha değerli olan eğitim ve seminerler için biçilen ücretler şu an için gerçekten komik
Sadece gülmek için cem yılmazın shovuna gitseniz 100-300 milyon arası vereceksiniz..
Ayrıca bizde kendimizi geliştirmek için 1000lerce kitaba ve 100lerce seminere oldukça yüksek bedeller ödedik..
kaldıki 1000lerce kitaptan ve 100lerce seminerlerden edindiğimiz bilgileri süzgeçleyerek sizlere sunmaktayız ki bu bir emektir ve emek her zaman karşılığını bulmalıdır..
eğer 100 milyonun altınadaki bir parayı biriktirip bi yerlerden bulamıyorsanız.. burda biraz başınızı öne eğip düşünmeniz lazım...
herşeye para veren milletimiz eğitimi lüks görmeye devam ederse ülke olarak gelişmemiz yavaşlıyacaktır.
Türk insanının parayla ilişkisini düzeltmesi lazım....umuyoruz ve bekliyoruz
diyorsunuz ki; asgari ücret alanlar başını öne eğsin hmm bu konuda yorumu ben yapmayacağım forum yapsın. oysaki anlatmaya çalıştığım "SABİT MALİYETLERİ DÜŞÜREREK EĞİTİMİ DAHA UCUZA VEREMEZ MİSİNİZ" şeklindeki genel düşüncedir. forumun moderatörünün mantalitesi bu şekilde bir yanıt veriyorsa. gerisini düşünemiyorum.
güzel ve mutlu günler diliyorum arkadaşlar.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

steelheart isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2009, 12:56 PM   #32 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,922
131 Mesajinıza toplam 603 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
OPTİMİS is an unknown quantity at this point

Taptuk Emreler,Şeyh Edibaliler,Mevlanalar,Hac Bektaşlar,Pirsultan Abdallar,Aşık Veyseller tüm bu İnsana İnsanı anlatanlar/öğretenler,Dilekte bulunmak ve dileğinin yerine gelmesini sağlamak için vereceksin-karşılık beklemeden vereceksin diyen günümüz yeni akımının ŞANLI önderleri/guruları;
Sizler !
Bizler ne yaman zavallılarmışızki çalmadan çırpmadan yaşamak için fukaralığı seçip birde KENDİMİZİ TANIMAYA KALKMIŞIZ.
Bir yanda uzak doğunun dinsel inançları alt yapısını oluşturan kişisel gelişim öğretileri,bir yanda Semavi Dinlerin Şeyhleri,şıhları-Misyonerleri ve bir taraftada her seminerde YÜCE amaç için sebilullah hizmete adandıklarını söyleyen İnternet ALİMLERİ.

Affedin,nolur sizler bizi AFFEDİN!
OPTİMİS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2009, 01:10 PM   #33 (permalink)
Teğmen

131 Mesajinıza toplam 603 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Evet arkadaşlar her hedefin bir bedeli vardır..
büyük hedef ve arzuların büyük bedeli vardır..
Yaşamda ödülü almak istiyorsan bedelini ödemek zorundasın..bu bir evrensel kuraldır
bizim verdiğimiz eğitimlerin değeri çok daha fazladır 20 ytlye eğitim verilmez...
Eğer İbrahim tatlısese bir gecede 5 milyar verilebiliyorsa ondan daha değerli olan eğitim ve seminerler için biçilen ücretler şu an için gerçekten komik
Sadece gülmek için cem yılmazın shovuna gitseniz 100-300 milyon arası vereceksiniz..
Ayrıca bizde kendimizi geliştirmek için 1000lerce kitaba ve 100lerce seminere oldukça yüksek bedeller ödedik..
kaldıki 1000lerce kitaptan ve 100lerce seminerlerden edindiğimiz bilgileri süzgeçleyerek sizlere sunmaktayız ki bu bir emektir ve emek her zaman karşılığını bulmalıdır..
eğer 100 milyonun altınadaki bir parayı biriktirip bi yerlerden bulamıyorsanız.. burda biraz başınızı öne eğip düşünmeniz lazım...
herşeye para veren milletimiz eğitimi lüks görmeye devam ederse ülke olarak gelişmemiz yavaşlıyacaktır.
Türk insanının parayla ilişkisini düzeltmesi lazım....umuyoruz ve bekliyoruz
Kişisel gelişim,pozitif düşünce,doğruyu-güzeli bulma,kendini tanıma,KİŞİSEL OLARAK GELİŞME tabiki siz gibi ULULARIMIZIN biz gibilere ÖDÜLÜDÜR.

Haddimizi bilmeyip seni ve temsil ettiğin İnternet mucizesinin diğrer yöneticilerine yardım eli açıyoruz.
Ne iyi ediyorsunuz biz dilencilere haddimizi bildirerek.
İlahi olan gücünüzden şüphe edecek değiliz ya!!!
Bundan sonra İBOYA beş milyar vermemizin ne kadar yanlış olduğunu sayenizde öğrendik.
Alt 19-05-2009, 01:13 PM   #34 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

Sevgili optimist konuyu farklı yerlere çekme çabanızı anlamsız buluyorum...
ve öncelikle saygı temelli yazılar yazdığınızda gerçekten istediğiniz mesajı verebilirsiniz
alegorik söylemler yapılacak bir konu yok ortada
Burda bahsi geçen kişisel gelişim seminerleri olup bunun tassavufla veya bu tarz yaşamlarla hiçbi ilgisi bulunmamaktadır..
Herşeyin bir değeri bir bedeli vARDIR..bahsettiğiniz konunun bizim konumuzla alakası olmamasına rağmen orda bile bir bedel istenir sizden... mesela yunus emre tabduk emre dergahıda yıllarca odun taşımış hizmet etmiştir ve o zamanlar en büyük bedel olan teslimiyet koşulsız şartsız tüm benlliğini verme bedeli vardır...Kaldı ki bunun konumuzla ve bizim konumumuzla alakası yok
Bu konuda gereken açıklamalar yapılmıştır..
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2009, 01:36 PM   #35 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

Konuyu çarpıtmaya devam etmeniz halinde banlanabilirsiniz...
burda olmak zorunda değilsiniz...kendinize uygun forumlarda dolaşın size uygun insanları bulun..izlediğiniz kanalı beğenmiyorsan kumanda elinde değiştir istediğin kanalı izle ..
bu konu kapanmıştır..
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2009, 01:43 PM   #36 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Sevgili optimist konuyu farklı yerlere çekme çabanızı anlamsız buluyorum...
ve öncelikle saygı temelli yazılar yazdığınızda gerçekten istediğiniz mesajı verebilirsiniz
alegorik söylemler yapılacak bir konu yok ortada
Burda bahsi geçen kişisel gelişim seminerleri olup bunun tassavufla veya bu tarz yaşamlarla hiçbi ilgisi bulunmamaktadır..
Herşeyin bir değeri bir bedeli vARDIR..bahsettiğiniz konunun bizim konumuzla alakası olmamasına rağmen orda bile bir bedel istenir sizden... mesela yunus emre tabduk emre dergahıda yıllarca odun taşımış hizmet etmiştir ve o zamanlar en büyük bedel olan teslimiyet koşulsız şartsız tüm benlliğini verme bedeli vardır...Kaldı ki bunun konumuzla ve bizim konumumuzla alakası yok
Bu konuda gereken açıklamalar yapılmıştır..
Gafletten dönmek bir erdemdir!!!
''Günün birinde bir BEKTAŞİ Haşmetli Padişahın tebasına iyi bakmadığını,fukara bıraktığını,kendisi zenginlik içerisinde yaşadığını iddia edip küfredermiş.
Bu hal Padişahın kulağına gitmiş ve babayı yakalatmış idam ettirecek fakat halkın ayaklanmasından çekinir ve bir çözüm bulur.
=Öyle bir şey yapki ÖZRÜN kabahatinden büyük olsun ve canını kurtar yoksa seni cellata teslim edeceğim der=Bir ay süreyle sarayda gönlünce yaşam izni ile bu süre içerisinde emri yerine getirme anlaşması sonrasında erenler sarayda yer içer keyfine bakar.
Bir ayın dolmasına bir gün kala Padişahın keyfi yerindedir,Bektaşi şartı yerine getirememiştir ve cellat yolu görünmüştür.Bu keyfle Sarayda merdivenlerden çıkarken Erenler koşarak yetişir ve parmak atar.
Sultan hiddetle döner BİRE MELUN NE EDERSİN der.
Bektaşi mahzun bir şekilde PADİŞAHIM SİZİ VALİDE SULTANA BENZETTİM kusura bakmayın der ve canını kurtarır''
Dil bilgisi konusunda bana verdiğiniz ders çok kıymetli ve sizin yazılanları okuya bileceğinizi gösteriyor.
Eğer öyleyse fıkra bir anlam kazanacak,değilse zamanınızı aldığım için özür dilerim ve kendi zamanıma acırım.
Alt 19-05-2009, 01:45 PM   #37 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Konuyu çarpıtmaya devam etmeniz halinde banlanabilirsiniz...
burda olmak zorunda değilsiniz...kendinize uygun forumlarda dolaşın size uygun insanları bulun..izlediğiniz kanalı beğenmiyorsan kumanda elinde değiştir istediğin kanalı izle ..
bu konu kapanmıştır..
Sabır ve kibarlık ve tehdit içermeyen yazınız beni kendime getirdi.
Telkininize uyacağım
Alt 19-05-2009, 01:47 PM   #38 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

kendime selamlar

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2009, 01:52 PM   #39 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Alıntı:
steelheart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aslında siz de anlatmaya çalıştığım noktaya değinmişsiniz. maaşı 450 lira olan bir birey için seminerin lüx veya elit kesime hitap eden bir uygulama olduğu düşünülebilir mi sizce?
geliri düşük olan kişilere yönelik olduğu kanısında mısınız ?

artık sitenin moderatör arkadaşlarından birkaç cevap bekliyorum. aksi halde birkaç arkadaşın yorumlarından dolayı farklı şeyler gelmeye başlıyor aklıma.
sevgili seelheart, biraz önyargılı davranıyorsun.inanın ben de oğlumu çok param oldğu için göndermedim.aslında çok zor durumdaydım.seminer paralarını dahi zor ayarladık.bunu samimiyetle söylüyorum.büyük bir kredi geri ödemem vardı.inan o seminerlerden kısa bir süre sonra borcumu kapattım.çok isteyince nasıl oluyorsa kendimi seminerde buldum.şanal beyin bir sözü var gerçekten istersen oluyor.aslında maddi durumu bizim gibi zorluk çekenler ne yapıp edip gitmeli borç para alın gidin diyorum herkese,çünkü geri dönüşü bize çok fazla.bu tür seminer ve çalışmalar aslında çok pahalı.seminerin amacı çalışmalara gelemeyenlerde faydalansın.yani daha çok insan gelsin.fiata gelince herşeyin bir bedeli var.onlar da bilgileini paylaşıyorlar.kolay değil yıllarını veriorlar.gidemeyecek biri varsa o da bendim.borç para bulup gitsinle inanın o paralar katlanarak geri dönecek garanti veriyorum.ben yaşadım bunu
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2009, 03:34 PM   #40 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar..
seminerde ki konuşmacılardan birisi olduğum için ben de açıklama yapmak istedim..

seminer konularını tekrar hatırlatalım;
subliminal telkin
eft
sedona
deep peat
bolluk bilinci

toplam= 80 tl

piyasa fiyatlarını yazıyorum:
eft : 150-250 lira arası
deep peat : 100 : 200 arası
sedona : 100 : 200 arası
subliminal telkin : 50 lira
bolluk bilinci : 30 - 150 arası
meditasyon cd si : 10 - 20 arası

ortalama hesabı;benzer kulvardaki etkinliklikler ile kıyaslarsanız reel sonuç ortaya çıkacaktır..

böyle bir eğitim normal şartlarda 500 lira dır.. biz bu eğitimi daha çok kişi arzuladığı gibi mutlu huzurlu başarılı bir şeklilde yaşayabilsin diye 80 liraya veriyoruz.. ucuz ya da pahalı olması elbette ki kişisel takdirinizdir.. ne deseniz haklısınız.. yapabileceğimizin en iyisini sunabilmek için biz kendi değerimizi bu şekilde belirledik.. bu konular ile ilgili daha uygun eğitimler varsa ne mutlu sizlere ..

her yeni günün yaşamınıza güzellikler getirmesini dilerim..

sevgiler..
Bu konu ile ilgili Hayatım değişti ve sizin açıklama ve yorumlarınız yapıla bileceğin en iyisi sanaırım.
19.05.2009 tarihli Keops kodlu site yöneticisinin Soğuk kanlılığını yitirip,Eğosunun büyüklüğünü ispat kokan,altarnetif yorumlara yada itiraza mukavvim olmayan beyanları sanırım sizce hoş karşılana bilir.
Müflis Tüccar zihniyeti ile ben yaptım oldu,işime kimse karışamaz,yoksa hııııı dayatması sokakta pekte itibar görmez.
Koşulları izah eden ve iyi temennilerde bulunan adeta sevgi ile sitelerine bağlı olan insanlara hesapları inceleten yazışma takdire değer.
Keser döner sap döner.Siteden atmakla tehdit ettiği ben keopsla ilgili sizin hoş görünüze katıla bilirmiyim bilmiyorum?

Bookmarks