Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz > Eğitim Seminerlerimiz

Uyarılar

Eğitim Seminerlerimiz özel eğitim seminerleri, egitim seminerleri, temel eğitim seminerleri, eğitim seminer, eğitim seminerler, eğitim semineri, eğitim seminerleri,

Seminer Ücretleri İle İlgili

Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz ve Eğitim Seminerlerimiz Seminer Ücretleri İle İlgili Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Metallica'nın bu yaz verdiği konser biletleri bile 55 liradan başlamışken, seminer için 80 liralık ücreti makul kılacak bi açıklama var mıdır merak ettim....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Eğitim Seminerlerimiz telkin cd indir izle İstanbul Eğitim Seminerlerimiz nerededir kimdir Eğitim Seminerlerimiz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Eğitim Seminerlerimiz hipnoz Eğitim Seminerlerimiz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Eğitim Seminerlerimiz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Eğitim Seminerlerimiz kuantum düşünce kitap haberi

Seminer Ücretleri İle İlgili

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-03-2009, 12:39 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
emre884 is an unknown quantity at this point
Standart Seminer Ücretleri İle İlgili

Metallica'nın bu yaz verdiği konser biletleri bile 55 liradan başlamışken, seminer için 80 liralık ücreti makul kılacak bi açıklama var mıdır merak ettim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

emre884 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2009, 01:11 PM   #2 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Smile

Alıntı:
emre884 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Metallica'nın bu yaz verdiği konser biletleri bile 55 liradan başlamışken, seminer için 80 liralık ücreti makul kılacak bi açıklama var mıdır merak ettim.

selamlar.
metalica konserinin yaklaşık 10 saat sürdüğünü varsayalım. bu seminer 7 -8 saat sürüyor.
metallica konserinden çıktıktan sonra bu konsere gitmiş olmanın ve eğlenmiş olmanın verdiği çoşku ile çıkıyorsunuz ve bu 10 hadi 15 gün sürsün.
bu eğitmden aldığınız bilgiler hayatınız ile ilgili. yani yaşamınızın o gününüden sonrası için geçerli.

ve son olarak metallica kişisel gelişimle ilgili mi? eğer öyleyse neden haberim yok?
unutmamalı ki metallica bir müzik grubu...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2009, 01:13 PM   #3 (permalink)
Teğmen

SinanATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 193
137 Mesajinıza toplam 995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud of

Arkadaşım, Elma ile Armudun fiyatını kıyaslarken (aslında elma ile armut da olmuyor, armut yerine el bezi diyelim) makul bir açıklaman varmı merak ediyorum..

Metallicaya eğlenmeye, seminere öğrenmeye gidiyorsun.. Eğlencene çok görmediğin 55 lira bir yanda dururken kişisel gelişimin için 80 lirayı çok buluyorsan öncelikle bu konuda biraz araştırma yapmanı öneririm.. Benim eksiğim yok diyorsan zaten sorun yok , bu seminer kendilerini geliştirmek isteyenler için düzenleniyor..
Alt 03-03-2009, 01:34 PM   #4 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Alıntı:
Biz Metallica gibi bağıra çağıra değil, sevgiyle ve gayet sakin sesle yapıyoruz seminerlerimizi. Çıktığınızda baş ağrısı yerine, gönül ferahlaması yan etkiler arasındadır.

Kullanabileceğiniz 5 tane yöntem, uyguladığınızda hayatınızı değiştirme rotasına sokacak olan bir dolu bilgi veriliyor.

Metallica' da ayakta sıkış tepiş izlersiniz konseri, burada çay kahveniz önünüzde rahat rahat oturup izlersiniz, söylenenleri onaylamadığınız sürece kafanızı sallamanıza gerek yoktur ki bu yüzden beyin sarsıntısı geçirme riskiniz sıfırdır

Daha var baya makul kılacak açıklama ama, anlattıklarım anlamak istedikleriniz kadardır diyerek mesajıma son veriyorum. Metallica iyidir bu arada, bende severim :) ama dinlemem hiç. wave

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2009, 01:35 PM   #5 (permalink)

Benim kast etmek istediğim fark sadece fiyatlardı, getirileri yada katkıları değil.Yaptığım kıyaslamanın, ikisi arasındaki farkı açıklama gereği hissettireceğine de ihtimal vermemiştim(abest olmuş).
Şöyledir ki anlamak istediğim şey; Bu seminerin maliyeti nedir ki katılımcılardan bu denli bi miktar istensin? Sadece kar amacı güdülerek yapılıyo olsa mantıklı gelebilirdi, ancak sitenin konseptine tezat olur.
Bu fiyat, seminer tanıtım açıklaması ve site içeriği baz alındığında kesinlikle fazla.
Alt 03-03-2009, 01:42 PM   #6 (permalink)
Teğmen

137 Mesajinıza toplam 995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud of

emre884 bu semineri veren arkadaşların en basitinden yol paraları var gidiş dönüş, hepsi serbest zamanından feragat edip buraya zaman ayırıyor.. Otelden kiralanan seminer salonunun ücreti var.. Dağıtılan materyalin bedeli var.. Metallicaya 10.000 kişi gidiyor, seminere 20-30.. 6 konuşmacı olsa istanbula gidiş dönüş 80 liradan 480 lira eder.. Bu adamlar orda sokakta yatmıyor aç dolaşmıyor.. Açıkcası bazı seminerlerden kar ediyorlarsa bazılarından zarar bile ettiklerini ve bu şekilde olayı dengelediklerini düşünüyorum..
Alt 03-03-2009, 01:47 PM   #7 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Alıntı:
Benim kast etmek istediğim fark sadece fiyatlardı, getirileri yada katkıları değil.Yaptığım kıyaslamanın, ikisi arasındaki farkı açıklama gereği hissettireceğine de ihtimal vermemiştim(abest olmuş).
Şöyledir ki anlamak istediğim şey; Bu seminerin maliyeti nedir ki katılımcılardan bu denli bi miktar istensin? Sadece kar amacı güdülerek yapılıyo olsa mantıklı gelebilirdi, ancak sitenin konseptine tezat olur.
Bu fiyat, seminer tanıtım açıklaması ve site içeriği baz alındığında kesinlikle fazla.

:) Kar amacı güdmediğimiz zaten fiyatların makul oluşundan bellidir. Her ilde fiyatlarımız aynı, bunun için ayrı ayrı illere farklı fiyat uygulaması yapılamaz. Biz 5 kişi olarak farklı illerden gidiyoruz İstanbul dışındaki seminerlere, ayrıca reklam giderlerimiz size verdiğimiz cdlerin ve katılım belgelerinin gökten inmediğini söylememe gerek yoktur sanırım. Ayrıca semineri verdiğimiz otelde belirlenmiş çokda makul olmayan ücretler ödemek durumunda kalıyoruz. Kar amacı güdsek emin olun ki bu fiyatın 2 katını verirdik sizlere ki, gelmeden bu şekilde düşünen ve geldikten sonra çıkışta ne kadar makul olduğunu belirterek önyargılı düşündüğünü belirten sevgili katılımcılarımızın çoğunluğu göz ardı edilemez.

Sevgiler.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2009, 01:50 PM   #8 (permalink)

Katılımcıların az olması nedeniyle gideri dengelemek adına fiyatı yüksek tutmak yerine giderle paralel katılım ücretini aşağı çekmek çok daha fazla kişiye ulaşılmasını sağlardı. Yeniden söylüyorum; 80 lira yüksek bi ücret..
Alt 03-03-2009, 01:54 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Emre, eğitime katıldıktan sonra aynı fikirde olmayacağına iddiaya girerim.. Ha ücret dengeleme demişsin.. Emin ol ücretsiz olsa bile çok fazla katılımcı sayısında artış olmaz.. 5 kişi fazladan gelir maksimum.. Nerden mi biliyorum? Organizasyonunun başında bulunduğum bir oluşum var.. Ücretsiz olarak ilk yardım kursu ayarlandı.. Katılımsızlıktan ertelendi.. Sonra ki katılımda içler acısıydı.. Oysa ki bahsettiğim kuruluş bir motosiklet kulübü yani ilk yardıma en çok ihtiyaç duyabilecek insanlar var orda.. Ayrıca üniversite amfisinde verilmiyor seminer.. Ve yine ayrıca bu tip seminerlerde ne kadar az katılımcı olursa katılımcıların göreceği yarar o kadar yüksek olur..
Alt 03-03-2009, 02:02 PM   #10 (permalink)

Bu durumda seminer "lüks"e girmiş olmakta. Arz talep durumu. Bi aksilik olmazsa gelip gözlemliycem.

Bookmarks