Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz > Eğitim Seminerlerimiz

Uyarılar

Eğitim Seminerlerimiz özel eğitim seminerleri, egitim seminerleri, temel eğitim seminerleri, eğitim seminer, eğitim seminerler, eğitim semineri, eğitim seminerleri,

Seminer Ücretleri İle İlgili

Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz ve Eğitim Seminerlerimiz Seminer Ücretleri İle İlgili Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Metallica konseri mi lüks kişisel gelişim semineri mi? Burda ödediğin her kuruş kendine yatırım olarak geri dönecek.. Metallica konserini daha sonra internetten de indirip izleyebilirsin misal.. Insan sağlığıdır söz konusu.. Ruh sağlığı zihin sağlığı... Dr. Sha der ki: Önce ruhunu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Eğitim Seminerlerimiz telkin cd indir izle İstanbul Eğitim Seminerlerimiz nerededir kimdir Eğitim Seminerlerimiz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Eğitim Seminerlerimiz hipnoz Eğitim Seminerlerimiz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Eğitim Seminerlerimiz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Eğitim Seminerlerimiz kuantum düşünce kitap haberi

Seminer Ücretleri İle İlgili

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-03-2009, 02:08 PM   #11 (permalink)
Teğmen

SinanATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 193
137 Mesajinıza toplam 995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud of

Metallica konseri mi lüks kişisel gelişim semineri mi? Burda ödediğin her kuruş kendine yatırım olarak geri dönecek.. Metallica konserini daha sonra internetten de indirip izleyebilirsin misal..

Insan sağlığıdır söz konusu.. Ruh sağlığı zihin sağlığı... Dr. Sha der ki: Önce ruhunu iyileştir, sonra zihnini, bedenin kendiliğinden iyileştiğini göreceksin.. Bu semineri lüks olarak görmemelisin bence? Seminer arasında karşılıklı çay kahve içmek dileğiyle..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 03-03-2009, 02:17 PM   #12 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of

Alıntı:
emre884 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Katılımcıların az olması nedeniyle gideri dengelemek adına fiyatı yüksek tutmak yerine giderle paralel katılım ücretini aşağı çekmek çok daha fazla kişiye ulaşılmasını sağlardı. Yeniden söylüyorum; 80 lira yüksek bi ücret..

bende aynı şeyi düşünüyorum.

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2009, 02:18 PM   #13 (permalink)

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
emre884 is an unknown quantity at this point

...Metallica'nın daha lüx olmasına rağmen 55'den başlaması.... ilk örnekte anlatmak istediklerimdendi.
Herneyse, dileklerine katılaraktan konuyu (kendimce) sonlandırıyorum
emre884 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2009, 02:26 PM   #14 (permalink)
Teğmen

SinanATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 193
137 Mesajinıza toplam 995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud ofSinanATASOY has much to be proud of

Elmasla Ekmeği ele alalım o zaman son örnek olarak.. Elmas lüx ve KDV'si %1 Ekmek zorunlu ihtiyaç ama KDV'si %8

Elmasın fiyatı daha yüksek deme sadece vergileri düzenleyenlere küçük bir göndermeydi.. Başta dediğim gibi iki tane çok farklı şeyi kıyaslıyoruz.. Bu çok farklı şeyleri kıyaslarken fiyatlarının orantılı olmasını bekleyeeyiz.. Metallica konseri senin için çok önemlidir çok değer veriyorsundur ve 55 lira uygundur ama bana sorarsan 10 lira bile çok.. Bana göre bu seminerin 80 lira ücreti uygundur ama sana göre 40 lira çoktur.. Bende isterim daha uygun olmasını ama bunların maliyeti hesaplanırken emin ol kar güdülmüyor.. Kalan kar da mutlak surette bizlere yol su elektrik telkin site hosting vesair olarak geri dönüyordur..
Alt 03-03-2009, 02:29 PM   #15 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of

bizde fırsatçı olalım yani nasılsa ekmek zorunlu diye koyalım %8"İ:)

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2009, 10:58 PM   #16 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Seminer ücreti olarak 80 tl nin yüksek olduğu söylenmiş bu ücretin 50 tl ye çekilmesi durumunda katılımın da daha yüksek olabileceği belirtilmiş.
Tabii ki bu da bir görüş.Ben de bu konuda görüşlerimi rakamlar ile bildireyim..

Seminer hazırlarken fiyat belirleme aşamasında verebileceğimiz en düşük fiyatı belirledik.
Ortalama olarak seminer sırasında kullanılacak otel kişi başı 20 tl aliyor.Buna yer ücreti çay kahve ikramlar ve projeksiyon cihazı dahil.
Bu durumda eğer 50 tl belirleseydik geriye kişi başı 30 tl kalacaktı.

Seminer için diğer illere gidiyoruz zaman zaman orada kaliyoruz.Yol ve konaklama masrafı ortalama 5 kişi için 1000 ytl dir.

Seminer için tanıtım ve reklam yapiyoruz.Diğer sitelere bu reklamlar için odediğimiz ücret ortalama 150 tl dir.Geçen sefer bu seminerin reklamları diğer sitelerde sadece Ankara'lılara ortalama 700.000 kez gösterildi ve 1000 üzeri tıklama oldu.Seminer konusu 20.000 kez okundu.

Seminer için normalde sitede ücreti 50 ytl olan bir çalışmamı ücretsiz veriyorum bu çalışmayı her cd ye kopyalamak aralıksız pc başında 6 saatimi aliyor.Son seminer cd lerini gece 12 den sabah 6 ya kadar kayit ettim.Benim hazırladığım çalışma bir tarafa cd kapak masrafı da 80 tl

Katılım belgemizin bastırılması ücreti ortalama 100 tl

Zaman zaman kendi cebimizden harcadığımız ekstra masrafları saymıyorum.Gideceğimiz yerde o sırada araç yoksa taksi ile gitmek durumunda kalmak yada otel'de her şeyin eksiksiz olması için defalarca aramanın maliyetleri hiç aklınızda yokken çok da kullanmayacağınız ekstra takım elbise kıyafet vs gibi harcamalar yapmak gibi...

Ortalama 50 kisi gelse otel haric 30 ytl den 1500 ytl yapar.Oysa minimum masraflar sadece 1380 tl...Bu durumda 50 tl ye seminer yapılması bundan verim alınması mümkün değildir.Eğer fiyat 50 ytl olursa 150 kişi gelecek diye bir şeyde yok kaldı ki 150 kişilik eğitimden çok da verim alınamaz.En fazla 50 ytl olsa 10 kişi fazla gelir.

80 ytl eğitim yapıldığında ise verim daha yüksektir ve sizlerde emeğimize karşılık katkıda bulunmuş olmaktasınız.

Bizimde amacımız bu erğitimleri daha ileri noktalara taşımak.Başka konularda eğitimler alarak bunları sizlele paylaşmak.
Benim almak istediğim bir eğitim var ücreti 2000 tl...Özlem hn 'ın almak istediği bir eğitim var ücreti oldukça yüksek.

Seminer düzenlemek aynı zamanda stresli.Öyle zamanlar oluyor ki son haftaya kadar 10 kişinin geleceği kesin olabiliyor.Son hafta bir anda 40 kişi daha kesinleştiribiliyor.
Yani otele sayı bildirmek ve mahcup olmamak gerekirse sayıyı fazla söyleyip çıkabilecek ekstra maliyetleri üstlenmek gibi bir çok detay var.

Her otel de aynı yaklaşımda olmayabiliyor.Şu sözleşmede yazmıyor olmaz,masa koymayız ekstra su içildi şu kadar para isteriz gibi konular geçebiliyor

Elbette bizde isteriz semineri 50 tl yapalım ancak oteller bile kişi başı sadece çay kahve kurabiye vermek için 25- 30 tl isterlerken bu kapsamda bir eğitim için verilebilecek minimum ücret bu şekilde yani 80 tl olarak belirlenmiştir.

Benim bütçeme göre bu ücret yüksek denilebilir bu kişiye göre değişir ancak içeriğe göre verilen dökümanlara cd'ye ve emeğe zahmete göre bu ücret yüksektir denilemez denilmemeli.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-03-2009, 12:39 PM   #17 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile

merhabalar..
seminerde ki konuşmacılardan birisi olduğum için ben de açıklama yapmak istedim..

seminer konularını tekrar hatırlatalım;
subliminal telkin
eft
sedona
deep peat
bolluk bilinci

toplam= 80 tl

piyasa fiyatlarını yazıyorum:
eft : 150-250 lira arası
deep peat : 100 : 200 arası
sedona : 100 : 200 arası
subliminal telkin : 50 lira
bolluk bilinci : 30 - 150 arası
meditasyon cd si : 10 - 20 arası

ortalama hesabı;benzer kulvardaki etkinliklikler ile kıyaslarsanız reel sonuç ortaya çıkacaktır..

böyle bir eğitim normal şartlarda 500 lira dır.. biz bu eğitimi daha çok kişi arzuladığı gibi mutlu huzurlu başarılı bir şeklilde yaşayabilsin diye 80 liraya veriyoruz.. ucuz ya da pahalı olması elbette ki kişisel takdirinizdir.. ne deseniz haklısınız.. yapabileceğimizin en iyisini sunabilmek için biz kendi değerimizi bu şekilde belirledik.. bu konular ile ilgili daha uygun eğitimler varsa ne mutlu sizlere ..

her yeni günün yaşamınıza güzellikler getirmesini dilerim..

sevgiler..
Alt 05-03-2009, 03:56 PM   #18 (permalink)
Teğmen

asya26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 78
107 Mesajinıza toplam 651 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the roughasya26 is a jewel in the rough

Ben sirketim tarafından bircok seminere gönderildim, tek bir konu için ödenen ücretleri biliyorum hatta bir çoğu için ne gerek vardı bunlar zaten bildiğim seylerdi dediğim oldu ama sonucta herbiri bana birseyler kattı..

kaldıki biz burda hayatımızı değistirmekten bahsediyoruz, bu yüzden atakan bey ve shamanic'in bu tarz acıklamalar yapmak zorunda kalmasına biraz üzüldüm çünkü verilen emeğe şahit oldum...

Ankara seminerine sehir dışından katılmış biri olarak hem verdiğim ücretin her kuruşuna hemde tüm o yol yorgunluğuna değdi diyorum.

asya26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2009, 04:21 PM   #19 (permalink)
Teğmen

asi_mavi2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 662
72 Mesajinıza toplam 466 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asi_mavi2 will become famous soon enoughasi_mavi2 will become famous soon enough

slm. ben reiki 1 den başlamak üzere seminerlere katılmak istiyorum. yalnız benim istanbula ve ankaraya gelmem şu gün şartlarında zor görünüyor. Mersin veya Adana (Mersinden katılım az olabilir) olursa katılmak isterim . dört gözle bekliyorum bu süreçtede kendimi bayağı toparlamış va hazır olurum diye düşünüyorum. uzun zamanda alsa farketmez bir gün bu eğitime başlayacağım. Kendini geliştirme yolunda ücret çok çok normal bence... sevgiyle kalın...
asi_mavi2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2009, 09:18 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

banu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,531
181 Mesajinıza toplam 1,120 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
banu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to all

Alıntı:
emre884 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Metallica'nın bu yaz verdiği konser biletleri bile 55 liradan başlamışken, seminer için 80 liralık ücreti makul kılacak bi açıklama var mıdır merak ettim.
sevgili emre, izmir seminerine katıldım, her kuruşunu dirhem dirhem helal ediyorum.benim yaşamım 80 liraya bu kadar anlam kazanabiliyor, ufkum genişliyor, kendime daha kolay yaklaşabiliyorsam, hergün baktığım ama hiç farketmediğim detaylar ışıldamaya başladıysa, bence üzerine konuşmaya bile gerek yok. tüm bunların dışında hiç bir seminerde, not tutamadığın düşünülerek seminer notları mail adreslerimize postalanmaz.ayrıca sevgili atakan beyin özel çalışmaları ve sevgili shamaniğin çok değerli meditasyonu bu ücrete dahil.bunları düşününce bence çok değil....sevgi ve ışıkla kal....
banu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks