Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diş Bakımı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dis-bakimi/)
-   -   bembeyaz dişler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dis-bakimi/9278-bembeyaz-disler.html)

spestnaz 09-12-2009 10:43 PM

Cevap: bembeyaz dişler

Mandalina ve limon kabuğunu sıkınca çıkan su gibi şey el yüzeyi için iyi geliyormuş diye duydum

Yilmaz 09-12-2009 11:11 PM

Disler icin kabartma tozunu duyan varmi? Ben haftada sadece bir yada iki kere kabartma tozu ile fircaliyorum mükemmel diyebilirim, dislerdeki tartarlarin bile sökülmesine sebep oluyor. Kullanim simdi verecegim recete ile deneyin. Bir cay bardagina iki yada üc tatli kasigi kabartma tozu koyun ve icerisine iki yada üc tatli kasigi su koyup dis firsaci ile dislerinizi fircalayin, daha sonra normal dis macunu ile fircalayin. Bir deney veriyorum size. Bir aksam annenizin yada kendinizin hazirlamis oldugu caydan koyu olmak sarti ile üc dört bardak icin, icmeden önceki haline ve icitikten sonraki haline iyi bakin. Cay sefasi bittikten sonra recetesini bermis oldugum kabartma tozu dis beyazlastirma formülünü deneyin ve kendiniz bu deney ile kabartma tozunun diseler üzerindeki etkisini görün. Bir uyarim olacak, günde iki kere yada kabartma tozu ile bir dakidan fazla yapmanizi önermem bu benim kendi tecrübelerime dayanarak vermis oldugum bir bilgidir. Sebebi kabartma tozu dilinizin etrafindaki bakteri ve yapismis olan cay yada her neyse onlari temizlerken cok fazle dil üzerinde bekler ise dilde tahris yapabiliyor. Siz deneyler ile kendiniz bu ayari güzelce yapabilirsiniz. Deneyip memnun olanlar olursa paylassinlar ve herkes doktora bosuna dis beyazlastirmak icin para harcamasin bu ekonomik dar bogazda.

Selamlar.

Elektra 10-12-2009 09:58 AM

Alıntı:

spestnaz Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573263)
Mandalina ve limon kabuğunu sıkınca çıkan su gibi şey el yüzeyi için iyi geliyormuş diye duydum

Ne şekersin sen blissydişlerle bi bağlantı kuramadım ama dediğini yapıcam :D

mellek2 10-12-2009 12:11 PM

BENCE ZEYTİN YAĞIN RENGİ SARI YA SANKİ DAHA ÇOK SARAR TIR GİBİ GELİYOR DENEYEN VARSA YAZARSA SEVİNİRİM

spestnaz 10-12-2009 12:17 PM

Alıntı:

maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573321)
Ne şekersin sen blissydişlerle bi bağlantı kuramadım ama dediğini yapıcam :D

estafurullah sizin şekerliğiniz o sevincli bende kenar kıyı nasipleniyorum hpm2

vittoria è nostra 18-01-2011 06:02 PM

Alıntı:

Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573268)
Disler icin kabartma tozunu duyan varmi? Ben haftada sadece bir yada iki kere kabartma tozu ile fircaliyorum mükemmel diyebilirim, dislerdeki tartarlarin bile sökülmesine sebep oluyor. Kullanim simdi verecegim recete ile deneyin. Bir cay bardagina iki yada üc tatli kasigi kabartma tozu koyun ve icerisine iki yada üc tatli kasigi su koyup dis firsaci ile dislerinizi fircalayin, daha sonra normal dis macunu ile fircalayin. Bir deney veriyorum size. Bir aksam annenizin yada kendinizin hazirlamis oldugu caydan koyu olmak sarti ile üc dört bardak icin, icmeden önceki haline ve icitikten sonraki haline iyi bakin. Cay sefasi bittikten sonra recetesini bermis oldugum kabartma tozu dis beyazlastirma formülünü deneyin ve kendiniz bu deney ile kabartma tozunun diseler üzerindeki etkisini görün. Bir uyarim olacak, günde iki kere yada kabartma tozu ile bir dakidan fazla yapmanizi önermem bu benim kendi tecrübelerime dayanarak vermis oldugum bir bilgidir. Sebebi kabartma tozu dilinizin etrafindaki bakteri ve yapismis olan cay yada her neyse onlari temizlerken cok fazle dil üzerinde bekler ise dilde tahris yapabiliyor. Siz deneyler ile kendiniz bu ayari güzelce yapabilirsiniz. Deneyip memnun olanlar olursa paylassinlar ve herkes doktora bosuna dis beyazlastirmak icin para harcamasin bu ekonomik dar bogazda.

Selamlar.

ya kabartma tozu olduguna emınmısın kardeş o karbonat olmasın küçükken hatırlıyorum karbonat derlerdi ama :(

Alıntı:

yas_min Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 312787)
Firsalayip demisim:)) Firçaladim arkadaslar, ki ben evdeysem 3 ogun kesin fircalarim. Zeytinyagla firçalamak guzel , yani hiç tiksincek birsey yok, agziniz yagli kalmiyor, ayrica dilimide fircaladim , dilimde puruz kalmadi :)) Sigara icenler bilirler, agzimizda sanki boyle lapa gibi bi his olur, iste o yok oldu misal. Suan evet damak dipleri hepsi degil bir kaç yerde sizliyor.Kanadimi? evet , yani oyle akan bir kan degildi fakat .. ayyy ne uzattim yine:)) Uzun lafin kisasi ; memnun kaldim, denicem 15 gun boyunca, ki zaten beyazlik hemen belli oluyor... Kardesime denettim, 13 yasinda henuz, fakat disleri lekeli, tiksindi o , yasindan olsa gerek, fakat evet degisik bir renk oldu disleri, daha parlak ve beyaz.

Neyse bakalim 15 gun sonra yine bu sayfadayim. PIRLANTA ben , hahahahaaa

sevgimle

deneyen arkadaşlar 15günlük sonuçlarınızı paylaşırsanız sevinirim bende merak ediyorum işe yarralılığı nedir diye :)

ama kararsız kaldım limonsuyu zeytın yagı kabartma tozu sonu kötü gibi gelio yemek tarıfı çıkacak nerdeyse :)

ne olursa olsun denemek istiyorum yinede dişlerin pamııkk gibiydi eskiden sonra dişfırça ve macunumu değiştirdim sarardı çök kötü oldu o gün bugun eski diş macunuma dönsemde beyazlatamadım :(
ağla2

Mirilli 16-03-2012 08:22 PM

Zeytinyağını ilk defa duyuyorum...hy789

Ben sodayı tavsiye ediyorum. Soda diş lekelerinin çıkmasına ve beyazlamasna yardımcı olmaktadır...
Hatta geçen aylarda 20 yaş diş çekimi için dişçiye gittiğimde bana sormuştu dişlerindeki beyazlığı nasıl sağlıyorsun diye bende sodayla fırçalayıp bir kaç dakika sonrada diş macunuyla fırçaladığımı söyledim sanki ilk defa duymuş gibi şaşırdı hanımefendisevincli
44a

güven87 16-03-2012 08:58 PM

Alıntı:

Mirilli Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 821819)
Zeytinyağını ilk defa duyuyorum...hy789

Ben sodayı tavsiye ediyorum. Soda diş lekelerinin çıkmasına ve beyazlamasna yardımcı olmaktadır...
Hatta geçen aylarda 20 yaş diş çekimi için dişçiye gittiğimde bana sormuştu dişlerindeki beyazlığı nasıl sağlıyorsun diye bende sodayla fırçalayıp bir kaç dakika sonrada diş macunuyla fırçaladığımı söyledim sanki ilk defa duymuş gibi şaşırdı hanımefendisevincli 44a

Bir de bunu deneyelim bakalım rt67
Sodayı tüketirim şimdide fırçalayalım :)

Mirilli 16-03-2012 09:03 PM

Alıntı:

güven87 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 821823)
Bir de bunu deneyelim bakalım rt67
Sodayı tüketirim şimdide fırçalayalım :)

Soda ucuz sıkıntı olmaz
;) ilk zamalar biraz ağzınızda oluşan tattan dolayı yapmak istemezsin ama sonra alışırsınız...

Bembeyaz dişler sağlıklı gülüşler(biz o kadar abartmıyoruz tabi beyaza yakın olması kafidir...
)
krzm67

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:16 PM.