Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diş Bakımı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dis-bakimi/)
-   -   bembeyaz dişler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dis-bakimi/9278-bembeyaz-disler.html)

sabırlı 08-03-2009 08:57 PM

:)))))))))))))))))))

anceline 08-03-2009 09:08 PM

selam arkadaşlar ...branşım degil zeytinyag ya da limon dişleri beyazlatır mı bilmiyorum ancak icindeki asit seviyesi diş minelerimize zarar verebilir diye düşünüyorum....
Bir de ilginç bir şey söyliyeyim size bir rahatsızlıgımdan dolayı İSVEÇ İKSİRİ denen mucizevi karışımdan kullanmam gerekti ..aç karınla alınan bu terkip faydalı da oldu... ancak dişlerimi inanılmaz sararattı hatta belli noktaları kararttı...öyle fırçalamakla filan geçecek cinsten degil hiç gülümseyemez duruma gelmiştim....gittim dişçide temizlettim...Aman siz de bu tarz şeyler kullanmadan önce iyi bir araştırma yapın benden söylemesi
selam ve sevgi ile....

Işıldayan Safir 08-03-2009 09:14 PM

içim karardı benimde burday789

sabırlı 08-03-2009 09:20 PM

yav zaten zeytinyağı beyazlatmıyomuş dişleri güçlendiriyomuş.görmüyomusunuz adam zeytinyağı içe içe bide fırçalayarak dişlerini 50kglık şeyleri kaldırıyomuşş dişleriyle...tabi adamın elleride sapasağlamken neden dişlerini bu işin içine katmış o da merak konusu:))) dişini tırnağına katmış desek belki durumu bi nevi kurtarabiliriz:))

azime_1 19-03-2009 12:53 PM

Alıntı:

nurhanza Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 52545)
dişlerinizin kalıcı olarak beyazlaşması için
sabah ve akşam dişlerinizi diş macunu yerine 15 gün zeytinyağı ile fırçalarsanız
dişlerinizde kalıcı beyazlığa kavuşursunuz.

kavuşmakla kalmaz ağzınızı dünyanın en kuvvetli mikrop öldürücüsü ile temizlemiş olursunuz

ilk fırçalamanızda dişetleriniz biraz kanaya bilir bu mikropların ağzınıza elveda etmesidir.

çok az miktarda zeytinyağını bir çay bardağına dökün ve fırçanızı bandırın sonrada dişlerinizi fırçalayın
zeytinyağı sağlıktır,sağlık mutluluk,mutluluk zeytinyağıdır
--

sahi mi söylüyorsun şakamı:)
Zeytinyaı müthiş bi şey ama ilk defa duyuyorum . Bu konuyla ilgili klasik bi soru denenmiş miy789

yas_min 19-03-2009 02:58 PM

Bende cok merak ettim valla..Evde zeytin yagi var hemen firsalayip geliyorum.

yas_min 19-03-2009 03:43 PM

Firsalayip demisim:)) Firçaladim arkadaslar, ki ben evdeysem 3 ogun kesin fircalarim. Zeytinyagla firçalamak guzel , yani hiç tiksincek birsey yok, agziniz yagli kalmiyor, ayrica dilimide fircaladim , dilimde puruz kalmadi :)) Sigara icenler bilirler, agzimizda sanki boyle lapa gibi bi his olur, iste o yok oldu misal. Suan evet damak dipleri hepsi degil bir kaç yerde sizliyor.Kanadimi? evet , yani oyle akan bir kan degildi fakat .. ayyy ne uzattim yine:)) Uzun lafin kisasi ; memnun kaldim, denicem 15 gun boyunca, ki zaten beyazlik hemen belli oluyor... Kardesime denettim, 13 yasinda henuz, fakat disleri lekeli, tiksindi o , yasindan olsa gerek, fakat evet degisik bir renk oldu disleri, daha parlak ve beyaz.

Neyse bakalim 15 gun sonra yine bu sayfadayim. PIRLANTA ben , hahahahaaa

sevgimle

serkangs 19-03-2009 04:13 PM

arkadaslar bu konu tam komedi olmus :D bende deneyecegim ;) Fakt limon konusunda arkadasimiz anceline nin de dedigi gibi zararli olur, beyazlatmasina beyazlatir ama disler gücsüzlesir . Sevgiyle kalin. Saygilar

azime_1 26-03-2009 06:13 PM

Cevap: bembeyaz dişler

limon her ne kadar asitik bri özellik sergilese de ben limonun parçalayıcı bir asirt içeriğine sahşip olduğunu düşünmüyorum. Hani mutlaka bu tarz konularda şahsi düşünceler komik gelebilir ama ben limonu göze dahi damlatılıp olumlu sonuç verdiğini bizzat gözlerimle şahit oldum. Hani siz gene de denemeyin ama... paylaşmak istedim

azime_1 26-03-2009 06:18 PM

Cevap: bembeyaz dişler

Alıntı:

WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 311494)
çok şaşırdım zeytinyağıyla fırçalicaz sonra napcaz yaa ağzımız yağlı yağlımı kalcakdusun2 zaten yıkansa da çıkmazkikhkh56

,

bu ağızlar ne yağlı yemkler yiyor. tükrükteki enzimler o yağ asitlerini parçalar ve mideye inidrir. Haksız mıyım:)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:33 AM.