Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diş Bakımı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dis-bakimi/)
-   -   bembeyaz dişler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/dis-bakimi/9278-bembeyaz-disler.html)

phantomm 23-04-2009 12:52 PM

Cevap: bembeyaz dişler

Alıntı:

yas_min Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 312787)
Firsalayip demisim:)) Firçaladim arkadaslar, ki ben evdeysem 3 ogun kesin fircalarim. Zeytinyagla firçalamak guzel , yani hiç tiksincek birsey yok, agziniz yagli kalmiyor, ayrica dilimide fircaladim , dilimde puruz kalmadi :)) Sigara icenler bilirler, agzimizda sanki boyle lapa gibi bi his olur, iste o yok oldu misal. Suan evet damak dipleri hepsi degil bir kaç yerde sizliyor.Kanadimi? evet , yani oyle akan bir kan degildi fakat .. ayyy ne uzattim yine:)) Uzun lafin kisasi ; memnun kaldim, denicem 15 gun boyunca, ki zaten beyazlik hemen belli oluyor... Kardesime denettim, 13 yasinda henuz, fakat disleri lekeli, tiksindi o , yasindan olsa gerek, fakat evet degisik bir renk oldu disleri, daha parlak ve beyaz.

Neyse bakalim 15 gun sonra yine bu sayfadayim. PIRLANTA ben , hahahahaaa

sevgimle

Yasmin dişlerin nasıl oldu merak ettim 15 gün dayanamıycam y789 Benim dişlerim de bembeyaz olsunnn smil56

Işıldayan Safir 02-08-2009 04:17 PM

Alıntı:

azime_1 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 337380)
,

bu ağızlar ne yağlı yemkler yiyor. tükrükteki enzimler o yağ asitlerini parçalar ve mideye inidrir. Haksız mıyım:)

Haklısın denedikten sonra fikrim değişti benimdekhkh56

3.tekil şahıs 06-08-2009 03:32 PM

denesem mı acaba dusun2 ... ;) :) (=

murax 09-10-2009 08:24 PM

tereyağıyla fırçalasam olur mu aceba çok seviyorumda tadını

banu 09-10-2009 10:15 PM

Alıntı:

murax Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 528440)

protein olduğu için, muhtemelen bakteri üretir smil56

harbi 09-12-2009 06:58 PM

Alıntı:

murax Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 528440)

khkh56

Ayy bende çok merak ettim.
Hemen deneyecem olmadı son çare olarak dişçide beyazlatacam :(

darkdays 09-12-2009 09:32 PM

bende denemiştim bikere ağzımda yağ tadı kaldı kötü oldu baska bir forumda daha denk gelmiştim bu olaya. bikere denedim bidahada denemedm ama gerçekten fayda ediorsa deniycem. ayrıca limonu göze damlatmak çok sakıncalı bir arkadas demiş olumlu sonçlar alınıyor diye ben çok sakıncalı oldugnu duymuştum

Elektra 09-12-2009 09:36 PM

Alıntı:

nurhanza Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 52545)
dişlerinizin kalıcı olarak beyazlaşması için
sabah ve akşam dişlerinizi diş macunu yerine 15 gün zeytinyağı ile fırçalarsanız
dişlerinizde kalıcı beyazlığa kavuşursunuz.

kavuşmakla kalmaz ağzınızı dünyanın en kuvvetli mikrop öldürücüsü ile temizlemiş olursunuz

ilk fırçalamanızda dişetleriniz biraz kanaya bilir bu mikropların ağzınıza elveda etmesidir.

çok az miktarda zeytinyağını bir çay bardağına dökün ve fırçanızı bandırın sonrada dişlerinizi fırçalayın
zeytinyağı sağlıktır,sağlık mutluluk,mutluluk zeytinyağıdır
--

hmm ilginç. denemek lazım...

Houner 09-12-2009 09:53 PM

ben elma sirkesininde ağız sağlığına çok iyi geldiğini duymuştum ancak pek araştırmadım bu konuda bilginiz varmıdır??

Elektra 09-12-2009 10:01 PM

Alıntı:

Houner Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 573248)
ben elma sirkesininde ağız sağlığına çok iyi geldiğini duymuştum ancak pek araştırmadım bu konuda bilginiz varmıdır??

hmm bunu ilk defa duydum. birde çileğin diş ve diş etlerini kuvvetlendirip beyazlattığını okumuştum ama denemedim. zaten diş sağlığı yerindeyse ve günde 2 kere düzenli fırçalanıp fazla çay sigara kahve içilmiyorsa beyaz olucaktır.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:19 AM.