Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Diğer Sorularınız

Uyarılar

Hangi telkinleri tavsiye edersiniz

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Diğer Sorularınız Hangi telkinleri tavsiye edersiniz Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba arkadaşlar. sorunum şu bazen çok konuşkan kendine güvenen böyle ortamlarda espri patlatan biri oluyorum ve bazende çok suskunlaşıyorum bunların hiçbirini yapamıyorum. bu suskun halimi yok etmek istiyorum zaten geriye konuşkan halim kalıyo ve o halimdeyken her şey çok güzel ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sorularınız nerededir kimdir Diğer Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sorularınız hipnoz Diğer Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

Hangi telkinleri tavsiye edersiniz

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-05-2014, 11:38 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
21 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Celill is an unknown quantity at this point
Standart Hangi telkinleri tavsiye edersiniz

Merhaba arkadaşlar. sorunum şu bazen çok konuşkan kendine güvenen böyle ortamlarda espri patlatan biri oluyorum ve bazende çok suskunlaşıyorum bunların hiçbirini yapamıyorum. bu suskun halimi yok etmek istiyorum zaten geriye konuşkan halim kalıyo ve o halimdeyken her şey çok güzel :) önceden 1 ay ego suçluluk dinledim günde 5 saat filan. sonra 21 gün sosyallik arttırıcı ve kendine güven dinledim. fakat ne ego suçluluk dinlerken nede sosyallik arttırıcı kendine güven dinlerken etki görebildim. bi yanlışımda yok düzgünce dinledim. sadece ego suçluluk dinlerken rüyalar gördüm biraz okadar. acaba niye bi etkisini görmedim bilemiyorum doğrusu. belkide etki etti ve konuşkan olan halimi besledi bu telkinler ve suskun halime belkide bi etkisi yok bilemiyorum. telkinler etki göstermeyince bende dinlemeyi bırakmıştım. şimdi karar verdim yeniden başlıcam. bu durumumu göz önünde bulundurarak bana tavsiye edebilceğiniz telkinleri ve teknik-yöntem ne varsa tavsiye ederseniz çok sevinirim. ayrıca telkinleri günde 8 saat dinleyemem uyurkende açamam evdekiler rahatsız olur. o yüzden sabah kkalktığımda bikere gün içinde bi kaç kere ve gecede biraz dinlesem uygun olurmu. günde 1 saat gibi bi zaman dinlemiş olurum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Celill isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2014, 02:33 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

delioglan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 182
140 Mesajinıza toplam 335 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
delioglan will become famous soon enoughdelioglan will become famous soon enough
Standart Cevap: Hangi telkinleri tavsiye edersiniz

Bunlar olağan şeyler sevgili celill insan bazen havasında olmaz. İşin içinde bir çok değişken var ve her ortamda çok iyi olman mümkün değil, insanın doğası budur. Önerim telkinlere ve tekniklere boğulacağına ortamını ara. Doğru ortamda oranın enerji kaynağı gibi gözükürken yanlış bir ortamda ölü balık gibi davranabilirsin. Ancak yine de kişisel gelişim açısından düşünüp hareket ediyorsan o zaman söylediklerini şöyle değerlendiriyorum. Öncelikle bahsettiğin dinleme şekliyle süreci çok uzatırsın ve belki de yeterli yoğunluk sağlanamadığı için gün içinde aldığın olumsuz telkinleri dönüştürebilecek etkiyi hiç göstermeyebilir. Şartların bu şekildeyse farklı metotları denemek işine daha çok yarayabilir. Sağlıkla kal.
delioglan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2014, 05:59 PM   #3 (permalink)
Teğmen

21 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

olağan şeyler demişsiniz ama ben çevremdeki hiç bi insanda bunu göremiyorum. konuşkan arkadaşlarım hep konuşkan yine konuşkan. aynı tavırları sergileyen insan. suskun olanda öyle hep suskun yine suskun. ben ikisini bi arada yaşıyorum. olaya şöyle de bakabiliriz: içimde hem konuşkan olan insan var hemde suskun olan. ve her ikisinin özellikleride birbirine zıt. konuşma tarzından tut ses tonundan davranışlarına yaptığı konuşmalara kadar her şeyi farklı ikisininde. ve bazen konuşkan olana geçiyorum bazende suskun olana geçiyorum. dışardan bakınca saçma gibi geliyo dimi, evet banada saçma geliyo ne bu ya. depresyon desen değil obsesiflik hiç değil ne anlayamıyorum bi anlam veremiyorum bi sebep bulmaya çalışıyorum yok. içimdeki suskun insanı öldürmek istiyorum okadar nefret ediyorum düşünün. insanlarla ilişkilerimide kötü etkiliyo bu durum çünkü insanlar beni tanıyamıyo. bi gün bakıyolar konuşkan neşeli bizi güldüren esprili celil, bi günde bakıyolar suskun durgun konuşamayan aptal olan celil. kim böyle bi insanla yakın ilişki kurmak ister ki? evet arkadaşlarım çok var ama yakın ilişki kuramıyorum iyi halimdeyken samimi olurum çok iyi anlaşırım insanlarla filan ama kötü halimde hayır. Bu yüzden sevgili yapmıyorum. Bu zamana kadar gelen teklifleri tanışmak isteyen kızları hepsini elimin tersiyle reddettim. 3 tane kız açıldı bana bi saniye bile düşünmeden reddettim. Yakışıklı olsam karizmatik olsam nolur içim bozuk. içim bozuk derken yanlış anlamayın kötü bi insan değilim sadece bu yaşadığım durum yüzünden böyle. Neden reddediyorum onuda açıklayım. çünkü eğer sevgili olursak o insan benden 1 haftada ayrılır ne suskun bişey anlaşamıyorum felan der. ama iyi halime denk gelse o kız beni ömrünün sonuna kadar sever okadar eminim. Benim sevdiğim ve beni seven kız var çok seviyorum hemde onu. oda beni çok seviyo fakat sırf bu sebep yüzünden değişen hallerim yüzünden sevgili olmuyorum onunla. ona bunu açıklayamadım sadece bu ilişki olmaz bitti dedim hiç bi sebep söylemeden. kaç kere sordu bana beni niye bıraktın niye böyle yapıyosun bi derdin mi var anlat niye böyle oldu dedi hep, ama anlatamam. onun da hayatını mahvettim hergün beni düşünüp duruyo onun okulunda olan arkadaşlarıma soruyorum hali nasıl diye cevap hep aynı, kötü görünüyo güldüğünü bile görmüyoz. şuan beklediğim şu sorunumu çözmek ve sevdiğim insanın yanında olmak. gerçekten sevdiğim insanın hayatını ellerimle mahvettim ve yapıcak bişeyim yok elimden hiç bişey gelmiyo şu sorunumu çözeyim hemen yanına giderim bi saniye durmadan.ama sorunumun ne olduğunu bilmiyorum ki tamam anlatıyorum ama adı ne bu durumun nedir neden olur yok bilmiyorum. depresyon desen değil sosyal fobi hiç değil. utanma çekinme gibi durumlarda yok. eğer bu sorunumu çözemessem banaömrüm boyunca yalnız kalıcakmışım gibi geliyo. önüme çok insan çıkarda onun gibi sevemem hiç birini.
Alt 19-05-2014, 08:21 PM   #4 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Kendine karşı ne kadar acımasızsın sevgili celil. Tüm yazdıkların senin kendin hakkındaki düşüncelerin. Kendine bu kadar insafsız davranma ve olmak istediğin celili yazar mısın daha detaylı olarak. Belki senin için bir kaç olumlama da yazabilirim. Olumlamalar da işe yarar kendi kendine verebileceğin sesli telkinler gibi düşün. Ayrıca suskun veya konuşkan bazen aşk meşk işlerini tamamen kader olarak görüyorum. Suskun bile olsan bir kız seninle olmak istiyorsa seni konuşturmanın bir yolunu bulur inan. ;)

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2014, 09:48 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendine karşı ne kadar acımasızsın sevgili celil. Tüm yazdıkların senin kendin hakkındaki düşüncelerin. Kendine bu kadar insafsız davranma ve olmak istediğin celili yazar mısın daha detaylı olarak. Belki senin için bir kaç olumlama da yazabilirim. Olumlamalar da işe yarar kendi kendine verebileceğin sesli telkinler gibi düşün. Ayrıca suskun veya konuşkan bazen aşk meşk işlerini tamamen kader olarak görüyorum. Suskun bile olsan bir kız seninle olmak istiyorsa seni konuşturmanın bir yolunu bulur inan. ;)
olmak istediğim insan zaten iyi halimdeyken onun özelliklerindeyim ben yani olmak istediğim o. ama o suskun olan ve beynimin durmuş gibi olduğu ve sanki başka biri olduğumu hissettiğim o halimi yok etmek istiyorum. bu kişiliğimdeyken inanın kimse ne yapsa beni konuşturamaz çok değişik bişey anlatamıyorum olaylara bakış açım anlayış biçimim konuşma tarzım her şeyim değişiyo bi farklı oluyo. bide kötü halimdeyken tabi ben suskunlaştığım için kendimle konuşmaya başlıyorum ve diğer insanların nekadar güzel konuştuklarını hayatlarının nekadar güzel olduğunu sevildiğini görünce insanlarla iyi ilişkiler kurduğunu görünce kendimi aşağı çekiyorum değersizleştiriyorum istemsiz olarak. ama içimde en az onlar kadar ve onlardan daha güçlü iyi bi karakter, kişilik var. Zaten demiştim size ya saçma gelicek yada anlamıcaksınız ve eminimki sweet sen şuan beni anlamıyosun. eğer anlasaydın çaresizliğimi bilir kimsenin beni çıkmazdan kurtaramıcağını bilirdin. ki zaten bence kendini benim yerine koyarak da anlıyabilceğin bi durum değil bu. her şey benim içimdekinde bitiyo, ya bilinçaltımda olumsuz kayıtlar var yada beynimde kişiliğimde bi bozukluk bölünme gibi bişey var.
Alt 19-05-2014, 10:25 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

delioglan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 182
140 Mesajinıza toplam 335 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
delioglan will become famous soon enoughdelioglan will become famous soon enough

Celill sakin ol Allah dermansız dert vermez. Öncelikle sorununu anlayamadığımızı veya kimsenin anlayamayacağını düşünüyorsan bir doktorla görüşmek gerekir. Bizler neticede kendini geliştirmeye çalışan, daha neşeli, huzurlu bir hayat arzulayan insanlarız lakin yoğun ruhsal sıkıntıların çözüm adresi burası değildir. Yineliyorum sorunlarını büyütme bazen çözüm kahvaltına ekleyeceğin bir vitaminle bile sağlanabilir.
delioglan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-05-2014, 09:35 PM   #7 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Kendini başkalarıyla kıyaslamak seni mutsuz eder zaten. Sen madem istediğin kişisin bu durumu nasıl koruyacağını sormalısın kendine. Belki de olumsuz bir iş sestir seni böylesine suskunlaştıran. Eğer herhangi bir neden yokken durup dururken oluyorsa kesinlikle bir uzmana yani psikiyatriste görünmekte fayda var.

Her insan değerlidir.

Seni anlamadığımı düşünüyorsan bu senin gerçeğindir. Seni anlamaya çabaladığımı düşünüyorsan bu da senin gerçeğindir. Düşüncelerin hayatına dönüşüyor düşüncelerini kontrol edebilirsen sorunu çözersin zaten.

Eğer kimsenin sana yardım edebileceğine inanmıyorsan üzgünüm bu da seni gerçeğindir. Ve sana yardım edemeyiz.

Sen ne istiyorsan ne düşünüyorsan bu hayat sana bunları tek tek verecek. İşte biz de farkındalıkla düşünmeye çalışıyoruz. İstersen düşüncelerini ve inançlarını bir gözden geçir ve hayatındaki olacakları bir ön gör. Bunu yapabilirsin.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks