Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-05-2014, 05:59 PM   #3 (permalink)
Celill
Teğmen

Tesekkür: 0
21 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Celill is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Hangi telkinleri tavsiye edersiniz

olağan şeyler demişsiniz ama ben çevremdeki hiç bi insanda bunu göremiyorum. konuşkan arkadaşlarım hep konuşkan yine konuşkan. aynı tavırları sergileyen insan. suskun olanda öyle hep suskun yine suskun. ben ikisini bi arada yaşıyorum. olaya şöyle de bakabiliriz: içimde hem konuşkan olan insan var hemde suskun olan. ve her ikisinin özellikleride birbirine zıt. konuşma tarzından tut ses tonundan davranışlarına yaptığı konuşmalara kadar her şeyi farklı ikisininde. ve bazen konuşkan olana geçiyorum bazende suskun olana geçiyorum. dışardan bakınca saçma gibi geliyo dimi, evet banada saçma geliyo ne bu ya. depresyon desen değil obsesiflik hiç değil ne anlayamıyorum bi anlam veremiyorum bi sebep bulmaya çalışıyorum yok. içimdeki suskun insanı öldürmek istiyorum okadar nefret ediyorum düşünün. insanlarla ilişkilerimide kötü etkiliyo bu durum çünkü insanlar beni tanıyamıyo. bi gün bakıyolar konuşkan neşeli bizi güldüren esprili celil, bi günde bakıyolar suskun durgun konuşamayan aptal olan celil. kim böyle bi insanla yakın ilişki kurmak ister ki? evet arkadaşlarım çok var ama yakın ilişki kuramıyorum iyi halimdeyken samimi olurum çok iyi anlaşırım insanlarla filan ama kötü halimde hayır. Bu yüzden sevgili yapmıyorum. Bu zamana kadar gelen teklifleri tanışmak isteyen kızları hepsini elimin tersiyle reddettim. 3 tane kız açıldı bana bi saniye bile düşünmeden reddettim. Yakışıklı olsam karizmatik olsam nolur içim bozuk. içim bozuk derken yanlış anlamayın kötü bi insan değilim sadece bu yaşadığım durum yüzünden böyle. Neden reddediyorum onuda açıklayım. çünkü eğer sevgili olursak o insan benden 1 haftada ayrılır ne suskun bişey anlaşamıyorum felan der. ama iyi halime denk gelse o kız beni ömrünün sonuna kadar sever okadar eminim. Benim sevdiğim ve beni seven kız var çok seviyorum hemde onu. oda beni çok seviyo fakat sırf bu sebep yüzünden değişen hallerim yüzünden sevgili olmuyorum onunla. ona bunu açıklayamadım sadece bu ilişki olmaz bitti dedim hiç bi sebep söylemeden. kaç kere sordu bana beni niye bıraktın niye böyle yapıyosun bi derdin mi var anlat niye böyle oldu dedi hep, ama anlatamam. onun da hayatını mahvettim hergün beni düşünüp duruyo onun okulunda olan arkadaşlarıma soruyorum hali nasıl diye cevap hep aynı, kötü görünüyo güldüğünü bile görmüyoz. şuan beklediğim şu sorunumu çözmek ve sevdiğim insanın yanında olmak. gerçekten sevdiğim insanın hayatını ellerimle mahvettim ve yapıcak bişeyim yok elimden hiç bişey gelmiyo şu sorunumu çözeyim hemen yanına giderim bi saniye durmadan.ama sorunumun ne olduğunu bilmiyorum ki tamam anlatıyorum ama adı ne bu durumun nedir neden olur yok bilmiyorum. depresyon desen değil sosyal fobi hiç değil. utanma çekinme gibi durumlarda yok. eğer bu sorunumu çözemessem banaömrüm boyunca yalnız kalıcakmışım gibi geliyo. önüme çok insan çıkarda onun gibi sevemem hiç birini.
Celill isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla