Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Diğer Sorularınız

Uyarılar

Atakan Bey, yardımınıza ihtiyacım var :(

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Diğer Sorularınız Atakan Bey, yardımınıza ihtiyacım var :( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Öncelikle "cümleten merhaba" diyerek söze başlamak istiyorum. Foruma henüz bugün kayıt oldum, önceden takip etmişliğim vardı ama kayıt olmak bugüne kısmetmiş Atakan Bey'e ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim. Bu telkinlerin etkilerinin var olduğu su götürmez bir gerçek ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sorularınız nerededir kimdir Diğer Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sorularınız hipnoz Diğer Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

Atakan Bey, yardımınıza ihtiyacım var :(

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-01-2011, 10:48 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 8
8 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni1ben is an unknown quantity at this point
Standart Atakan Bey, yardımınıza ihtiyacım var :(

Öncelikle "cümleten merhaba" diyerek söze başlamak istiyorum. Foruma henüz bugün kayıt oldum, önceden takip etmişliğim vardı ama kayıt olmak bugüne kısmetmiş
Atakan Bey'e ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim. Bu telkinlerin etkilerinin var olduğu su götürmez bir gerçek ve hiçbir kaygı gütmeksizin yaptığınız bu işin karşılığını bizden aldığınız hayır duvalarıyla göreceğinizden eminim. Allah sizden bir kez daha razı olsun.

Neyse, lafı fazla uzattım ben geçeyim soruma. Yaklaşık bir aydır telkinleri dinliyorum. İlk 2-2,5 hafta telkinleri bilgisayarımda dinledim (Geceleri sabaha kadar açık bırakarak hoparlör vasıtasıyla) Birkaç etkisini de hissettim, bunları telkinlerle bağdaştıramadım ilk başta. Ama diğer kişilerin de benzer etkiler gördüğünü okuduğumda telkinlerden olduğunu anladım. Örneğin; sindirim sistemi üzerindeki etkileri. Ben 3-4 günde bir tuvalete çıkan bi adamdım :D Telkinleri dinlediğimden bu yana günde 3-4 defa tuvalete çıkmaya başladım İlk gün mide bulantısı oldu, sonra bir daha hiç olmadı :S İlk günden sonra telkinlerin etki etmediği hissine kapıldım bu yüzden nedense. Ayrıca şunu da belirtmek isterim; evde oturarak telkinlerin etkisini görmek pek mümkün olmuyor, biraz sosyal ortamlara karışmak gerek. Evde oturduğum dönemlerde, telkinlerin pek kayda değer bi etkisinin olmadığını düşünüp bırakacak noktaya kadar gelmiştim ancak dışarı çıktığımda gördüm ki artık daha rahattım. Buna rağmen başlıca bahsettiğiniz bazı etkileri göremedim: Sitenin girişinde yazan, dik durma vesaire gibi. Dik durmam üzerinde hiçbi etkisi olmadı. Pff, neyse aşırı uzattım ben, sorum şu ki:

İlk 2 hafta bilgisayar hoparlörüyle dinlediğim telkinleri şu an telefonu başucuma koyarak minik telefon hoparlörüyle dinliyorum kısık seste. Ve belki de psikolojik olarak etki etmediğini düşünüyorum bu yüzden. Acaba bilgisayar ve telefon arasında etki etmesi açısından herhangi bir fark olur mu bunu çok merak ediyorum, yoksa kendi kendime kuruntu mu yapıyorum:S

Ha bir de, geceleri uyurken dinliyorum telkinleri ve uykum aşırı derecede bölünür oldu. 8 saatlik uykuda 7-8 defa uyanıp tekrar uyuyorum.

Bu arada telkinleri artık dinlediğim hoparlör bu Atakan Bey, biraz uzun oldu ama kusuruma bakmayın

http://sonyfanboy.files.wordpress.com/2007/03/mps75.jpg

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yeni1ben isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2011, 11:16 PM   #2 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Atakan Bey, yardımınıza ihtiyacım var :(

Merhabalar,

Telkinleri dinledikten sonra deneyimlediklerinizi paylaştığınız için teşekkürler.

Öncelikle şunu söyleyelim. Etkiler kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Yani tüm etkileri görmeniz gerekmiyor. Herkes farklı şekillerde deneyimliyor. Dolayısıyla dik durma gibi bir etki görmeniz telkinlerden faydalanmamış olmanız gibi bir sonuç doğurmaz.

Onun dışında telkinlerin genellikle hoparlörle dinlemenizi öneriyoruz. Bazı telefonlarda gürültü engelleyici gibi bir şey oluyor. Tam ismini bilmiyorum. Onların kullanılmamasını öneriyoruz. Şuanda dinlediğiniz hoparlörün telkinlerin etkisini azaltmayacağını düşünüyorum. Eğer uyurken sesini az da olsa duyabileceğiniz kadar kısarsanız uykunuzda daha rahat edebilirsiniz. Sesini çok fazla açmanıza gerek yok.

Sevgilerimle.
Alt 16-01-2011, 11:22 PM   #3 (permalink)

bu kadar çabuk cevap almayı beklemiyordum açıkçası, çok teşekkürler. Ben söylediğim gibi ilk 2 hafta bilgisayarı açık bıraktım ve hoparlörle dinledim ama elektrik faturasını gördükten sonra yöntem değiştirmek zorunda kaldım =p kulaklıkla dinlemem de pek mümkün değil, hem rahat yatamıyorum hem de bi süre sonra kulağımdan çıkmış oluyor :S başka bi yöntem bulmam lazım sanırım
Alt 16-01-2011, 11:27 PM   #4 (permalink)
Administrators
Zerynthia

6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
yeni1ben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu kadar çabuk cevap almayı beklemiyordum açıkçası, çok teşekkürler. Ben söylediğim gibi ilk 2 hafta bilgisayarı açık bıraktım ve hoparlörle dinledim ama elektrik faturasını gördükten sonra yöntem değiştirmek zorunda kaldım =p kulaklıkla dinlemem de pek mümkün değil, hem rahat yatamıyorum hem de bi süre sonra kulağımdan çıkmış oluyor :S başka bi yöntem bulmam lazım sanırım
Telkinlerin sesini kulaklığınız kulağınızda değilken duyabileceğiniz bir seviyede açıp uygun bir yere bırakarak da dinleyebilirsiniz. Böylece kulaklarınız ağrımaz ve kulaklarınızdan çıkması gibi bir problemi de ortadan kaldırmış olursunuz.

Sevgilerimle.
Alt 17-01-2011, 12:26 AM   #5 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

merhabaa..güzel gelişmelerin için seni kutlarım devamını dilerim..bende uyanıyorum sesten değil uyanma ..sonuçta uzun yıllarca oluşturduğumuz kalıpların dışında başka şeyler fısıldanıyor kulağına ..o düşünce kalıpları yıkıldıkcaa uyanmaların huzursuzlanmaların geçecektir diye düşünüyorum..sana neyin faydalı olacağına inanıyorssan o faydalı olacaktır..sevgiler..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-01-2011, 01:02 AM   #6 (permalink)

Zerynthia fazla başını ağrıttım =p ama son bi soru sorucam, sence resimde gösterdiğim minik hoparlörle mi dinlemeye devam edim yoksa senin dediğin gibi kulaklığı takmadan dışardan sesini duyarak mı? Cevabın için şimdiden teşekkürler, iyi geceler

bluegirlx

evet, benimki de kesinlikle sesten kaynaklanan bi uyanma değil ya da birinin uyandırması gibi de değil. Kısık sesle dinliyorum çünkü. Telefonda 2 diş açık oluyo sadece ses. Bazen uyanır uyanmaz sesi duyamıyorum aradan birkaç saniye geçince duymaya başlıyorum. Sanırım bilincin yerine gelme süresiyle alakalı bir şey bu. Etkiler burada yazdıklarımla sınırlı da değil, düşündükçe çok mutlu oluyorum. Umarım kalıcı olurlar.

Bu arada suçluluk duygularını dinlerken sürekli geçmişten anılar beliriyodu hafızamda, çok eski olaylar, zamanlar... 2 hafta sonunda dinlemeyi bıraktım. Ve bu 'flashback'ler olmamaya başladı :D sanırım bu telkine özel bişeydi bu da.
Alt 17-01-2011, 01:10 AM   #7 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Hoparlörle dinlenmesini öncelikle tavsiye ettiğimiz için minik hoparlörden yana kullanıyorum oyumu.

Sevgiler.
Alt 17-01-2011, 01:21 AM   #8 (permalink)

Tamam o zaman ben minik hoparlörümle baş başa güzel uykuma dalmaya gidiyorum forumdaki ilk günümü güzel kıldığınız için bir kez daha sağolun
Alt 17-01-2011, 01:31 AM   #9 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

nacizane bir tavsiyee..suçluluk telkini işe yaramış o yüzden geçmişi hatılamışsın özgürlşeme zamanın gelmiş..ama suçluluk telkini bırakma derim..sevgiler..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-02-2011, 08:10 PM   #10 (permalink)

2011 benim senem olucak diye düşünmüştüm. Gerçekten de her şey çok güzel gidiyordu taa ki son birkaç güne kadar. Sanki telkinler etkisini yitirmeye başlıyo :S eski halimden de kötüyüm şu an. dün resmen kriz geçirdim 2-3 gündür konuştuğum kelime sayısı bi elin parmaklarını geçmez sesim mıymıy çıkıyo off

Bookmarks