Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Diğer Sorularınız

Uyarılar

Telkinlerin Etki Etmediği Kişiler

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Diğer Sorularınız Telkinlerin Etki Etmediği Kişiler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba yeni bir hayat, Cevap için çok teşekkür ederim.. Aslında o basettiğim problemler telkinleri dinledikten sonra başlamadı.. Bende zaten olan şeyler .. Sadece onların biraz hafiflemesini ummuştum bu bir ay içinde..Ama dinleme tarzım doğruysa sabretmekten başka yol yok anladığım kadarıyla. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sorularınız nerededir kimdir Diğer Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sorularınız hipnoz Diğer Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

Telkinlerin Etki Etmediği Kişiler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-10-2008, 12:34 PM   #61 (permalink)
awayy
Guest

Standart Ynt: Telkinlerin Etki Etmediği Kişiler

Merhaba yeni bir hayat,

Cevap için çok teşekkür ederim.. Aslında o basettiğim problemler telkinleri dinledikten sonra başlamadı.. Bende zaten olan şeyler .. Sadece onların biraz hafiflemesini ummuştum bu bir ay içinde..Ama dinleme tarzım doğruysa sabretmekten başka yol yok anladığım kadarıyla.

Sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 06-10-2008, 01:02 PM   #62 (permalink)
awayy
Guest

Perilice'cim teşekkür ederim ama benimki dalgalanma değil o anlattıklarım yıllardır hergün yaşadığım sıkıntılar malesef
Ama senin etki görmene sevindim. Bi gün ben de bigün başkalarına moral mesajı atacak hale gelirim...
Bana moral veripğ kendimi iyi hissettiren kitaplar oldu daha önce ama geçici oldu hep etkileri.. Secret'ı da okumayı denerim gene de..
Kendine iyi bak..
Alt 06-10-2008, 02:26 PM   #63 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point

merhaba awayy,aslında mutlaka telkinler etki etmeye başlamıştır ama senin bunları farketmen biraz zmn alabilr.çünkü bazen sıkıntı sorun dediğimiz bilinçaltımızdaki dogmalar öyle derine saklanmıştır ki ,o derinlikten gün yüzüne çıkmaya başladığnı farketmen için yüzeye yaklaşması gerekir.ama eminim ki kısa zmnda o da olucak.telkinlerin etkisini ben asıl 1,5 ay snra görmeye başladım .telkine alışma dönemimçok sıkıntılıydı . dikkat ettim de ben telkinlerdeki asıl olumu etkileri ,telkinle yaşamayı öğrendikten sonra yani telkin artık kulağımı rahatsız etmediğini zmn yani gündelik işlerimi yaparken bana telkinin müdahale etmediğini farketmeye başlayınca farkettim.telkinleri dinlemeye devam et,usanmadan. ksinlikle olucak.benim tavsiyem secretın filmini izle bence,kitabından daha etkili.bi de what the bleep do we know(ne halt bilioruz ki )belgeseli var (spy.game'in imzasında linkleri mevcut) bence secret halt etmiş .sıkıntılı olsan da vazgeçme ben eminim ki kısa zamanda sıkıntılarından kurtulmaya başlıcaksın.
sevgilerle
Alt 06-10-2008, 02:41 PM   #64 (permalink)
awayy
Guest

Alıntı:
kısmen Nickli Üyeden Alıntı
merhaba awayy,aslında mutlaka telkinler etki etmeye başlamıştır ama senin bunları farketmen biraz zmn alabilr.çünkü bazen sıkıntı sorun dediğimiz bilinçaltımızdaki dogmalar öyle derine saklanmıştır ki ,o derinlikten gün yüzüne çıkmaya başladığnı farketmen için yüzeye yaklaşması gerekir.ama eminim ki kısa zmnda o da olucak.telkinlerin etkisini ben asıl 1,5 ay snra görmeye başladım .telkine alışma dönemimçok sıkıntılıydı . dikkat ettim de ben telkinlerdeki asıl olumu etkileri ,telkinle yaşamayı öğrendikten sonra yani telkin artık kulağımı rahatsız etmediğini zmn yani gündelik işlerimi yaparken bana telkinin müdahale etmediğini farketmeye başlayınca farkettim.telkinleri dinlemeye devam et,usanmadan. ksinlikle olucak.benim tavsiyem secretın filmini izle bence,kitabından daha etkili.bi de what the bleep do we know(ne halt bilioruz ki )belgeseli var (spy.game'in imzasında linkleri mevcut) bence secret halt etmiş .sıkıntılı olsan da vazgeçme ben eminim ki kısa zamanda sıkıntılarından kurtulmaya başlıcaksın.
sevgilerle
Hmmmm... dusun Belki de etmeye başladı dediğin gibi.. Benim de içimde öyle bi his var gibi son bi haftadır ama somut birşey göremediğimden emin olamıyorum.. Peki bu 1,5 ay boyunca ve daha sonrasında neleri nasıl dinlediğini yazabilir misin?? Ben etki göremediğimi düşünüp telkinlerimi değiştirdim de.. Belki aynen devam etmem lazımdı kafam karıştı şimdi ..
Bi de geceleri sesi ne kadar açmak lazım acaba?? Ben laptopda dinliyorum. Kulağımın duyabileceği ama uykumu etkilemeyecek şekilde sesini açmaya çalışıyorum fakat sabah uyanınca sanki sesi zorlukla duyabiliyormuşum gibi geliyor. Sonra da az mı açtım diye canım sıkılıyor.
Çooooook teşekkür ederim bu arada.. moral oldu bu şimdi bana.. daha geç görülebiliyo demek ki etkiler
Bugün de boğazım düğümlenip duruyodu ağla ağladım ağlıycam.. Bikaç ay önce böyle ağladım ağladım işyerinde kendimi tutamadım çok fenaydı.. Bugün gene olmasa diye dua ediyodum.. Bu mesajın biraz iyi geldi şimdi bana.. Ağlamadan bugünü kapatcam galiba ya da en azından eve kadar tutabilirim
Alt 06-10-2008, 03:17 PM   #65 (permalink)
Üsteğmen

132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

etkilerini zmnla farkedeceksin emimin ben yaklaşık 5 aydır dinliyorum eskiye göre çok çok iyiyim ilk 2,5 -3 ay 16 saat dinliyodum en az şimdi geceleri dinliyorum ve bırakmayı da düşünmüyorum .herneyse benim tavsiyem şu;telkinleri dinleyebildiğin kadar dinle yani şimdi belki telkin sesi de seni sıkıyodur alışma sürecini geçene kadar dinleyebildğin kadar dinle ,ama eğer sende aşırı gerginlik huzursuzluk yapıyosa kaldıramıcak duruma getiriyosa gece yatarken de dinlesen olur.bence beyni, telkine ne kadar çok maruz bırakırsak, değişim -bilinçaltı temizliği o kadar çabuk olur.telkini hangi ses seviyesinde dinlediğimi sormuşsun ben cep telefonundan dinliyorum en yüksek ses 14 ben 10 da dinliyorum bu dinlediğim ses bile yüksek aslında yani uyumadan duyacak düzeyde olma yeterli bence,zaten en yüksek seviyede açsan da uykuda derinleştiğin için uyanırken o ses bile yine az gibi gelir.ağlama durumuna gelince ;ağlama hissi iyi bence ,bi arınma bi rahatlama belirtisi ağlama.genelde bi çok kişi telkinleri dinlediği dönemde bu safhadan geçiyo.yani bi süre sonra dozu biraz daha artabilir aklında bulunsun ,bilinçaltından atılma evresi diye tanımlıyorum ben bu dönemi ağlama rüyalarda belirginlik falan .iyi demek yüzeye çıkmaya başladı .ağlama hissinin üstünü kapama bence ,mesela eve gidince ağla ,inanılmaz rahatladığını farkediceksin ...ama kesinlikle ve kesinlikle telkinleri bırakma ,bu sıkıntının sonu ferahlık 1-1,5 aydır dinlemenin etkilerini çok yakında farkediceksin.
bence suçluluk ve ego güçlendirciyi asla çıkarma kendi sorununa göre diğerlerini de listene bir iki ekle.bunun reçetesi yok ama dediğim 2 telkin taşıyıcı telkin onlar olmadan asla bi telkin listesi yapmam.şimdi 5. ayım ve bu iki telkine ek kendine güveni koydum.sen de sorununa göre listene ek diğer telkinlerden bir en fazla 2 ekleyebilirsin.
sevgilerle
Alt 06-10-2008, 03:41 PM   #66 (permalink)
awayy
Guest

Alıntı:
etkilerini zmnla farkedeceksin emimin ben yaklaşık 5 aydır dinliyorum eskiye göre çok çok iyiyim ilk 2,5 -3 ay 16 saat dinliyodum en az şimdi geceleri dinliyorum ve bırakmayı da düşünmüyorum .herneyse benim tavsiyem şu;telkinleri dinleyebildiğin kadar dinle yani şimdi belki telkin sesi de seni sıkıyodur alışma sürecini geçene kadar dinleyebildğin kadar dinle ,ama eğer sende aşırı gerginlik huzursuzluk yapıyosa kaldıramıcak duruma getiriyosa gece yatarken de dinlesen olur.bence beyni, telkine ne kadar çok maruz bırakırsak, değişim -bilinçaltı temizliği o kadar çabuk olur.telkini hangi ses seviyesinde dinlediğimi sormuşsun ben cep telefonundan dinliyorum en yüksek ses 14 ben 10 da dinliyorum bu dinlediğim ses bile yüksek aslında yani uyumadan duyacak düzeyde olma yeterli bence,zaten en yüksek seviyede açsan da uykuda derinleştiğin için uyanırken o ses bile yine az gibi gelir.ağlama durumuna gelince ;ağlama hissi iyi bence ,bi arınma bi rahatlama belirtisi ağlama.genelde bi çok kişi telkinleri dinlediği dönemde bu safhadan geçiyo.yani bi süre sonra dozu biraz daha artabilir aklında bulunsun ,bilinçaltından atılma evresi diye tanımlıyorum ben bu dönemi ağlama rüyalarda belirginlik falan .iyi demek yüzeye çıkmaya başladı .ağlama hissinin üstünü kapama bence ,mesela eve gidince ağla ,inanılmaz rahatladığını farkediceksin ...ama kesinlikle ve kesinlikle telkinleri bırakma ,bu sıkıntının sonu ferahlık 1-1,5 aydır dinlemenin etkilerini çok yakında farkediceksin.
bence suçluluk ve ego güçlendirciyi asla çıkarma kendi sorununa göre diğerlerini de listene bir iki ekle.bunun reçetesi yok ama dediğim 2 telkin taşıyıcı telkin onlar olmadan asla bi telkin listesi yapmam.şimdi 5. ayım ve bu iki telkine ek kendine güveni koydum.sen de sorununa göre listene ek diğer telkinlerden bir en fazla 2 ekleyebilirsin.
sevgilerle
Ben kendimi bildim bileli hüngürt faşırt ağlayan bi insanım ağla Ama son bi yıldır falan baya azaldı. Bugün duygusal bi günümdeyim sanırım. Şimdi ben tam anlamadım. Sen 5 ay sadece suçluluk + ego mu dinledin?? Etki edene kadar sence sadece 2sini mi dinleyeyim? Kusura bakma sana çok soru sordum ama biras yardıma ihtiyacım var benim..
Teşekkür ediyorum.. Çoook öpüyorum..
Alt 06-10-2008, 04:18 PM   #67 (permalink)
Üsteğmen

2 ay sadece suçluluk ve ego dinledim aslında bu telkinlerin metinlerine de bakarsan ,diğer telkinleri de kapsadığını farkedeceksin.ben burdaki tecrübeli ,işi bilen arkadaşların bu iki telkinin üstünde ne kadar durduklarını farkettim ve içeriği de süper geldi ve sadece bunları dinledim 2 ay zarfında.ego ve suçluluğun taşıyıcı diğerlerinin lokomatif olduğunu düşünenlerdenim.ama başka telkinleri de dinlesem ki bi süre sonra erteleme ve kendine güveni de ekledim listeme ama suçluluk ve ego listemden asla çıkmadı.bi de bunun bi reçetesi yok bence ,herkesi etkileyen bambaşka şeyler var yani ben etki edene kadar sadece bunları dinle diyemem çünkü elimde bilimsel bi kanıt yok ,ben bunu uyguladım.şöyle de tarif edebilirim,bilinçaltı temizliğim hızlanana ve özellikle ego telkiniyle olumlu ,pozitif düşünce seklini bilinçaltıma enjekte olduğunu görene kadar evet başka telkinler eklemedim ki bana göre sitede sadece bu iki telkin olsaydı da başka telkinlere ihtiyaç duymadan ,bi sürü sorunun çözümünde bunlar yeterli.hatta şöyle bi tanımlama bile yapabilirim;sorunlu bilinçaltını ,bi bataklığa benzetiyim ve o zemin üstünde bi binam olsun.bu iki telkin o binayı yıkar bataklığı kurutur.ve sonra da özellikle ego telkini de yeni bi temel atar .
şöyle yapabilrisin mesela hangi telkine ya da telkinlere ağırlık vermek istiyosan daha çok onlar olsun araya mutlaka bi kaç suçluluk ve egoyu kat.
son olarak da benim en bunalımlı olduğum dönemler ağlama hissimi kaybettiğim ağlayamadığım dönemlerimdir.ağlamak bi savunma mekanizması bence,eğer bu mekanizma işlememeye başlarsa o zmn cidden çanlar çalıyo durumu kanıksamaya başlamışsın demektir.1 senedir eskisi gibi ağlayamadığını söylemişsin eğer eskiye dönüş varsa demek ki olumlu şeyler var demektir bence.bence yakın zmnda güzel şeyler paylaşmaya başlıcaksın.bunu da aynı süreçten geçmiş biri olarak söylüyorum.herşey güzel olacak .yılmadan devam
sevgilerle
Alt 06-10-2008, 05:05 PM   #68 (permalink)
awayy
Guest

Alıntı:
2 ay sadece suçluluk ve ego dinledim aslında bu telkinlerin metinlerine de bakarsan ,diğer telkinleri de kapsadığını farkedeceksin.ben burdaki tecrübeli ,işi bilen arkadaşların bu iki telkinin üstünde ne kadar durduklarını farkettim ve içeriği de süper geldi ve sadece bunları dinledim 2 ay zarfında.ego ve suçluluğun taşıyıcı diğerlerinin lokomatif olduğunu düşünenlerdenim.ama başka telkinleri de dinlesem ki bi süre sonra erteleme ve kendine güveni de ekledim listeme ama suçluluk ve ego listemden asla çıkmadı.bi de bunun bi reçetesi yok bence ,herkesi etkileyen bambaşka şeyler var yani ben etki edene kadar sadece bunları dinle diyemem çünkü elimde bilimsel bi kanıt yok ,ben bunu uyguladım.şöyle de tarif edebilirim,bilinçaltı temizliğim hızlanana ve özellikle ego telkiniyle olumlu ,pozitif düşünce seklini bilinçaltıma enjekte olduğunu görene kadar evet başka telkinler eklemedim ki bana göre sitede sadece bu iki telkin olsaydı da başka telkinlere ihtiyaç duymadan ,bi sürü sorunun çözümünde bunlar yeterli.hatta şöyle bi tanımlama bile yapabilirim;sorunlu bilinçaltını ,bi bataklığa benzetiyim ve o zemin üstünde bi binam olsun.bu iki telkin o binayı yıkar bataklığı kurutur.ve sonra da özellikle ego telkini de yeni bi temel atar .
şöyle yapabilrisin mesela hangi telkine ya da telkinlere ağırlık vermek istiyosan daha çok onlar olsun araya mutlaka bi kaç suçluluk ve egoyu kat.
son olarak da benim en bunalımlı olduğum dönemler ağlama hissimi kaybettiğim ağlayamadığım dönemlerimdir.ağlamak bi savunma mekanizması bence,eğer bu mekanizma işlememeye başlarsa o zmn cidden çanlar çalıyo durumu kanıksamaya başlamışsın demektir.1 senedir eskisi gibi ağlayamadığını söylemişsin eğer eskiye dönüş varsa demek ki olumlu şeyler var demektir bence.bence yakın zmnda güzel şeyler paylaşmaya başlıcaksın.bunu da aynı süreçten geçmiş biri olarak söylüyorum.herşey güzel olacak .yılmadan devam
sevgilerle
Yorumlarını beğendim.. Eline sağlık...
Alt 06-10-2008, 06:42 PM   #69 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
awayy Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
sevgilerle
Yorumlarını beğendim.. Eline sağlık...
faydası olsun yeter.önemli değil
Alt 07-10-2008, 11:41 PM   #70 (permalink)
awayy
Guest

Yaa arkadaşlar bişey diycem ben!!!

Ben son zamanlarda yıllardır aramadığım (ama çook sevdiğim) insanlarla mesajlaşmaya onlarla irtibata geçmeye falan başladım Öyle eve kapanmıştım yıllardır da kimseyi ne arayıp ne soruyodum ne görüşüyodum.. Acaba diyorum ki telkinlerimde 5.haftama girmişken bişeyler mi olmaya başlıyo ki

Ay ümitlendirmek istemiyom kendimi ama baya büyük bi gelişme gibi di mi
Gerçi buluşalım diyolar da o yaşam enerisini bulamıyorum onlara aktaracak, konuşacak bişeyim de yok, buluşmaya çekiniyorum Sus pus oturup kimsenin canını sıkmak istemem.. O yüzden de kimselerle görüşmeyen bi insanım zaten
Bi de gün içinde kendimi çok kötü hissediyorum, nefes alamıyorum sanki.. belki de yaptığım işi sevmiyor olmamdan sonra iş çıkışı bir iki saat sonra düzelmeye başlıyorum sanki dusun Eskiden düzelemezdim hiç..
Bi de böyle kendimi zorlayıp aktivitelere falan katılma planları var kafamda yapabilirsem tabi...

Bookmarks