Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Diğer Sorularınız

Uyarılar

Telkinlerin Etki Etmediği Kişiler

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Diğer Sorularınız Telkinlerin Etki Etmediği Kişiler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar sizinle kendi durumumu örnek vermesi açısından paylaşıcam. ben yaklaşık altı aydır isme özel bir telkin dinliyorum ve sonuca götüren bi etki görmedim henüz. ancak hiçbir şüphe duymuyorum bu durumla ilgili çünkü hatalarım varsa onları tespit etmeye çalışıyorum nedenlerine bakmaya ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sorularınız nerededir kimdir Diğer Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sorularınız hipnoz Diğer Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

Telkinlerin Etki Etmediği Kişiler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-07-2010, 03:18 PM   #91 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 8
52 Mesajinıza toplam 265 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mocha is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Telkinlerin Etki Etmediği Kişiler

Arkadaşlar sizinle kendi durumumu örnek vermesi açısından paylaşıcam. ben yaklaşık altı aydır isme özel bir telkin dinliyorum ve sonuca götüren bi etki görmedim henüz. ancak hiçbir şüphe duymuyorum bu durumla ilgili çünkü hatalarım varsa onları tespit etmeye çalışıyorum nedenlerine bakmaya çalışıyorum, farklı yollar yöntemler tespit etmeye çalışıyorum. bu konuyu üşenmeden en başından okudum şimdi, en sabırlı üye olarakta kendimi ilan ediyorum:)))) 2 haftada endişelenen arkadaşları gördüm. köprüleri yakıp atmak işe yaramıyo demek çözüm değil ben hatalarımı aradım kendimce hata olabilecek şeyleri başka konu başlıkları altında sizlerin görüşüne sundum ve son olarak Atakan Bey'e ilettim durumumu oda sağ olsun her üyenin gelişimini ve sorunlarını takip eden biri ve bana nazikçe bir çözüm önerisinde bulundu, ve bu öneriden anladığım kesin ve net bir şey var oda bu sitenin, Atakan Beyin ve diğerlerinin hiç bir maddi kaygısı yok tek amaç kişilerin gelişimi. bunu görmek beni tekrar motive etti. altı ayın sonunda bir kaç gün acaba bende işe yaramıyor mu dedim ki tekrar motivasyonumu kazandım. herkese sevgiler ve tavsiye olarak birazcık sabır:)))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

mocha isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2010, 05:24 PM   #92 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

aslında hata şuki gözle görülür elle tutulur belirtiler beklemek..belkide değişim gerçekleşmiştir fakat henüz sizin göreceğiniz olay gerçekleşmemiştir.belki çevreniz sizden daha iyi farkeder etkileri..belki birikim oluşturuyorsunuz.. aslında oldumu diye kontrol edip güvensizlik duymak bile olmasını engelliyor olabilir..siz olanın sizin hayrınıza olacağına inanın..sonra bakarsınız istediğiniz gerçekleşir. .bakarsınız isteğiniz gerçekleşmedi diye şükreder olmuşsunuz..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2010, 06:35 PM   #93 (permalink)
Teğmen

52 Mesajinıza toplam 265 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

bolluk ve parayla ilgili bir telkin dinliyorum ben:))) değişim olsa inan farkederdim:D İlgilendiin için teşekkürler ben halimden memnunum zaten biraz özet geçtim bu başlık altında durumumu çünkü forumda başka bi yerde detaylı anlattım heryeri işgal etmek istemedim, gelişmeler var benim sıkıntım sonuç kısmında:) tekrardan teşekkürler
Alt 20-07-2010, 08:33 PM   #94 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

Alıntı:
mocha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bolluk ve parayla ilgili bir telkin dinliyorum ben:))) değişim olsa inan farkederdim:D İlgilendiin için teşekkürler ben halimden memnunum zaten biraz özet geçtim bu başlık altında durumumu çünkü forumda başka bi yerde detaylı anlattım heryeri işgal etmek istemedim, gelişmeler var benim sıkıntım sonuç kısmında:) tekrardan teşekkürler

yani gerekli koşullar oluşuyor olabilir bu süreçte .veya yenmen gereken blokajların olabilir.yani yanlış inançların..para adamı bozar ,ben parayı bulamam para zor kazanılır diye bir geçmişini kontrol etmeni yanlış inançların varmı yokmu kontroletmeni öneririrm..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2010, 01:02 AM   #95 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 5
8 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
girlofvenus is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: Telkinlerin Etki Etmediği Kişiler

sevgili mocha, durumunu ornek olsun diye anlatmak istemissin ama aslinda hicbirsey anlatmamissin
Ne telkini dinliyorsun, ne tur hatalardan bahsediyorsun, ne cozumu onerildi???
Ben bu sitede cok yeniyim, senin de bahsettigin gibi, orneklere ihtiyacim var.

sevgiler
girlofvenus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-07-2010, 12:42 PM   #96 (permalink)
Teğmen

ben durumumu başka başlık altında ayrıntılı bir şekilde yazdığım için burda özet geçmek istedim forumu takip eden arkadaşlarım gördüler. bluegirlx arkadaşımın yorumuna da cevap yazdım orda hangi telkini dinlediğimide söyledim. dikkatli okuduysan eğer hatalarımı tespıt etmeye ve onları düzeltmeye çalışıyorum demiştim. yanı net hatalar tespit edemediğim için yalnış yönlendirme olmasın diye paylaşmadım bunları. Atakan Bey in sunduğu çözümüde paylaşmak zorunda hissetmedim öyle ya da böyle bir şekilde sıkıntınızı anlattığınızda bir çözümü olucaktır kendilerinin
Alt 26-07-2010, 12:44 PM   #97 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yani gerekli koşullar oluşuyor olabilir bu süreçte .veya yenmen gereken blokajların olabilir.yani yanlış inançların..para adamı bozar ,ben parayı bulamam para zor kazanılır diye bir geçmişini kontrol etmeni yanlış inançların varmı yokmu kontroletmeni öneririrm..
arkadaşım çok teşekkür ediyorum önerilerin için yapmaya çalışıyorum sonucları alıncada sizlerle paylaşıcam.
Alt 07-09-2010, 01:40 AM   #98 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mssfdeng is an unknown quantity at this point

Herkese merhaba arkadaşlar, bende yaklaşık 10 aydır dinliyorum telkinleri, etkileri çok yavaş hissedenler arasındayım sanırım ama yinede hissettiğimi söyleyebilirim, sadece örnek olsun diye paylaşmak istiyorum, etki göremeyenler umutsuzluğa kapılmasın, zihnimizin gücüyle herşeyin üstesinden gelebiliriz, depresyonda olan kişilerde etki süresi sanırım daha yavaş oluyor ve telkinleri 1 yıl boyunca dinlemeleri öneriliyor, bende bir dönem depresyonda olduğum için hatta kronik depresyonda denebilir, sanırım telkinlerin etkisini önce çok belirgin hissedemedim, hatta bi ara yok olmayacak boşuna umutlanıyorum dediğim oldu ama depresyon telkinini dinledikten sonra belirgin farklar hissettim kendimde, artık hayatı daha çok seviyorum, sevdiklerimin değerini daha çok biliyorum, çok güzel bir duygu bu, gerçekten tam anlamıyla hafiflemiş hissediyorsunuz, umarım herkes etkisini görür sorunlarını çabucak aşar, bu sitede emeği geçen herkese tekrar çok teşekkürler..
mssfdeng isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2010, 09:38 PM   #99 (permalink)
Teğmen

mudokon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 12
52 Mesajinıza toplam 141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mudokon is an unknown quantity at this point

telkinin etkisini göremeyen arkadaşlar kesinlikle umutsuzluğa kapılmayın.ben ilk zamanlar yaklaşık 2.5 ay geceleri aralıksız dinledim ve beklediğim etkiyi göremedim.foruma bayadır uzak kalmıştım.eskilerden beni hatırlayanlar olacaktır.telkin konusunda umutsuz vakaydım :( telkinlerin etkisine kesinlikle inanıyorum ancak bende etki etmediğini düşünüyordum.o 2.5 ayın ardından uzun aralıklarlada olsa şimdiye kadar dinledim.şimdi o dinlediğim zamanları düşünüyorumda o zamanlarda galiba etki etmiş ama o kadar yavaş etkilerini göstermişki ben farkına varmamışım.yani insanın fiziksel olarak yaşlanması ama kendinin bunu farkedememesi gibi.

ama benim bahsedeceğim o değişimler değil.son 5 aydır bi beğenmediğim özelliğimi kafaya aşırı takmam kayanaklı bi sorun başladı.bu sorunu kafaya taktıkça iyice arttı.tabi başka sorunlarda var (işsizlik vb gibi) ama esas kafayı taktığım sorun kaynaklı depresyona girdim.bu kafaya taktığım sorun yüzünden kendine güven 0 ın altına indi.kendimi hiç sevmemeye başladım.hayat aşırı sıkıcı geliyordu.çeşitli arayışlardan sonra telkinler aklıma geldi.eski hoporlorum bozulmuştu bu salı (05/10/2010) yeni bi hoporlor ve şarjlı pil aldım ve telkinleri dinlemeye tekrar başladım.gündüz 1-2 saat anca dinliyorum ama geceleri aksatmadan ego-suçluluk-kg dinliyorum.ve önceden o kadar dinleyip beklediğim etkiyi görmememe rağmen hemen ertesi gün sabahı aynı sitede yazılanlara benzer etkiler hissettim.önceden neden etki etmedide şimdi böyle oldu diye düşündüğümde şu olası sonuçlara vardım.etki etmeyen kişilere faydası olabilir:

-önceden telkinleri hep yüksek sesle dinliyordum.özellkle yüksek sesle hoporlorle dinlediğim ilk 2.5 ayda ben ve oda arkadaşım pek etki görmedik.sonra geçmişi düşününce bilgisayar kulaklığıyla yanı başıma koyduğum zamanlar etkisini gördüm gibi.yani burda söylemek istediğim etkisini görmeyenler bide düşük sesde denesinler.Atakan Bey siz ne düşünüyorsunuz düşük sesde dinleme olayına?

-kesinlikle hoporlor kullansınlar.hoporlor en azından bilgisayar hoporloru olsun.benim ilk kullandığım hoporlor pille çalışan ufak bi hoporlordu.belkide bundan etki görmedim o zamanlar.

-bide kendini fazla sorgulamasınlar acaba etki ediyomu etmiyomu diye çok düşünmemek lazım galiba.geçmişi düşündüğümde hep telkinleri öylesine bi beklenti içine girmediğim zamanlar etkisini görmüşüm.

-telkinlerin etkisini görmeyenlerden bırakan varsa ara ara belli periodlar halinde dinlemeleride faydalı olabilir.belki bende şimdi etki etmesi bu ara ara dinlemelerden sonra oldu bilemiyorum.

-telkinlerin etkisini kesin olarak anlamak için psikolojik olarak göçtüğünüz bi zaman olurs tekrar dönüş yaparsanız farkı anlayacaksınız.geçen hafta ile bugün arasında bende dağlar kadar fark var diyebilirim.

sadece 4 gündür ve temel telkinleri(ego-suçluluk-kg) dinlememe rağmen bendeki etkileri yazayım:-iç huzur -iç sesin olumlu konuşması -kendini önemli bi insan gibi hissetme -hayattan zevk alma -daha mutlu umutlu olma hali. -aynaya baktığımda daha pozitif bir insan görmek. -insanlarla daha rahat iletişim kurabilmek -konuşmamın artması.-bide kendi kendine konuşma ve şakalaşma başladı :)-herşeye merakım arttı.sokakta bi kutu görüyom mesala gidip altına bakıyom fln. ha bide aşırı bi gerginlik vardı.sanki etrafa insanlara negatif elekrik yayıyodum pozitife döndü. -aşırı sıkılma hali kalktı.
-ve beni en şaşırtan etkisi sedef var bende onda azalma oldu!
önceden telkinlerin etki edenlerin yazılarını okuyup bende niye olmuyo diye üzülürdüm.şimdi bahsedilen şeylerin benzerleri bende olmaya başladı :) daha diğer telkinleri dinlemedim bile onları dinleyince kimbilir neler olacak!İnşallah bu etkiler artarak devam eder.

başımda ağırlık olduğundan cümlelerim biraz bozuk olabilir kusura bakmayın.umrım etki etmeyenlere yardımcı olmuşumdur.
bu arada Atakan Bey size bu telkinler için çok teşekkür ediyorum.bu telkinler sayesinde kafaya taktığım sorundan %100 kurtulacağıma eminim.
umarım herkez beklediği etkiyi görür.ben telkinlerin etkisi konusunda umutsuz vakaydım ve bende bile etki göserdiyse sizde kesin gösterir arkadaşlar.kesinlikle umutsuzluğa kapılmayın.bakın örnek olarak önceki yaılarımı koyuyorum.bu yazılar taa subat 2007 den.bu yazılar dışında benim önceki yazılarımı arattırırsanız telkinler konusunda ne kadar umutsuz vaka olduğumu görürsünüz :)

Alıntı:
mudokon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba herkeze.
telkinlerin 20. günü ama hala bi etki yok gibi.
13 günden önce ego,suçluluk
13. günden sonra ego güçlendirici,suçluluk ve kendine güven dinliyorum.
Atakan Bey sizce bi etki görmediğimi hissetmeme rağmen başka telkinler sosyallik arttırıcı falan ekleyeyimmi yoksa bu şekilde devam mı edeyim?
eğer ekleyeceksem maksimum kaç telkin ekleyeyim.
cevabınız için şimdiden teşekküreler...
Alıntı:
mudokon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba herkeze ve Atakan beye
şubat 1 den beri ego güçlendirici ve suçluluğu dinliyorum.
henüz bir etki göremedim. dinleme sürem değişken ama dün mesela 7 saat uykuda 4.5 saat normal dinledim.genelde günde 10 saat var.
evde sürekli dinliyorum.film izlerken bile bazen tek kulağıma takıyorum.bazen de bilgisayar kulaklığını omuzuma takıp öyle dinliyorum.
yatarkende bilgisayar kulaklığıyla kulağıma takmadan ortanın altında bi sesle (müziği duyacak kadar) dinliyorum.
-acaba dinleme şeklinden kaynaklanan bir sorun olabilir mi?
-ses düzeyi müziği duyacak kadar olsa kesin yeterlimi?
-bi etki görmediğim halde listeme başka telkinler ekleyeyim mi?evetse en fazla kaç telkin ekleyeyim?tavsiye edeceğiniz telkin varmı?
cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
mudokon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2010, 12:35 AM   #100 (permalink)
Teğmen

FeedBacQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49
24 Mesajinıza toplam 70 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
FeedBacQ is an unknown quantity at this point

ben en azindan kendim adima söyleyebilirim ki etkilemiyo die bise yok bi sekilde hissettirio bunu size mesala ben dinledikten sonra nelere atildim nelere normalde belki de yapamayacagim seyler daha dogrusu cesaret edemeyicegim hadi cnm sende diecegim durumlar sonuc olarak basarili olamasamda bu girisimlerimde kendimi gayet ii hissediorum eger etki etmio olsaydi böyle ii olmayi birakin simdi antidepresan üzerine antidepresan alkol,sigara daha akliniza gelebilcek tüm uyusturuculari denerdim emin olun buna yapardim :) yani demek istedigim etkilio :):):)

Sular yükselince, balıklar karıncaları yer... Sular çekilince de karıncalar balıkları... Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir... Çünkü kimin kimi yiyeceğine, "suyun akışı" karar verir............>>> Siyasi Görüşüm:Hangi ideolojik fikir insan hayatından daha önemli olabilir ki ???
FeedBacQ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks