Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Diğer Sorularınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/)
-   -   Anket:su sesli telkinlerin etkisi diğer telkinlere göre etkisi az mı? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/diger-sorulariniz/1326-anket-su-sesli-telkinlerin-etkisi-diger-telkinlere-gore-etkisi-az-mi.html)

kadirayvaz 28-05-2007 02:32 PM

Ynt: Anket:su sesli telkinlerin etkisi diğer telkinlere göre etkisi az mı?

benimde tuhafıma gitti.Acaba yanlış anlamış olabilirmiyim diye düşünüyorum.cevabını yazmaya nezaketini göstermesini bekliyorum.

turgay0101 28-05-2007 04:48 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

mudokon Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

periprensesi Nickli Üyeden Alıntı

.zaten göz tembelliği,sedef var.bi de bu çıktı :)

hocanızın ilk dediği "bilinçaltımınzın sese tepki vermemesi "olayı mantıklı geldi.ama sorunu kabul etsem de pek değişeceğini sanmıyorum.
İnşallah ilerde ikimizde telkinlerden büyük değişimler gerçekleştiririz.

Bir onceki mesajda Mudokon göz tembelliği ve sedeften bahsetmiş.Periprensesi de buna cevaben size geçmiş olsun demiş benim anladığım bu...

Bence bir yanlış anlaşılma var ara sıra böyle şeyler oluyor bende yaşadım yu89 bence mudokona saygı ifadesinde dolayı siz diye hitap edilmiştir bizle alakası yoktur yani hismiley

mudokon 01-06-2007 04:47 PM

Alıntı:

periprensesi Nickli Üyeden Alıntı
merhaba,

ben artık hic telkin dinlemiyorum. bilgisayari actikca da subliminal mind ve degisik ses dalgalari yayan o programi kullaniyorum. ise yariyor mu derken, acıkcasi ilgilenmiyorum. son zamanlarda secret, cekim yasasi favorim. onunla bir seyler basarmaya calisiyorum. onun da ozu lerzan hanımın dedigi gibi birakmak,dusunmemek- ki ben kendisini hic yapamam, mutlaka dusunur, kurcalar sonunda paniklerim sadanim-

artik meditasyon yapmaya basladım o ses dalgası cıkaran programla cekim yasasini uyguluyorum. sonucta aldım. tabi kitaptan farkli olarak insanlarin deneyimlerini paylastigi forumlarinı okuyorum orada daha farkli teknikler de anlatiliyor.

geceleri bende hayalayaz hanim gibi kendimi rahatlatan telkinler soyluyorum icimden yani soyleye soyleye uyuyakaliyorum. uykulusmile

merak etmeyin goz tembelligi cok kucuk yaslardan beri bende de var, ona karsi yapacak bir seyiniz yok. ben kucukken doktor bir calisma yapmıstı ama buyukler ıcınde yapilabilir mi bilmiyorum.

size gecmis olsun, cok fazla kafaniza takmayin.

arkadaşlar yanlış anlaşılmasın periprensesi bana geçmiş olsun demiş.size değil.kafadan çatlak ve tembel bi göze sahip olduğumdan.geçmiş olsunu kabul ediyorum ve ben de farklı bi geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.umarım iyileşmişsindir.ben biraz geç tedaviye başladığımdan(orta 2 falan) düzelmesi şimdiki teknolojiyle mümkün değil.
ama merak etmeyin kafama hiç ama hiç takmıyorum.Allah a şükür diğer gözüm sağlam.idare ediyoruz.zaten benim sorunum hayatta olan hiç bişeyi takmamak aslında.biraz takmam lazım galiba hayati.yoksa okuldan atılacam sad456

yazınızı olurken sanki ben yazmışım gibi hissettim.aynı benimde şu sıralar "çekim yasası" favorim.kitap ve cd sini 2 şer kez izledim okudum.notlar çıkardım.
hatta bi arkadaşımla (aslında bi arkadaşım değil.hayatta en sevdiğim insanlardan biri en iyi dostum olur kendisi.bi arkadaşım dediğim için özür diliyom kendisinden.) çekim yasasını beraber uygulamayı çalışıyoz.beraber sayısal oynayıp zengin olduğumuzu düşünüyoz.iki kişi yapınca belki evrene daha güçlü bi sinyal gönderebiliriz diye düşündük.aslında bu sisteme gönülden inanan tanıdıklar olsa katıcaz onları ama inanmayınca ters tepebilir diye almıyoz.hayırlısı olsun bakalım.

düşüncelerimiz ve hastalıklarımız baya bi benziyor.hayatının filmi matrix ise ve maddeye bakış türünde benim gibiyse koca bi OHAA pardon vay anasına çekecem.

ya bak şimdi ne aklıma geldi.saçma gibi ama olabilir gbi sanki.biz göz tembeliyiz ya yoksa ondan mı etki etmiyo telkinler bize?biliyorum ilk başta çok saçma görünüyo ama sitede telkinlerin etkisini görmeyen kişi sayısı sadece biz isek ve ikimizde göz tembeli olduğundan göz tembelliği de göz-beyin ilişkisini içerdiğinden olabilir gibi geldi sanki galiba.ço

neyse ben gideyimde bi lost sezon3 bölüm 21 i izleyeyim.yoksa çatlacam.görüşmek üzere...

periprensesi 01-06-2007 04:54 PM

evet ben mudokona gecmis olsun dedim tanimadigim yasini bilmedigim icin "siz" kalibini kullandim. siz neye alindiniz anlamadim.

cevap isine gelince kusura bakmayin her dakika internetim yok beklemelisiniz.

evet telkinleri tamamen biraktim. sadece ses cıkaran ve gorsel uyaran programi kullaniyorum. ve secretin ise yaradigina kendimi inandirmaya calisiyorum. 44
http://thesecret.powerfulintentions.com/forum/thesecret bu adrese giriyorum forumlari okuyorum. mesajlarin icinde linkler geciyor onlara tıklıyorum. isterseniz size de takip ettigim sitelerin adreslerini verebilirim.

baska sorularınız varsa onları da cevaplayabilirim.

periprensesi 01-06-2007 05:05 PM

biz mesajlarimizi da aynı anda atmisiz. dl67 ama matrixi izlemedim izleyecegimi de sanmiyorum bayagi uzun suren bir film, dayanamam ben bunalirim.

doktorun yaptıgı calısma tembelligi yavaslatti mi bilmiyorum ama bir benim gozumde su an %20 oraninda gorme kaybi oldugu soyleniyor. ama hic bir doktorun da bu durumdan dolayi sunu yap, su ilaci ic dedigini duymadim.

bu goz tembelligi bizim ailemizde var zamanında butun sulale tek goz doktoruna gittigimiz icin doktor fark etti.

belki dediginiz dogrudur, bu durumda atakan beyden yorum bekleyelim.

mudokon 01-06-2007 05:37 PM

evet tam ben çıkarken sizinde forumun bu kısmına girdiğinizi gördüm.kütüphaneden kovulunca bende internet kafeye geldim.lost izlemeden bakayım cvp yazmışmısınız diye girdim.bide yakında bi gız yurdu var o yurtta kalıyomuşsunuz ne dumur oluruz.ama okadar da değildir.

bende de eskiden %20 li bişeyler demişlerdi .bende %20 görüyom diye düşünüyodum mal gibi. rt67
aslında o kadar da kötü görmüyo gibiyim ama ehliyet alırkende 200 de 130 u tutturamamıştım.zor zar aldım.bilmiyorm bunları niye diyosam.sizn hangi göz bozuk ?benimki sol.

matrix e gelince bence kesinlikle izleyin.özellikle ilk film hayatimi değiştirdi diyebilirim.gerçi daha öncedende bu konuyla ilgilenmiştim ama matrix le doruğa çıktı.şimdi düşündümde yok yok izlemeyin.o felsefeye kendinizi kaptırırsanız pek iyi olmuyo.dünya hayatından bi zevk almıyorsunuz.başkları için çok önemli gelen şeyler sizin için önemsiz hale geliyor.son 8-9 senedir arayış halindeydim.sanırım artık buldum.Tasavvuf a yöneldim.artık şimdilik sofi aday adayıyım.ama önce rabıtamı yapmalıyım.

bu arada yurtların yakın olması ihtimali yok gibi artıgın. "from Turkey/ Istanbul... heaven on earth"

evet Atakan bey göz tembelliğiyle telkinlerin etki etmemesinin sizce bi etkisi olabilirmi acaba?
bir de bugün telkinleri çok yüksek sesle dinlediğimde tüm telkinlerde mutluluk telkinin daha çok duyulduğunu diğer telkinin mesela kendine güven telkinin ya çok az yada hiç duyulmadığını farkettim.mutluluk telkini çok net duyuluyor.ama esas telkinin sesi cızırtılı ve bozuk geliyor çoğu zaman.
ben 2007 telkinlerinde mutluluk telkini var derken sırayla okuduğunuzu sanıyordum.ama duyduğum kadarıyla iki telkin içiçeymiş.gerçekten böylemi?yoksa ben dandik bi internet bağlantısıyla indirdiğim içinmi bende böyle duyuluyor?bu sizce telkinlerin etkisini azaltmaz mı?umarım ilerde sadece içinde kendi amacına yönelik telkin yaparsınız.hatta yaparmısınız acaba?

yaw bak lafa daldık lost u unuttum.bence matrix değilde lost izleyin.görüşmek üzere

hayatimdegisti 01-06-2007 06:07 PM

Alıntı:

mudokon Nickli Üyeden Alıntı
evet Atakan bey göz tembelliğiyle telkinlerin etki etmemesinin sizce bi etkisi olabilirmi acaba?
bir de bugün telkinleri çok yüksek sesle dinlediğimde tüm telkinlerde mutluluk telkinin daha çok duyulduğunu diğer telkinin mesela kendine güven telkinin ya çok az yada hiç duyulmadığını farkettim.mutluluk telkini çok net duyuluyor.ama esas telkinin sesi cızırtılı ve bozuk geliyor çoğu zaman.
ben 2007 telkinlerinde mutluluk telkini var derken sırayla okuduğunuzu sanıyordum.ama duyduğum kadarıyla iki telkin içiçeymiş.gerçekten böylemi?yoksa ben dandik bi internet bağlantısıyla indirdiğim içinmi bende böyle duyuluyor?bu sizce telkinlerin etkisini azaltmaz mı?umarım ilerde sadece içinde kendi amacına yönelik telkin yaparsınız.hatta yaparmısınız acaba?

Göz tembelliği ile telkinlerin etkisi arasında bir bağlantı olup olmadığı konusunda bir bilgim yok.Portal Doktorumuz Turgut Bey bu konuda belki yoeum yapabilir...

Telkinler ayni anda kaydediliyor.Yani kendine güven telkininde hem mutluluk hem kendine güven mevcut...
Bu tür kayit yöntemi daha az etkiye neden olmaz...
Eğer cizirti vs var ise pc de dinliyorsaniz ses denetiminden cd bölümünü kapatiniz.

mudokon 01-06-2007 06:14 PM

hayır mp3 den dinliyorum ve cızırtı var.mutluluk telkini net iken diğeri cızırtılı ve anlaşılmaz.bunlar yüksek seste anlaşılıyor.

hayatimdegisti 01-06-2007 06:25 PM

Zaten subliminal mantiği gereği telkinlerin anlaşilmamasi gerekiyor.Bunun algilamada bir sorun yaratacağini sanimyorum.

keops 01-06-2007 09:38 PM

İŞTE size çekim yasaında kullanılan hatalardan biri sayısalda zengin olduğunu düşünmek... bu çekim yasasına ters
Amaç para kazanmaksa bu paranın sayısaldan mı geleceği yoksa başka yerden mi geleceğini evrensel sibernetik kanunlar tayin eder
ne diyor kitapta nasılını düşünmeyin sadece sonuca odaklanın
siz nasılını düşşünmüssünüz bu çekim yasasını sınırlar belki istediğiniz para birinden miras kalarak,bir şans oyununda,iyi bir iş teklifi alıp çok para kazanarak,bir iş adamıyla tanışarak v.b yollardan olabilir....
tekrar ediyorum direkt istediğiniz sonuca odaklanın ona giden yolu mantığınızla düşünmeyin sadece sezgilerinizi dinliyerek eyleme geçin
istediğini almak=gevşe+sonucu hayal et+sonucu elde etmiş gibi hisset+gün içinde pozitif düşün,olumlu hisset+akışa bırak+sezgilerini dinle+ve sezgilerin doğrultusunda eyleme geç..işte sırrın formülü bu
herkeze başarılar

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:52 PM.