Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Dalgalanma Hissi

Uyarılar

Dalgalanma Hissi

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Dalgalanma Hissi Dalgalanma Hissi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bende 1 ay aştım telkinleri dinleme konusunda artık sıklığını azalttım. fakat ağlama , karamasarlık ve iç sıkıntısı gibi duygular yaşıyorum.bunların geçeceğini biliyorum.bu arada pozitif düşünce kitabını okuyorum ve müzikler dinleyerek bu süreci rahat bir şekilde geçirmeye çalışıyorum....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dalgalanma Hissi telkin cd indir izle İstanbul Dalgalanma Hissi nerededir kimdir Dalgalanma Hissi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dalgalanma Hissi hipnoz Dalgalanma Hissi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dalgalanma Hissi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dalgalanma Hissi kuantum düşünce kitap haberi

Dalgalanma Hissi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-12-2008, 11:25 PM   #141 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
niki is an unknown quantity at this point

bende 1 ay aştım telkinleri dinleme konusunda artık sıklığını azalttım. fakat ağlama , karamasarlık ve iç sıkıntısı gibi duygular yaşıyorum.bunların geçeceğini biliyorum.bu arada pozitif düşünce kitabını okuyorum ve müzikler dinleyerek bu süreci rahat bir şekilde geçirmeye çalışıyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

niki isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2008, 04:46 AM   #142 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 9 kez İyi ki varsın denildi
karakuru is an unknown quantity at this point

Merhaba Atakan bey eger degerli vaktinizi cok almayacaksa bana cevap yazmanizi cok isterim.. Ben 6-7 ay evvel sitenizi kesfettim ve hemen sucluluk duygusu ve ego scriptlerini dinlemeye basladim ilk günler bir sey farketmedim desem yeridir ama sonra bir sabah mp3 playerimle beraber ormanda yürüyüse ciktim üzerimde bir hafiflik olustu ilik rüzgari ve günesi hissedebiliyordum cicekleri,otlari,suyu hayatimda daha evvel hic görmemis gibi görmeye basladim ve icimden birseyler kopmaya caglamaya basladi hayatimin en mutlu ve huzurlu anlarini hicbir neden yokken yasamaya basladim mutluluktan delirecek gibiydim sanki gökyüzünden bir güc bana bir seyler hediye ediyordu bu kadar kuvvetli bir duygu hic yasamamistim ve artik yasayacagimida sanmiyorum , bu olayi takib eden haftalar giderek enerjim düsmeye basladi ve sonra müzikler bana etki etmemeye basladi günde 10 saat dinlesemde bir sikinti ve huzursuzluk durumu oluyor ilk günlerdeki mutlulugu bulamiyorum sizce ne yapmaliyim bir kac ay ara vermeyi denedim oda fazla ise yaramadi sizden ve tecrübeli üyelerden yardim istiyorum lütfen o cenneti bir daha yasamak istiyorum bana yardim edin...
karakuru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2008, 05:14 PM   #143 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 5
27 Mesajinıza toplam 153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Renton_co will become famous soon enoughRenton_co will become famous soon enough

mp3 playerla dinlemek yerine ufak basit bi hoparlörle gece yatmadan önce dinle uykuya daldığındada devam etsin bide mp3 playerdan dinlerken ses seviyesini fazla yükseltme oda rahatsız etmiş olabilir.bende bi ara mp3 playerla dinliodum bu tarz bişeyler oluyordu.bir iyi bi kötü depresif gibi oluyorsan yada böyle nötr gibi oluyorsan suçluluğu listenden çıkar.atakan bey daha detaylı bilgi vericektir.dalgalanma kolu başkanı olarak bunları söyleyebiliyorum :)
Renton_co isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2008, 05:18 PM   #144 (permalink)
Teğmen

yelizim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 25
24 Mesajinıza toplam 155 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelizim is an unknown quantity at this point

Alıntı:
burdayım2006 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
periprensesi arkadasım, ilgin icin sana da cok tesekkür ederim, haklısın saglıklı ve hayatını sürdüren bir insanın arada sırada sıkıntılı üzgün hatta cok cok bıkkın olması mümkündür..mükemmelliyetcide olmamak gerekiyor, ancak benimki bir miktar özel bir durum sosyal fobim ve takıntılarım var, bir de gecmis depresyon deneyimim. can sıkıntılarımın nedeni de gayet belli aslında, kendime güvenmem gerekiyor, güvenmeyince aklıma birsürü sey takılıyor ve farkında olmadan sıkıntı cöküyor üzerime..bu sitedeki insanlardan da cok memnunum, herkes cok ilgili ve bende cok umutluyum buara
atakan bey bende dinleyeli iki hafta oldu...:)genelde ii hissetsemde kendimi ailemle bir konuda tartışırken bazen beklediğim tepkileri verip değiştiğimi hissederken, bazen de birden öfkeleniyor sesimi yükseltiyorum onlardan da hep aynı tepkiyi alıyorum.buda beni üzüyor aslında.bir gün inanılmaz enerji doluyum.çok nadir de olsa arada birden tüm enerjim çelikmiş gibi hissediyorum.....umarım ilerde bu gel gitlerde olmaz.
yelizim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2008, 05:34 PM   #145 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Dalgalanma süreci benim de yaşadığım bir süreçti...Konunun başında da belirttiğim üzere aslında bu normal bir süreç..

Ben neredeyse son 1 senedir iyi hissediyorum ve dalgalanma sürecini yaşamadım..

Mutluluk hissine bir süre sonra alışılıyor ancak yine de mutluluk hali farkedilir derecede devam ediyor.
Tabii ki dış etkenler kendi içsel konuşmalarınız da çok önemli...Bunlardan ne kadar etkileniyorsunuz.İçsel konuşmalar ve çevreden gelen etkiler çok mu olumsuz?Bunları azaltmak gerekiyor...

Telkinlerden ego güçlendirici topluluk konuşma ve sosyallik telkinlerinin yanırısa başkalarının düşüncelerini önemsememe ve koruma kalkanı olarak bir liste yapmanızı önerebilirim...

Alıntı:
karakuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Atakan bey eger degerli vaktinizi cok almayacaksa bana cevap yazmanizi cok isterim.. Ben 6-7 ay evvel sitenizi kesfettim ve hemen sucluluk duygusu ve ego scriptlerini dinlemeye basladim ilk günler bir sey farketmedim desem yeridir ama sonra bir sabah mp3 playerimle beraber ormanda yürüyüse ciktim üzerimde bir hafiflik olustu ilik rüzgari ve günesi hissedebiliyordum cicekleri,otlari,suyu hayatimda daha evvel hic görmemis gibi görmeye basladim ve icimden birseyler kopmaya caglamaya basladi hayatimin en mutlu ve huzurlu anlarini hicbir neden yokken yasamaya basladim mutluluktan delirecek gibiydim sanki gökyüzünden bir güc bana bir seyler hediye ediyordu bu kadar kuvvetli bir duygu hic yasamamistim ve artik yasayacagimida sanmiyorum , bu olayi takib eden haftalar giderek enerjim düsmeye basladi ve sonra müzikler bana etki etmemeye basladi günde 10 saat dinlesemde bir sikinti ve huzursuzluk durumu oluyor ilk günlerdeki mutlulugu bulamiyorum sizce ne yapmaliyim bir kac ay ara vermeyi denedim oda fazla ise yaramadi sizden ve tecrübeli üyelerden yardim istiyorum lütfen o cenneti bir daha yasamak istiyorum bana yardim edin...
Alıntı:
yelizim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
atakan bey bende dinleyeli iki hafta oldu...:)genelde ii hissetsemde kendimi ailemle bir konuda tartışırken bazen beklediğim tepkileri verip değiştiğimi hissederken, bazen de birden öfkeleniyor sesimi yükseltiyorum onlardan da hep aynı tepkiyi alıyorum.buda beni üzüyor aslında.bir gün inanılmaz enerji doluyum.çok nadir de olsa arada birden tüm enerjim çelikmiş gibi hissediyorum.....umarım ilerde bu gel gitlerde olmaz.
İlk etapta öfkelenmek normaldir.Biz bunu yayın salınımına benzetmiştik.Suçluluk duygularından kurtulunca tepkileriniz artar.Bu tıpkı bir yayın salınımı gibi bir süre sonra dengeye oturur.Senelerce kendimizi suçlayıp içimizde bıraktığımız bastırdığımız tepkiler ortaya çıkabilir.
Benzer şekilde ben de ilk aylarda daha tepkiliydim sonra bu tepkilerim dengeye oturdu...
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2009, 03:39 PM   #146 (permalink)
Teğmen

12 Mesajinıza toplam 52 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yetonyali is an unknown quantity at this point

bugün 5.günüm ego ile suçluluk bir dinliyorum ilk 2 günde belirtiler oldu fakat 3-4 ve bugünde hiç bişey yok sizce bu normal mi ?
yetonyali isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2009, 03:53 PM   #147 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

dalgalanmaların etki süreci ve çeşidi kişiye göre değişiyor sevgili yetonyali..

bu yaşadıklarınız normal
Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

vaktiniz olduğunda dalgalanma ile ilgili diğer paylaşımları okumanızı öneririm.

sevgiler
Alt 28-01-2009, 05:41 PM   #148 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6,456
29 Mesajinıza toplam 272 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysunbenli has a spectacular aura aboutaysunbenli has a spectacular aura aboutaysunbenli has a spectacular aura about

slm,yaklaşık 3 aydır dinliyorum 1. 2.günü telkinleri indirmekle geçti forma giremedimden o dönemler server yenileme varmış yazıları yeterince inceleyemedim,haftam dolmadan iş için evden ayrıldım internet olduğu söylendiği için laptopu götürdüm ama maalesef yoktu,bu yüzden yaklaşık 3 haftaya yakın sadece elimde suçluluk ve ego telkinleriyle geçirdim,ancak yanlış dinleyerek,birgün biri ertesi gün diğeri,pamukkalede yapamıycamı anladım işten istifa ettim evime geldim baktım yine sorun yaşıyorum belkide benim eksikliğimdi atakan beye imdat yazısı yazdım hızır gibi yetişti sağolsun formu okudukça boşa geçen 3 haftama üzüldüm,sora önerildiği gibi dinlemeye başladım herşey çok güzeldi yavaş yavaş ilerlediğimi düşünüyordum daha düzenli olmaya başladım bazen huzursuz hissetsemde,ben bu işe inanarak girdim ilk bakışta aşk gibi hiçde pes etmiycem,etkilerini fark edebilmem için tabiki insanlarlada görüşmem gerekiodu ama ben kış dönemi ayılar gibiyim kış uykusuna yatarım çöp bile dökmeye gitmek istemem çok ağır ve insanlarla işim belkide o yüzden insan içine çıktıkça bunlar daha belirgin olcaktır inanıyorum,ama ben beni tanıyordum bu bana bir şanstı evimde istediğim kadar dinleyebilmek bikaç ay,ben beni keşfe çıkmıştımya o bile mutlu ediyordu,günler ilerledikçe sabah kalkmalar evi düzeltmeler kızım şaşırmaya başladı"anne senin kuşlar işemi yarıo galiba değiştin sen"dedi çok hoşuma git. maalesef 1 ayı geçti sanırım çok acı bir haber aldım,günlerce kendime gelemedim,insanın kötüde olsa babasının aylardır kayıp olması öldünden şüphelenilmesi iz yok kimse bulamıo görülmüş olabileceği heryere bakıldı kimliği bile yanında yok önce öldürülmüş,dendi sorada belli değil hala bi haber yok umarım yaşıyordu sokaktaki köpekler gibi ölmüş olabileceği fikri beni deliye çeviriyor herkesin bir mezarı olmalı,ben sıcak yerdeyim o nere,açmı,hadi öldü cenaze yok biyerde çürüdüyse,arkadaşlar allah kimseye bu şekilde bir üzüntü yaşatmasın,babam serseri ve alkoliktir ama onu kalbimde hep sevdim içmediği zamanlar melek gibiydi,amacım sizleri üzmek değil farkı farketmem uzun sürmedi eski aysun,yeni aysun,acımı içime gömdüm sesiz çektim kızım beni ağlarken görmesin diye daha dingindim ama kalbim sanki sıkıca bantlanmış gibiydi eskiden olsa etrafımdakilerin vay haline gazabımdan,bu olaydan 2 hafta kadar sora en çok ihtiyacım olduğu anda bana en yakın olan evlilik düşündüğüm kişi 10 15 dak. da sen değiştin eski aysun değilsin korkutuyosun seni seviyorum ama sana güvenmiyorum dedi,biz çok zor şartlarda beraber olarak 1 seneyi aşmıştık tam herşey rayına oturdu bazı kararlar aldık sadece ihtiyacımız olan süreydi benim sorumluluklarımdan,işte bu kopma noktasına getirdi, bugün yüküm biraz hafifledi gönül olayımı hallettim,bu başarımı bu siteye emeği geçen üstadlara tabiki başta atakan beye borçluyum bi yerde okumuştum telkinlerle farkındalığınız arttıkça zararlı zararsız herkes ayıklancak hayatınızdan kendiliğinden gidecek,iyi niyetlilerse dönecektir bunlar çok etkili oldu eksik yazmış olabilirim özür,dün akşam karar aldım neden kaçmak çok emek verdim bu ilişkiye bu adam seni seviyor sadece herzamanki gibi pasif ve korkak dedim ama biz dengeleniyoruz karakter olarak bitecekse adam gibi bitir şu işi dedim,ufak bir not yazdım sevgili shamanın bir yazısından hatırladım kadarıyle"mucizelere inanırmısın ? bilerek veya bilmeyerek seni kırdım,özür dilerim,seni seviyorum,senide kendimide affediyorum,hoşçakal"bugün sabaha kadar bu ilşki tazelendi yenilendi güven çok şey halledildi,bunları yazıyorum bu tarz bir yazı okumadım,çok üzüntüler yaşadım herkesin hayatı romandır ama bunların altında ezilmedim hiç psikoloğa gitmedim ağır konularda bile 3 gün kendimle başbaşa kalıp zirladım yenilendim tekrar ayaklandım,buna hep mecburdum güçlü olmalıydım zayıflıklarım olsada ve bu yaşam tarzım oldu,bende dalgalanma çöküş oldu,dengem bozuldu sırt omur L 6,7 civarı şiddetli batarcasına ağrılar çektim ben kendimi tedavi edebilen biriyim kas konusunda lastik gibiyim,masaja bile gerek duymam veya belki arada kas gevşeticiye bu farklı bir ağrıydı şuanda var ama şiddetli değil artık, doyasıya huzurla uyumayı özledim çok ihtiyacım var sabırlıyım umrumda bile değil buralara yazı yazmazdım kolay kolay uyku yok zombi oldum o yüzden,yinede herşey için teşekkürler,hiçbir şikayetim yok,yazılar bir birine karıştıysa özür dilerim atakan bey beni siteden kovamayın nooluuurrr uzattıysam sizden ayrıca özür
cidden yorgunum umrumdada değil,bende çoookk köklü değişimler olacak bunlarıda siz roman gibi yazcamherşey dündü etkileri devam etse acıda verse hoşçakalın
aysunbenli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2009, 04:36 PM   #149 (permalink)
Üsteğmen

ebru_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,835
289 Mesajinıza toplam 1,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to behold

merhabalar:) bende sanırım dalgalanma denilen şeyi yaşıyorum.1.5 aydır dinliyorum son bir haftadır sanki etkiler azaldı gibi ama şu var iyilik hissi var evt hala ama durgunluk var içimde sebepsiz.gelişen bu olaylara takılmamaya çalışıyorum.telkinleri dinlemeye devam ediyorum pes etmiyorum.sevgiler...
Alt 27-02-2009, 04:04 PM   #150 (permalink)
Teğmen

5 Mesajinıza toplam 46 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
biosezen will become famous soon enoughbiosezen will become famous soon enough

Atakan bey size bir sorum olacak.ben telkinleri iki haftadır hergün dinlemeye çalışıyorum.bu iş için vakit ayırıyorum.vaydalarınıda kısmen görüyorum.dinlemem 1-2 sati aşınca midem bulanıyor ama geçici olduğunu biliyorum.Bende herşeyin kötü yanlarını görüp abartıp bunalıma girme duygusu çok baskındı ama şimdi öyle değil hatta iki gün önce sabah kalkar kalkmaz kahvaltımı yapmadan sonses müzik açıp evin içinde oynadım:)ama ilginçtir dün gece sabah 4 e kadar uyuyamadım birtürlü için sıkıldı:( çok dengesiz durumlar sergiliyorum şu sıralar bu durum geçici inanıyorum ama korkum var ya başaramazsam diye
biosezen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« Dalgalanma Hissi | - »