Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Dalgalanma Hissi

Uyarılar

Dalgalanma Hissi

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Dalgalanma Hissi Dalgalanma Hissi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bu dalgalanma hissi benim inanılmaz enerjimi alıyor. baş ağrılarım cabası. bazen otistik çocuklar gibi bakakalıyorum ekrana yada herhangi bir yere. gel-gitler arasında sakinim. ama bri başladımı muhakkak ağlama krizine giriyorum. hıçkıra hıçkıra nefessiz kalarak. burası olmasa ne yapardım bilmiyorum?! nereye ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dalgalanma Hissi telkin cd indir izle İstanbul Dalgalanma Hissi nerededir kimdir Dalgalanma Hissi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dalgalanma Hissi hipnoz Dalgalanma Hissi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dalgalanma Hissi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dalgalanma Hissi kuantum düşünce kitap haberi

Dalgalanma Hissi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-03-2009, 01:04 AM   #151 (permalink)
Üsteğmen

justagirl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 641
155 Mesajinıza toplam 1,308 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
justagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to beholdjustagirl is a splendid one to behold

bu dalgalanma hissi benim inanılmaz enerjimi alıyor. baş ağrılarım cabası. bazen otistik çocuklar gibi bakakalıyorum ekrana yada herhangi bir yere.

gel-gitler arasında sakinim. ama bri başladımı muhakkak ağlama krizine giriyorum. hıçkıra hıçkıra nefessiz kalarak. burası olmasa ne yapardım bilmiyorum?! nereye yazar kimden cevap beklerdim? bayram sabahı kırmızı ayakkabılarını giymek için sabırsızlanan küçük kız gibi birilerinin bir şeyler söylemesini bekliyorum.

yeter artık geçmesini istiyorum...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 12-03-2009, 01:09 AM   #152 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
justagirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu dalgalanma hissi benim inanılmaz enerjimi alıyor. baş ağrılarım cabası. bazen otistik çocuklar gibi bakakalıyorum ekrana yada herhangi bir yere.

gel-gitler arasında sakinim. ama bri başladımı muhakkak ağlama krizine giriyorum. hıçkıra hıçkıra nefessiz kalarak. burası olmasa ne yapardım bilmiyorum?! nereye yazar kimden cevap beklerdim? bayram sabahı kırmızı ayakkabılarını giymek için sabırsızlanan küçük kız gibi birilerinin bir şeyler söylemesini bekliyorum.

yeter artık geçmesini istiyorum...
Kişiden kişiye değişmekle birlikte aslında ağlamayı dalgalanmadan saymıyoruz.Ağlamak değişimin gelişimin habercisidir.
Kimisi telkinleri ilk dinleyişinde ağlar.Kimisi bir ay sonra kimisi bir hafta sonra.
Ağlarken içinizde boğazınıza kadar gelen düğümlenmiş hisden kurtulursunuz.
Ağlamak kendimi affediyorum ben suçlu değilim demektir bir bakıma..
Bana haksızlık yapıldı suçlamaları kabul etmiyorum kendimi seviyorum demektir.Kendini affetmenin en güzel belirtisidir..

Tabii ki çevrede başkaları varken ağlamak rahatsız edici olabilir.Ancak yanlız başına bir köşeye çekilip ağlamak güzeldir.

Birde olayın mizahi yönüne bakalım.Ağlamak büyükler söz konusu olduğunda arınmadır.Ancak bu videoda ki bebek soz konusu olduğunda nedir siz karar verin.
[ame="
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-03-2009, 10:22 AM   #153 (permalink)
Üsteğmen

Su_Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,641
173 Mesajinıza toplam 1,012 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Su_Duru will become famous soon enoughSu_Duru will become famous soon enough

Atakan bey video icin tesekkur gulmekten cenem agridi
ne zeki bu cocuklar vallahi, ilgi cekmek icin ne numaralar yapiliyor, anne olunca yutmiycam
Güzellik yüzde degil, yürekte olmali
Su_Duru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2009, 08:26 AM   #154 (permalink)
Teğmen

semkur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 315
84 Mesajinıza toplam 711 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
semkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of light
Standart Cevap: Dalgalanma Hissi

bu dalgalanma hissime bilmiyorum. ama yaklaşık 3 aydan fazla dinliyorum telkinleri hemde sürekli gündüz ve gece suçluluk+ego+güven son olarakta 1 haftadır koruma ve başkalarının görüşleri ekledim. ama Cumartesiden bu güne kendimi çok kötü hissediyorum. Hiç bir şey yapmadım. Ne telkinleri dinledim nede meditasyon. ne olumlamalar hiç bir şey yapmadımmmmm. İçimde bir sıkıntı geldi çöktü yüreğimin üstüne. Kendime sorular soruyum diyorum içime döneyim konuşayım amannn sende ne olacak işte gene aynı sıkıntıyı yaşıyorsun diyorum. suçluluk telkini çıkar öyle devam et dedim kendime. onu yapacak enerji ve isteğim bile yok.
Alt 20-04-2009, 08:21 PM   #155 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 49
64 Mesajinıza toplam 323 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duygu460 is an unknown quantity at this point

Ya ne zaman bitecek bu lanet olasıca dalgalanma...Çok kötüyüm cidden yemin ediorum bunları yazarken bile ağlıorum...Bide nickime bakmayın erkeğim ben arkiler soruyo noluo olum sana die...16 yaşındaım üstelik aşık oldum...Bir türlü söyleyemiorum...Bide dalgalanmalar gelio..İntihar etmeyi bile düşünmeye başladım...Lütfen yardım edin....
Alt 22-04-2009, 08:29 PM   #156 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 49
64 Mesajinıza toplam 323 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duygu460 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
duygu460 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ya ne zaman bitecek bu lanet olasıca dalgalanma...Çok kötüyüm cidden yemin ediorum bunları yazarken bile ağlıorum...Bide nickime bakmayın erkeğim ben arkiler soruyo noluo olum sana die...16 yaşındaım üstelik aşık oldum...Bir türlü söyleyemiorum...Bide dalgalanmalar gelio..İntihar etmeyi bile düşünmeye başladım...Lütfen yardım edin....
Ya arkadaşlar ben şu an dalgalanma hislerini mi yaşıorum yoksa aşk acısı mı cekiorum anlayamıorum.Bu güne kadar gördüğüm etkileri sıralamak istiyorum.
+ İlk bir hafta bir rahatlık ve mutluluk hissini yaşadım ama bitti.(Etkileri bittimi die hiç düşünmedim çünkü forumu okumuştum)
+Dik yürümeyi yaşadım oda 1 hafta sürdü ve bitti.
+Gözlerimin içi parlıodu o hala daha devam edior.
+Son 1 haftadır yaman baş ağrıları gelio gelip geçen.
+Son üç gündür dalgalanma yaşıorum sanırım arada sırada ağlıorum.Mesela az önce ağlıodum.

Acaba hangi aşamadayım...Yani ne zaman bitecek bu seviye.Bu arada telkinleri 1 aydır dinliorum....

Saygılar
Alt 26-04-2009, 03:00 PM   #157 (permalink)
Teğmen

cemboli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 576
130 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cemboli will become famous soon enoughcemboli will become famous soon enough

duygu emin ol senin gibi o kadar çok insan var ki ben de onlardan biriyim.bu konuya yazılan yorumları iyice bi oku bak bakalım kim mutlu.bikaç kişi sadece.bunun sebebi de telkinlerden çok fazla şey bekliyoruz.bunları dinleyince herşey mükemmel olacak diyoruz mükemmelliyetcilik yapıyoruz ve birşeyler kötü gidince de dibe vurmuş gibi hissediyoruz.en önemli şey istikrar kesinlikle.atakan bey galiba 4 senedir dinliyor bu telkinleri ve dalgalanmaları bitmiş.ben şuan doktorum bırak demeseydi dinlicektim.çünkü kendimle fazla ilgilenmemem gerekiyormuş.şu dalgalanmalar geçsin dinlemeye başlıcam inşallah.intahar da ne yaw.intahar ettiğinde eline geçer ki nasılsa ölmeyecek miyiz bırak ecelimizle ölelim.ben 19 yaşındayım bundan önce bisürü sorunlarım vardı yavaş yavaş atlatıyorum.ama hala çok üzüntüler yaşıyorum.hayatı üzüntüleriyle kabul edelim derim ben.senden kötüleri de vardır unutma bunu.
Alt 27-05-2009, 10:29 AM   #158 (permalink)
Teğmen

dejaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 108
126 Mesajinıza toplam 620 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dejaa is an unknown quantity at this point

ara sıra aklıma kötü şeyler gelip moralim bozulduğunda , sanki beynimde başka biri o kötü düşünceyle dalga geçiyor resmen alay ediyor bir süre sonra kendi kendime gülmeye başlıyorum...
dejaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2009, 12:51 AM   #159 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

Dalganan arkadaşlar slm,hepimiz bazen dalgalanıp bazen durulup,bazen hiç ağlamamış gibi ağlayarak buralara geldik kardeşler...ama sonuç çok güzelsanki bir fırtınayı atlatıp sakin güzel bir adaya varmak gibi,ben adayı keşfettim sanırımsuper
Alt 28-05-2009, 10:37 AM   #160 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 16
133 Mesajinıza toplam 941 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
saime1 is an unknown quantity at this point

Ben bir yılı aşkındır dinliyorum ,dalgalanmalar bayağı azaldı.Ağlama istegi bitti, bende artık Atakan gibi üzüntüyü %80 bıraktım .Sabır diyorum.Sabır ve istikrar .Olumsuz birikimlerimiz ne kadar çok ise arınmakta okadar zaman alıyıor.Yaşımız ailemizin yapısı DNA mız nelerle dolu tam bilemiyoruz.Yaslı bir aileden geliyorsak arınmamız uzun zaman alıyor.DNA mızın aktife olması okadar kolay değil.Sabırla dinlemek ,okumak ve meditasyon yapmak. süreyi kısaltabilir.

Bookmarks

« Dalgalanma Hissi | - »