Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Cilt Güzelliği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cilt-guzelligi/)
-   -   güzellik halleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cilt-guzelligi/2426-guzellik-halleri.html)

roza24 24-03-2008 07:21 PM

Ynt: güzellik halleri

slm arkadaşlar..bişey sormak istiyorum güzellik uzmanlığı için birçok özel kurslar var.bunlardan birinden sertifika aldığımda doğrudan çırak olarakmı başlıycam mesleğe yoksa ayrıca çıraklık eğitimimi alıcam..çok merak ediyorum.

şerda 26-04-2008 02:34 AM

Alıntı:

roza24 Nickli Üyeden Alıntı
slm arkadaşlar..bişey sormak istiyorum güzellik uzmanlığı için birçok özel kurslar var.bunlardan birinden sertifika aldığımda doğrudan çırak olarakmı başlıycam mesleğe yoksa ayrıca çıraklık eğitimimi alıcam..çok merak ediyorum.

selam,öncelikle eğer istanbulda yaşıyosan leyla inanırın kursunu tavsiye ederim.oradan aldığın sertifika ile çırak olarak işe başlayabiliyosun hatta yabancı dilin varsa spa müdürü olarak bile çalışabiliyosun bildiğim kadarıyla:)
suzzy hanım bende şuanda gidiyorum estetisyenlik kursuna ve sizinde böyle bilgiler paylaşmanız çok sevindirdi beni,sayenizde benimde öğrenecek çok şeyim var yeni başlayan biri olarak.tekrar bu siteyi yaparak bizlere böyle faydalı biilgilerin ulaşmasını sağlayan kişilere ve paylaşımlarınız için size teşekkürler.ileride bende size katkıda bulunmayı çok isterim utananadam

roza24 27-04-2008 04:32 PM

slm şerda hoşgeldin...çok sevindim senin adına ne güzel bende biran önce kursa gitmek istiyorum
istanbulda yaşıyorum ama leyla inanır avrupa yakasında sanırım ben anadolu yakasında oturuyorum
sen leyla inanırın kursunamı gidiosun..bide kurs ücretide çok pahalı galiba:)
biodermin kurslarına gitmek istiyorum ama izmirdeymiş o da ama sanırım kadıköyde şubesi var pek bilmiyorum senin bilgin varsa paylaşırmısın..

şerda 27-04-2008 08:00 PM

h.b. roza ttli3 ben antalyada bikaç yer araştırmıştım fiyatları hemen hemen aynıydı ama istanbulda nasıldır bilmiyorum.bana soracak olursan verdiğin paraya değiyo hem adı olan bi yer geleceğine yatırım yapıyosun hemde uygulamalar sonucu kendinede faydası oluyo cilt bakımı masaj vs.
suzzy abla daha iyi bilir gerçi ama ben öneririm sana yinede internetten bi araştır istersen.
suzzy abla bu masaj olayı çok moralimi bozdu ya sende öğrenmişmiydin sonuçta estetisyen olacaksın masajla ne alaka çözemedim ama sertifika için öğrenmem şart umarım faydasını görürüm dusun

roza24 01-05-2008 12:26 PM

suzzy abla nerdesin...
şerdacım kurs nasıl gidiyor... kaç ayın kaldı bitmesine iş bulma konusunda yardımcı olucaklarmı sana..

suzzy 01-05-2008 12:32 PM

Alıntı:

suzzy abla nerdesin...
şerdacım kurs nasıl gidiyor... kaç ayın kaldı bitmesine iş bulma konusunda yardımcı olucaklarmı sana..

MERHABA rozacım ben burdayım... wave nasılsın... tender45

suzzy 01-05-2008 12:44 PM

Alıntı:

şerda Nickli Üyeden Alıntı
h.b. roza ttli3 ben antalyada bikaç yer araştırmıştım fiyatları hemen hemen aynıydı ama istanbulda nasıldır bilmiyorum.bana soracak olursan verdiğin paraya değiyo hem adı olan bi yer geleceğine yatırım yapıyosun hemde uygulamalar sonucu kendinede faydası oluyo cilt bakımı masaj vs.
suzzy abla daha iyi bilir gerçi ama ben öneririm sana yinede internetten bi araştır istersen.
suzzy abla bu masaj olayı çok moralimi bozdu ya sende öğrenmişmiydin sonuçta estetisyen olacaksın masajla ne alaka çözemedim ama sertifika için öğrenmem şart umarım faydasını görürüm dusun

merhabalar şerdacım...estetisyenlik kursları kombine eğitimi içerdiğinden dolayı vucut bakımı ve vucut masajlarınında eğitimleri veriliyor..ben o şekilde eğitim aldım ama uygulama yapmıyorum...daha çok ciltle ilgili ve lazerle ilgili çalışmalar yapıyorum...

ve bana göre masaj eğitiminin daha ayrı verilmesi ve daha özel olması gerekli...yani eğitim aldığımız 3-4 aya her şeyi sıkıştırmaya çalışıyorlar bence yanlış...makyaj eğitimide aldık ama o konudada yetersiz görüyorum kendimi...ayrıca makyaj eğitimi almak istiyorum...yani kurslarda bir çok şeyi eğitim adı altında 4 aya sıkıştırmak yerine bana göre bölümleri ayırıp özel eğitimler verilse kişiler çalışmak istedikleri alanda daha başarılı olucaklardır...bu çok önemli bence...

benim en büyük avantajım...iyi bir yerde staj yapma şansım olması...asıl beni mesleğimde geliştiren bu oldu...

diğeri sadece sertifika alma olayı...yani yetrsiz... ttli3

roza24 01-05-2008 04:48 PM

tşkrlr suzzy abla iyiyim yetişemedim sana umarım sende iyisindir...siteyi ihmal etme:))

şerda 01-05-2008 04:53 PM

Alıntı:

suzzy abla nerdesin...

merhaba roza ttli3 2 ay kaldı kursun bitmesine şimdi masaj öğreniyoruz ama istemediğim bişey olduğu için pek verimli olamıyorum mecburen öğrenmeye çalışıyorum 4897 iş bulmaya gelince otellerden arayıp eleman istiyolarmış ama bana uygun değil çünkü masaj içinde zorlayabilirler seni,bu yüzden oraya pek bağlamıyorum kendimi,sertifikayla kendi başımın çaresine bakıcam artık.sen naptın araştırdınmı kursları? actionsmile

şerda 01-05-2008 05:00 PM

suzzy abla bende senin gibi düşünüyorum masaj öğreniyoruz ama çoğu kişinin işine yaramıyacaktır.makyaj eğitimide benim için çok önemliydi ama kısa bi zaman ayırmışlar ona.profesyonel makyaj eğitimide varda ayrıca ona para vermeye kıyamadım açıkçası ama çok isterdim bende.moralimi bozmak istemiyorum umarım işe yarar. b456

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:59 PM.