Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Cilt Güzelliği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cilt-guzelligi/)
-   -   güzellik halleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cilt-guzelligi/2426-guzellik-halleri.html)

roza24 05-02-2008 08:19 PM

Ynt: güzellik halleri

çok tşekkür ederim verdiğiniz bilgilerden dolayı...deneyimden bahsetmişiniz zaten bu deneyim olayı her sektörde geçerli ben kursu bitirdikten sonra çalışma hayatına başlamak isterdim..ama cildimle ilgili hiç bi sorunum allaha şükür...
bu konuda şanslıyım...peki çalışmadan nasıl deneyim kazanabilirimki...

roza24 05-02-2008 08:35 PM

bişey daha sormak istiyorum bazı kurslar iş bulmada garanti veriyoruz diyolar sizce bu ne kadar doğru...benim için marka olmayan biyerden başlamak bile sorun deil aslında önemli olan deneyim kazanmak...

hülyaa 05-02-2008 10:15 PM

sevgili roza24..ben çalışmadan deneyim kazanmalısın demedim ki..elbette çalışarak deneyim kazanacaksın..markaların tercihi bu şekilde dedim..ama bazı çok pahalı olmayan markalar da var..hem belli de olmaz..ümitsizliğe kapılma derimm..sen bu işi seviyorsan ve istiyorsan illaki kapılar sana açılacaktır..önce bir kursunu bitir derim ben..daha sonra gerekli bilgiler zaten sana verilecektır.. ttli3
kursların böyle bir garanti vermeleri konusunda bir bilgim yok..şayet öyle diyorlarsa bunu iyice araştır derim..nerede çalışma imkanı sunuyorlar?ve ücreti ne?alacağın diploma ya da sertifikayı milli eğitim destekliyor mu?iş yeri açma hakkını sana veriyor mu?yoksa sadece konuyla ilgili yerlerde mi çalışabiliyorsun..iyice araştır ve sana en uygun olan yerde başla..naçizane tavsiyelerim bunlar..
başarılar diliyorum..ve lütfen başlamadan ümitsizliğe kapılma..güzel düşün güzel olsun..sevgiler smiliyface

suzzy 05-02-2008 10:47 PM

merhabalar roza24....hoşgeldin... t678

kesinlikle sevgili hülyacıma katılıyorum...bir yerden başlamak istiyorsan vede sevebileceğin bir meslekse öncelikle kurslara başlamalısın....biraz sabır gerektiren bir iştir ama kesinlikle çok zevkli... blissy

ben yaklaşık on yıldır bu mesleği severek yapıyorum...ve zevkle yapıyorum...eğer meslek olarak seçeceğin bu işi hakkını vererek yapmaya çalışırsan kendi referansını kendin oluşturursun...

sevgiler ve başarılar... super

suzzy 05-02-2008 11:13 PM

hülyacım yakaladım seni...onlıne görünce ....

naaber kuzucuk...canım meslektaşım...nede güzel aratmazmış yokluğumu bitanem...

ayyy...çıldırıcaam... sevincli özlemişim sizleri yahuu.. cilgin897 blissy

hülyaa 05-02-2008 11:21 PM

ayyyyy tatlı dillim güler yüzlüm nasılsın.. ark5
nerelerdesin..bende özledim yaa..bu sıralar pek giremiyorum ona da canım sıkılıyor..ama vardır bir hayır.. blook
sen varken buraya yazmaya pek ihtiyaç duymuyorum..ama baktım ki meslektaşım yok ben yazdım..bir daha bu kadar ayrı kalırsan yazmam ona göre n9598
sizleri çok seviyorum yaaa.. kiss3
shamanımm seni de çok seviyorum balım...anladın sen ark5

suzzy 05-02-2008 11:26 PM

tatlım.... 956k
ne mutlu bana sizler gibi dostlarım var... tender45 yazılarını gururla okuyorum...
hakkatten shamanım sende bi ses ver sonra yatıcam....yada belki otururum.. blissy

shamanic 05-02-2008 11:44 PM

günlüğünden vermişim ses suzzy cimm y789

kucak dolusu sevgiler güzellik meleklerime... http://img388.imageshack.us/img388/554/piercaa5ho.gif

suzzy 06-02-2008 12:07 AM

shamanım...tamamdır canım aldım sendende güzel duaları enerjileri...rahat yatarım artık... blissy
güzel hülyacımlada sohbet ettik biraz tanıştık...hayal ablam...yaaa sende daha sık ses ver be ablam...
arkadaşlar...bütün hayatım değişti ailesi...enerjimiz bol olsun diyor vede uyumaya gidiyorum...
yarına inşallah görüşürüz..iyi geceler... kiss3 kiss3 thumbsanim

roza24 06-02-2008 12:04 PM

çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için....iyiki varsınız..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:22 PM.