Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedef Ön Hazırlık > Çekirdek İnanç Bulma

Uyarılar

Çekirdek İnanç Bulma Kişisel gelişim uzmanı Abdullah Canıtaz çekirdek inancınızı bulmanıza yardım ediyor.

Telefonla Çekirdek İnanç Bulma Çalışması

Hedef Ön Hazırlık ve Çekirdek İnanç Bulma Telefonla Çekirdek İnanç Bulma Çalışması Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: BURRR Nickli Üyeden Alıntı Daha önce isme özel telkinlerle fobimi aşmaya çalışmıştım ancak başarılı olamadım ya da olamadı son şans olarak 22.05.2012 tarihinde özlem hanımla bir çekirdek çalışması yaptık. henüz cdlerim gelmedi ama iyi ve kötü renklerim üzerinde çalışmalara ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekirdek İnanç Bulma telkin cd indir izle İstanbul Çekirdek İnanç Bulma nerededir kimdir Çekirdek İnanç Bulma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekirdek İnanç Bulma hipnoz Çekirdek İnanç Bulma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekirdek İnanç Bulma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekirdek İnanç Bulma kuantum düşünce kitap haberi

Telefonla Çekirdek İnanç Bulma Çalışması

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-05-2012, 10:09 PM   #201 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold
Standart Cevap: Telefonla Çekirdek İnanç Bulma Çalışması

Alıntı:
BURRR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Daha önce isme özel telkinlerle fobimi aşmaya çalışmıştım ancak başarılı olamadım ya da olamadı son şans olarak 22.05.2012 tarihinde özlem hanımla bir çekirdek çalışması yaptık. henüz cdlerim gelmedi ama iyi ve kötü renklerim üzerinde çalışmalara başladım olumlamalar yapıoyrum aynı zamanda olumsuzlamalar yani özlem hanımın bana söylediklerini tek tek yapıyorum. bugün bana tavsiye ettiği kitaplarda elime ulaşacak. Çekirdek inançlarımı kırmak için elimden gelenin fazlasını yapmaya hazırım.Umarım başarılı olurum. detayları bilgi sahibi olmanız açıısndan buradan paylaşacağım:)
Ben calismayi Ozlem hanimla yapmamistim. Kendi secimimdi. Renk calismasi gibi bahsettigin seylerden de bi haberim dogal olarak. Herkesin teknigi farkli sonucta. Yalniz sunu anladim ki, bir seyleri farketmemi saglayacak tek kisi benim. Belki de baska kisilerle calismayi dusunmeliyim bu konuda. Simdilik kendime kendimle yardim edebilirim.
Yasar misin farklilik bilmem;ama muhakkak yaz. Hem merak ederim degisimlerini hem de Belki teknige ihtiyacim vardir ve senin sayende farketmis olurum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2012, 11:39 PM   #202 (permalink)

gzlm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6
12 Mesajinıza toplam 30 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gzlm is an unknown quantity at this point

Herkese slmlar ... bende çekirdek inanç çalışması yaptırmıştım ve bugün telkinlerimin dinleme peryodu bitti 4 peryot olarak değişimler var gibi az da olsa ama tam anlamıyla çözümleyemiyorum farkında değilim yada artık inş. yakın zamanda farkında olurum .... arkadaşlar bu çalışmadan sonra kendisinde değişiklik hissedenler kendilerini nasıl gözlemliyorlar acaba soru mu soruyorsunuz kendinize yada ne bilim herkesi başkası mı farkediyor değiştin sen diye bana henüz kimse birşey demedi :) artık düzelmek istiyorum yeter :D düzelicem düzeliyorum inanıyorum olucak bişeyler :) bu arada arkadaşlar çekirdek inanç konuları nedense çok pasif kalıyor asıl sitenin can alıcı kısmı pasif kalmış lütfen destek paylaşım yapalım bilgilendirelim bilgilenelim... saygılar...
Alt 13-06-2012, 12:19 PM   #203 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough

merhaba.ben geçen yıl yaptırmıştım özlem hanıma.ama düzenli dinleyemedim.bugün 10 günlük 2. periyot bitiyor.yani toplam 23 gün oldu.henüz belirgin bir fark yok.müthiş derecede başağrısı var.sabırla dinlemeye ve olumlamalara devam.sevgiler...
Alt 31-07-2012, 03:28 PM   #204 (permalink)

Tesekkür: 2
3 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dilek79 is an unknown quantity at this point

Herkese merhabalar, 5 martta özlem hanım ile çekirdek inanç çalışması yaptık.o tarihten bu yana 5 ay geçti.çok düzenli cdlerimi dinledim.olumlamalarımı yaptım.Özlem hanımın bana önerdiği tavsiye ettiği bütün kitapları okudum.Ancak hehangi bir değişikliklik oluşmadı.Tabi değişiklikten kastım; somut değişiklik, psikolojik,ruhsal duygusal değişikliklerdi.Ama bunları hiç biri olmadı.Özlem hanıma cdleri doğru dinleyip dinlemediğim ile ilgili bir mail attım.Hemen mailime cevap yazdı ilgilendi ve bilgilendirdi.Cd deki telkinleri dinleme ile ilgili bir sıkıntı da yok.
Açıkçası hayal kırıklığı içerisindeyim.Hiçbişey olmasa bile iç huzuru ve kendini mutlu hissetmeyi yakalamayı çok istemiştim.CD deki telkinleri dinlemeye devam etmekteyim,hala ümidim var.
dilek79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-08-2012, 02:22 PM   #205 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Çekirdek inançla ilgili tüm sorularınız ve destek almak için 0539 559 64 22 den bana ulaşabilirsiniz....
İletisim için 0212 481 66 45 ya da yukarida verdiğim cep numarasını kullanınız...
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2012, 04:15 PM   #206 (permalink)
Çevirmen

yaseminist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,578
283 Mesajinıza toplam 2,066 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the rough

Telkin metni çevirisi karşılığında çekirdek inanç çalışması yapıtrabilir miyim?
yaseminist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2012, 04:37 PM   #207 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fiesta is an unknown quantity at this point

yahuuu çok pasiff kalmış ciddenn konular,uzun zamandır takip ediyodum bu konuyu baktım kimse paylaşımda bulunmuo bulunsada dewamı gelmioo,hayırdır tesptten sonra ya bulutlara uştular yada öldüler diorum nerde bu millet :D we nihayetinde bende cuma gunu yaptrdım abdullah beye çok guzel tespitlerde bulundu hakkını yiyemem aa diip şaşırdıklarım oldu.tlde pek kendimi ifade edemedimm bana sorular sormasa konuşmicam o derece şoklandım :D kendimi rahat ifade edemediğimi düşünüorum olumlama we olumsuzlama werdi,olumlamalarımı yapiorum fakat olumsuzlamayı anlamadım bana tekrar ettirdi bi kaç olumsuzlama neolduğunu sormayı unuttum hımm hımm hıımm dedim durdum halbuki normal şartlarda dilim papuç ama konuşamadım :D tli kapatrken sormak istediğin warmı dedi unuttum dedim ay sinir oldum kendime okadar konuşma yapmıştım yazılar yazdım soyliceklerime dair yalan oldu :D birde hoponopop dan bahsetti o kitapı almayı düşünüorum.ses kaydı yapıcaktım korktum onuda yapamadım:D neysetlini werdi problemolursa ara die arıyıp soylıcem ama utanıyorum anlamadım mı dicem neyse cekirdekk inancım,ben buyumeyle ilgili birde insanlardan sewgimi şirinlik yaparak alıcamı sanıyomuşum yani şirinlik yaparsam sewilirim modu korunmaya muhtaç bi sewgi almaya çalışiomusum sanırım zeka yaşım 5 :D gelişmeleri yazarım dicem kimse yazmassa bende sır olurum :D :D :D arkadaşlar paylaşalımm lutfennn ona göre motiwe oluruz
fiesta isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2012, 04:58 PM   #208 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Kimsenin öldüğü falan yoktur. Sadece bazen insanların normal hayata adapte olduklarından buralara uğramayı unuttuklarını düşünüyorum. Bazıları yoğun iş temposuna kapılıyor ve bazıları da söylenenleri tam olarak yerine getiremediği için pes ediyor da olabiliyor. Belki de bunların hepsi önyargı.

Malesef bazı arkadaşlarımız da birilerine ya da birbirlerine kızdığı için foruma uğramayı bırakıyor. Kimisi forum kültürüne yabancı. Şimdi sosyal medya siteleri daha revaşta. Falan filan ayy bir sürü içimi döktüm. Ama burada bilgi kaynağı ve tecrübe kaynağı bir çok paylaşım var. Ve ben bunun yerine tutacak başka bir şey olduğunu sanmıyorum şimdilik. Eski teknoloji ile devam. Bazen alışkanlık meselesi. Kimi alışıp kopamıyor, kimisi de gitmeyi seçiyor. :)

Anlatmak veya anlatmamak, kalmak veya gitmek bunların hepsi seçim meselesi. Ama hala paylaşım yapan üyelerimiz var. Özellikle kendi günlükleri olanlar daha çok paylaşmaya devam ediyor. Belki siz de bir günlük açarak değişiminizi sonuna kadar anlatanlardan olursunuz. İsterseniz tabi.

O arkadaşlarımızdan birinin günlüğü işte burada:

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post829355

Henüz çekirdek inanç çalışması yaptırmadım. Ama kendi keşfettiğim inançlarım var. Bir kısmını değiştirmeye çalıştığım buna reğmen imkanım olduğunda mutlaka ben de çekirdek inanç çalışması yaptırıcam.

Şimdi bir kere bence sormak istediklerini hemen şimdi bir kağıda yaz ve sonra da telefonu al ara. Ve sorularının cevaplarını öğren. Bir konuyu baştan anlamazsan nasıl en iyi şekilde sonuç alabilirsin.

Hopo yöntemi iyidir. Hala o kitaba başlayamadım. Ama yöntemi anlatılan kadar uyguladım. Olumsuz enerjileri boşaltma konusunda işe yarıyor.

Gelişmelerinizi okumayı sabırsızlıkla bekliyorum.
Her şey gönlünüzce olsun.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2012, 04:58 PM   #209 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fiesta is an unknown quantity at this point

arkadaşlar size bi sorum olucakk ilişkilerle alakalı cd siparişi weren oldumu yada çekirdek inanç tespitinde abdullah bey konuların içine onları koydumu??
fiesta isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2012, 05:03 PM   #210 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Bir başlık daha önermek istiyorum size çekirdek inanç çalışması yapan arkadaşların paylaşımda bulunduğu.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...e-sonrasi.html

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks