Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedef Ön Hazırlık > Çekirdek İnanç Bulma

Uyarılar

Çekirdek İnanç Bulma Kişisel gelişim uzmanı Abdullah Canıtaz çekirdek inancınızı bulmanıza yardım ediyor.

Telefonla Çekirdek İnanç Bulma Çalışması

Hedef Ön Hazırlık ve Çekirdek İnanç Bulma Telefonla Çekirdek İnanç Bulma Çalışması Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Hayır yaaa, ne zaman 350tl+ kdv oldu bu çekirdek inanç çalışması :( 350yi kara kara düşünürken +kdv si eklendi bi de :( 20 Martta bir programa katılınmış Cİne5'te ondan sonra oldu anlamış bulunuyorum. Yok, ben böyle çekirdek inanç içimde bi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekirdek İnanç Bulma telkin cd indir izle İstanbul Çekirdek İnanç Bulma nerededir kimdir Çekirdek İnanç Bulma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekirdek İnanç Bulma hipnoz Çekirdek İnanç Bulma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekirdek İnanç Bulma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekirdek İnanç Bulma kuantum düşünce kitap haberi

Telefonla Çekirdek İnanç Bulma Çalışması

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-03-2012, 05:23 PM   #191 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold
Standart Cevap: Telefonla Çekirdek İnanç Bulma Çalışması

Hayır yaaa, ne zaman 350tl+ kdv oldu bu çekirdek inanç çalışması :( 350yi kara kara düşünürken +kdv si eklendi bi de :( 20 Martta bir programa katılınmış Cİne5'te ondan sonra oldu anlamış bulunuyorum. Yok, ben böyle çekirdek inanç içimde bi yumruk çözülemeden gidicem herhalde

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-04-2012, 10:31 PM   #192 (permalink)

Tesekkür: 2
9 Mesajinıza toplam 17 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ryan91 is an unknown quantity at this point

telefon çalışması 240 lira yalnız. 350 olan yüz yüze görüşme :).
ryan91 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2012, 10:44 AM   #193 (permalink)
Yüzbaşı

998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

Alıntı:
ryan91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
telefon çalışması 240 lira yalnız. 350 olan yüz yüze görüşme :).
Ben yüzyüze olsun istiyorum. Ooy oy :)
Alt 22-04-2012, 09:50 PM   #194 (permalink)

Tesekkür: 1
8 Mesajinıza toplam 106 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kahraman77 is an unknown quantity at this point

arkadaslar bu calismayi yaptiranlarin bircok mesaji var burada ama kesin sonuc alan bir kisi bile yokmu yada kimse yazmiyormu
kahraman77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-04-2012, 11:15 AM   #195 (permalink)
Yüzbaşı

Sanıyorum bu çalışmayı yeni yeni yaptırdığı için herkes, şimdilik kesin sonuçtan ziyade gelişmeler yazılıyor günlük şeklinde. Bir iki başlık halinde gelişmeleri yazan arkadaşları okuyabilirsin.
Alt 06-05-2012, 04:56 PM   #196 (permalink)
Yüzbaşı

Çekirdek inanç teklinlerimin 3. 10 gününün sonuna geldim. Diğer telkinlerde olduğu gibi, bu telkinler sırasında bende hiçbir değişim olmadı. Öncesinde böyleydim sonrasında böyle oldum diyebileceğim bi olay ya da farkındalık yok. Herhangi bir şeye aşırı ya da az tepki verme durumu yok, ilgili telkini dinliyorum;ama hala geleceğimle ilgili garantiye alma durumumun endişesi mecvut.
Alt 08-05-2012, 08:01 PM   #197 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,042
246 Mesajinıza toplam 1,189 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nazendem will become famous soon enoughnazendem will become famous soon enough

Slm arkadaşlar.Bana gelen özel bir mesajı ve verdiğim cevabı kendisinden izin alarak sizinlede paylaşmak istedim..------------------------------------------------------------------------

merhaba
sizin mesajlarınızı inceledim önece şunu sorayım abdullah beyin yada atakan beyin ücretli personelimisiniz eğer değilseniz bu telkinlerden ne gibi etki gördünüz gerçek anlamda ne oldu anlatın ben 3 aydır dinliyorum hiç bir halt olduğu yok ve benim kadar düzenli dinleyende yoktur sanırım eğer şirketin ücretli personeli değilseniz ve size zahmet olmıycaksa bana yazarmısın
-------------------------------------------------------------------------------------------
nazendem Nickli Üyeden Alıntı
slm ronemuen.msj ın beni gülümsetti :) kimsenin ücretli personeli değilim öncelikle.Bende mesajları takip etmeye çalışıyorum elimden geldiğince.Bazı arkadaşlar demişki ben sadece kendimi iyi ve mutlu hissediyorum.Dinleyince huzurlu oluyorum.Allah aşkına bunlardan değerli sonuçlar mı olur? Öncelikle beklentilerini çok yüksek tutmamalısın bence ,büyü yaptırmadık sonuçta :)
Ben ev sahibi oldum ama çekirdek inancı buldurunca lotodan para çıkmadı :)zaten hazır paramız vardı ama istediğimiz özellikte ev bulamıyorduk çalışmadan kısa bir süre sonra bulduk ve aldık.Ben sorumsuz bir insandım.Çekirdek innacım beni daha sorumluluk sahibi yaptı.Eşimde bunu anlayınca hep ertelediğimiz bebeğin sorumluluğunu alacağıma güvendi ( önceden güvenmiyordu) ve evde aldığımıza göre bebeğin zamanı geldi dedi ve korunmayınca hamile kaldım.Hamile kalınca eşim bana daha ilgili ve özenli davrandı böylece ilişkimiz baya düzeldi.Uzun süredir işsizdim bu arada teklifi aldım ama hamile olduğum için kabul etmedim.İşin özü sorumsuz bir insandım.telkin sonrası sorumluluk sahibi olmak yaşamıma pozitif anlamda çok katkı sağladı anlattığım gibi.

Benim kuzenimde çekirdek inanç buldurmaktan istediği düzeyde fayda görmedi çünkü daha derin psikolojik sorunları vardı.Böyle problemler varsaTelkinleri yardımcı olarak kullanmalı artı uzmandan yardım almalı.Yine Abdullah beyi bir programda izlemiştim şöyle diyordu; bazı danışanlarda tek seans yeterli olmuyor sebebinide açıklamıştı ama unuttum :) Ama başka bir arkadaşım inanılmaz faydasını gördü hala Allah senden razı olsun der.Okadar psikiyatristlere para verdim hiç faydasını görmedim ara ara yine görüşcem diyordu.İşte herkese göre değişiyor.Senin yerinde olsam arardım atakan beyi ek görüşme randevusu alırdım.Hiç bir pozitif değişiminde olmadıysa ki olabilir.%10 hiç fayda görmeyebiliyormuş paranı geri al.Ama benim bildiğim somut değişimlerden çok psikolojik değişimler oluyor.Yani sorumsuzsan sorumluluk sahibi oluyorsun çekirdek inancın etkisi bu .Diğer somut sonuçlar sen sorumluluk sahibi olduğun için gerçekleşiyor çekirdek inanç buldurduğun için değil.Umarım anlatabilmişimdir.

Bide sende bi değişim olup olmadığını çevrenden birilerine sormalısın.Çünkü telkinlerin etkisiyle zaten hep öyleymişsin gibi hissediyormuşsun kendini.Bide İzin verirsen bu mesajları yayınlayalımda herkes okusun.Böylece benim eski msj ımdan dolayı aşırı beklentiye giren arkadaşlar olduysa açıklamış olayım.Kimseyi yanıltmış olmayı istemem.Hele ücretli elemanmışım gibi algılanmış olmayı asla istemem.
nazendem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2012, 01:15 AM   #198 (permalink)
Yüzbaşı

Cekirdek inanc calismasi telkinlerim bende degisimler gerceklestirmedi. Farkli hissetmiyorum. Degisen bisi yok.
Yalniz,ucretli olarak satin aldigim telknlerimden sonra degisimler oluyor. Sanirim insani en iyi kendisi cozumleyebilyor.
Alt 28-05-2012, 05:30 PM   #199 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
BURRR is an unknown quantity at this point

Daha önce isme özel telkinlerle fobimi aşmaya çalışmıştım ancak başarılı olamadım ya da olamadı son şans olarak 22.05.2012 tarihinde özlem hanımla bir çekirdek çalışması yaptık. henüz cdlerim gelmedi ama iyi ve kötü renklerim üzerinde çalışmalara başladım olumlamalar yapıoyrum aynı zamanda olumsuzlamalar yani özlem hanımın bana söylediklerini tek tek yapıyorum. bugün bana tavsiye ettiği kitaplarda elime ulaşacak. Çekirdek inançlarımı kırmak için elimden gelenin fazlasını yapmaya hazırım.Umarım başarılı olurum. detayları bilgi sahibi olmanız açıısndan buradan paylaşacağım:)
BURRR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2012, 07:14 PM   #200 (permalink)
Teğmen

lifosea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
40 Mesajinıza toplam 76 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lifosea is an unknown quantity at this point

bende yaptırdım çekirdek inanç çalışması.ilk 10 günlük dinlemeyi bitirip, ikinci periyota başladım..Bende de henüz belirgin bir etki olmadı..Gerçi benim çalışmam yeni sayılır..Etki altında bırakmayım kimseyi, kafa karıştırmayım..40 günlük çalışma sonunda daha net değişimlerden bahsedebilirim gibime geliyor..
lifosea isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks