Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

cekim yasasi ve imgeleme

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası cekim yasasi ve imgeleme Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 1.Kural hemen başlayın 2.Kural doğru formüle etmek. 3.kural teşekkür etmek. doğru istemenin turbosu 4.kural aklı inandırmak. 5.kural endişelenmek yerine güvenmek. 6.kural tesadüflere açık olmak. 7.kural gerçek büyük istekleri tespit etmek. alıntı bunlar cekim yasasinin gerceklesmesi icin gereken kurallar .. cekim ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

cekim yasasi ve imgeleme

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-07-2010, 07:01 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
624 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahiri will become famous soon enoughzahiri will become famous soon enough
Standart cekim yasasi ve imgeleme

1.Kural
hemen başlayın

2.Kural
doğru formüle etmek.
3.kural
teşekkür etmek. doğru istemenin turbosu
4.kural
aklı inandırmak.
5.kural
endişelenmek yerine güvenmek.
6.kural
tesadüflere açık olmak.
7.kural
gerçek büyük istekleri tespit etmek.
alıntı

bunlar cekim yasasinin gerceklesmesi icin gereken kurallar ..

cekim yasasi konusuna oldukca dikkat ediyorum.. uygulayip sonuc aldigim bi kac alan oldu elbette lakin anlamadigim nokta su :

hayatima istedigim seyleri cekerken hem bu yasayi hemde imgelemeyi kullandim hala da devam ediyorum.. fakat cekim yasasini uygulayip unutmak gerektigi soyleniyor uygulayip sonuc alan arkadaslar tarafindan. diger acidan bakacak olursakta imgeleme devamli olarak yapilmali.. unutma sansim olmuyo boylece..mumkun oldugu kadar cok imgeleme yapmaya calisirken hirslandigimida goruyorum heyecan sevinc her hissi olmus gibi yasiyorum bir adim ilerlemis hissediyorum elbette lakin umutla daldirdigim oltamin bugun bos oldugunu gordum aslinda basarisizlik diyemeyecek kadar umutluyum hala .. %30 u kaybettim diyelim .. yine haftalar oncesinde inanarak yaptigim bi imgelenin(ya da cekim yasasinin -artik ikisini net kavrayamadigimi goruyorum- )gerceklesmedigini gordum (bunu rahatlikla soyleyebilirim cunku gun ve saat vererek uygulamistim)

acaba ben nerde yanlis yapiyorum? bazen diyorum yasayla imgeleme birbirne mi karisiyo

ya da birden fazla konuyu yaydigim icin mi basariya ulasamiyorum? yanii sadece birine mi derinlemesine odaklanmak gerekiyo acabaaa? tecrubeli arkadaslarim bana yardim ederse cok sevinirm.. boylece hatami duzelterek yeniden inancimi kuvvetlendirecegim

tesekkur ederim simdidenn ...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 22-02-2011, 11:45 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: cekim yasasi ve imgeleme

Buradaki unutma kavramıyla şu anlatılmak isteniyor, birşeyi gerçekten yürekten iste ama saplantı haline getirme evrene dileğini ilet ve sonra unut, unut derken eğer sürekli kafan onun la meşgul olursa aklına istemeden türlü çeşit olumsuz düşünce ve şüphe akın edecektir ayrıca çekim yasasının en önemli kuralı zaten o şeye sahip olduğuna inandırcaksın kendini,düşün bakalım birşeye gerçekten sahip olsan emin olsan onu sürekli düşünürmüsün? bu mantıkla bakarsan aslında kolay, imgelemeyede devam et ama mesela sadece geceleri yatmadan yap ve bütün gün o şeye sahip olduğundam emin olarak çok üstüne düşmeden yaşa,günde 1 kez yaparsan olumlamayı geri kalan zamanında dileğinin üstüne çok düşmezsin böylecede iste ve unut kuralını rahatça uygulamış olursun :)
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2011, 12:55 AM   #3 (permalink)
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all

yeni başladını düşünerek merdivenin 1. basamağındasındır
1-öncelikle imgeleme yapmanı gece uyumadan önce yap
2- en sevdiğin müziği çal
3-müzik sözleri olmayan bir müzik olsun
4-dinginlik getirecek seni rahatlatıp huzur deryasına götürecem özellikle beğendiğin bir müzik olsun
5-canlandırma yapmada zorlanıyorsan istediklerine benzer sesimleri kes bir deftere yapıştır imgelemden önce bu resimlere bak kolaylık sağlayacaktır
6-teta dalgasına geçmen zor olacanı düşünerek size en azından alfa dalgasına geçmenizi ve imgelemenizi öyle yapmanızı öneririm
7-buda sevdiniz huzur verici bir müziği dinlemeyle ve sevdiğiniz resimlerle bakmanızla kolayca sağlayabilirsiniz
8-yattığınız odanın karanlık olmasına özen gösterin
9-göz kapaklarınızı seyrederken ilk beyazımsı ışığı yakaladığınızda bu noktayı sürdürerek hayalinizi yaşayın

başarılar

sevgi ve saygıyla kalınız

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2011, 02:11 AM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 686
30 Mesajinıza toplam 99 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
theodora is an unknown quantity at this point

birde duygu katmamız gerektiği söyleniyor,ancak ben bu konuda çok zayıfım sadece imgeleme yapabiliyorum ancak iş duyguya geldimi hiç birşey hissetmiyorum,yapabilen arkadaşlar deneyimlerini yazarsa çok sevinirim
sevgiyle kalın
theodora isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2011, 03:19 AM   #5 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

Teşekkürler cent.

theodora, istediğin bir şey gerçekleştiğinde kendini nasıl hissedersin?
Alt 24-02-2011, 07:21 AM   #6 (permalink)
Binbaşı

488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all

duygu katma için şu denemeleri yapınız bir süre canın ne istiyorsa özellikle kolayca elde edebileceğin yeme olayından başlayalım
en sevdiğin ama kolaylıkla alabileceğin yiceği düşün ve git al ye
bir süre sonra bilinç altına yerken verdiğin bilinç altına talimatın olsun
istediğimi kolaylıkla elde ediyorum şükür yaradanıma
bunu sadece yemek olayında yapmana da gerek yok
sevdiğin sana mutluluk vericek bir insanı düşün sesi ni duymayı iste ve ara
aramadan istediklerimi elde etmem çok kolay
ve şükür et
bir süre devam et
bilinç altının direnmesi olursa gece yatmadan önce
rahat ve huzur doluyum sakinim
daha da rahat dedikten sonra kendini bir akışa bırakman gerekir buda sakin huzur dolu bir akış olması gerekir otohipnozu dene
sadece hiç birşey yapamazsan rahatım daha da rahat kelimelerini tekrarla bir süre sonra bedenini hissetsende elini kolunu kaldıramıyacak bir durumda olursun
sonra kendini büyük bir denizde farzet
isteklerinin eld edeceğin bir deniz
bu denizdesin ve denize dalıyorsun
rahatsın daah çok rahat daha da rahat sözlerini ar ara söylemen o ortamın sürmesine devam edicektir
deinzin dibinde bir sandık var o sandıktan istedini yazan bir belge alıyorsun ve su yüzüne çıkıyorsun
su yüzüne çıktığında
açıyorsun belgedeki yazıyı okuyorsun
istediklerin var burda bu isteklerin birden fazla olabilir bunu okuyorsun
iç dünyan denizin dibi dış dünyan denizin üstü
okuduğunda kendine söylemen gerekn allahım şükür san a istediklerimi hayırlarla şimdiden verdiğin için
istersen bu ortama devam edersin
zaten böyle bir hissi yakaladığınızda bir süre bu hisden kopmak istemiceksiniz
uzun bir süre çalıştınızda
inanın bir istek bile istemiyceksiniz sadece o güzelliği yaşamak yeticek

inşallah hayırlarla dolu afiyetteliklerin lezetini alıp yaşayan şükredenlerden oluruz

Dünyayı isterken de sus,
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
Alt 24-02-2011, 11:08 AM   #7 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

Çok güzel yazmışsın cent. Ellerine sağlık.
Alt 24-02-2011, 11:27 AM   #8 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
cliviaf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Teşekkürler cent.

theodora, istediğin bir şey gerçekleştiğinde kendini nasıl hissedersin?
Alıntı:
cliviaf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok güzel yazmışsın cent. Ellerine sağlık.

uygulamalarda kolaylıklar yakalamanız dileğiyle

Dünyayı isterken de sus,
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
Alt 24-02-2011, 08:45 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 686
30 Mesajinıza toplam 99 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
theodora is an unknown quantity at this point

sevgili cent
yazdıklarını uygulayacağım.çok teşekkür ederim.
son aylarda yaşadığım bir sürü olumsuz olaylar bende bunu yarattı diye düşünüyorum ama diğer tarafta istediğim şeyler olduğunda da sevinç hissetmiyorum,bir yerde okumuştum farkındalık çalışmaları yapanlarda bu tür şeyler olurmuş ama geçiciymiş.neyse ben dediklerini bu akşam hemen yapacağım tekrar çok teşekkür ederim
sevgiyle
theodora isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2011, 11:43 PM   #10 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
theodora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili cent
yazdıklarını uygulayacağım.çok teşekkür ederim.
son aylarda yaşadığım bir sürü olumsuz olaylar bende bunu yarattı diye düşünüyorum ama diğer tarafta istediğim şeyler olduğunda da sevinç hissetmiyorum,bir yerde okumuştum farkındalık çalışmaları yapanlarda bu tür şeyler olurmuş ama geçiciymiş.neyse ben dediklerini bu akşam hemen yapacağım tekrar çok teşekkür ederim
sevgiyle

merhabalar olumlamalar yapın bunları midmaster programına aktarın siz bilgisayar başındayken kullanın etkisini görürsünüz

bir kaç olumla yazamak gerekiirse

mutluyum mutluluğum günden güne artığını görüyorum
sevinç mutluluk her an benimle

içimdeki sevinci yansıtmam çok kolay gibi

sevinç yaşamadınızı söylediniz için ör verdim

sitede bir çok olumlamalar var kendinize uygun olanları kendinizce ayarlayın olumlama yazamyı bilmiyorsanız var olanları inceleyiniz ve ona göre kullanınız

uygulamanızda sonuçları yanı başınızda görüp yaşamanız dileğiyle

sevgi ve saygıyla kalınz

Dünyayı isterken de sus,
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana

Bookmarks