Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Tesadüfen Şanslıyım

 Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve  Çekim Yasası   Tesadüfen Şanslıyım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Tesadüfen Şanslıyım Tolga ÇELEBİ Elindeki 1 TL’lik bozuk parayı havaya fırlattım. %50 yazı gelme olasılığı, %50 tura gelme olasılığı var. Ben yazı geleceğini söyledim ve ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Tesadüfen Şanslıyım telkin cd indir izle İstanbul Tesadüfen Şanslıyım nerededir kimdir Tesadüfen Şanslıyım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tesadüfen Şanslıyım hipnoz Tesadüfen Şanslıyımolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tesadüfen Şanslıyım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tesadüfen Şanslıyım kuantum düşünce kitap haberiUyarılar


Reklam Alanı

Tesadüfen Şanslıyım

Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 26-10-2011, 02:41 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı
 
tolgaasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2010
Mesajlar: 736
Tesekkür: 2,123
781 Mesajinıza toplam 3,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura about
Standart Tesadüfen Şanslıyım

Tolga ÇELEBİ

Elindeki 1 TL’lik bozuk parayı havaya fırlattım. %50 yazı gelme olasılığı, %50 tura gelme olasılığı var. Ben yazı geleceğini söyledim ve yazı geldi. Ne kadar şanslıyım. İkinci defa parayı havaya fırlattım, yine yazı veya tura gelme olasılığı şansa bağlı. Gerçekten mi?

Eğer paranın hangi maddelerden yapıldığını ve net ağırlığını bilseydim. Parayı hangi hızla havaya atacağımı hesaplayabilseydim, paranın yükselirkenki hızını hesaplayabilseydim, zeminin göstereceği etkiyi hesaplayabilseydim, fizik kanunlarına göre paranın kesin olarak yazı mı yoksa tura mı geleceğini hesaplayabilirdim. Bu durumda şans yerine fizik kuralları beni başarıya götürürdü...

Gelelim tesadüf kavramına. Dışarı çıktım, yolda bir arkadaşıma rastladım, onunla sohbet ederken bir araç yoldan çıkıp bize çarptı.

Ya da; dışarı çıktım, yolda arkadaşımı gördüm, selam verip yoluma devam ettim. Arkamı döndüğümde bir aracın yol kenarındaki yayalara çarptığını gördüm.

Ya da; dışarı çıktım, her zaman kullandığım yol yerine başka bir yoldan gittim. Sonra birden büyük bir gürültü duydum. Koşarak yola çıktığımda bir aracın yol kenarındaki yayalara çarptığını gördüm.

Ne kadar çok olasılık var. Ya da hiç dışarı çıkmadım ve camdan yoldaki kazayı gördüm...

Hayatta hiçbir şey Tesadüfen olmaz. Her şey tam bir düzen ve plan dahilinde akıp gider. Düzenin olmadığı yerde kargaşa vardır. Ama evrene ve fizik kurallarına baktığımızda, etrafımızdaki her şeyin belirli kanunlar dahilinde hareket ettiğini görürüz. Örneğin su, iki hidrojen ve bir oksijenden oluşur. Dünyanın büyük bir kısmı sularla kaplı. Bu sistem, suyun buharlaşarak gökyüzüne çıkması ve yağmur ile tekrar yeryüzüne inmesiyle kusursuz bir şekilde çalışıyor. Yer çekimi kanunu, tam yaşayabileceğimiz şekilde ayarlanmış. Suyun ve havanın kaldırma kuvveti, bizi denizde ve havada seyahat edebilir hale getirmiş. Dünyanın güneş etrafındaki konumu, hayat bulmamıza sebep olmuş.

İnsan vücudundaki organlar, dokulardan oluşur. Dokular hücrelerden oluşur. Her bir hücre, kendi içinde büyük bir fabrika gibi çalışır. Hücrenin çekirdeği DNA’mızı saklar. DNA’mız bizim hayat boyunca ihtiyacımız olan donanımı elde etmemizi sağlar.

Evren; tesadüflere yer bırakmayacak kadar mükemmeldir. Evren, çok çok çok büyük, hatta büyüklük kavramından da büyük bir yaratıcının belirli kurallar ve sistemler için de yarattığı eseridir. Nereye baksanız, yaratıcının, Allah’ın yaratma sanatını görürsünüz. Bizler tesadüfen yaşamıyoruz, aldığımız her nefesin, attığımız her adımın bir anlamı var. Hayattaki her şey birbiriyle etkileşim ve iletişim halinde.

Peki, tesadüf yoksa, şans var mı? Bazı insanlar, her zaman doğru zamanda doğru yerde bulunur. Her zaman şanslıdırlar. Bazı insanlar ise şanssızlığını yanında taşır. Elini attığı her şeyi batırır. Kimileri şanslıyken, kimileri şanssızlıklarla boğuşur durur.

Psikolog Richard Wiseman, kendisini “şanslı” ve “şanssız” gören kişilerle yüzlerce deney ve görüşme yapmış. Bu çalışmaların sonunda; şansın aslında bir tesadüf olmadığını ortaya koyan sonuçlar elde etmiş.

Deneylerde; kendini şanlı gören insanların psikolojik yapılarının, şanssızlara göre daha olumlu olduğunu gözlemlenmiş. Şanslı olduklarını düşünen insanların düşünce yapıları, ruh halleri, hayata bakışları, olaylara gösterdikleri tepkiler olumlu ve pozitifmiş. Tutkuları, hayalleri başarı üzerine kuruluymuş. Bu insanlar fırsat bulma ve ortaya çıkan fırsatları değerlendirme konusunda inanılmaz yetenekliymiş.

Diğer taraftan şanssız olduğunu düşünen insanlar; başarısızlığı ve umutsuzluğu baştan kabul eden insanlardır. Hayata küskün ve kendine acıyan insanlar...

Wiseman, şanssız olduğunu düşünen insanlar üzerinde deneylere devam etdi. Bu insanların bir ay boyunca şanslı bir insan gibi düşünüp davranmalarını istedi. Yeni ortamlara girmelerini, deneyimlere açık olmalarını, hayata karşı daha olumlu bir tavır benimsemelerini, daha dışa dönük, daha sosyal olmalarını, kendilerini rahat bırakmalarını ve risk almalarını istedi.

Bu deneyin sonuçları çok etkili oldu. Gönüllüler şans fırsatlarının neler olduğunu ve şansın kendilerine nasıl yaklaştığını fark ettiler. Gönüllülerin %80’i kendilerini daha mutlu ve “daha şanslı insanlar” olarak nitelediler.

İnsanlar düşünce kalıplarını değiştirerek, hayatını daha mutlu bir hale getirebilir. Şanslı yada şanssız olduğumuz gerçeği tamamen bizim düşüncelerimizde saklı.

Olumlu düşünen insanlar, eğilir ama kırılmaz. Bir sorunla karşılaştığında yılmadan farklı bir yol arar. Çözüme ulaşacağına inanır. Düşünceleri her zaman aydınlık ve parlaktır. Olumsuzluklar, karamsarlıklar ve kötü fikirlerden uzak dururlar. Böylece kendilerinin şanslı olduğunu iddia ederler.

Şanssız insanlar hayata kğüser ve çaba göstermekten vazgeçer. Çünkü zihinlerinde kendilerini kısıtlayan bir çok etken vardır. İşte birkaç örnek:

- Tekrar deneyeceksin de ne olacak.
- Ben her zaman şanssızım
- Her işim ters gidiyor
- Elimi neye atsam mahvediyorum.
- Çaresizim, başka bir yol kalmadı.
- Bu işi de berbat ettim.

Richard Wiseman’ın araştırma sonuçlarında göre şu karara vardı: “Şans sihirli bir yetenek değildir. Şans, bir zihin durumu, düşünme ve davranma biçimidir. İnsanlar şanslı ya da şanssız doğmazlar. Duyguları, düşünceleri ve davranışlarıyla şansı da şanssızlığı da kendileri belirlerler.”

Düşünce yapımızı, olaylara gösterdiğimiz tepkileri değiştirirsek, yeni bir hayata kavuşabiliriz.

EVFRENDE ŞANSA VE TESADÜFE YER YOK...


ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
__________________
Aman dikkat!!! Aklınıza gelen, başınıza gelebilir. Bu yüzden pozitif düşünün, olumlama yapın, her anın tadına varın. Güzel düşünün, iyi yaşayın. Karamsarlıktan, umutsuzluktan, enerjinizi düşürecek her şeyden uzak durun.
tolgaasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 26-10-2011, 04:29 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen
 
papatyagibiyaşamak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2010
Mesajlar: 274
Tesekkür: 242
240 Mesajinıza toplam 719 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatyagibiyaşamak is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Tesadüfen Şanslıyım

teşekkürler çok güzel yazı...
papatyagibiyaşamak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 26-10-2011, 04:32 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı
 
Üyelik tarihi: Oct 2011
Mesajlar: 909
Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Tesadüfen Şanslıyım

Cok dogru bir konuya degindiniz.. Mükemmel tespitler ve tesadüfünde sansinda aslinda kendimizde baslayip kendimizde bittigini

acikca ortaya koyan nokta.. Arkadaslar beni hep sansli görürler bende onlara her seferinde, sans degil bu, dogru yerde

ve mekanda bulunmanin ve her duruma olumlu sekilde acik olmanin getirdikleri diye cevap vermekten gina geldi..

Bu yazinizin ciktisini yapip verebilirmiyim yoksa bunun icin bana bi kitap önerirmisiniz????
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 26-10-2011, 05:12 PM   #4 (permalink)
Yüzbaşı
 
tolgaasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2010
Mesajlar: 736
Tesekkür: 2,123
781 Mesajinıza toplam 3,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura about
Standart Cevap: Tesadüfen Şanslıyım

Güzel yorumlarınız için ben teşekkür ederim.
__________________
Aman dikkat!!! Aklınıza gelen, başınıza gelebilir. Bu yüzden pozitif düşünün, olumlama yapın, her anın tadına varın. Güzel düşünün, iyi yaşayın. Karamsarlıktan, umutsuzluktan, enerjinizi düşürecek her şeyden uzak durun.
tolgaasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 27-10-2011, 10:25 AM   #5 (permalink)
Yüzbaşı
 
Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2011
Bulunduğu yer: Ankara
Mesajlar: 839
Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light
Standart Cevap: Tesadüfen Şanslıyım

Çok güzel bir yazı, teşekkürler. Şans ile ilgili bir söz geldi aklıma;
"Şans, fırsatlara hazır yakalanmaktır."
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 27-10-2011, 01:45 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı
 
tolgaasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2010
Mesajlar: 736
Tesekkür: 2,123
781 Mesajinıza toplam 3,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura about
Standart Cevap: Tesadüfen Şanslıyım

Alıntı:
acemisirine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cok dogru bir konuya degindiniz.. Mükemmel tespitler ve tesadüfünde sansinda aslinda kendimizde baslayip kendimizde bittigini

acikca ortaya koyan nokta.. Arkadaslar beni hep sansli görürler bende onlara her seferinde, sans degil bu, dogru yerde

ve mekanda bulunmanin ve her duruma olumlu sekilde acik olmanin getirdikleri diye cevap vermekten gina geldi..

Bu yazinizin ciktisini yapip verebilirmiyim yoksa bunun icin bana bi kitap önerirmisiniz????
Tüm yazılarımı e-kitap haline getirdi. WEB sitemden 3 e-kitabımı da indirebilirsiniz.
__________________
Aman dikkat!!! Aklınıza gelen, başınıza gelebilir. Bu yüzden pozitif düşünün, olumlama yapın, her anın tadına varın. Güzel düşünün, iyi yaşayın. Karamsarlıktan, umutsuzluktan, enerjinizi düşürecek her şeyden uzak durun.
tolgaasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 27-10-2011, 01:55 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı
 
Üyelik tarihi: Oct 2011
Mesajlar: 909
Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Tesadüfen Şanslıyım

Alıntı:
tolgaasya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tüm yazılarımı e-kitap haline getirdi. WEB sitemden 3 e-kitabımı da indirebilirsiniz.
web - sitenizi bilmyiorum adresini verebilirmisiniz ?
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 11-11-2011, 09:06 AM   #8 (permalink)
Yüzbaşı
 
tolgaasya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2010
Mesajlar: 736
Tesekkür: 2,123
781 Mesajinıza toplam 3,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura abouttolgaasya has a spectacular aura about
Standart Cevap: Tesadüfen Şanslıyım

Alıntı:
acemisirine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
web - sitenizi bilmyiorum adresini verebilirmisiniz ?
tolgacelebi.com
__________________
Aman dikkat!!! Aklınıza gelen, başınıza gelebilir. Bu yüzden pozitif düşünün, olumlama yapın, her anın tadına varın. Güzel düşünün, iyi yaşayın. Karamsarlıktan, umutsuzluktan, enerjinizi düşürecek her şeyden uzak durun.
tolgaasya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Tesadüfen Şanslıyım

 Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve  Çekim Yasası   Tesadüfen Şanslıyım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Tesadüfen Şanslıyım Tolga ÇELEBİ Elindeki 1 TL’lik bozuk parayı havaya fırlattım. %50 yazı gelme olasılığı, %50 tura gelme olasılığı var. Ben yazı geleceğini söyledim ve ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Tesadüfen Şanslıyım telkin cd indir izle İstanbul Tesadüfen Şanslıyım nerededir kimdir Tesadüfen Şanslıyım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tesadüfen Şanslıyım hipnoz Tesadüfen Şanslıyımolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tesadüfen Şanslıyım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tesadüfen Şanslıyım kuantum düşünce kitap haberi
WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:36 AM.Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1