Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekim Yasası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/)
-   -   Çekim Yasası Hikâyelerimiz... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/cekim-yasasi/14652-cekim-yasasi-hikayelerimiz.html)

YESHAPPY 09-03-2010 05:01 PM

Cevap: Çekim Yasası Hikâyelerimiz...

:) zamanla deneye deneye oluyor bu serbest bırakma durumu sanırım. Pratik yapa yapa :) bengusunun dediği gibi " dilediğini beklemeye değil, yaşamaya devam et" esprili;ama yerinde bir söz kesinlikle. Kendime kabul ettiriyorum yavaş yavaş :)
çok ısrarcı olduğum dileklerim yok değil. Bu gerçekleşenler "nooolur olsunnn" demediklerim. Yani sıkı sıkıya yapışmadıklarım;ama olsa iyi olurdu dediklerimdi. Kendim için büyük gördüğüm, dediğin gibi "kaygılandığım" dileklerimi de sanırım bu pratiklerle oldurmaya başlayacağım Allah'ın izniyle. Yavaş yavaş;ama kesin :)

inanç1 09-03-2010 07:53 PM

inanmak yada inanmamak işte bütün mesele bu

Bilge İnan 09-03-2010 08:26 PM

Alıntı:

YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 584860)
Serbest bırak serbest bütün olay burda:) Bırakabilirsen bana da söyle nasıl yapıldığını :))

:))))))

YESHAPPY 09-03-2010 08:28 PM

yavaş yavaş öğrenmişim farkında olmadan. Şükürler olsuny789

Alıntı:

Melinda Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 588680)
:))))))

Bilge İnan 09-03-2010 08:33 PM

Alıntı:

Melinda Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463100)
valla alakası var mıdır yok mudur bilmiyorum ama photoshopla kendi yüzümü ince bir bedene yapıştırdığımdan beri azıcık bir şey yesem hemen şişiyorum sanki dünyaları yemişim gibi y789ik başlarda tesadüf sandım ama normalde yediğimin yarısı bile bitmeden doymamın devamı gelince şüphelenmeye başladım alakası var mı yok mu diye. hayırlısı, izleyip görelim bakalım. :)

Hımmm, işe yaramış ooo67 Üstelik ben bunu yaptığımı unutmuştum :)

Şu anda o bedene inmiş durumdayım. İnsanlar bana kurudun iyice, fazla zayıfladın filan demeye başladılar... Hımmm... Çalışmalara geri dönmek ve devam etmek lazım...

mavihuzur 09-03-2010 11:01 PM

ya arkadaşlar ayıptır sölemesi ben çekim yasasını en iyi kendime tatlı çekmede kullanmayı başarıyorum. daha önce çok olmuştu. bikaç gündür yine canım acayip tatlı istedi . sonra işyerime öğle yemeğine gelicem diyen kayınbiladerim tatlı getiirdi ama yetmedi tatmin olmadım sanki ddim kendi kendime daha çok canımın istediğini hissettim. bugünde taaa diyarbakırın en meşhur tatlıcısından tatlım geldi harika bişeyyyy sevincli

bluegirlx 09-03-2010 11:45 PM

çok doğru çünkü o mesajı biz değil vücudumuz veriyor..ben de kan vermeye gittim döndüm en sevdiğim tatlı beni klınikte bekliyormuş.kimsenin kan verdiğimden haberi yoktu..çünkü vücut ihtiyaçlarını karşılmak için programlı biz engellemezsek tüm ihtiyaçlarını karşılar ya....ahh biz..

hayallerimgerçekleşiyor 10-03-2010 12:35 PM

Cevap: Ynt: Çekim Yasası Hikâyelerimiz...

Alıntı:

ziyaretcixy Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 89992)
aslında bilmediğimiz bile çok güzel hikayelerimiz vardır... ama hayatımın son dönemleri gözlerimi biraz açıp çevreme baktığımda beklediğim gelişmeler içinde olmak çok keyifli. Bazen hala şaşırabiliyorum... nasıl olacağını bilmeden sürekli aynı şeyi hissetmek ve bunun yanında kendini iyi hissetmek gerekli... Yani görecelidir. Nasıl hissettiğiniz çok önemli. Objeler deil... Misal masada duran bir bardağa bakıp kötü şeyler hissettiğimizde o bardakla ilgili kötü olaylarla ve onun benzerlerini çekeriz... Yada o bardağa bakıp iyi şeyler hissettiğimizde onunla ilgili bizi sevindiren şeyler yaşarız. Bakış açısı çok önemli. onun için iyi hissedin diyoruz. şükrederken mutlu olun diyoruz

hy789 Bu yazıyı sanki şuan yaşamayaN biri yazmış gibi. Tuhaf oldum.

hayallerimgerçekleşiyor 10-03-2010 12:59 PM

Alıntı:

Water_Nymph Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 462225)
benimde bugun basıma ilginç bişey geldi iki arada kaldım yaa lütfen yorum yapın :S

bugun hava çok sıcakdı ve çoook yorgundum metrobüse binicektim ama hep dolu gelir oturma sansım olmaz evimde karsıda bide o saatte akşam trafigi var yani metrobüsten indikten sonra bende bunlar için olumsuz düşünmeyi bırakıp bu 2 kçk şey için denemeye karar verdim...
öncelikle bomboş bir otobüs hayal ettim ki o durakta bos gelmesi imkansızdır genelde aynen akşam 6 da trafigin olmamasının imkansız olması gibi ... hayal ettim bindigimi rahatca oturdugumu falan rengini bile hayal ettim yesildi :D ve 2 dkkaya kalmadı yesil ve bombos bir metrobüs geldi şok oldummm :S aynısını trafik içinde yaptım bombos yollardan geçtimi hayal ettim falan ama malesef trafik için işe yaramadı :( ilki tesadüfmydü yoksa trafigi imgelerken bişey mi kaçırdım secret varmı yok mu ehehehe :D

y789y789 Secret yani çekim yasasını yaşamışsın ama trafik konusunda bilinçaltına yerleştirdiğin olumsuz bir düşüncen var o yüzden olmamış. İstanbulun trafiği her zaman yoğun ve berbat gibi bir düşünce yerleşmiş olabilir.
Bununla ilgili birazcık olumlama yap gör bakalım İstanbulun trafiği varmıymış yokmuymuş. Ben bir Ankaralı olarak İstanbulun o trafiğini yaşamamak için önden imgeleme yaptım. İstanbulu iyi bilmeme rağmen hiçbir sıkıntı yaşamadım hemde kaldığım 2 ay boyunca ve daha sonra gittiğim 3 gün boyunca hep rahat gittim ve yollar açıktıy789

Water_Nymph 13-03-2010 01:51 AM

yorum için tesekkürler :) farkettimde bu anlattıklarımı yasayalı 1 yıl olmak üzere.. aradan gecen bunca zaman sonunda yine anlatacaklarım var :)
gecen yıl bu zamanlar secret kitabı ve bu site ile tanısmıstım, gercekten mutsuz ve umutsuz oldugum zamanlardı, bir arkadasımın kitabı bana önermesi ve arastırma yaparken bu sitenin karsıma cıkması, o günlerde buradaki telkinler,şifalı taşlar ve meditasyonlada cekim yasası na katkıda bulunmaya calısıyordum irili ufaklı bircok seyde bu yasayı denedim, istediklerimin hepsi oldumu? elbette hayır cunku farkettimki istek ne kdr büyürse endişe de o denli arttıgı için beynimdeki blokajlar beni dileklerimden fersah fersah uzaga itiyordu,zamanla unuttum, önce telkinleri, sonra secretı son olarakda uguruna cok inandıgım taslarımı bir köşeye attım.. şimdi yine zor zamanlar yasıyorum... ama kesinlikle bildigim bişey var arkadaslar o da bu dediklerimi bırakmadan önce, yani telkinler ve cekim yasası hayatımdayken yaklasık 6 ay boyunca muhtesem seyler yasadım, birçok güzel sey hep arka arkaya oldu ve kesinlikle son yıllarda encok mutlu oldugum dönemlerden biriydi diyebilirim... sanırım bu bir tesadüf olamaz, hayatımla ilgili olumlu düşünmeyi bıraktıgımdan beri genel hatlarıyla olumsuz bir hayat yasamaya basladım şimdi masal gibi gecen o 6 ayı hatırlıyorum ve tekrar söylüyorum tesadüf olamaz :)
bugunden itibaren telkinlere ve olumlu düşünmeye tekrar baslıyorum, yeni yeni basarı hikayeleriyle bulusabilmek dilegiyle...actionsmile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:29 PM.