Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

Çekim Yasası Hikâyelerimiz...

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası Çekim Yasası Hikâyelerimiz... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Herkeze Merhaba... Arkadaşlar bu başlık altında gerçekleşen çekim yasası hikâyelerimizi paylaşalım diyorum,ne dersiniz? İlk olarak ben başlıyayım(düşüncelerim gerçekleştikçe buraya yazacağım...) Şimdi,arkadaşlar ben son günlerde dikkat ettim de gerçekten bazı düşüncelerim aradan birkaç gün geçtikçe gerçek oluyor insan çekim yasasının farkına ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

Çekim Yasası Hikâyelerimiz...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-11-2008, 11:12 PM   #1 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about
Standart Çekim Yasası Hikâyelerimiz...

Herkeze Merhaba...
Arkadaşlar bu başlık altında gerçekleşen çekim yasası hikâyelerimizi paylaşalım diyorum,ne dersiniz?
İlk olarak ben başlıyayım(düşüncelerim gerçekleştikçe buraya yazacağım...)
Şimdi,arkadaşlar ben son günlerde dikkat ettim de gerçekten bazı düşüncelerim aradan birkaç gün geçtikçe gerçek oluyor insan çekim yasasının farkına varınca bunu farkedebiliyor...önceden hiç dikkatimi çekmemişti...
Şimdi sizinle başıma gelen bir olayı anlatayım(geçen hafta oldu)aslında olumsuz bir şeyi çekmiş oldum onu paylaşmak istiyorum.
1
Bizim bi tane öğretmenimiz var,kendisi ile bazı konularda hiç hemfikir değiliz...Ben eve gittiğimde,okula geldiğimde sürekli bir gün bu adamla pis tartışıcam ama ne zaman diyodum(her ne kadar istemesemde)neyse,sonunda geçen hafta gerçektende oldu hocayla çok pis tartıştık sınıfın ortasında daha önce bir tane öğretmenle daha olmuştu aynısı...Genellikle öğretmenler öğrencinin üzerine geldiğinde bu tür şeyler hep başıma gelir...
Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi bu olumsuz durumu kendime çekmiş oldum...şimdi olumlu birşeye odaklanmak istiyoru... Bu arada ben numaralandırmak istiyorum başıma gelen olayları bakalım ne kadar sürede ne kadar olay yaşıyacağım lütfen sizlerde yapın
evet bu birinciydi 1

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-11-2008, 11:20 PM   #2 (permalink)
Antuza
Guest

Standart Ynt: Çekim Yasası Hikâyelerimiz...

Benimde çok hikayem var...

Mesela sevdiğim insanı yıllar önce görüp,ne hoş çocuk demiştim...Sonra inanılmaz derecede garip bir şekilde tanışıp konuşmaya başladık...Onu kendime çektiğime inanıyorum çünkü hiçbir adım atmamıştım...

Sonra fotoğraf makinamı alma hikayemde çekim yasasına örnektir...İmgeleyip duruyordum,bir hafta içinde hiç beklemediğim yerlerden paralar geldi ve ben beş kuruş katmadan bir anda aldım...
Pikabım desen aynı şekilde inanılmaz ucuz fiyata ve hiç beklemediğim yerden gelen bir parayla almıştım...

Elektronik aletleri çekme konusunda süperim:) super
Alt 13-11-2008, 11:35 PM   #3 (permalink)
CeM
Çevirmen

421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Alıntı:
Sycorox Nickli Üyeden Alıntı
Mesela sevdiğim insanı yıllar önce görüp,ne hoş çocuk demiştim...Sonra inanılmaz derecede garip bir şekilde tanışıp konuşmaya başladık...Onu kendime çektiğime inanıyorum çünkü hiçbir adım atmamıştım...
Ben 15-16 yaşlarındayken benim de başıma gelmişti:)
Çok güzel bir kız vardı bizim okulda sadece ben değil bütün okul o kızı hayal ediyordu 44
farklı sınıflardaydık ama bi gün koridorda camdan dışarıya bakıyorken geldi yanıma senin ismin Cem'mi dedi evet dedim,şuradamı yaşıyorsun? evet dedim...(nasıl öğrenmiş bende bilmiyorum)çok şaşırmıştım...
Sonra bi gün yine geldi sınavımın nasıl geçtiğini sordu,derslerimi sordu...sonra bi kaç gün sonra yine kendisi geldi muhabbet yaptı vs. vs. yani inanılmaz bir biçimde realite kazanıyor bazı şeyler...Berk kardeşimizin dediği gibi önemli olan "Ben" demek super kaç yüzbin tane insanın ne düşündüğü hiç önemli değil,önemli olan ben ne düşünüyorum dimi

Alt 26-11-2008, 01:19 PM   #4 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

aslında bilmediğimiz bile çok güzel hikayelerimiz vardır... ama hayatımın son dönemleri gözlerimi biraz açıp çevreme baktığımda beklediğim gelişmeler içinde olmak çok keyifli. Bazen hala şaşırabiliyorum... nasıl olacağını bilmeden sürekli aynı şeyi hissetmek ve bunun yanında kendini iyi hissetmek gerekli... Yani görecelidir. Nasıl hissettiğiniz çok önemli. Objeler deil... Misal masada duran bir bardağa bakıp kötü şeyler hissettiğimizde o bardakla ilgili kötü olaylarla ve onun benzerlerini çekeriz... Yada o bardağa bakıp iyi şeyler hissettiğimizde onunla ilgili bizi sevindiren şeyler yaşarız. Bakış açısı çok önemli. onun için iyi hissedin diyoruz. şükrederken mutlu olun diyoruz
Alt 26-11-2008, 02:15 PM   #5 (permalink)
CeM
Çevirmen

Ben de bir çok olayı farkında olmadan kendime çektiğimi farkettim bazen üşeniyorum buraya yazmaya ama sanırım bu işlerde kendimizi kandırmadan gerçekten inanarak istemek çok önemli

Alt 13-02-2009, 10:05 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 17
40 Mesajinıza toplam 321 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elector- is an unknown quantity at this point

bir hindistanlı büyücü düşünün.. çivili tahtanın üzerine sıt üstü uzanıp yatar ..vücudundan tek damla kan çıkmaz.
neden dersiniz ?? bunu başaracağına olan imanı % 100 oldugu için.. konsantrasyon ustaları samuraylar, hayal edilemeyecek ve fizik kanunlarına ters düşen çeviklikle ordan oraya sıçrayan ninja japonlar , hepp başaracaklarına TAM eminlik içinde başarırlar..bir afrikalı büyücü , bir saat sonra öleceğim dediğinde bunu başarmasını sağlayan güç nedir ?
öleceğine olan MUTLAK İNANCI dır..işte inanç böyle birşeydir arkadaşlar..
elector- isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2009, 09:48 PM   #7 (permalink)
ziyaretcixy
Guest

bugün haberlerde izledim.... çok güzel bir örnekti...

"Simit sarayı" gibi simit ve hamur işi satan büyük kafenin birinde sevgilier günü dolayısıyla bir promosyon düzenleniyor... Satılan bir sürü simidin için de tam 3 adet pırlanta yüzük var... ve bu 3 yüzüğe ulaşmak için uzun kuyruklar ve satılan binlerce simit var... bu pırlanta yüzüklerin 2 tanesi eşi kuyumcu olan bir bayana çıkıyor...Tabi annem "ya ne şanslı kadın" dedi... Ama Benim açımdan benzerin benzeri çektiğini gözlemlemek çok güzeldi...
Alt 14-02-2009, 10:08 PM   #8 (permalink)
CeM
Çevirmen

Gerçekten de benzer bezeri çekmiş :)

Bende yemekler konusunda çok iyiyim...Bu gün başımdan geçen bir olayı anlatayım...Anneme her hafta kafamda ki yemekelri yaptırmak çok zevkli oluyor ve üstelik ne istediğime dair tek bir kelime dahi söylemeden :)...ve duymadan...

İlginç bir nokta: annem yemek yapmaya başladıktan sonra imgeledim ve tuttu :)

Şimdi annem markete gitti akşam yemeğini hazırlamak için...Bende oda da tv izliyordum...Sonra annem anahtarı ile kapıyı açıp mutfağa gitti tabii ben ne aldığını,elindeki poşetleri vs. ne yapacağına dair hiçbirşey bilmiyorum...Sonra yemek yapmaya başladı,bakın bursı çok ilginç annem yemek yapmaya başladı yemeğin kokusu da bana gelmedi ve ben kendi kafamdan imgelemeye başladım,(ismini vermiyorum ki canınız çekmesin:)) baya da tatdını filan sanki gerçekten yiyormuş gibi hissettim...

Elimde çatalı tutuyormuş gibi düşündüm...neyse bi kaç gün sonra herhalde yapar dedim(ama bu arada yemek yapıyor) aradan 1 saat kadar geçti halen yemekte ne olduğunu bilmiyorum :) en sonunda baya acıkmıştım mutfağa girip baktım ve kendi kendime gülmeye başladım :) çünkü detayları detaylarına kadar tasavvur ettiğim yemek tencerede gel beni ye diyodu :)

Dediğim gibi yemekler konusunda çok iyiyim...ve o kadar çok şey yaşıyorum ki hepsini unutuyorum...ama Büyük İşler Ufak Adımlarla Başlar

Alt 16-02-2009, 01:12 AM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6,672
85 Mesajinıza toplam 586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melinaa is an unknown quantity at this point

Son dönemlerde cok sey yaşadım ama iyi ama kötü..Simdi söyle düsündügümde aslında son uc dort aydır ıstedıgım bircok seyın gercek oldugunu gordumm.Eskı bir arkadasımla barısmayı yenıden gorusmeyı cok ıstemıstım oldu hemde ıstedıgımın cok otesınde .Icımde cok derınlerde bı yerde onla yenıden gorusmek yenıden eskısı gıbı olmak ıstıodum ama kendıme ıtıraf edemıodum..Bız bılınc olarak bılmesekte bılıncaltımız gercekten ne ıstedıgımızı bılıyor ve onu getırıyor..
melinaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2009, 08:14 PM   #10 (permalink)
Moderator

Bilge İnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
306 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud of
Standart Cevap: Çekim Yasası Hikâyelerimiz...

Benim de çok fazla hikayem var aslında ama evet, bilinçli olarak kullanmaya başlayınca ve başarı gelince insanın çok hoşuna gidiyor. :) Yukarıdaki örnekten aklıma geleni paylaşmak istedim sizinle.

Geçenlerde aramın bozuk olduğu ne kadar kişi varsa düşündüm ve aradaki buzları eritmeye karar verdim. Hepsiyle karşılaşmak istediğimi söyledim sadece ve abartısız o hafta bir tanesi hariç hepsi gelip beni buldular ve tamamıyla barıştım. O bir tanenin gelmeme sebebi de onu tamamen unutmuş olmamdı sanırım. Bugün onu da hatırladım, yakında çıkar gelir :D

Bookmarks