Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi > Bu müziklere dikkat

Uyarılar

Bu müziklere dikkat Bu bölümde olumsuz içerik tespit ettiğiniz müzikleri yazınız

Olumsuz içerikli müzik yazmayın bilinçaltımızı kirletmeyin kampanyası

Hayatım Değişti Kafesi ve Bu müziklere dikkat Olumsuz içerikli müzik yazmayın bilinçaltımızı kirletmeyin kampanyası Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: esin_S Nickli Üyeden Alıntı Aslında hemen hemen tüm şarkılar, aşkı ve kavuşamayıp acı çekmeyi anlatıyor.. Hatta acı veren bu parçalar çok ilginçtir hareketli, kıpır kıpır müzikler eşliğinde söyleniyor.. Ne acayip bir durum!!.. Geçen yıl bir arkadaşın düğününde, gelin damat ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bu müziklere dikkat telkin cd indir izle İstanbul Bu müziklere dikkat nerededir kimdir Bu müziklere dikkat çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bu müziklere dikkat hipnoz Bu müziklere dikkat olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bu müziklere dikkat hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bu müziklere dikkat kuantum düşünce kitap haberi

Olumsuz içerikli müzik yazmayın bilinçaltımızı kirletmeyin kampanyası

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-01-2010, 08:20 PM   #31 (permalink)
Üsteğmen

newroses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 715
237 Mesajinıza toplam 916 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
newroses will become famous soon enoughnewroses will become famous soon enough
Standart Cevap: Olumsuz içerikli müzik yazmayın bilinçaltımızı kirletmeyin kampanyası

Alıntı:
esin_S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aslında hemen hemen tüm şarkılar, aşkı ve kavuşamayıp acı çekmeyi anlatıyor.. Hatta acı veren bu parçalar çok ilginçtir hareketli, kıpır kıpır müzikler eşliğinde söyleniyor..

Ne acayip bir durum!!.. Geçen yıl bir arkadaşın düğününde, gelin damat ilk dansını, ayrılığı anlatan müzik eşliğinde yaptılar.. Sanki baştan belliydi bu evliliğin sonu, ayrılık!!..

Bu şarkılar yüzündenmidir şimdi, aşıklar kavuşamıyor..

Ben çok severim örneğin, "Öyle sarhoş olsam ki " şarkısını .. Sık sık da unutmak isterim gerçekten, herşeyi herkesi..

Sevgiyle kalın!!..

KEsinlikle katılıorum!!!

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Sen değiştiğinde talihin de değişir.

** Bir insanın akıllı olmasına birşey dediğimiz yok. Yeter ki; aklını başkalarına kabul ettirmeye çalışmasın. (Eflatun)
bl issy
newroses isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2010, 04:16 PM   #32 (permalink)
Teğmen

sezinkrc0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9
7 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sezinkrc0 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Olumsuz içerikli müzik yazmayın bilinçaltımızı kirletmeyin kampanyası

merhabalar;
aşkı güzel şekilde yorumlayan ,yazan ve okunan her tarz müzik favorimdir .. çünkü müziğin hangi uraşlarca yapılıp gün yüzüne çıkarıldığını biliyorum.müzik bir sanaatır.
iyi bir müzisyen olmayıo hedefliyorum bu sebepten dolayı sadece çıplak sesle yaptığım yorumlarımla severlerimle facebook ve diğer online sitelerde ve tabi hayatımdeğişti.com da buluşuyorum.umarım sizinde hoşunuza gider.
saygılarımla.
(sezin) h.krc
sezinkrc0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-02-2010, 06:56 PM   #33 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 511
216 Mesajinıza toplam 1,270 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura about

ben dizilerdende çok korkuyorum..yaprak dökümü küçük kadınlar izlemiyorum ama hep dram ve iyi şeylerin arkasından hep bozulur kara kedi sevenleri ayırır mesajı veriliyor dizi senaristlerinide ulaşalım.bunlar tam tersi mesajlar olarak değiştirililmeli.insanlar görsel basından daha çok etkileniyorlar.
yüsra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-02-2010, 07:13 PM   #34 (permalink)
Çevirmen

phantomm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,233
548 Mesajinıza toplam 2,918 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud of

Ben artık şarkılara çok dikkat ediyorum.Çünkü duyduğumuzda katılıp söylüyoruz ya da hemen tutup bizi başka hüzünlü alemlere,anılara götürebiliyorlar..Yani işe HİSLERİMİZ katışıyor.Ve tüm o sözler,acı bilinçaltımıza yazılıyor.Daha keyifli,olumlu şarkılar dinliyorum bu yüzden artık.

Bu konuda dikkatimi çeken başka birşey daha.Çocukların şarkı söylediği bi program var ya bu aralar...Orda küçücük çocuklar yeri geldiğinde o kadar ağır sözleri olan şarkılar söylüyorlar ki..Hele bi tanesi var yüzünden acı okunabiliyor çocuğun şarkı söylerken.Yaptıkları iş çok güzel,hepsi de çok başarılı çocukların ama o umutsuz şarkıları o kadar hissederek söylemeleri sonrasında nasıl bi hayata sahip olacaklar çok merak ediyorum.İsimlerinin önünde "küçük" eklentili türkücüler çok mutlu olamadılar takip ettiğim kadarıyla..
Alt 05-02-2010, 07:22 PM   #35 (permalink)
Çevirmen

phantomm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,233
548 Mesajinıza toplam 2,918 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud of

KEşke sanatçılar da olumlu düşünceye odaklansalar daha pozitif eserler çıkarsalar ortaya..Eminim toplumda önemli deişiklikler olur..
Gerçi acı daha üretken yapıyo sanki insanı öyle de bi durum var..Ayrıldıklarında,kavuşamadıklarında yazıyolar genelde:) Yine de insana umut veren,içini kıpır kıpır eden şarkılar da var çok şükür.
Alt 17-04-2010, 03:45 PM   #36 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
11 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
musetr is an unknown quantity at this point

Black Metal dinlemeyin..Kendinizi uçurum önünde bulursunuz.. şaşkın
musetr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-2010, 01:16 AM   #37 (permalink)

Tesekkür: 10
8 Mesajinıza toplam 37 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sonersebo is an unknown quantity at this point
Thumbs up Cevap: Olumsuz içerikli müzik yazmayın bilinçaltımızı kirletmeyin kampanyası

Evet Benim için de mükemmel bir fikir bu. Özellikle rock şarkılar tabi önemli olan olumsuz içerikli olan müzikler. Gerçekten bu şarkıları sevsek bile mutsuzluğa itmesine göz yumuyoruz. Ben de varımm. Videoyu sabırsızlıkla bekliyorum. Yayınlandığı gün face deki profilimde tamamını bununla dolduracağım...

sonersebo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-05-2010, 05:35 PM   #38 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 22
28 Mesajinıza toplam 104 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
debiantech is on a distinguished road

Türk Halı acı çekmekten, hüzün dolu durumlardan çok hoşlanıyor.Maalesef kişisel gelişimim için çalışıncaya kadar bunların farkında olmadım.Farkında olmadığım gibi alkış tuttum.Arabesk türü baştan başa negatif mesajlarla dolu.Hemen farkediliyor.Dolmuşta orda burda marifetmiş gibi çalınıyor.Müdahele etme olanağınızda olmuyor çoğu zaman :( Burda merak ettiğim böle bir işkenceye maruz kaldığımızda farketmemize rağmen bu olumsuz mesaj işkencesini nasıl önleyebiliriz? Yayınlanan diziler baştan başa negatif mesajlarla dolu.İnsanlar bundan ZEVK ALIYOR!!! Evde bunu izlemek zorunda kalıp duruma alışanlar normal kabul edenler var.Bunların normal olmadığını bilinçaltlarımız nasıl mahfettiğini anlatmamız lazım.Olumlu düşünmeyi ve bilinçaltımızı düzeltmeye başladıkça bu durumun daha çok farkına varıyoruz.En çok duyduklarım arasında "BAŞKA ÇARE YOK" "NAPALIM HAYAT BÖLE" gibi olumsuzluğu kabul edici önerme onaylamaları oluyor.Sadece kendimizi geliştirmek değil mümkün olduğunca etrafımızı da fark ettirmemiz lazım...Özümüzdeki sonsuz potansiyelin olduğunu, önermelerle dolu zihinsel bir kafeste yaşadığımızı, olduğumuzu düşündüğümüz şeyin aslında daha fazla olduğumuzu anlatmamız ve gelişimin sonu olmayacağı için kendimizi sonsuz potansiyele geliştirmemiz lazım diye düşünüyorum...

Martı Jonathan Livingston Richard Bach
Hipnozcu Richard Bach BU İKİ KİTABI ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM...ÖZELLİKLE HİPNOZCU YU

NOT : Kabul ettiğimiz önermeler bizim sözde gerçekliğimizi oluşturuyor.ÖNERME-ONAYLAMA-GERÇEKLEŞME
Aklıma gelen "Kendi önermelerini kendin seç, harekete geç"
debiantech isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2010, 11:18 AM   #39 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 28,333
833 Mesajinıza toplam 3,182 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
arca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to behold

Aslında Martı Jonathan olmalıyız herbirimiz. Ya da zaten olduğumuzun farkına varmalıyız.
arca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2010, 12:02 PM   #40 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 912
153 Mesajinıza toplam 986 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ChosenOne has a spectacular aura aboutChosenOne has a spectacular aura aboutChosenOne has a spectacular aura about

Vampir bunlar vampir......... Enerji vampirleri. Bizim bilinçaltımıza kastı olan müziğe bende karşıyım. Bu yüzdendir ki Türkçe müzik dinlemem, yabancı müzikteki canlandırıcı sese yönelirim. Benim de takıldığım nokta şu neden bu kadar çok tutuluyor bu müzikler. Aslında hepimiz az çok cevabını da biliyoruz. Düşünsel devrim şart kitlelere.
ChosenOne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks