Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Aile Çocuk ve Ev Hali Klubü > Bebek Sağlığı

Uyarılar

Bebek Sağlığı bebeğin sağlıklı gelişimi, bebeklerin sağlıklı beslenmesi, bebek çocuk sağlığı, bebek sağlığı, anne bebek sağlığı, bebeğin sağlığı, yenidoğan bebek sağlığı, bebek ayak sağlığı, anne karnında bebek sağlığı, bebek saglığı, sağlıklı bebek, bebeklerin sağlığı, yeni doğan bebek sağlığı, sağlıklı bebekler, hamilelikte bebek sağlığı, bebek sağlığı ve bakımı, bebek sağlığı ve gelişimi, bebek sağlığı ve beslenmesi, anne ve bebek sağlığı

Anne sutunu arttırmak için olumlama telkin

Aile Çocuk ve Ev Hali Klubü ve Bebek Sağlığı Anne sutunu arttırmak için olumlama telkin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Herkese hayırlı geceler,merhaba.Aslında eski üyelerdenim ancak epeydir siteye girme firsatim olmadı.Allah isteyen herkese nasip etsin 1-2 gün sonrasında bi kızımiz olacak ins. Herşey güzel.İlk bebeğim 4-5 ay mama destekli anne sütü verebildim.Şimdi gene süt vermeye calisicam.Ancak gene sutun az olmasından ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bebek Sağlığı telkin cd indir izle İstanbul Bebek Sağlığı nerededir kimdir Bebek Sağlığı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bebek Sağlığı hipnoz Bebek Sağlığı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bebek Sağlığı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bebek Sağlığı kuantum düşünce kitap haberi

Anne sutunu arttırmak için olumlama telkin

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-12-2013, 12:34 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 6
4 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
trimegistes is an unknown quantity at this point
Standart Anne sutunu arttırmak için olumlama telkin

Herkese hayırlı geceler,merhaba.Aslında eski üyelerdenim ancak epeydir siteye girme firsatim olmadı.Allah isteyen herkese nasip etsin 1-2 gün sonrasında bi kızımiz olacak ins. Herşey güzel.İlk bebeğim 4-5 ay mama destekli anne sütü verebildim.Şimdi gene süt vermeye calisicam.Ancak gene sutun az olmasından endişe ediyorum.Olur tecrübeli arkadaşlar bana anne sutunu arttırmak için olumlamalar hususunda yardım edin.Hatta tüm annelerin işine yarar böyle bununla ilgili bi telkin falan olsa süper olur.Umarım sesim duyulur. Herkese selam ve sevgiler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

trimegistes isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-12-2013, 08:57 AM   #2 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Anne sutunu arttırmak için olumlama telkin

Anne sütü arttırıcı besinleri araştırmanızı tavsiye ederim. Endişelerinizden kurtulun. Üzüntü, stres, korku olumsuz etkileyecektir. Olumlama yapın ve akışa güvenin.Bebeğinizle sağlıklı, mutlu günler dilerim.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-12-2013, 11:13 AM   #3 (permalink)

Işte onu beceremiyorum.Yani nasıl olumlamalar yapacagimi.Arastirmadigim forum sitesi kalmamıştır herhalde süt arttırıcı besinler ile ilgili.Hatta pahalı eczane urunlerinden bile almıştım ilk emzirme deneyiminde. Maşallah bol bol emzirebilen annelere gıpta ediyorum.Aslında sorunumu biliyorum şu endişe ve stresten kurtulabilsem herşey yoluna girecek ama bu konuda kendimi kontrol edemiyorum. :(
trimegistes isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-12-2013, 03:02 PM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

mehtap1606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
496 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mehtap1606 is an unknown quantity at this point

PROF.DR.İBRAHİM SARAÇOĞLU

Anne sütünü artıran gıdalar
Kür 1: Günde iki porsiyon taze beyaz üzüm tüketmek anne sütünü artırıcıdır.

Kür 2: Sabah-akşam yemeklerden önce tüketeceğiniz dereotu sütünüzün artmasını sağlayacaktır.

Kür 3: Anne sütünü artırmak için haşlanmış kuru incir suyu da içebilirsiniz. Sekiz-dokuz adet kuru inciri yarım litre klorsuz suda en fazla on dakika haşlayınız. İkiye böldüğünüz suyu sabah-akşam olmak üzere günde iki kere tüketiniz.

Kür 4:Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suyun içerisine sekiz – dokuz adet kuru inciri ikiye bölüp atınız. Ağzı kapalı olarak kısık ateşte beş dakika kaynatınız.. Beşinci dakikadan sonra içerisine bir adet havucu dilimleyip ağzı kapalı olarak kısık ateşte üç dakika daha kaynatınız. Ilıyınca süzünüz. Yirmibir gün boyunca öğleden önce ve öğleden sonra aç veya tok karnına birer su bardağı içiniz.

Not 1: Anne sütü artırıcı kürlerden bir diğeri de beyaz dut kurusu kürüdür.

Not 2: Bu kürler aynı anda uygulanmaz. İncir-havuç kürü hariç, uygulama süresi bir haftadır. Bir haftanın sonunda uygulama bırakılır. Bir hafta uyguladığınız herhangi bir kürden sonra tekrarlama ihtiyacı duyarsanız bu defa başka bir kürü
uygulamanızda bir sakınca yoktur. Örneğin, bir hafta taze beyaz üzüm kürü uygulayıp bıraktınız. Daha sonraki bir dönemde yine bir hafta olmak üzere dereotu veya kuru incir kürünü uygulayabilirsiniz.
Alt 23-12-2013, 03:04 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

mehtap1606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
496 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mehtap1606 is an unknown quantity at this point

aşırı tuzlu yemeyeceksin, turşu mesela sütünü azaltır.
Alt 23-12-2013, 04:59 PM   #6 (permalink)

Çok teşekkürler mehtap ilgin için. Kurleri biliyorum tekrar denemekten başka çarem yok. Ama tuzlu ve turşu olayını bilmiyordum doğrusu ve çok fazla tuketiyordum. Tekrar teşekkür ederim. Kendimi bi sakin tutabilsem herşey çok güZel olacak umarım basaririm. rabbim tüm annelere bol sütlü günler nasip etsin ins. ve isteyenlere de evlat tabi ins. sevgilerle.
Alt 23-12-2013, 09:20 PM   #7 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Çok endişelisin canım öncelikle sakin olmalısın. Bu konuyla ilgili olumlama bulamadıysan bir kaç cümle de olsa senin için yazarız burada.

Emzirme sanatı diye bir kitap varmış bu arada.

Bu arada yabancı bir sitede bu olumlamaları buldum ve türkçedeki ifadelerine karşılık gelecek şekilde biraz değiştirdim. Hem sana ilham olur. Hem de içine sinenleri kullanırsın.

Emzirme ile ilgili olumlamalar.

Bebeğimi emzirmeye duygusal ve fiziksel olarak hazırım.
Bedenim bebeğimi beslemeyi biliyor.
Bedenim bebeğimi dengeli besleme konusunda yeterli.
Bedenimin bebeğimi sağlıklı büyütmek konusunda doğal bir planı ve yeteneği var.
Bebeğim beni seviyor.
Bebeğim bedenimden gelen beslenme işaretlerini en iyi şekilde cevap veriyor.
Bebeğimi ihtiyacı kadar ve düzenli emziriyorum.
Sütüm bebeğimi en iyi ve güçlü şekilde büyütüyor.
Bebeğimin tek ihtiyacı benim sütüm.
Ben bebeğimi emzirebilecek kadar güçlüyüm.
Bebeğimi en doğru zamanda ve miktarda emziriyorum.
Bebeğim neye ihtiyacı olduğunu gösteriyor.
Bedenime iyi bakıyorum.
Sütümün çoğalması için dengeli beslenmeyi seçiyorum.
Bedenim sütümü arttıracak besinlere yönelme farkındalığına sahip.
Bebeğimi seviyorum
Bebeğimi emzirirken aramızdaki sevgi bağı güçleniyor.
Sütüm bebeğim için koruyucudur.
Bebeğimi emzirmeye duygusal ve fiziksel olarak hazırım.

Ayrıca bolluk ve bereket arttırıcı meditasyonlardan ilham alarak özellikle anne sütü için bir meditasyon denemesi yapabilirsin. İmgeleme yapabilirsin. Bebeğini istediğin gibi emzirdiğini gözünde canlandır. Ne kadar mutlusun o an. Bebeğin de mutlu huzurlu. İçin rahat.

Bir de canım geleneksel bir bilgi annem bunu kardeşimi emzirirken yapıyordu. Soğan yemek onun bünyesine çok iyi gelmişti. Sütü artmıştı. Bir de tüm yemeklerine az da olsa limon kouyordu bu da anne sütünün gaz yapmasını engelliyormuş. Bunların hepsi günlük hayattan bilgiler.

Allah sağlıkta bebeğine kavuştursun canım.

Sevgiler.

Alt 23-12-2013, 11:10 PM   #8 (permalink)

Ya sevgili sweet ne diyecegimi bilemiyorum.Allah im gonlunden geçen isteklerini karşına çıkarsın ins. İnanılmaz endişeliyim taki sizin son mesajı görene kadar,sanırım ihtiyacim olan şey bu telkinler.Rahat olmaya kendimi iyi hissetmeye çok ihtiyacım var.İlkinde yasadigim emzirme basarisizligi beni çok geriyordu .Allahın yardımıyla inşallah bu sefer daha güzel olur.Tekrardan allah razı olsun ins.Sevgilerimle.
Alt 23-12-2013, 11:20 PM   #9 (permalink)
Administrator

İlk bebeğindeki deneyiminle ilgili kendini suçluyor olma ihtimalin de yüksek. Malesef bunu bilmeden ve acımasızca yaparız kendimize. Kendini bunun için bağışlamalısın ve ileriye bakmalısın. Canım şifa olsun. Gönlün ferahlasın. Sevgiler.

Bookmarks

Seçenekler
Stil