Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler

 Aile Çocuk ve Ev Hali Klubü ve  Bebek Sağlığı   Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler Bebek Doğduktan sonra Yapılması Gerekenler Artık bebeğiniz doğdu ve sizin yakın ilginize muhtaç. Onu sevin onu sevmekten mutluluk duyun ve ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler telkin cd indir izle İstanbul Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler nerededir kimdir Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler hipnoz Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenlerolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler kuantum düşünce kitap haberiUyarılar

Bebek Sağlığı bebeğin sağlıklı gelişimi, bebeklerin sağlıklı beslenmesi, bebek çocuk sağlığı, bebek sağlığı, anne bebek sağlığı, bebeğin sağlığı, yenidoğan bebek sağlığı, bebek ayak sağlığı, anne karnında bebek sağlığı, bebek saglığı, sağlıklı bebek, bebeklerin sağlığı, yeni doğan bebek sağlığı, sağlıklı bebekler, hamilelikte bebek sağlığı, bebek sağlığı ve bakımı, bebek sağlığı ve gelişimi, bebek sağlığı ve beslenmesi, anne ve bebek sağlığı


Reklam Alanı

Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler

Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 08-03-2009, 01:21 PM   #1 (permalink)
Administrators
Zerynthia
 
Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2009
Bulunduğu yer: Mutlulukya
Mesajlar: 6,023
Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler


Artık bebeğiniz doğdu ve sizin yakın ilginize muhtaç. Onu sevin Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler onu sevmekten mutluluk duyun ve bunu kendisine en iyi biçimde gösterin. Bir anne olarak bebeğinizle hastaneden yuvanıza döndüğünüz ilk gün Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler hayatınızın en heyecan verici anlarından biri olacaktır. Yüklendiğiniz büyük sorumluluk karşısında birazcık sinirli olmanız son derece normaldir. Ama eşinizin ve ailenizin yardımıyla en kısa zamanda kendinize olan güvene yeniden kavuşacağınıza hiç kuşkunuz olmasın. Doğum sonrası yorgunluğu üzerinizden atabilmek için fırsat buldukça dinlenin.
Bünyeniz Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler hamilelik döneminde vücudunuzda biriken fazla suyu Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler doğumu izleyen birkaç gün içerisinde atacaktır. Zaman kaybetmeden karın kaslarını güçlendirici yer egzersizlerine başlayın ve düzenli olarak bu hareketleri yapmaya devam edin. Bebeğinizle sürekli olarak ilişkide olduğunuzdan doğum sonrası vücut temizliğinize olağanüstü özen gösterin.
Doğumdan 5-6 hafta sonra doktorunuza gidip doğum sonrası muayeneyi yaptırın. Doktorunuz Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler doğum sonrası Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler rahmin normal durumunu alıp almadığını saptayacak ve doğum öncesindeki sağlığınıza kavuşmanızı sağlayacaktır.
Meme verirken anne ile bebek arasında çok yakın bir bağ doğar. Bebeğin emme refleksi çok gelişmiştir. Bu becerisi Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler onun sadece doymasını sağlamakla kalmaz Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler aynı zamanda onun kendini güven içinde hissetmeye başlamasını Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler şefkate ve bakıma olan büyük gereksinmesini de simgeler.
Bebeğiniz kısa bir süre sonra gözleriyle sizinle bağlantı kurmaya çalışacak ve ona en çekici gelen yanınız gözleriniz olacaktır. O Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler sesinizi de duymaktan hoşlanır ve sizin sesinizi diğer seslerden kolayca ayırır. Bebeğinizin Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler sizi uyarmak için verdiği kendine özgü sinyalleri anlamaya özen gösterin. Size ihtiyacı olduğunda her zaman onun yanına koşun. Bebeğiniz böylece kendini sürekli güven içinde hissedecek ve bu duygu onun ruhsal dengesinin sağlıklı bir biçimde gelişmesini sağlayacaktır.

Bebeğinizi Nasıl Tutacaksınız?Boyun kasları henüz yeterince güçlü olmadığından Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler bebek 3 aylık olana kadar başını dik tutamaz. Onu kucakladığınızda sırtını ve başını kollarınızla desteklemeyi unutmayın. Bebeğiniz dikkatle kucağınıza aldığınız zaman kol ve bacaklarını serbestçe hareket isteyeceğini aklınızdan çıkarmayın. Her sağlıklı bebek serbestçe hareket etme arzusu duyar. Kollarını rahatça oynatması Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler bacaklarıyla sağa sola tekmeler atması onun kaslarını güçlendirir. Bu tür hareketler kan dolaşımını ve aaaabolizmayı da olumlu yönden etkiler. Kollarını ve bacaklarını kolayca hareket ettirebilmesi için bebeğinizi hafif giydirmeye ve üzerini ağır örtülerle örtmemeye özen gösterin.

Bebeğinizin Uykusu: Karnı doyan Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler altı değiştirilen Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler yıkanan ve giydirilen bebek günün büyük bir bölümünü uykuda geçirir. Bazı bebekler görünürde hiçbir neden olmadığı halde uzunca bir süre uyanık kalırlar. Hiç endişelenmeyin Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler bırakın bebeğiniz uyku süresini kendi kararlaştırsın. Karnını her doyuruştan sonra yatırarak onu belli bir düzene alıştırabilirsiniz.
Genellikle ilk birkaç aydan sonra bebekler tüm gece boyunca uyumaya alışırlar. Sabahları erken uyanıp gün boyunca birkaç kez daha uyurlar. Bebeğiniz Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler yüzüstü yatmayı tercih edebilir. Ama günümüzde bebeğin başının yassılaşmasını önlemek için Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler yatış pozisyonunun zaman zaman değiştirilmesi önerilmektedir. Uyurken bebeği sık sık kontrol ederek Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler nefes almasını engelleyecek bir neden bulunup bulunmadığını inceleyin. Sırt üstü yatarken kusan bebek boğulma tehlikesiyle karşılaşabilir.

Bebeğinizin Emzirilmesi: Bir bebeği beslemek için seçilecek en doğal ve en doğru yol onu emzirmektir. Anne sütü bebeklerin gelişebilmeleri için gerekli tüm besinleri içerir Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler bulaşıcı hastalıklara karşı ona bağışıklık kazandırır. Emzirme Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler aynı zamanda Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler anne ile çocuk arasında Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler çocuğun ruhsal açıdan sağlıklı gelişmesini etkileyen yakın bir ilişkinin doğmasına yardımcı olur. Anne için ise Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler gerek fiziksel gerek ruhsal dengenin korunması açısından büyük önem taşır. Emzirme Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler annenin de bebeğin de benimsemesi ve iyi öğrenmesi gereken bir sanattır. Bebeğinizi nasıl emzireceksiniz? Emzirme zamanlarını kendiniz için en uygun ve dinlendirici olan saatlere göre programlayın. Bebeğinizi emzirirken size en rahat gelen duruşu benimseyin. Bebeği emzirmeye başlamadan önce sıcak su ile yıkayın. Göğüs uçlarınızı temizleyin. Bebeğe önce bir memenizi verin ve on dakika emzirin Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler sonra diğerini vererek on dakika daha emzirin. Bir sonraki emzirmeyi Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler bebeğin en son emdiği göğüsten başlatın.
Bebeğiniz Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler süt gereksinmesinin önemli bir bölümünü emzirmenin ilk birkaç dakikasında alacaktır. Fakat sütün devamlı oluşabilmesi için bebeğin her iki göğüslede emzirilmesi şarttır. Bebekler içgüdüsel olarak meme emmeyi bilirler. Ama ilk günler meme ucunu bulmakta güçlük çekebilirler. Göğsünüzün ucunu baş parmağınızla orta parmağınız arasına alıp bebeğin ağzına vererek ona yardımcı olun. İyi beslenebilmesi için bebeğin Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler ağzını tamamen açmasını ve sadece göğüs ucunu değil göğsün koyu renkli bölgesinin tümünü dudaklarıyla kavrayarak meme emmesi gerekir. Meme verirken göğsünüzün bebeğin nefes almasını engellememesine dikkat edin. Bebeğinizi yirmi dakikadan fazla emzirmeyin. Genellikle bebeğiniz doyduğuna kendisi karar verip memenizi bırakacaktır.
Her emzirmeden sonra bebeğinizin gaz çıkarmasını sağlayın. Bunun en kolay yolu Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler onu midesi omuzunuza değecek biçimde yatırmak ve hafifçe sırtına vurmaktır. Bebeğiniz gaz çıkartırken Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler emdiği sütün birazını da kusabileceğinden omuzunuza ufak bir havlu veya temiz bir bez parçası koymayı unutmayın.
Bebeğinizi emzirdikten sonra meme uçlarınızı sıcak su ile silin. Sabun kullanmaktan kaçının. Sızabilecek sütü emmesi için sütyeninize temiz bir tampon veya bez parçası koyun.
İlk haftalarda bebeğinizi iki üç saatte bir Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler hatta gece bile emzirmeniz gerekebilir. Genellikle doğduktan dört veya altı hafta sonra bebekler dört saatte bir emzirilir. Daha sonra ise günde beş kez emzirilme onlar için yeterlidir.ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
__________________
Işıldayan Safir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler
Okunmamış 03-12-2017, 10:29 AM   #2 (permalink)
 
Üyelik tarihi: Dec 2017
Mesajlar: 1
Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sungerBob is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler

https://sorcev.com/dogumdan-sonra-an...neler-alinmali
sungerBob isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Etiketler
bebek, dogduktan, gerekenler, sonra, yapilmasi

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler

 Aile Çocuk ve Ev Hali Klubü ve  Bebek Sağlığı   Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler Bebek Doğduktan sonra Yapılması Gerekenler Artık bebeğiniz doğdu ve sizin yakın ilginize muhtaç. Onu sevin onu sevmekten mutluluk duyun ve ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler telkin cd indir izle İstanbul Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler nerededir kimdir Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler hipnoz Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenlerolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bebek Doğduktan Sonra Yapılması Gerekenler kuantum düşünce kitap haberi
WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:34 AM.Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1