Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı? > Ayna Egzersizi Yapalım!

Uyarılar

AYNA AYNA SÖYLE BANA

Ne Yapmalı? ve Ayna Egzersizi Yapalım! AYNA AYNA SÖYLE BANA Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız herkese hayırlı cumalar olsun.. ben de kampanya dahılınde gıyındım, suslendım, makyajımı da yaptım, imle bazı yenı atılımlar ıcın kendımı sokaga atıyorum, hepinizden cok ciddi bir pozitiflik geliyor, uyanınca kosa kosa gelip bakıyorum bakalım ne yazmıslar diye :) lerzancım yazdıklarına katılıyorum, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ayna Egzersizi Yapalım! telkin cd indir izle İstanbul Ayna Egzersizi Yapalım! nerededir kimdir Ayna Egzersizi Yapalım! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ayna Egzersizi Yapalım! hipnoz Ayna Egzersizi Yapalım! olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ayna Egzersizi Yapalım! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ayna Egzersizi Yapalım! kuantum düşünce kitap haberi

AYNA AYNA SÖYLE BANA

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-05-2007, 11:02 AM   #31 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: AYNA AYNA SÖYLE BANA

herkese hayırlı cumalar olsun.. ben de kampanya dahılınde gıyındım, suslendım, makyajımı da yaptım, imle bazı yenı atılımlar ıcın kendımı sokaga atıyorum, hepinizden cok ciddi bir pozitiflik geliyor, uyanınca kosa kosa gelip bakıyorum bakalım ne yazmıslar diye :) lerzancım yazdıklarına katılıyorum, guzel insanlar burada toplanmıs olması gercekten cok hos.. birbirimizi motive etmeye devam..telkinlerime bu arada 10. gun itibariyle yenilerini ekledim, hepsini telefonumada yukledım, sokakta dinlemeye devam.. sevgiyle tresor

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2007, 09:29 AM   #32 (permalink)
cnb
Üsteğmen

62 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cnb is an unknown quantity at this point

Merhabalar arkadaşlar,
ben de aranıza yeni katıldım
siteye ve pozitif enerjinize hayran kaldım.
25 yaşındayım ve bunun 24 yılı çok sancılı geçti.
ailevi problemler vs.
sorunlar geçti mi, yoksa olayları kanıksamaya mı başladım bilmiyorum ama
nihayet kendi içime dönme fırsatı buldum.
şu anda evliyim ve eşim müthiş bir eş,
ama maalesef zaman zaman onu da çok üzüyorum
değişim zor tabi ,hele ben gibi hassas bi bayansanız :)
ayna egzersizini yeni okudum ,denemeye değer bence,
ama inşallah eşim dalga geçmez, çok utanırım yoksa :(
herkese iyi günler diliyorum
sevgiyle kalalım...
cnb isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2007, 05:31 PM   #33 (permalink)
Üsteğmen

32 Mesajinıza toplam 69 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elif2 is an unknown quantity at this point

merhaba arkadaslar ..ayna egzersizini denemeye calistim..komik gelebilir ama atakan beyin en basta dedigi gibi cocukluktan beri kendini övme sevme gibi yetistirildik,bende aynaya cok bakarsan yani makyaj sac tarama vesaire ihtiyaclarin disinda cok uzun sure bakarsan delirirsin diye buyutuldum ayna egzersizini denemeye calistim,kendimi disaridan biri gormeye calistim ama konusamadim,korktum,deliririm falan
Alt 08-08-2007, 10:28 PM   #34 (permalink)

12 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esra123 is an unknown quantity at this point

yemişler seni :) bende böle aynaya bakarkene şey diodum ben çok güzelim kendimi çok seviorum die sora annem fln beni dinliomuş ççokk utandım bi daha daha dikkatli olucam
esra123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-08-2007, 03:11 AM   #35 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tilsim is an unknown quantity at this point

biliyormusunuz ben bunu hep yapıyorummmmmmmm..ve çok çok memnunum ...ben kendimi seviyorummmmmmmmm
tilsim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2007, 10:08 PM   #36 (permalink)
Üsteğmen

141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

dün ailemle kısa bi aradan sonra yine tartışmıştım.bir haftadır kendine güven telkini gibi çalışmalardan dolayı içimdeki huzur o dünkü tartışmamla toz oldu gitti.daha da kötüsü dünden beri başımda bi ağrı vardı tartışmadan dolayı.az önce aynada kendinle konuşma tavsiyelerinizi yorumlarınızı okudum.aslında etkili olduğunu biliyordum ama gerekli özeni göstermedim.neyse okuduktan sonra boy aynasının karşısına geçtim.kendime seni seviyorum,sen yeteneklisin vs. gibi şeyler söyledim ama hiçbir değişiklik olmadı.tartışma hissini yok etmek için suçluluk duygusu telkininden bir cümle aklımdaydı onu söyledim dedim ki "sana suçluluk hissettirecek duygular düşünceler senden tamamen uzaklaşıyor.ve yok oluyor" bir anda sanki başımdaki ağrı yok oldu.bunu da çalışmalarım arasına kattım artık.eğer her zaman böyle etkiliyse ben aynanın karşısından kalkmam artık
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2007, 09:36 AM   #37 (permalink)
Yüzbaşı

160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point

sevgili üç gömlek, olumlamalarıa devam et bak yakın zamanda yararlarını farkedeceksin sevgiler
Alt 22-01-2008, 06:00 PM   #38 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute

Sabahları ve güniçinde aynada kendinizle sohbet edip kendinizi ne kadar sevdiğinizi söylemek
gerçekten çok işe yarar.... Deneyin, bir kaç kezden sonra bu alışkanlık olacaktır....
En azından başlangıçta sabahları seni çookk seviyorum diye başlayın güne aynadaki size hitaben....

İyi eğlenceler.......

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2008, 01:19 AM   #39 (permalink)
Yüzbaşı

160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point

Evet birkaç kez ben kendimi çok iyi hissettiğimde tesadüfen bunu denedim kendime coşkuyla iltifatlar edip tüm güzelliklere layık olduğum söyledim ve insan kendini gerçekten çok iyi hissediyor, sen ne kadar güzelsin , ne kadar iyisin, dürüstsün gibi şeyler söylenildiğinde kelimelerin gücü bunları daha da arttıracaktır, yalnız bunu yaparken sakın kimse görmesin akıl sağlığımızdan şüpheye düşebilirler
Alt 27-01-2008, 11:02 PM   #40 (permalink)

4 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kalekilit is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar sivilceleri ile barışamamış birisi ayna karşısına nasıl geçebilir ki ? Ben sivilcelerim yokken bu tarz egzersizleri bol bol yapardım. Şu an bu durumumdan muzdaribim. Aramızda bunu başaranlar var mı ?
kalekilit isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks