Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı? > Ayna Egzersizi Yapalım!

Uyarılar

AYNA AYNA SÖYLE BANA

Ne Yapmalı? ve Ayna Egzersizi Yapalım! AYNA AYNA SÖYLE BANA Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Kendimizi ihmal etmemek gerçekten çok çok önemli...Bu nedenle bu tür egzersizleri ihmal etmeden yapmak ona harcanan vaktin çok daha fazlasını geri verecektir....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ayna Egzersizi Yapalım! telkin cd indir izle İstanbul Ayna Egzersizi Yapalım! nerededir kimdir Ayna Egzersizi Yapalım! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ayna Egzersizi Yapalım! hipnoz Ayna Egzersizi Yapalım! olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ayna Egzersizi Yapalım! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ayna Egzersizi Yapalım! kuantum düşünce kitap haberi

AYNA AYNA SÖYLE BANA

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-01-2007, 06:01 PM   #11 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: AYNA AYNA SÖYLE BANA

Kendimizi ihmal etmemek gerçekten çok çok önemli...Bu nedenle bu tür egzersizleri ihmal etmeden yapmak ona harcanan vaktin çok daha fazlasını geri verecektir.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2007, 12:32 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
87 Mesajinıza toplam 251 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mügeee will become famous soon enoughmügeee will become famous soon enough

ben ayna karşısındaki egzersizden ziyade olumlu içsel konuşmada yazdığım şeyleri tekrarlıyorum özellikle en çok kitaptan alıntı olduğunu söylediğim ;

DÜŞÜNCELERİMİ SEÇME HAKKIM OLDUĞUNU İDRAK ETTİM.BAŞKALARININ BENİMLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİ BENİ BAĞLAMAZ.KENDİM İÇİN REFAH,SAĞLIK,MUTLULUK,SEVGİ VE ANLAYIŞ DÜŞÜNCELERİNİ SEÇİYORUM,KORKU VE NEFRETE DÜŞÜNCELERİMDE YER YOK.DOĞDUĞUM ANDAN İTİBAREN DÜŞÜNCELERİMİ TEK HAKİMİ BENİM.

BU HAYATIMIN DÖNÜM NOKTASI ,GEÇMİŞTEKİ OLUMSUZLUKLARI SİLİYORUM.GELECEK İSE SEÇİMİMİ YAPMAMI BEKLİYOR.İŞTE BU ANDA YARINLARIMA YÖN VERİYORUM.GEÇMİŞTE YAPTIĞIM TÜM HATALAR İÇİN KENDİMİ BAĞIŞLIYORUM,GEÇMİŞİ UNUTARAK YENİ BİR HAYATA BAŞLIYORUM.KENDİM İÇİN SADECE DENEYİMLEMEK İSTEDİĞİM ŞEYLERİ SEÇİYORUM.

KENDİMİ HARİKA HİSSEDİYORUM ! GÜÇLÜ VE SAĞLIKLIYIM VE BUNUN TADINI ÇIKARIYORUM.YAPTIĞIMI İYİ YAPARIM VE DOĞAL OLARAK DA İYİ SONUÇLAR ALIRIM.DENEYİMLERİMİ HARİKA İNSANLARLA PAYLAŞIYORUM.DÜŞ GÜCÜMÜ YAPICI OLARAK KULLANIYORUM VE BÜTÜN DÜŞLERİM HARİKA BİR BİÇİMDE GERÇEKLEŞİYOR.

HİÇBİRŞEY BANA KARŞI DEĞİL.TÜM HAYAT HİZMETİMDE.HER PROBLEMİN BİR ÇÖZÜMÜ VAR VE BU ÇÖZÜM HER ZAMAN İÇİMDE YATMAKTA.KARŞILATIĞIM GÜÇLÜK NE OLURSA OLSUN,ONUN İÇİNDEKİ NİMETİ BULUR,DAHA İYİ VE DAHA GÜÇLÜ BİR İNSAN OLURUM.HİÇ BİRŞEY BENİ YENEMEZ ,ÇÜNKÜ BİLİYORUMKİ HİÇ BİRŞEY İÇİMDEKİ GÜCÜ YENEMEZ.İÇİMDEKİ ZEKAYI ÇAĞIRARAK DAHA ÜRETKEN BİR HAYAT HAZIRLIYORUM.

SON DERECE HUZURLUYUM.HAYATIMDAKİ İYİLİĞİN GÜCÜNE İNANIYORUM.KOŞULLARDA VE KİŞİLERDE HİÇBİR GÜÇ YOK,YALNIZCA İYİLİKTE GÜÇ VAR.YANİ İÇİMDEKİ GÜCE ENGEL OLABİLECEK HİÇBİR İNSAN ,YER,NESNE VE DURUM YOK.HİÇ BİRŞEY BANA KARŞI DEĞİL.ÜZÜNTÜLERİMİN BENİ İNCİTECEK GÜCÜ YOK.ŞUANKİ İYİ DÜŞÜNCELERLE GELECEĞİMİ HAZIRLIYORUM;BUGÜNÜ YAŞIYORUM,GELECEĞE GÜVENİYORUM,GEÇMİŞTEN HİÇ BİR PİŞMANLIK DUYMUYORUM.TÜM HAYATIN BENİM İÇİN ELELE VERDİĞİNE İNANIYORUM.RAHATIM,HUZURLUYUM...

bu yazıları.Ve inanın gerçekten çok etkili oluyor.Ben telkinler ve bu konuşmalardan sonra kendimi çok daha iyi hissediyorum ama tabiki dün forumda bahsedildiği gibi gelgitler yaşıyorum.

Alt 20-01-2007, 02:48 AM   #13 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart AYNADA KENDİNİ GÖREN ÇOÇUK

[youtube=425,350]KpGMqzJgovw[/youtube]
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2007, 09:38 PM   #14 (permalink)

1 Mesajina 9 kez İyi ki varsın denildi
zerre is an unknown quantity at this point
Standart AYNA AYNA SÖYLE BANA

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Hep kendini beğenmenin kötü bir şey olduğu anlatıldı durdu.Masalda bile geçer ya cadı geçer aynanın karşısına ve "Ayna Ayna" der.
Bu yüzden insanların asıl sorunları kendini beğnemişlik değil kendini yeterince sevmemektir.
Kendisini yıpratan sürekli eleştiren sürekli hakaret eden sürekli döven o kadar kişi var ki.Ve tüm söyledikleriniz bilinçaltınız tarafından kaydediliyor.Şimdiye kadar defalarca dövdüğünüz bilinçaltınızda ki çocuk artık şöyle bir etrafına bakmaya başladı.Telkinlerin etkisi ile canlanan bu sonsuz kapasiteli varlığı dövmekten sövmekten vazgeçmenin zamanı geldi.
Geçin aynanın karşısına..
Konuşun bilinçaltınızla.
Ona teşekkür edin sizi mutlu hissetitrdiği için.Onu sevdğinizi söyleyin.Varsa isteklerinizi dileklerinizi iletin.Şimdiye kadar yaptıklarınız için ondan özür dileyin.Onunla işbirliği yapmaktan bir bütün olmaktan memnuniyet duyduğunuzu ifade edin.Bu cümleleri söyleyin ve daha fazlasını emin olun sizi duyacak ve her cümleniz size kat kat fazlası ile geri dönecektir.Bu egzersiz telkin dinlemeyi tamamlayıcı etki yapar.
merhaba atakan bey,
bir kaç gündür sitenizdeyim.. cd leri indiriyorum, bu arada dostlarıma öneriyorum bu arada sitenin farklı alanlarını geziyorum filan.

öncelikle emekleriniz için teşekkürler... cd ler işe yarar bilmiyorum ama ney ve new age tarzı müzikler zaten çk güzel keyifle dinlenen müzikler.. beklenen faydayı göstermesini umut ederek
tekrar teşekkürler ediyorum... ancak; bir şey daha var ki;

bu topik benim için çok şaşırtıcı çok enteresan bir topik oldu.

şu yukarıda akıp giden ayna önünde duran bayan fotoğrafının orjinal linkini merak ettim... mümkün müdür öğrenmem?
zerre isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-02-2007, 09:43 PM   #15 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

O resmi google grafikten buldum... theouterlimits.com diye bir sitede varmış orjinali.Ancak o sitenin konusu ile Ayna Ayna başlığının ilgisi pek yok.

Ben google grafik sitesine ayna yazdım bu çıktı.Sonuçta aynaya bakan birisinin resmi...Şimdi siteye baktım böyle başka resimler falan var..İngilizce bir site saten...
Tv de yayınlanan outer limits diye bir program varmış.Onun resmi sitesiymiş.
Alt 02-03-2007, 05:20 PM   #16 (permalink)

7 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kadik will become famous soon enoughkadik will become famous soon enough

Arkadaşlar,
Aynada kendine olumlu telkinde bulunmanın saçmalık olduğunu söyleyen zihniniz , aynı şekilde değersiz olduğunuzu, hiç bir şeye layık olmadığınızı, beş para etmez bir varlık olduğunuzuda söylüyor.Artık uyanın lütfennnnnnnnnnnnnnnnnn
Artık zihninizin sizi kullanmasına ve öz ünüze ulaşmanıza engel olmasına izin vermeyin lütfen.
Artık zihninizi kontrolünüz altına alın ve kendi gerçeğinize ,eşsiz ,sınırsız,sonsuz ve mükemmelliğinize ulaşmak için gayret gösterin.
Burda olduğunuza göre bu işe başlamışsınız demektir.Biraz daha gayret ederseniz ,kendi muhteşem varlığınızın farkına varacaksınız.Burdaki ilgili kendine güven, suçluluk duygusu gibi temel cd leri dinlediğinizde , öz ünüzün üstündeki çamuru temizleyeceksiniz ve gün gelecek kendi gerçeğiniz ortaya çıkacak.Bu sureci hızlandırmadaki em iyi yöntemlerden biride ayna da olumlu telkinlerdir.
Kendi gözlerinizin içine bakarak yaptığınız olumlu telkinler , çamurları çabuk temizliyor.Denemesi bedava....hiç beklemeyin.
Alt 06-04-2007, 01:58 PM   #17 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
simsiyahhh is an unknown quantity at this point

aslinda bu konuyu okurken sunun farkina vardim ...
her sabah banyoda yüzümü yikarken dislerimi fircalerken felen .. sorada gözlerime farimi cekerken birkerede olsa aynadagözlerimin icine bakarak gülmek ... o günü belkide sitresli almanca dersinde bana huzur verdiginin kanitina vardim ...

tabi bu gülme olayi yolda müzik dinlerkende oluo ama olsun ...

her defasinda krildimda krildim ufaldimda ufaldim.. simdi gecmis karsima ..MUTLULUK diyorsunuz.. waz gecin artik benden !!!!<br /><br />herkezin surati binbir soguk rüzgar, ve ben mecburmuyum sizce bunca soguk yüzlerin arasinda üsümeye ?<br />[size=20pt]<br />HAYIR DILIM !!![/size]<br /><br />....FoR yoU...<br /><br />anliyorsun bitecek gözlerin renkten renge düsecek<br />yalnizlik henüz bir bebek günden güne büyüyecek..
simsiyahhh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-05-2007, 02:03 AM   #18 (permalink)
Çevirmen

29 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Deria is an unknown quantity at this point

bunu daha önce yapmamıştım ama ben aynaya bakmaktan zevk duyan bir insanım. her aynaya baktığımda kendimden etkilenrim :D hatta kendimi özler her fırsatta ayna bulur gider gider bakarım. ama henüz bilinçaltımla yani gerçek benle tanışmadım. şimdilik sadece bakışıoruz yakın zamanda tanışacağım onunla ve en iyi arkadaşım olacak.
bu arada sunum hazırladığım zaman ayna karşısında prova yaparım genellikle ve büyük yararını görürim bunu da burda alakalı olduğu için belirteyim.
Alt 10-05-2007, 02:32 AM   #19 (permalink)
Teğmen

51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamozdüşleri is an unknown quantity at this point

Deryacım ne güzel enerjinle pozitifliğinle tam talebesin sunum hazırlaken demişsin kolay gelsin alışkanlık etmemiz gerekli sanırım aynayla barışmamız lazım Bilinçaltımla tanışmayı bende istiyorum. ama ona biraz kötülük yaptım istemeden biraz aramız açık suskunlaştı gibi barışınca sizlerle tanıştırırım
aynadaki aksim gülümse bana ... hadi ama bön bön bakma dişlerini göster bir kerecik ... ne inatçısın sen ya esprilerime bile gülmüyorsun güzel aksim sen bu aralar çok mu asabisin ? hımm Bir anda ampul yanar çiiinnnnn jeton düşeeer veee "öyle ya aynada ki aksime ben gülümsemeliyim önce ... " ( ben de makyaj yaptığım zamanlar konuşurum ama maalesef makyajı pek sevmiyorum ondan arada bir muhabbetleşiyoruz aynayla )
yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-05-2007, 07:22 PM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1
152 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etterna_ is an unknown quantity at this point

Alıntı:
yakamozdüşleri Nickli Üyeden Alıntı
( ben de makyaj yaptığım zamanlar konuşurum ama maalesef makyajı pek sevmiyorum ondan arada bir muhabbetleşiyoruz aynayla )
Ya aynen ben de öyle..Makyaj kadar gereksiz bi külfet var mı ya.Ama yaptıktan sonra ben de kendime bakarım aksimi görebileceğim heryere.Biraz da sık yapabilsem daha iyi hissetçem kendimi ama zor gelio

Bookmarks

Seçenekler
Stil