Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı? > Ayna Egzersizi Yapalım!

Uyarılar

AYNA AYNA SÖYLE BANA

Ne Yapmalı? ve Ayna Egzersizi Yapalım! AYNA AYNA SÖYLE BANA Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: tresor Nickli Üyeden Alıntı sevgii etterna yanlıs hatırlamıyorsam ıs yerınde senı kaale almadıklarını yazmıstın.. maalesef erkekler makyaj olayını = bakımlı kadın olarak tanımlıyor.. ozellikle ıs yerıne makyajsız gıtmemeye calıs.. nacizane tavsiyem benim bu.. ben ofistekileri makyaj yapıp birazda giyimimi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ayna Egzersizi Yapalım! telkin cd indir izle İstanbul Ayna Egzersizi Yapalım! nerededir kimdir Ayna Egzersizi Yapalım! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ayna Egzersizi Yapalım! hipnoz Ayna Egzersizi Yapalım! olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ayna Egzersizi Yapalım! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ayna Egzersizi Yapalım! kuantum düşünce kitap haberi

AYNA AYNA SÖYLE BANA

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-10-2010, 08:31 PM   #91 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Cevap: Ynt: AYNA AYNA SÖYLE BANA

Alıntı:
tresor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgii etterna yanlıs hatırlamıyorsam ıs yerınde senı kaale almadıklarını yazmıstın.. maalesef erkekler makyaj olayını = bakımlı kadın olarak tanımlıyor.. ozellikle ıs yerıne makyajsız gıtmemeye calıs.. nacizane tavsiyem benim bu.. ben ofistekileri makyaj yapıp birazda giyimimi daha da şıklastırarak cok kez sasırtmısımdır, hatta bir keresinde patronun karısından bile övgü almıstım.. maalesef kurtlar sofrasında bıraz ye kurkum ye hesabı... sevgiler tresor

tresor'un düşüncesine kesinlikle katılıyorum. kendimden örnek vereyim uykuyu sevdiğim için hep sabahları geç kalırdım iş yerime. bu nedenle bazen makyaj yapmazdım giderken. zamanla patronlar makyaj yapsana diye diretmeye başladılar. güzel görün insanlar bakımlı kişiler görmek istiyorlar buraya gelince dediler. gerçektende öyleydi. gelenler makyaj yapmadıgımda hasta sanıyorlardı beni. günde en az 5-10kez hasta olmadıgımı tekrarlayınca makyaj şart dedim kendime. bir daha da makyajsız gitmedim işe. sonrada öyle bir eleştri ile karşılaşmadım hatta daha güzel olduguma dair övgüler bile aldım.. makyaj cildimizi bozmayacak şekilde yapıldıgı takdirde şart gibi bişi..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2010, 09:28 PM   #92 (permalink)
Yüzbaşı

553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Cevap: AYNA AYNA SÖYLE BANA

Alıntı:
ozel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yillarca inansamda inanmasamda (ki onceleri pek inanmiyordum) kendimi sevdigimi soylemek ve benzer olumlamalari hep yaptim ve aynada kendimi sevdigimi soyledim durdum, aynaya bakip kendime defalarca "bana isigini goster" dedim, Telkinlerimi dinledim ve onlari meditasyon ve dualarimla destekledim, Atakan cok hakli tek basina Telkinler yetersiz kalir, pozitif yollarla desteklenmeleri gerekir, yillar icinde kendimeki muthis deyisikliklerin farkindaydim ve daha cok daha cok daha hizli daha hizli deyismek istedim cunku yillarca kendimi dovmus yillarca kendime sovmus biri olarak artik cok yorgundum ve bu deyisimin aziciginin bile bende yarattigi o huzur, kendine guven nese ve simdide yasayabilmenin rahatliginin olabilecek en cogunu istedim... AMAN DIKKAT!! iste bu noktada sakadan anlamayan ve gercekten her dusuncemizi emir olarak algilayan bilincaltimiz ve onunla birlikte calisan evrenin yogun calismalari devreye giriyor ve senin hizli deyisimin icin sana ellerinden gelen her turlu yardimi yapiyorlar, yani ben daha fazla huzur isterken bunun bana en hizli gelebilecek seklinin KANSER olabilecegini ruyamda gorsem (ki gordum ama anlamadim) inanmazdim. Evet Kanser oldum, ben kendim icin en iyisini isterken Kanser olmanin sokunu anlatamam size, ama kisa zamanda kendime geldim ve NEDENini sorabildim cevap cok basitti;
Kendimizde yatattigimiz ciddi hastaliklar en hizli deyisim araclaridir...Evet Kanserle mucadele ederken dusunecek ve ic sesimi dinleyecek cok vaktim oldu, kendimin ve kendi yasamimin degerini anlayacak, sevdiklerimin ve sevginin onemini anlayacak cok vaktim oldu... Halbuki daha sakin daha hayatimi yasayarak kah gulerek kah aglayarakta kisisel deyisimi basarabilirdim..sonradan anladim...
Herseyi dogal akisi icerisinde yapmak sart, acelenin bedeli agir olabiliyor..
Sevgi ve isikla kalin.
büyük geçmiş olsun diyorum ve tüm kalbimle bir an once ıyıleşmenizi diliyorum. evrenin şifası sizinle olsun. herşeyin gönlünüzce olmasını diliyorum.
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2010, 09:51 PM   #93 (permalink)
Yüzbaşı

Standart Cevap: Ynt: AYNA AYNA SÖYLE BANA

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hep kendini beğenmenin kötü bir şey olduğu anlatıldı durdu.Masalda bile geçer ya cadı geçer aynanın karşısına ve "Ayna Ayna" der.
Bu yüzden insanların asıl sorunları kendini beğnemişlik değil kendini yeterince sevmemektir.
Kendisini yıpratan sürekli eleştiren sürekli hakaret eden sürekli döven o kadar kişi var ki.Ve tüm söyledikleriniz bilinçaltınız tarafından kaydediliyor.Şimdiye kadar defalarca dövdüğünüz bilinçaltınızda ki çocuk artık şöyle bir etrafına bakmaya başladı.Telkinlerin etkisi ile canlanan bu sonsuz kapasiteli varlığı dövmekten sövmekten vazgeçmenin zamanı geldi.
Geçin aynanın karşısına..
Konuşun bilinçaltınızla.
Ona teşekkür edin sizi mutlu hissetitrdiği için.Onu sevdğinizi söyleyin.Varsa isteklerinizi dileklerinizi iletin.Şimdiye kadar yaptıklarınız için ondan özür dileyin.Onunla işbirliği yapmaktan bir bütün olmaktan memnuniyet duyduğunuzu ifade edin.Bu cümleleri söyleyin ve daha fazlasını emin olun sizi duyacak ve her cümleniz size kat kat fazlası ile geri dönecektir.Bu egzersiz telkin dinlemeyi tamamlayıcı etki yapar.

bunu da denicem telkinlerin yanında ama içimden inanmadıgıma dair düşünceler geçio kafamdan bir yanım napıosun sen işe yarıcanımı sanıyosun diyo sanki o öyle dedikçe benim yaptıgım hakkatten bişiye yaramıcak gibi geliyo o iç sesin inadına yılmadan devam etsem de olurmu. yani onun konuştugu ve söyledikleri için değil benm sesli söylediğim için gerçekleşiyor dimi.

Alıntı:
Merhabalar Pingu;
Hoşgeldin;
Öncelikle burada yapilanin bir tedavi olmadigini davranis degisikligi oldugunu hatirlatmakta fayda var.
Ancak davranis degisikliginin kendine güveni az olan kişilerde daha belirgin bir sekilde degisimi gerceklestirdigi bir gercektir.
Eğer kendine güvenin az ise degisimi cok daha belirgin bir sekilde yasayacaksin.Çoğu kişide bu böyle oluyor.
Tabii ki düzenli bir sekilde dinlemen gerekiyor.
benim kendime güvenim çok çok çok az hissetmiyorum bile çoğu zaman sıfırlandı diye düşünüyorum.. ama dediğiniz gibi değişim bu durumda daha çabuk etki ediyor sanırım.. telkinleri 10 gündür dinliyorum. şimdiden daha çok olumlu düşünceler gelmeye başladı, ama olumsuzlarda doluşmuyor değil tabii.. uykum vs. düzenli olmaya başlamıştı. son birkaç gün telkinleri aksattım hemn uykum bozuldu bende aynı hızla yeniden dinlemeye başladım. ama dediğiniz gibi bir iyiy bir kötüyüm buda daha yolun başında oldugum için dalgalanmalar sebep oluyor.

Alıntı:
Burada en az telkinler konusu kadar onemli olan egzersizlerdir.Yani balık tutmayı öğrenmek balık yemekten hazır olan telkinleri dinlemekten çok çok daha önemlidir.
Öyleyse egzerszlere lütfen daha fazla önem verelim.Ayna karşısına geçip kendisi ile barışan kendisine istek ve dileklerini beilrten kimse var mı?

Unutmayalım ki ne istersek gerçek olur.Geçin aynanın karşısına ve isteklerinizi belirtin..

Elbette olumsuz düşünceler dışarıdan müdahale edip bunun gerçek olamayacağını saçma olduğunu söyleceyeceklerdir o olumsuz düşünceleri dışarıda tutun.Aynanın karşısına geçip kendinizle konuşun.

dışarıda tutamıyorum bıdı bıdı konuşuyor hep :( onu duysam ama kale almayıp devam etsem olmazmı bilinçaltım kabul etmezmi söylediklerimi olumsuz düşüncelerimi dinler

Alıntı:
Merto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bilinçaltınızla konuşun ve ona huzur, uyum ve özdoğa ya uymasını söyleyin. Bilinçaltınızla konuşurken otoriter ve inanılır olmaya dikkat edin; o zaman emirlerinizi yerine getirecektir.

Yukarıdaki tavsiye yada uyarı bilinçaltı ile çalışma konusunda uzman isimler tarafından belirtilir. Bu da gösterir ki kendi kendine yapılan konuşmalar oldukça önemlidir hayatımızda.

Değerli arkadaşımız zolax a da bu vesile ile hoşgeldin diyorum. Herkezin zor anları oluyor muhakkak, bazen bunları kolay atlatamasakta sonuçta güneşin her sabah doğması gibi taze ışıklar hayatımıza giriyor sonunda. Ne güzel birşey keşfettiğinin farkındamısın, tüm aksiliklere rağmen mutlu hissetmek. İşte daha önce bir yazısında Atakan ın da bahsettiği gibi mutluluğun sebepsiz olması için bu ilk ve en önemli sebep. Mutlu olmak için birşeyler aramak yeni mutsuzluklar getirir ancak. Ama mutluluğun içimizde olduğunu farkedersek, onu istediğimiz an ve hep yaşayabiliriz.

Zolax ın yazısı bende bunları çağrıştırdı paylaşmak istedim.

otoriter ve inanılır olamıyorum ilk aşamada. bu nedenle olmuyor diye pes ediyorum. napmalıyım inatla devammı ediyim zamanla alışırmıyım gerçekten inanarak söylemeye

Alıntı:
mügeee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben ayna karşısındaki egzersizden ziyade olumlu içsel konuşmada yazdığım şeyleri tekrarlıyorum özellikle en çok kitaptan alıntı olduğunu söylediğim ;

DÜŞÜNCELERİMİ SEÇME HAKKIM OLDUĞUNU İDRAK ETTİM.BAŞKALARININ BENİMLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİ BENİ BAĞLAMAZ.KENDİM İÇİN REFAH,SAĞLIK,MUTLULUK,SEVGİ VE ANLAYIŞ DÜŞÜNCELERİNİ SEÇİYORUM,KORKU VE NEFRETE DÜŞÜNCELERİMDE YER YOK.DOĞDUĞUM ANDAN İTİBAREN DÜŞÜNCELERİMİ TEK HAKİMİ BENİM.

BU HAYATIMIN DÖNÜM NOKTASI ,GEÇMİŞTEKİ OLUMSUZLUKLARI SİLİYORUM.GELECEK İSE SEÇİMİMİ YAPMAMI BEKLİYOR.İŞTE BU ANDA YARINLARIMA YÖN VERİYORUM.GEÇMİŞTE YAPTIĞIM TÜM HATALAR İÇİN KENDİMİ BAĞIŞLIYORUM,GEÇMİŞİ UNUTARAK YENİ BİR HAYATA BAŞLIYORUM.KENDİM İÇİN SADECE DENEYİMLEMEK İSTEDİĞİM ŞEYLERİ SEÇİYORUM.

KENDİMİ HARİKA HİSSEDİYORUM ! GÜÇLÜ VE SAĞLIKLIYIM VE BUNUN TADINI ÇIKARIYORUM.YAPTIĞIMI İYİ YAPARIM VE DOĞAL OLARAK DA İYİ SONUÇLAR ALIRIM.DENEYİMLERİMİ HARİKA İNSANLARLA PAYLAŞIYORUM.DÜŞ GÜCÜMÜ YAPICI OLARAK KULLANIYORUM VE BÜTÜN DÜŞLERİM HARİKA BİR BİÇİMDE GERÇEKLEŞİYOR.

HİÇBİRŞEY BANA KARŞI DEĞİL.TÜM HAYAT HİZMETİMDE.HER PROBLEMİN BİR ÇÖZÜMÜ VAR VE BU ÇÖZÜM HER ZAMAN İÇİMDE YATMAKTA.KARŞILATIĞIM GÜÇLÜK NE OLURSA OLSUN,ONUN İÇİNDEKİ NİMETİ BULUR,DAHA İYİ VE DAHA GÜÇLÜ BİR İNSAN OLURUM.HİÇ BİRŞEY BENİ YENEMEZ ,ÇÜNKÜ BİLİYORUMKİ HİÇ BİRŞEY İÇİMDEKİ GÜCÜ YENEMEZ.İÇİMDEKİ ZEKAYI ÇAĞIRARAK DAHA ÜRETKEN BİR HAYAT HAZIRLIYORUM.

SON DERECE HUZURLUYUM.HAYATIMDAKİ İYİLİĞİN GÜCÜNE İNANIYORUM.KOŞULLARDA VE KİŞİLERDE HİÇBİR GÜÇ YOK,YALNIZCA İYİLİKTE GÜÇ VAR.YANİ İÇİMDEKİ GÜCE ENGEL OLABİLECEK HİÇBİR İNSAN ,YER,NESNE VE DURUM YOK.HİÇ BİRŞEY BANA KARŞI DEĞİL.ÜZÜNTÜLERİMİN BENİ İNCİTECEK GÜCÜ YOK.ŞUANKİ İYİ DÜŞÜNCELERLE GELECEĞİMİ HAZIRLIYORUM;BUGÜNÜ YAŞIYORUM,GELECEĞE GÜVENİYORUM,GEÇMİŞTEN HİÇ BİR PİŞMANLIK DUYMUYORUM.TÜM HAYATIN BENİM İÇİN ELELE VERDİĞİNE İNANIYORUM.RAHATIM,HUZURLUYUM...

bu yazıları.Ve inanın gerçekten çok etkili oluyor.Ben telkinler ve bu konuşmalardan sonra kendimi çok daha iyi hissediyorum ama tabiki dün forumda bahsedildiği gibi gelgitler yaşıyorum.
olumlu içsel konuşma sözlerin çok güzel arasından birkaçtanesini bende tekrarlamak üzere listeme alıyorum teşekkürler.

herşeyin gönlünüzce olması dileğimle.
Alt 25-08-2017, 11:52 PM   #94 (permalink)
Üsteğmen

marea476 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
53 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marea476 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: AYNA AYNA SÖYLE BANA

aynaya bakınca hep eliştiri aldıgımdan olsa gerek. devamlı yapamadıgım bir eksersiz.

tekrar deniycem
marea476 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil