Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Genel Kişisel Gelişim Cd'leri > Assertive(Hakkını Savunan)Olma

Uyarılar

İadeler İle İlgili Assertive Davranış Biçimi

Genel Kişisel Gelişim Cd'leri ve Assertive(Hakkını Savunan)Olma İadeler İle İlgili Assertive Davranış Biçimi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Almış olduğunuz şey çok basit bir şey olabilir.Belki önemsizdir...Ancak yinede paylaşmakta fayda var... Unutmayalım basit şeyler önemlidir Ben paylaşmya başlayayım.. Geçen sene bir tatil yöremizde idim. Kuzenim kumpir aldı... Yedim kumpiri :)) Neyse bittiğinde dibinde minik bir ip parçası gördüm... ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Assertive(Hakkını Savunan)Olma telkin cd indir izle İstanbul Assertive(Hakkını Savunan)Olma nerededir kimdir Assertive(Hakkını Savunan)Olma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Assertive(Hakkını Savunan)Olma hipnoz Assertive(Hakkını Savunan)Olma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Assertive(Hakkını Savunan)Olma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Assertive(Hakkını Savunan)Olma kuantum düşünce kitap haberi

İadeler İle İlgili Assertive Davranış Biçimi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-12-2006, 08:46 PM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart İadeler İle İlgili Assertive Davranış Biçimi

Almış olduğunuz şey çok basit bir şey olabilir.Belki önemsizdir...Ancak yinede paylaşmakta fayda var...
Unutmayalım basit şeyler önemlidir

Ben paylaşmya başlayayım..

Geçen sene bir tatil yöremizde idim. Kuzenim kumpir aldı...
Yedim kumpiri :))

Neyse bittiğinde dibinde minik bir ip parçası gördüm...
İlk etapta iade etmeyi düşünmedim..Şimdi kim kalkıp uğraşacaktı.Gerçi yakındı aldığı dükkan ancak kumsalda uzanmak varken..

Neyse sonra gidip paramı iade alayım dedim..

Dışarıda Turistler oturuyordu.Zaten Kumpir alınan yerde pek pis bir yer değildi..

Onlara göstermeden içeri girdim..
Kasada ki görevliye ki sanırım oranın sahibi idi..
Kumpirden ip çıktığını söyledim..

-Önce bir bakayım hani falan dedi..

Bende karanlık olduğu için göremediniz isterseniz şöyle ışığa tutayım dedim.. Kararlı bir şekilde..

Bunun üzerine hemen ustayı çağırdı...
Para iadesi mi yoksa yeni bir kumpir istermisiniz diye sordu..

Bende para iadesi istedim ve paramı geri aldım...

Elbette bu çok onemli bir olay gibi gözükmesede sonuçta üşenmemek gerekiyor bu gibi durumlarda..Eğer memnun kalmadıysanız üşenmeyin iade edin..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2006, 09:01 PM   #2 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: İadeler İle İlgili Assertive Davranış Biçimi

Valla arkadaşlar eğer bir hizmetten memnun kalmadı isem iade konusunda hiç çekinmem..
Geçen bir markettten karpuz aldık kestik..Kelek çıktı.. Hiç üşenmedim öyle sulu sulu koydum poşete geri iade ettim..

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2007, 06:34 PM   #3 (permalink)

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 19 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sergey is an unknown quantity at this point

Toplumumuzda insanların haklı tepkilerini dahi göstermeleri konusunda bastırılmış oldukları gerçeği var. Ya da diğer uç boyutta davranarak hakkını kavgacı ve kaba üslupla savunma durumunu gözlemliyorum.

En dengeli davranış biçimi hakkını savunmak ama düzgün bir üslupla ve kararlı bir şekilde. Böylece herkes yaptığı işi iyi yapmaya dikkat edecek, verdiği hizmetin kalitesini artıracak.

Yalnız burada bir nokta daha yasaların,derneklerin de tüketicinin vs.. yanında olması. Ve bu konuda da gelişmemiz gerek. Aksi halde bireysel mücadeleler sözkonusu oluyor. Ama o da bir başlangıçtır.
Sergey isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2007, 05:54 PM   #4 (permalink)

Tesekkür: 1
4 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
BCANG is an unknown quantity at this point

bende bir keresinde izmir yiyordum.. yarısından fazlasını bitirdim.. doymuştumda , bi baktım içinde kıl.. aslında bu knularda biraz çekingen olurum ama adama söledim ve para falan vermedim!! (adamda ztn hemen özüre falan başladı, hiçte itiraz etmedi)

yani hakkımızı aramamız lazım
BCANG isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-03-2008, 03:38 PM   #5 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
cancazim is an unknown quantity at this point

bende böle konularda olsa hakkımı ararım çünkü sağlıksız şeler veriyorlar bariz ortada kimin haklı olduğu zaten bu durmda .ama bazen bu konuların dışında sesini çıkaramadığında oluyor yani herzamnda bu mümkün değil bnce.birde bende fazla sinir oluyor karşımdakine karşı çok çabuk sinirlenip bağırıyorum parlıyorum haksızlığa uğradığımda yada bi konu hakkında tartışırken ama bi yandanda ben de üzülüyorum. eski yaşadıklarımıda düşününce insanlar bi laf dese ezziyorlarmış gibi geliyor hakkımı arayasım geliyor.arayacaksın hakkını haklı olduunu düşündüğünde ... bazen öğretmenlerine karşı arayamıyorsun ...
cancazim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-03-2008, 08:26 PM   #6 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Valla arkadaşlar eğer bir hizmetten memnun kalmadı isem iade konusunda hiç çekinmem..
Geçen bir markettten karpuz aldık kestik..Kelek çıktı.. Hiç üşenmedim öyle sulu sulu koydum poşete geri iade ettim..

Arkadaşlar bu karpuz konusunda ben size cok vahim birşey anlatmak istiyorum..Hakkını aramak ile ilgili değil ama yaşadığımız çok ilginç ve belki de pek kimsenin başına gelmiş bir şey karpuzla ilgili..Geçen yaz bir marketten ucuzladığı için karpuz aldık,ucuzladığı için dediğim yani ihtiyacımız olmadıgı halde,evde oldugu halde :) bu market pek alışveriş yapmadıgımız bir yerdi ama içerde gezerken rastladık ve aldık.Neyse eve geldik,karpuzu ardiye olarak kullandıgımız iptal ettiğimiz küçük bir oda var mutfağın yanında oraya yere koyduk.Ertesi gün oldu,o günün akşamı odadan poffff diye bir patlama sesi geldi..gittik bir baktık ki karpuz şişme top gibi söner ya içi bomboş bir vaziyette yerde ve oda inanılmaz berbat kokuyordu afedersiniz kanalizasyon gibi..Ve karpuzun içi tamamen su olarak yeri kaplamış..Demek istediğim karpuzun içi tamamen suya dönüşmüş..Daha sonradan öğrendik ki hormon verilen meyveler böyle olurmuş..Düşünebiliyormusunuz bayatlamamıştı bile,kendi kendine patladı..Hormon vererek sebze ve meyveleri ne hale getiriyorlar,onların genetik yapısıyla oynuyorlar ve bu halde bize yediriyorlar.İçinden çıkan kokudan belli..Aslında hormon verilen ve sağlıksız sularla (kanalizayon suyu ile bile oldugunu duyduk)sulanan meyve ve sebzeler varmış..Kesinlikle sağlığından emin olmadıgınız yerlerden meyve ve sebze almayın arkadaşlar..Ben yaşayan her canlı gibi sebze ve meyvelerin bile kendi içlerinde bir özleri maneviyatları olduguna inanırım..Yediğimiz tavuk,meyve sebzelere hormon vererek onların bu manevi dengelerini de bozuyorlar kimyasal yapılarıyla beraber..Yani o tür tavuk ve et ,sebze yediğimiz zaman onlardan bize geciyor agresiflik negatiflik belki ne olur gulmeyin ama ben boyle dusunuyorum..Arkadaşlar aklınızda bulunsun güvenmediğiniz yerlerden alışveriş yapmayın..Yazık doğaya ve hayvanlara neler yapılıyor ..
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-04-2008, 05:33 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

ikizruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
281 Mesajinıza toplam 427 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ikizruh is an unknown quantity at this point

valla hiç acımam hemen iade ederim.genelde başıma kılık kıyafette geliyor.onca para döküyorum giyemeyeceğim şeyi niye geri vermiyim ki.büyük yerler hemen alıyorlar zaten bir yerde uğraştığımı hatırlamıyorum.ama bir keresinde satış danışmanı deli etmişti beni.genelde çok anlayışlı bir müşteriyim insanlar yorulabilir somurtkan olabilir gülümseyemeyebilir.sonuçta hepimiz insanız ve bir saatten sonra yorgunluğumuz hat safhaya ulaşılabilir.dedim ya herşeye anlayış gösterebilirim ama müşteri ayırmaya aslaa olay esnasında çocuğun ağzının payını verememiştim.bende eve gelip bir güzel şikayet mesajı döşemiştim.hemen akabinde geri döndüler o saygısız satış elemanına noldu bilmiyorum ama dusun
ikizruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2009, 03:49 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

hayat kadere inat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 395
177 Mesajinıza toplam 1,230 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the roughhayat kadere inat is a jewel in the rough
Standart Cevap: İadeler İle İlgili Assertive Davranış Biçimi

tamam birde şöyle bir şey yapalım.
geçen yıl bodrumda büyük bir markete alışverişe gittik çok fazla şeyler aldık kasadan geçtik eve geldik eeee niye bu kadar ucuz tuttu neler aldık yok bi yanlışlık var hemen fişleri kontrol ettik hemde ne yanlışlık kasadaki çocuk kesin maaşını oraya yatıracak hemen geri gittik "tamam anlıyorum bu Bodrum esnafı çok iyi hem ucuz ! hemde fazla para veriyor "ama ben bunu kabul edemem diye doğru hesabı yaptırıp parayı ödedik gönül rahatlığı ile eve döndük. ogünden beri hep derim ..........markete gidin çok iyiler ne alırsan al üstüne birde para veriyorlar diye
hayat kadere inat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks