Yeşim Taşlı Mistik Süzgeç

0
563

Yeşim (Jade) Taşlı Mistik Süzgeç

Yeşim (Jade) taşlı çay süzgeci – çaydanlık topu ( tea ball)

Yeşim (Jade); doğal taştır.

Süzgeç; paslanmaz özel Alman çeliğidir.

Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tüm doğal çaylar için uygundur.

Taşlar doğal ürün olduğu için resimdeki ürün ile %100 benzerlik taşımayabilir. 


Kullanımı:

  • Alt ve üstünden kapak gibi çevirerek hazneyi açın.
  • Alt hazneye çayı koyun. Önerilen çay miktarı fincan için 2 gr’dır (iki çay kaşığı kadar). Demlik için, demleme poşeti veya her fincan için 2 çay kaşığı uygundur.
  • Üst süzgeci kapatıp, fincanın veya demliğin içine, Yeşim (Jade) dışarıda kalacak şekilde koyun.
  •  Üzerine sıcak su ekleyin.
  • Dilediğiniz tadı ve aromayı yakalayana kadar, süzgeci sıcak su içinde bekletin ve çıkartıp su ile temizleyin.
  • Çayınızın lezzetini arttırmak için porselen demlik ve kupa kullanmanızı tavsiye ederiz.
  • Mistik Kupalar ile kullanıma uygundur.

Mistik Açıklama

Yeşim (Jade) Taşlı Mistik Süzgeç

Mistik Dükkan Çay Seremonisi  ile doğallığın keyfini yaşarken, şık tasarımlarla zarif ve etkili hediyeler sunabileceksiniz..  Kendinize ve sevdiklerinize.

Çayın rengi ne kadar güzel,
sabah sabah,
açık havada! 

Orhan Veli Kanık

Çay, Avrupa’dan Amerika’ya, Asya’dan Anadolu’ya, geçmişten günümüze, her kültür için önemi büyük olan değerli bir içecektir.

Türk Kültürünün milli içeceği sayılan çay, Faruk Nafiz’den, Orhan Veliye, Cemal Süreyya’dan Necip Fazıl’a kadar pek çok şairin dizelerine konu olurken,  pek çok yazara da ilham kaynağı olup adına kitaplar da övgüler yazdırtmıştır. Çay büyülü etkisiyle, uğradığı her durakta, her yörede, her dudakta kendi özel izini bırakmıştır..

İkram edilen çay, saygıyı, sevgiyi, dostluğu, muhabbeti temsil eder. Zarafet, saygınlık ve sağlık vardır her yudumunda.

Tüm doğal çayları pratik bir şekilde içime hazır hale getirmenin yanı sıra, değerli doğal taşların gücü ile birleştiren Mistik Çay Süzgeci, her yudumunuza zenginlik ve sağlık katarken, pozitif enerji ile dolmanızı sağlayacak.


Yeşim (Jade) taşının genel etkileri:

 

  • Binlerce yıl öncesinde bu yana Çinliler Yeşim taşını en değerli taşlardan biri yapmışlardır. Efsaneye göre büyük Çin Ejderinin yeryüzüne boşalttığı tohumların donmuş hali Yeşim taşın oluşturmuştur.

Günümüzde bile Çinli işadamları ellerinde Yeşimden tılsımlar taşırlar, bir işe başlamadan önce onu tutar, okşar ve ondan güç alırlar.

Bu taşın hayvan biçiminde yontulmuşları bugün bile çok revaçtadır.

  • Yeşim taşının akıl hastalıklarına, dâhili hastalıklara, göz bozukluğuna ve kadınların adet ve doğum sancılarına iyi geldiğine de inanılmaktadır.
  • Yeşim taşının aşırıya kaçan duyguları azalttığı ve hafiflettiği bilinir.
  • Kişilerin görüş açılarına netlik kazandırır. Korku ve endişeleri kişilerin içinde atarak rahatlama duygusu verir.
  • Kullanan kişilere cesaret ve adalet duyguları verir. Günlük olarak kullanılabilir ve dengeli ve iyileştirici etki verdiği bilinir.
  • Gözleri rahatlatır ve akıl sağlığı konusunda dinginlik ve rahatlama hissi verir.
  • Yeşim taşı özellikle öğretmenler ve konuşmacılar tarafından tercih edilen bir taştır. Yeşim taşı renginden dolayı son derece rahatlatır ve huzur verir.
  • Zihinsel odaklanmayı güçlendirir.
  • Yeşim taşının diğer adları ise; Yeşil, cennet taşı, mutluluk taşı, jadedir. Fazilet, toplumsal konum, sevgi gibi konuları temsil eder.

Yeşim (Jade) Taşlı Mistik Süzgeç ile yapabileceğiniz güçlendirici iksir örneği;

  • Doğal taşınızı kullanım sıklığınıza göre arındırmak için; 15 günde bir veya hafta bir gün 12 ila 24 saat arası toprakta bırakınız.

Bırakma Niyeti: Sevgili doğal taşım, arınman, temizlenmen ve pozitif enerji ile dolman için seni toprak anaya bırakıyorum.

Alma Niyeti: Sevgili doğal taşım, seni sevgiyle kabul ediyorum. Ellerinize alın ve kalbinize yaklaştırıp yüreğinizden sevginizi taşınıza akıtın. Onu sevdiğinizi hissedin. 1-2 dk. yeterlidir.

  • Derin bir nefes alın, aşağıdaki niyeti okuyun ve cümleniz bitince taşınıza nefesinizi hızla üfleyin. Bunu 7 kez tekrarlayın.
  • Evrendeki tüm olumlu enerjileri kendine çeken bir mıknatıs olmana niyet ediyorum. Sende olan bu güçlü olumlu enerjiyi benim ve bütünümün en yüksek iyiliği için kullanmana niyet ediyorum. Seninle demlediğim çayımın bedenime sağlık ve şifa vermesine, her yudumu ile zenginlik ve iyi şansımın kolaylıkla artmasına niyet ediyorum.
  • 7 tekrar bitince kalbinize yaklaştırın ve sevginizi taşınıza akıtın. Böylece niyetiniz mühürlenmiş olacak.

Alternatif olarak farklı niyetleriniz ile birleştirebilirsiniz.. 

Şimdi siz de hayatınızda ve kendinizde  Mistik Dükkan Çay Süzgeci ile fark yaratın. Muhteşemliğinizi keşfedin. Sadece bir çay değil iksir yapın.

 

 

Bu bilgiler tıbbi tedavi yerine geçmez ve tıbbi öneri içermez. Lütfen sağlık sorunlarınızda doktorunuza başvurunuz. Bu bilgilerden sadece tamamlayıcı olarak faydalanınız. Kaynak belirtilmeden kullanılması yasa

Yeşim Taşlı Mistik Süzgeç

Ürün Kodu : mucd-4
Fiyatı : 29.00 TL
Teslim Süresi Günde Gönderim Günde Gönderim
Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.2005 yılından bu yana bir milyon üzerinde kişi telkin MP3 lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Lütfen sonuna kadar okuyunuz.

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa bir şey sizi engelliyorsa çekirdek inançlarınızı değiştirin?

Büyük ihtimalle internette gezinirken çekirdek inanç ve telkin cd ler ile ilgili bir şeyler duymuşsunuzdur ve kendi kendinize sormuşsunuzdur.Çekirdek inanç nedir?

Ben Atakan Sönmez.1977 yılında istanbul'da doğdum.1995'de Boğaziçi üniversitesine girdim.Bir şeyler beni engelliyordu ve hayatımda hep aynı şeyler tekrar ediyordu.. Odaklanamıyordum mutsuzdum ve güvensizdim.Sadece sınav kazanmak yetmiyordu.

Yöntem neden oluştu?

Bir çok şeyi denedim kitaplar okudum hipnozu denedim hatta üniversiteyi bıraktım.Hipnoz olmadan uykuda dinleyebileceğim mp3 ler aradım.Türkçe yoktu ingilizce olanlarda etkili değildi.Kendim kayıtlar yapıp dinlediğimde ilk başta sonuç alamadım.

Neden Farklı?

Bir gün bir kayıt sırasında tesadüfen mikrofonum arızlandı ve ses yükselmeleri oldu.Bu şekilde ritmli kayıtlar dinleyince oldukça etkili oldu.Önce bu telkinleri kendim dinledim ve bir blog sitesi açtım... Bu telkinler sayesinde hiç olmadığım kadar mutlu ve güvenli hissetim.Okula geri döndüm ve aynı yıl Boğaziçi üniversitesi ile birlikte iki üniversite bitirdim.Üniversitede ses frekansları üzerine eğitimimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum...

2005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım.Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu...

2008 de telkincd.com u açtım bu sitede 400 e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var....Bu siteye girenler özel konularda 32 tl den telkin mp3 ler alabiliyorlar...

Çekirdek İnanç Nasıl Ortaya Çıktı?

Çekirdek inanç sitesini ise 2010 yılında açtım.Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bu kararları telefonla yüzyüze yada online bir form ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz.Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır.

Nasıl tespit ediliyor ve çözüm için neler yapılıyor.

Çekirdek inanç çalışması telefonla yüz yüze ya da online bir form ile yazılı tespit edilir.Çekirdek inançlarınız bir tanesi baskın olmak üzere 10 adete yakındır. Tespit sonrası subliminal bilinçaltı cd leri hazırlanır. Bu kişiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyanıkken dinleyebilirsiniz.

Çalışma sonrası neler değişecek?

Çekirdek inanç sonrası size özel hazırlanan mp3 leri dinlediğinizde amaç rahatlamak değildir.İlk 10 gün değişimleri siz farkedeceksiniz. İlk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler değişimi fark ederler.Daha dik yürürsünüz göz temasınız kuvvetlenir endişenin yerini mutlu hissetme hali alır.İş ve ilişkilerde yaşanan olumsuz tekrarlar düzelir.Tepkileriniz daha net olur.Böylece bazı kişiler sizden uzaklaşır.Yorumları inceleyerek oluşacak yüzlerce etki hakkında fikir sahibi olabilirsiniz..Bu sitede tespit sonrası  bilinçaltı cd leri hazırlanır.Böylece tek seans sonrası uykuda dinleyeceğiniz cd ler ile daha kısa sürede sonuçlar alırsınız.

5 dakikalık ön tespit nedir?Telefonuma ücret yansıtılır mı?

çekirdek inanç logo5 dakikalık ön tespitte aradığınız telefonlar sabit no ve vodafone’dur.Aşağıdaki butona basarak arayabilirsiniz.Standart dakikanız dışında bir ücret yansımaz.Telefonla bir kaç soru sorularak yapılan ön tespittir.Detaylı çalışmalar ücretlidir. 

Çekirdek inancım  nasıl temizleniyor?

Telefonda, online test ile tespit yapılabilir ya da ofiste birebir seans alabilirsiniz. Tespit sonrası telkinleriniz hazırlanır. Bunları bir buçuk ay dinlersiniz. Böylece uyurken dinleyeceğiniz CD ile çekirdek inançlarınız temizlenir.

Hipnoz gibi bir şey mi ve nasıl böyle değişimler sağlıyor?

Hipnoz gibi ama tam olarak değil.Hipnozda uyku hali gerekir.Bu çalışmada önce  çekirdek inançlarınız belirlenir.Dinleyecekleriniz size özel hazırlanan mp3 lerdir.Bu mp3 lerde müzik sesi duysanız da arka planda pozitif telkinler vardır.Hipnozdan daha etkilidir ve kullanılması daha pratiktir

Telefonla çekirdek inanç bulma süreci nasıl işliyor?

Aradığınızda   ücretsiz 5 dakikalık bir ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanc bulmanın size faydası olup olmayacağını belirliyoruz.

Eğer faydası olacağı ön tespit sonucu anlaşılırsa randevu alıyorsunuz ve 2 ay içinde  ortalama 40-60 dakika arası bir seans görüşmenin sonucunda uzmanımız Özlem Şahin çekirdek inancınızı belirliyor. Buna yönelik çözüm için çalışmalar yapıyor.

Ayrıca Çekirdek İnancınıza uygun isme özel ve sizin kişilik yapınıza özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme sadece bir kez yapılmaktadır. İlk etkiler ortalama 1 haftada çıkar.Genelde değişim fark etmek için  sizi bir ay görmeyen arkadaşınızla görüşün.Arkadaşınız mutlaka değişimi fark edecektir.Bunun gibi güzel haberlerinizi bizimle paylaşın sitemizde isimsiz yayınlayalım.

Başarı hikayeleri var mı?

Çekirdek inanç gizlilik prensibi gereği isim vermeden samimi başarı hikayelerinden sadece 3 tanesi okuyun. Son 10 yılda toplam 4500 üzeri başarı hikayemiz oldu hatta  günlük tutanlar var.Gizlilik prensibi gereği bizi arayan hiç kimseye sms ya da mail atmıyoruz.

Peki Hiç fayda görmeyen olmuyor mu?

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri yaşam boyu garantilidir ve başarı oranı %90 üzerindedir.Her ne kadar dinlenilen telkinlerin etkileri kişiden kişiye değişse de eğer fayda görülemezse önce ücretsiz destek verilir yine fayda olmazsa ücret iadesi yapılır.Bu iade  sistemi   sözde değil gerçektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here